"КИМЭП университеті" акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін тікелей атаулы сату туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 898 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 22 шілдедегі № 463 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "КИМЭП университеті" акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін тікелей атаулы сату туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 898 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"КИМЭП университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін тікелей атаулы сату туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "КИМЭП университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының жарғылық капиталының 40 (қырық) проценті мөлшеріндегі мемлекеттік акциялар пакетін "Бэнгтің білім беру қоры" қоғамдық қорына (бұдан әрі – стратегиялық инвестор) тікелей атаулы сату жүзеге асырылсын.";
2-тармақта:
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2020 – 2025 жылдар аралығындағы кезеңде жылына түлектердің орташа саны 500 (бес жүз) адамнан кем болмауын қамтамасыз ету;";
6) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"6) 2020 жылғы 31 желтоқсанға дейін кредиторлық берешекті өтеу;".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны іске асыру бойынша шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2019 года № 898 "О прямой адресной продаже государственного пакета акций акционерного общества "Университет КИМЭП"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2020 года № 463
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2019 года № 898 "О прямой адресной продаже государственного пакета акций акционерного общества "Университет КИМЭП" следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"О прямой адресной продаже государственного пакета акций некоммерческого акционерного общества "Университет КИМЭП";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Осуществить прямую адресную продажу государственного пакета акций некоммерческого акционерного общества "Университет КИМЭП" в размере 40 (сорок) процентов от уставного капитала общественному фонду "Образовательный фонд Бэнга" (далее – стратегический инвестор).";
в пункте 2:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) обеспечению количества выпускников в среднем не менее 500 (пятьсот) человек в год за период с 2020 по 2025 годы;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) погашению кредиторской задолженности до 31 декабря 2020 года;".
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры по реализации настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин