2020 жылға арналған нақтыланған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және "2020 жылға арналған нақтыланған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 187 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 15 тамыздағы № 518 қаулысы
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 41, 79 және 111-баптарына және "Экономиканы тұрақтандыру жөніндегі одан арғы шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2020 жылғы 16 наурыздағы № 287 Жарлығын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 20 наурыздағы № 126 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О корректировке показателей уточненного республиканского бюджета на 2020 год и внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2020 года № 187 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан "Об уточненном республиканском бюджете на 2020 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 августа 2020 года № 518
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2020.
В соответствии со статьями 41, 79 и 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2020 года № 126 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 16 марта 2020 года № 287 "О дальнейших мерах по стабилизации экономики" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2020 жылға арналған нақтыланған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. "2020 жылға арналған нақтыланған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 187 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
мына:
"
Барлығы:

1. Осуществить корректировку показателей уточненного республиканского бюджета на 2020 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2020 года № 187 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан "Об уточненном бюджете на 2020 год" следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
строки:
"
Всего:

041
Жылу-электр энергетикасын дамыту
33 162 707
101
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жылу-энергетика жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
33 162 707
";
мына:
"
Қарағанды облысы
769 029
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қарағанды облысы
618 607
";
мына:
"
Қызылорда облысы
892 218
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қызылорда облысы
965 981
";
мына:
"
Павлодар облысы
376 475
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Павлодар облысы
335 765
";
мына:
"
Шымкент қаласы
3 772 375
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Шымкент қаласы
3 889 744
";
мына:
"
Нұр-Сұлтан қаласы
17 011 327
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Нұр-Сұлтан қаласы
13 837 327
";
"Басқалар" деген 13-функционалдық топта:
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" деген әкімші бойынша:
082 "Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде моноқалалар мен өңірлерде іс-шараларды іске асыру" деген бағдарламада:
102 "Облыстық бюджеттерге Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" деген кіші бағдарламада:
мына:
"
Алматы облысы
570 536
"
деген жол алып тасталсын;
мына:
"
Қызылорда облысы
618 482
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қызылорда облысы

041
Развитие тепло-электроэнергетики
33 162 707
101
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие теплоэнергетической системы
33 162 707
";
строку:
"
Карагандинская область
769 029
"
изложить в следующей редакции:
"
Карагандинская область
618 607
";
строку:
"
Кызылординская область
892 218
"
изложить в следующей редакции:
"
Кызылординская область
965 981
";
строку:
"
Павлодарская область
376 475
"
изложить в следующей редакции:
"
Павлодарская область
335 765
";
строку:
"
город Шымкент
3 772 375
"
изложить в следующей редакции:
"
город Шымкент
3 889 744
";
строку:
"
город Нур-Султан
17 011 327
"
изложить в следующей редакции:
"
город Нур-Султан
13 837 327
";
в функциональной группе 13 "Прочие":
по администратору 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
в программе 082 "Реализация мероприятий в моногородах и регионах в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года":
в подпрограмме 102 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года":
строку:
"
Алматинская область
570 536
"
исключить;
строку:
"
Кызылординская область
618 482
"
изложить в следующей редакции:
"
Кызылординская область

2. Этносаралық ксенофобия проблемасы және ЭЫДҰ елдерінің үздік тәжірибелері негізінде оны еңсерудің жолдары.
3. Ең ірі этностар ортасында ұлттық-патриоттық көңіл-күйдің даму үрдістеріне мониторинг жүргізу.
4. Азаматтық бірегейлік және Қазақстанның этникалық топтарының интеграциялануы мәселелері бойынша форсайт зерттеуін өткізу.
5. Қазақстанның дамуына этностардың қосқан үлесі (аса көрнекті тұлғалар бойынша деректердің электрондық базасын өзекілендіру).
6. Ұлы Абайдың 175 жылдығы: Қазақстан халқының жалпыұлттық бірлігі мен келісімінің дамуына қосқан үлесі.
7. Қазақ, орыс және ағылшын тілдерінде ақпараттық - анықтамалық материалдарды шығару.
8. Әлеуметтік зерттеу (мониторинг) жүргізу бойынша қызметтер.
9. Қазақстан халқы Ассамблеясының 25 жылдығына арналған кітап шығару бойынша қызметтер.
10. Тұңғыш Президент күні қарсаңында "Халықтың бірлігін нығайтуға қосқан үлесі үшін" Қазақстан халқы Ассамблеясының сыйлығын табыстаумен халықаралық конференцияны ұйымдастыру және өткізу бойынша қызметтер.
11. Қоғамдық келісім мен жалпыұлттық бірліктің қазақстандық моделін насихаттау бойынша республикалық лекторий ұйымдастыру және өткізу.
12. ҚХА ғылыми - сараптамалық кеңесінің кеңейтілген отырысын ұйымдастыру және өткізу.
13. ҚХА этномәдени бірлестіктері үшін тіл мектебін ұйымдастыру және өткізу.
14. "Мың бала" республикалық мәдени-ағарту жобасын ұйымдастыру және өткізу.
15. "Ақпараттық күн тәртібі және қоғамдық келісімді сақтаудағы БАҚ рөлі" инсайт зерттеуін жүргізу.
16. "Қазақтардың біріктіруші және модернизациялық әлеуеті" форсайт зерттеуін жүргізу.
17. Қазақстандық бірегейлікті нығайту саласындағы мемлекеттік саясат.
18. Әртүрлі этникалық топтардың қатысуымен болған жанжалдарды ретроспективті талдау.
19. "Халықтың қазақ бөлігінің әлеуметтік саралануы" тақырыбында әлеуметтанушылық зерттеу өткізу.
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі "Қолданбалы этносаяси зерттеулер институты" ЖШС 001 "Ақпарат және қоғамдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
124 "Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"
373 849
";
реттік нөмірі 7-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
7 Конфессияаралық және өркениетаралық диалогты қамтамасыз ету жөніндегі халықаралық орталықтардың бірі ретінде Қазақстанды ілгерілету жөніндегі қызметтер 1. Әлемдегі діни ахуалдың жай-күйі мен даму серпінін мониторингілеу және талдау.
2. Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлері съездерінің, Съезд хатшылықтарының, жұмыс тобының тұжырымдамалық құжаттары мен материалдарын әзірлеу, талдау, жинақтау және кешенді қамтамасыз ету.

2. Проблема межэтнической ксенофобии и пути ее преодоления на основе лучших практик стран ОЭСР.
3. Мониторинг тенденций развития национал-патриотических настроений в среде наиболее крупных этносов.
4. Проведение форсайт - исследования по вопросам гражданской идентичности и интеграции этнических групп Казахстана.
5. Вклад этносов в развитие Казахстана (актуализация электронной базы данных по выдающимся личностям).
6. 175-летие великого Абая: вклад в развитие общенационального единства и согласия народа Казахстана.
7. Выпуск информационно-справочных материалов на казахском, русском и английском языках.
8. Услуги по проведению социологического исследования (мониторинга).
9. Услуги по изданию книги, посвященной 25-летию Ассамблеи народа Казахстана.
10. Услуги по организации и проведению международной конференции в канун Дня Первого Президента с вручением премии Ассамблеи народа Казахстана "За вклад в укрепление единства народа".
11. Организация и проведение республиканского лектория по пропаганде казахстанской модели общественного согласия и общенационального единства.
12. Организация и проведение расширенного заседания Научно-экспертного совета АНК.
13. Организация и проведение языковой школы для этнокультурных объединений АНК.
14. Организация и проведение республиканского культурно-просветительского проекта "Мың бала".
15. Проведение инсайд-исследования "Информационная повестка дня и роль СМИ в сохранении общественного согласия".
16. Проведение форсайт - исследования "Объединительный и модернизационный потенциал казахов".
17. Государственная политика в сфере укрепления казахстанской идентичности.
18. Ретроспективный анализ конфликтов с участием разных этнических групп.
19. Проведение социологического исследования на тему: "Социальная дифференциация казахской части населения".
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
ТОО "Институт прикладных этнополитических исследований"
001 "Формирование государственной политики в сфере информации и общественного развития"
124 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания"
373 849
";
строку, порядковый номер 7, изложить в следующей редакции:
"
7
Услуги по продвижению Казахстана как одного из международных центров по обеспечению межконфессионального и межцивилизационного диалога
1. Мониторинг и анализ состояния и динамики развития религиозной ситуации в мире.
2. Разработка, анализ, свод и комплексное обеспечение концептуальных документов и материалов Съездов лидеров мировых и традиционных религий, Секретариатов Съезда, рабочей группы.

3. Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлері Съезінің және оның институттарының бастамаларын іске асыруға және ілгерілетуге жәрдемдесу.
4. Дінаралық және мәдениетаралық диалог мәселелері бойынша ұқсас халықаралық құрылымдармен өзара іс-қимыл.
5. Мәдениетаралық және өркениетаралық диалогты қамтамасыз ету және сақтау жөніндегі ұқсас халықаралық құрылымдармен ынтымақтастық туралы меморандумдар жасасу.
6. Мәдениеттер мен діндердің рухани жақындасуына бағытталған халықаралық деңгейдегі іс-шараларды өткізу.
7. Дінтану сараптамасын жүргізу.
8. Қазақстан Республикасындағы діни ахуалды талдау.
9. Мемлекеттік-конфессиялық қатынастар саласындағы әдістемелік материалдарын, оқу құралдарын және басқа оқу-әдістемелік әдебиеттер дайындау бойынша жұмысты ұйымдастыру.
10. Дін саласындағы ақпараттық түсіндіру жұмыстарын дамытудың жай-күйі мен бағыттары туралы зерттеу жүргізу.
11. "Қазақстан Республикасындағы діни және дінтану білімінің қазіргі жағдайы мен дамыту болашағы жөніндегі талдау" тақырыбына зерттеу жүргізу.
12. Діни қызмет саласындағы құқық бұзушылық фактілері бойынша құқық қолдану бөлігінде талдау жүргізу: "Дін саласындағы құқық қолдану тәжірибесінің проблемалары және жетілдіру жолдары".
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі "Н. Назарбаевтың конфессияаралық және өркениетаралық диалогты дамыту жөніндегі орталығы" КЕАҚ 002 "Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру"
102 "Конфессияаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру"
470 680
";
реттік нөмірі 16-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
16
ҚБПҮ
";
реттік нөмірі 102-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
102 Қазақстан Республикасында санитариялық авиацияны дамыту бойынша жұмысты ұйымдастыру - әуе көлігін (санитариялық авиация) пайдалана отырып, Қазақстан Республикасы халқына шұғыл медициналық көмекті ұйымдастыру;
- санитариялық авиацияның өңірлік бөлімшелерінің қызметін ұйымдастыру және үйлестіру;
- халықаралық стандарттар негізінде Қазақстан Республикасында санитариялық авиация қызметін дамыту
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі "Ұлттық шұғыл медицинаны үйлестіру орталығы" ШЖҚ РМК 067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету"
107 "Санитариялық авиация нысанында медициналық көмек көрсету"
6 712 674
";
реттік нөмірі 118-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
118 Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар Қазақстан Республикасының мемлекеттік және ұлттық мерекелеріне, Қазақстан халқы Ассамблеясына арналған мерекелік іс-шаралар мен салтанатты концерттерді өткізу, ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасының, Мемлекет басшысының және Премьер-Министрдің шетел делегацияларымен ресми кездесулері шеңберінде концерттік бағдарламаларды ұйымдастыру, Қазақстанның шығармашылық ұжымдары мен орындаушыларының Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы, Еуразиялық экономикалық одақ, Шанхай ынтымақтастық ұйымы, ТҮРКСОЙ, ЮНЕСКО іс-шараларына қатысуын қамтамасыз ету, сондай-ақ мәдени іс-шаралар, оның ішінде фестивальдар, конкурстар ұйымдастыру, Қазақстан Республикасы Конституциясының 25 жылдығын мерекелеу шеңберінде концерттік бағдарламалар өткізу, айтыс, фестивальдер, жас дарындар мен жетекші орындаушылардың әлемнің үздік сахналарында өнер көрсетуін, тұрғындар үшін концерттік іс-шаралар ұйымдастыру, "Рухани Жаңғыру" және "Ұлы даланың 7 қыры" атты бағдарламалары аясында қазақстандық орындаушылардың халықаралық конкурстарға, мерейтойлық концерттерге қатысуын қамтамасыз ету Қазақстан Республикасы Mәдениет және спорт министрлігі "Қазақ әуендері" АҚ 033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"

3. Содействие в реализации и продвижении инициатив Съезда лидеров мировых и традиционных религий и его институтов.
4. Взаимодействие с аналогичными международными структурами по вопросам межрелигиозного и межкультурного диалога.
5. Заключение меморандумов о сотрудничестве с аналогичными международными структурами по обеспечению и сохранению межкультурного и межцивилизационного диалога.
6. Проведение мероприятий международных уровней, направленных на духовное сближение культур и религий.
7. Проведение религиоведческой экспертизы.
8. Анализ религиозной ситуации в Республики Казахстан.
9. Организация работы по подготовке методических материалов, пособий и иной учебно-методической литературы в сфере государственно-конфессиональных отношений.
10. Проведение исследования о состоянии и направлениях совершенствования информационно-разъяснительной работы в религиозной сфере.
11. Проведение исследования на тему "Анализ текущей ситуации и перспективы развития религиозного и религиоведческого образования в Республике Казахстан";
12. Проведение анализа в части правоприменения по фактам правонарушений в сфере религиозной деятельности: "Проблемы и пути совершенствования правоприменительной практики в религиозной сфере".
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Центр Н. Назарбаева по развитию межконфессионального и межцивилизационного диалога"
002 "Реализация государственной политики в сфере общественного согласия"
102 "Реализация государственной политики по укреплению межконфессионального согласия"
470 680
";
строку, порядковый номер 16, изложить в следующей редакции:
"
16
ДСП
";
строку, порядковый номер 102, изложить в следующей редакции:
"
102
Организация работы по развитию санитарной авиации в Республике Казахстан
- организация экстренной медицинской помощи населению Республики Казахстан с использованием воздушного транспорта (санитарной авиации);
- организация и координация деятельности региональных отделений санитарной авиации;
- развитие службы санитарной авиации в Республике Казахстан на основе международных стандартов
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный координационный центр экстренной медицины"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"
107 "Оказание медицинской помощи в форме санитарной авиации"
6 712 674
";
строку, порядковый номер 118, изложить в следующей редакции:
"
118
Мероприятия с участием Главы государства
Проведение праздничных мероприятий и торжественных концертов, посвященных государственным и национальным праздникам Республики Казахстан, Ассамблее народа Казахстана, организация концертных программ в рамках официальных встреч Первого Президента РК – Елбасы, Главы государства и Премьер Министра с иностранными делегациями, обеспечение участия в мероприятиях Содружества Независимых Государств, Евразийского экономического союза, Шанхайской организации сотрудничества, ТЮРКСОЙ, ЮНЕСКО, а также проведение культурных мероприятий, в числе которых фестивали, конкурсы, концертных программ в рамках празднования 25-летия Конституции РК, организация айтыса, фестивалей, молодых дарований и ведущих исполнителей в лучших залах мира, концертных мероприятий для населения, обеспечение участия казахстанских исполнителей в международных конкурсах, юбилейных концертов в рамках программы "Рухани Жаңгыру" и "7 граней Великой степи"
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Қазақ әуендері"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий"

2 914 671
";
реттік нөмірі 138-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
138 "Назарбаев Университеті" ДБҰ базасында шағын және орта бизнес топ-менеджментін оқыту Шағын және орта бизнес кәсіпорындарының жоғарғы және орта буындарының басшылары үшін "Назарбаев Университеті" ДБҰ Дьюк Университетімен (АҚШ) бірлесіп, "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 25 тамыздағы № 522 қаулысына сәйкес шағын және орта бизнестің топ-менеджментін оқытуды өткізуде Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі "Назарбаев Университеті" ДБҰ 087 "Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру"
100 "Кәсіпкерлік әлеуетті сауықтыру және күшейту"
266 953
".
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі мүдделі республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен бірлесіп тиісті қаржы жылына арналған міндеттемелер мен төлемдер бойынша жиынтық қаржыландыру жоспарына өзгерістер мен толықтырулар енгізсін.

2 914 671
";
строку, порядковый номер 138, изложить в следующей редакции:
"
138
Обучение топ-менеджмента малого и среднего бизнеса на базе АОО "Назарбаев Университет"
Обучение топ-менеджмента малого и среднего бизнеса для руководителей высшего и среднего звена предприятий малого и среднего бизнеса проводится АОО "Назарбаев Университет" совместно с Университетом Дьюк (США) в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2018 года № 522 "Об утверждении Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса – 2020"
Министерство национальной экономики Республики Казахста
АОО "Назарбаев Университет"
087 "Реализация мероприятий в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025""
100 "Оздоровление и усиление предпринимательского потенциала"
266 953
".
3. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с заинтересованными администраторами республиканских бюджетных программ внести изменения и дополнения в сводный план финансирования по обязательствам и платежам на соответствующий финансовый год.

4. Осы қаулы 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 15 тамыздағы
№ 518 қаулысына
1-қосымша
2020 жылға арналған республикалық бюджет көрсеткіштерін түзету
мың теңге
ФТ
ББӘ
БҒД
Атауы
Өзгерістер (+, -)
Жиыны
0
Шығындар
41 810
001
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
-2 001 593
101
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі

4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2020 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение 1
к постановлению Правительства
РеспубликиКазахстан
от 15 августа 2020 года № 518
Корректировка республиканского бюджета на 2020 год
тыс. тенге
ФГ
АБП
ПРГ
Наименование
Изменения (+,-)
Итого
0
Затраты
41 810
001
Государственные услуги общего характера
-2 001 593
101
Администрация Президента Республики Казахстан

-69 000
007
Орталық коммуникациялар қызметінің жұмысын қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
-69 000
107
Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің Аппараты
-20 465
001
Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің қызметін қамтамасыз ету жөнінде көрсетілетін қызметтер
-20 465
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
-234 682
001
Қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету, қылмыстық-атқару жүйесі, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
-234 682
204
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi
-1 015 441
001
Сыртқы саяси қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер
-685 003
003
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын делимитациялау және демаркациялау
-23 913
005
Шетелдік іссапарлар
-306 525
209
Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
-253 386
001
Ақпарат және қоғамдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
-118 143
002
Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру
-135 243
211
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі
124 307
001
Ішкі жəне сыртқы сауда саясаты, халықаралық экономикалық интеграция, тұтынушылардың құқықтарын қорғау, техникалық реттеу, стандарттау жəне өлшем бірлігін қамтамасыз ету, шикізаттық емес экспортты дамыту жəне ілгерілету саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
124 307
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
-102 935
001
Бюджеттік жоспарлауды, орындалуын және мемлекеттік бюджеттің атқарылуын бақылауды қамтамасыз ету және экономикалық және қаржылық қылмыстар мен құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл жөніндегі қызметтер
-85 935
091
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің объектілерін және инфрақұрылымын салу
-17 000
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
-50 811
007
Өңірлердің бәсекеге қабілеттілігін арттыру және мемлекеттік басқаруды жетілдіру
-14 202
096
Қазақстан Республикасы мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының арасындағы ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жағдайына зерттеулер жүргізу
-36 609
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
30 496
001
Өнеркәсіп, қорғаныс өнеркәсібі, бірыңғай әскери-техникалық саясатты және әскери-техникалық ынтымақтастықты жүргізуге қатысу, қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, орналастыру және орындау саласындағы басшылық, индустриялық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, көлік және коммуникацияны, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру

-69 000
007
Услуги по обеспечению деятельности Службы центральных коммуникаций
-69 000
107
Аппарат Высшего Судебного Совета Республики Казахстан
-20 465
001
Услуги по обеспечению деятельности Высшего Судебного Совета Республики Казахстан
-20 465
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
-234 682
001
Услуги по определению и организации реализации государственной политики в области охраны общественного порядка и обеспечения общественной безопасности, уголовно-исполнительной системы, предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
-234 682
204
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
-1 015 441
001
Услуги по координации внешнеполитической деятельности
-685 003
003
Делимитация и демаркация Государственной границы Республики Казахстан
-23 913
005
Заграничные командировки
-306 525
209
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
-253 386
001
Формирование государственной политики в сфере информации и общественного развития
-118 143
002
Реализация государственной политики в сфере общественного согласия
-135 243
211
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
124 307
001
Формирование и реализация политики государства в сфере внутренней и внешней торговой политики, международной экономической интеграции, защиты прав потребителей, технического регулирования, стандартизации и обеспечения единства измерений, развития и продвижения несырьевого экспорта
124 307
217
Министерство финансов Республики Казахстан
-102 935
001
Услуги по обеспечению бюджетного планирования, исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета и противодействию экономическим и финансовым преступлениям и правонарушениям
-85 935
091
Строительство объектов и инфраструктуры Министерства финансов Республики Казахстан
-17 000
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
-50 811
007
Повышение конкурентоспособности регионов и совершенствование государственного управления
-14 202
096
Проведение исследования социально-экономического положения Республики Казахстан в рамках сотрудничества между Республикой Казахстан и Организацией экономического сотрудничества и развития
-36 609
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
30 496
001
Формирование и реализация политики государства в сфере промышленности, оборонной промышленности, участия в проведении единой военно-технической политики и военно-технического сотрудничества, руководство в области формирования, размещения и выполнения оборонного заказа, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, транспорта и коммуникаций, строительства, жилищно-коммунального хозяйства

013
Мемлекеттік қызметшілерді даярлау, қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтер
-116 137
005
Денсаулық сақтау
-1 612 499
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
-105 844
014
Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу және төтенше жағдай кезінде зардап шеккендерге медициналық көмек көрсету жөніндегі қызметтер
-105 844
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
-2 000 000
001
Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
-231 910
053
Арнайы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту
-2 000 000
066
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру шеңберінде медициналық көмек көрсету және оны сүйемелдеу
-18 583 331
067
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету
19 315 567
070
Қоғамдық денсаулықты сақтау
-500 326
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
493 345
028
Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы медициналық ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
493 345
006
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
-6 459 751
213
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
-6 459 751
001
Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
-124 329
034
Еңбекті қорғау саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
-7 703
056
Әлеуметтік-еңбек саласын ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету жөнінде көрсетілетін қызметтер, жұмыспен қамту саясатын жаңғырту
-7 805
058
Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту
-169 024
068
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру
-5 559 153
071
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерiне мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-591 737
008
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
-5 693 519
209
Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
-223 560
004
Азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету
-223 560
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
-5 448 164
017
Ішкі саяси тұрақтылықты қамтамасыз ету және қазақстандық патриотизмді нығайту
-313
033
Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру

013
Услуги по подготовке, переподготовке и повышению квалификации государственных служащих
-116 137
005
Здравоохранение
-1 612 499
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
-105 844
014
Услуги по лечению военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов и членов их семей и оказанию медицинской помощи пострадавшим от чрезвычайных ситуаций
-105 844
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
-2 000 000
001
Формирование государственной политики в области здравоохранения
-231 910
053
Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения
-2 000 000
066
Оказание медицинской помощи в рамках обязательного социального медицинского страхования и его сопровождение
-18 583 331
067
Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
19 315 567
070
Охрана общественного здоровья
-500 326
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
493 345
028
Обеспечение деятельности медицинских организаций Управления Делами Президента Республики Казахстан
493 345
006
Социальная помощь и социальное обеспечение
-6 459 751
213
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
-6 459 751
001
Формирование государственной политики в области труда, занятости, социальной защиты и миграции населения
-124 329
034
Прикладные научные исследования в области охраны труда
-7 703
056
Оказание услуг по информационно-аналитическому обеспечению социально-трудовой сферы, модернизация политики занятости
-7 805
058
Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры
-169 024
068
Реализация Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
-5 559 153
071
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
-591 737
008
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
-5 693 519
209
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
-223 560
004
Обеспечение укрепления взаимоотношения институтов гражданского общества и государства
-223 560
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
-5 448 164
017
Обеспечение внутриполитической стабильности и укрепление казахстанского патриотизма
-313
033
Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела

217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
337 771 329
010
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервi
337 771 329
100
Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердің аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві
23 500 000
101
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл шығындарға арналған резервi
312 230 791
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резерві
1 690 538
103
Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резерві
350 000

217
Министерство финансов Республики Казахстан
337 771 329
010
Резерв Правительства Республики Казахстан
337 771 329
100
Чрезвычайный резерв Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории Республики Казахстан и других государств
23 500 000
101
Резерв Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
312 230 791
102
Резерв Правительства Республики Казахстан на исполнение обязательств по решениям судов
1 690 538
103
Резерв Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
350 000