"Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасының мемлекет саласындағы мемлекеттік стипендиясын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 3 сәуірдегі № 369 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 25 тамыздағы № 534 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасының мәдениет саласындағы мемлекеттік стипендиясын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 3 сәуірдегі № 369 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А.Мамин
"Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының мәдениет саласындағы мемлекеттік стипендиясын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 3 сәуірдегі № 369 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Реепубликасының Тұңғыш Президенті - Елбасының, мәдениет саласындағы мемлекеттік стипендиясын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 3 сәуірдегі № 369 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 18, 185-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Реепубликасының Тұңғыш Президенті - Елбасының мәдениет саласындағы жыл сайынғы 75 мемлекеттік стипендиясы айына 55 еселенген айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде тағайындалсын.".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 3 апреля 2000 года № 369 "Об учреждении государственной стипендии Первого Президента Республики Казахстан - Елбасы в области культуры"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2020 года № 534
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан oт 3 апреля 2000 года № 309 "Об учреждении государственной стипендии Первого Президента Республики Казахстан - Елбасы в области культуры".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 3 апреля 2000 года № 369 "Об учреждении государственной стипендии Первого Президента Республики Казахстан - Елбасы в области культуры"
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 3 апреля 2000 года № 369 "Об учреждении государственной стипендии Первого Президента Республики Казахстан - Елбасы в области культуры" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 18, ст. 185) следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Учредить 75 ежегодных государственных стипендий Первого Президента Республики Казахстан - Елбасы в области культуры в размере 55-кратного месячного расчетного показателя в месяц.".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К.Токаев