"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2020 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 1033 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 19 тамыздағы № 523 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының
2020 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 1033 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2020 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 11-жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 14-1-жолмен толықтырылсын:
"
14-1.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әскери қызмет және арнаулы мемлекеттік органдар қызметкерлері мен әскери қызметшілердің тұрғын үй қатынастары мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қорғанысмині
Мамыр
Қазан
Желтоқсан
Т.Т. Дәндібаев
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі А. Мамин

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2019 года № 1033 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2020 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2020 года № 523
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2019 года № 1033 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2020 год" следующие изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2020 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 11, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 14-1, следующего содержания:
"
114-1.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам воинской службы и жилищных отношений сотрудников специальных государственных органов и военнослужащих
МО
май
октябрь
декабрь
Дандыбаев Т.Т.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин