Ауғанстан Ислам Республикасы мен Өзбекстан Республикасына ресми ізгілік көмек көрсету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 20 шілдедегі № 461 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналарға:
1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес тізбе бойынша Ауғанстан Ислам Республикасына;
2) осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес тізбе бойынша Өзбекстан Республикасына ресми ізгілік көмек көрсету үшін мемлекеттік материалдық резервтен материалдық құндылықтар броньнан шығарылсын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі ресми ізгілік көмекті алушыларды айқындасын және оны көрсету жөніндегі шараларды үйлестіруді қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі ізгілік жүкті Ауғанстан Ислам Республикасы мен Өзбекстан Республикасындағы межелі пункттерге дейін тасымалдау мен жеткізуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика, Сыртқы істер, Қаржы, Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрліктері осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 20 шілдедегі
№ 461 қаулысына
1-қосымша
Ауғанстан Ислам Республикасына ресми ізгілік көмек көрсетуге арналған материалдық құндылықтардың тізбесі
Р/с
Материалдық құндылықтардың
атауы
Өлшем бірлігі Мөлшері
1 2 3 4
1
Көрпе қаптар
дана
500
2
10 орындық қысқы шатырлар
дана
50
3
Жиналмалы металл кереуеттер
дана
500
4
Матрастар
дана
500
5
Жастық тыстары
дана
500
6
Жастықтар
дана
500
7
Ақжаймалар
дана

Об оказании официальной гуманитарной помощи Исламской Республике Афганистан и Республике Узбекистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2020 года № 461
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разбронировать материальные ценности из государственного материального резерва для оказания официальной гуманитарной помощи:
1) Исламской Республике Афганистан по перечню согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) Республике Узбекистан по перечню согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан определить получателей официальной гуманитарной помощи и обеспечить координацию мер по ее оказанию.
3. Министерству индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан обеспечить транспортировку и доставку гуманитарного груза до пунктов назначения в Исламской Республике Афганистан и Республике Узбекистан.
4. Министерствам национальной экономики, иностранных дел, финансов, индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 июля 2020 года №461
Перечень материальных ценностей для оказания официальной гуманитарной помощи Исламской Республике Афганистан
№ п/п
Наименование материальных ценностей
Единица измерения
Количество
1
2
3
4
1
Спальные мешки
штука
500
2
Палатки зимние 10 местные
штука
50
3
Кровати металлические складные
штука
500
4
Матрацы
штука
500
5
Наволочки
штука
500
6
Подушки
штука
500
7
Простыни
штука