"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2020 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 1033 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 15 тамыздағы № 517 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2020 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 1033 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2020 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 5-1-жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 10-1-жолмен толықтырылсын:
"
10-1
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне бюджет заңнамасын жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҰЭМ
Сәуір
Мамыр
Қыркүйек
М.Т. Такиев
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2019года № 1033 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2020 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 августа 2020 года № 517
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2019 года № 1033 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2020 год" следующие изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2020 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 5-1, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 10-1, следующего содержания:
"
10-1
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования бюджетного законодательства
МНЭ
Апрель
Май
Сентябрь
Такиев М.Т.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин