Стратегиялық объектіні иеліктен шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 29 шілдедегі № 480 қаулысы
1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексінің (Жалпы бөлім) 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Алматы ЗТО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіндегі (БСН: 180840018472) қатысу үлесінің 100 пайызын ұстаушы "Алматы халықаралық әуежайы" акционерлік қоғамына "Алматы ЗТО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіндегі қатысу үлесінің 100 пайызын "Joint Technologies" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің (БСН: 140540015707) пайдасына иеліктен шығару жөнінде мәміле жасауға рұқсат берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

Об отчуждении стратегического объекта
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2020 года № 480
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть) от 27 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить акционерному обществу "Международный аэропорт Алматы", держателю 100 процентов доли участия в товариществе с ограниченной ответственностью "Алматы ЗТО" (БИН: 180840018472), совершить сделку по отчуждению 100 процентов доли участия в товариществе с ограниченной ответственностью "Алматы ЗТО" в пользу товарищества с ограниченной ответственностью "Joint Technologies" (БИН: 140540015707).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин