Таңбалануға жататын тауарлар тізбесін айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 10 қыркүйектегі № 568 қаулысы.
"Сауда қызметін реттеу туралы" 2004 жылғы 12 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 6-бабының 11-1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес таңбалануға жататын тауарлар тізбесі айқындалсын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 10 қыркүйектегі
№ 568 қаулысына
қосымша
Таңбалануға жататын тауарлардың тізбесі

Об определении перечня товаров, подлежащих маркировке
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2020 года № 568.
Согласно подпункту 11-1) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень товаров, подлежащих маркировке, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 сентября 2020 года № 568
Перечень товаров, подлежащих маркировке

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 21.10.2023 № 931 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Р/с №
Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметі тауар номенклатурасының (бұдан әрі – ЕАЭО СЭҚ ТН) коды
Тауардың атауы
Енгізілген күні
1
2
3
4
1.
2402209000
құрамында темекі бар өзге де сигареталар
2020 жылғы 1 қазан *
2.
2403
өнеркәсіпте дайындалған өзге де темекі және өнеркәсіптік темекі алмастырғыштар; "гомогендендірілген" немесе "қалпына келтірілген" темекі; темекі сығындылары мен эссенциялар
2021 жылғы 1 сәуір
3.
2402201000
құрамында темекі бар сигареталар, сигаралар, ұштары кесілген сигаралар, сигариллалар және темекіден немесе оны алмастырғыштардан жасалған, құрамында қалампыр бар сигареталар
2021 жылғы 1 сәуір
4.
2402900000
өзге де сигаралар, ұштары кесілген сигаралар, темекіден немесе оны алмастырғыштардан жасалған сигариллалар мен сигареталар
2021 жылғы 1 сәуір
5.
2402100000
ұштары кесілген сигареталар, сигаралар және құрамында темекі бар сигариллалар
2021 жылғы 1 сәуір
6.
3824999208
20°C температурада сұйық болатын, басқа жерде аталмаған немесе қосылмаған, негізінен органикалық қосылыстардан тұратын өзге де химиялық өнімдер немесе препараттар
2021 жылғы 1 сәуір
7.
2404
құрамында темекі, қалпына келтірілген темекі, никотин немесе темекі немесе никотин алмастырғыш бар жанғызбай деммен жұтуға арналған өнім; құрамында никотин бар және адам ағзасына никотиннің түсуіне арналған өзге де өнім
2021 жылғы 1 сәуір
8.
6401
ұлтаны мен үсті резеңкеден немесе пластмассадан жасалған су өткізбейтін, үсті табанға жіппен де, түйреуішпен де, шегемен де, бұрандамен де, тойтармамен де, қандай да бір ұқсас тәсілмен бекітілмейтін және біріктірілмейтін аяқ киім
2021 жылғы 1 қараша **
9.
6402
ұлтаны мен үсті резеңкеден немесе пластмассадан жасалған өзге де аяқ киім
10.
6403
ұлтаны резеңкеден, пластмассадан, табиғи немесе құрақ теріден жасалған, ал үсті табиғи былғарыдан жасалған аяқ киім
11.
6404
ұлтаны резеңкеден, пластмассадан, табиғи немесе құрақ теріден жасалған, ал үсті табиғи былғарыдан жасалған аяқ киім
12.
6405
өзге де аяқ киім
13.
3002120005
иммундық сарысулар және өзге де қан фракциялары
2022 жылғы 1 шілде****
14.
3002120009
иммундық сарысулар және өзге де қан фракциялары
2022 жылғы 1 шілде****
15.
3002150000
мөлшерленген дәрілік нысандар түрінде немесе бөлшек саудаға арналып нысандарға немесе орамдарға өлшеп оралған иммунологиялық өнімдер
2022 жылғы 1 шілде****
16.
3002903000
терапиялық, профилактикалық немесе диагностикалық мақсаттарда пайдалану үшін дайындалған жануарлардың қаны

Сноска. Приложение - в редакции постановления Правительства РК от 21.10.2023 № 931 (вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Код товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза (далее – ТН ВЭД ЕАЭС)
Наименование товара
Дата введения
1
2
3
4
1.
2402209000
прочие сигареты, содержащие табак
1 октября 2020 года*
2.
2403
прочий промышленно изготовленный табак и промышленные заменители табака; табак "гомогенизированный" или "восстановленный"; табачные экстракты и эссенции
1 апреля 2021 года
3.
2402201000
сигареты, содержащие табак, сигары, сигары с обрезанными концами, сигариллы и сигареты из табака или его заменителей, содержащие гвоздику
1 апреля 2021 года
4.
2402900000
прочие сигары, сигары с обрезанными концами, сигариллы и сигареты из табака или его заменителей
1 апреля 2021 года
5.
2402100000
сигареты, сигары с обрезанными концами и сигариллы, содержащие табак
1 апреля 2021 года
6.
3824999208
прочие химические продукты или препараты, состоящие преимущественно из органических соединений, в другом месте не поименованные или не включенные, жидкие при температуре 20°С
1 апреля 2021 года
7.
2404
продукция, содержащая табак, восстановленный табак, никотин или заменители табака или никотина, предназначенная для вдыхания без горения; прочая продукция, содержащая никотин и предназначенная для поступления никотина в организм человека
1 апреля 2021 года
8.
6401
водонепроницаемая обувь с подошвой и верхом из резины или пластмассы, верх которой не крепится к подошве и не соединяется с ней ни ниточным, ни шпилечным, ни гвоздевым, ни винтовым, ни заклепочным, ни каким-либо другим аналогичным способом
1 ноября 2021 года**
9.
6402
прочая обувь с подошвой и верхом из резины или пластмассы
10.
6403
обувь с подошвой из резины, пластмассы, натуральной или композиционной кожи и верхом из натуральной кожи
11.
6404
обувь с подошвой из резины, пластмассы, натуральной или композиционной кожи и верхом из текстильных материалов
12.
6405
обувь прочая
13.
3002120005
сыворотки иммунные и фракции крови прочие
1 июля 2022 года****
14.
3002120009
сыворотки иммунные и фракции крови прочие
1 июля 2022 года****
15.
3002150000
иммунологические продукты, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм или в формы или упаковки для розничной продажи
1 июля 2022 года****
16.
3002903000
кровь животных, приготовленная для использования в терапевтических, профилактических или диагностических целях

2022 жылғы 1 шілде****
17.
300420000
терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналып қалыптарға немесе орамдарға өлшеп оралған, құрамында антибиотиктер бар өзге де дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа)
2022 жылғы 1 шілде****
18.
300439000
терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде өлшеп оралған (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) өзге де дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа)
2022 жылғы 1 шілде****
19.
300449000
терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде өлшеп оралған (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) өзге де дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа)
2022 жылғы 1 шілде****
20.
300490000
терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде өлшеп оралған (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) өзге де дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа)
2022 жылғы 1 шілде****
21.
3004900002
терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде өлшеп оралған (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) өзге де дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа)
2022 жылғы 1 шілде****
22.
1704 90 550 0
тамақ ауыруынан пастилкалар мен жөтелге қарсы таблеткалар
2024 жылғы 1 шілде***
23.
2106-дан
медициналық мақсаттарда пайдалануға арналған 2106 тауар позициясының тамақ өнімдері
2024 жылғы 1 шілде***
24.
2208 90-дан
спирт тұндырмалары
2024 жылғы 1 шілде***
25.
3002-ден
адам қаны; емдік, профилактикалық немесе диагностикалық мақсаттарда пайдалану үшін дайындалған жануарлардың қаны; иммундық сарысулар, модификацияланған немесе модификацияланбаған, оның ішінде биотехнология әдістерімен алынған өзге де қан фракциялары және иммунологиялық өнімдер; вакциналар, токсиндер, микроорганизмдердің дақылдары (ашытқыдан басқа) және ұқсас өнімдер; модификацияланған немесе модификацияланбаған жасушалық дақылдар
2024 жылғы 1 шілде***
26.

1 июля 2022 года****
17.
300420000
лекарственные средства (кроме товаров товарных позиций 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи, прочие, содержащие антибиотики
1 июля 2022 года****
18.
300439000
лекарственные средства (кроме товаров товарных позиций 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем), прочие
1 июля 2022 года****
19.
300449000
лекарственные средства (кроме товаров товарных позиций 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем), прочие
1 июля 2022 года****
20.
300490000
лекарственные средства (кроме товаров товарных позиций 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем), прочие
1 июля 2022 года****
21.
3004900002
лекарственные средства (кроме товаров товарных позиций 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем), прочие
1 июля 2022 года****
22.
1704 90 550 0
пастилки от боли в горле и таблетки от кашля
1 июля 2024 года***
23.
из 2106
пищевые продукты товарной позиции 2106, предназначенные для использования в медицинских целях
1 июля 2024 года***
24.
из 2208 90
спиртовые настойки
1 июля 2024 года***
25.
из 3002
кровь человеческая; кровь животных, приготовленная для использования в терапевтических, профилактических или диагностических целях; сыворотки иммунные, фракции крови прочие и иммунологические продукты, модифицированные или немодифицированные, в том числе полученные методами биотехнологии; вакцины, токсины, культуры микроорганизмов (кроме дрожжей) и аналогичные продукты; клеточные культуры, модифицированные или немодифицированные
1 июля 2024 года***
26.

3004
терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалану үшін аралас немесе араласпаған өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) түрінде немесе бөлшек саудада сатуға арналған нысандарға немесе қаптамаларға оралған дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа)
2024 жылғы 1 шілде***
27.
3006 30 000 0
рентгенографиялық тексерулерге арналған контрастты препараттар; науқастарға енгізуге арналған диагностикалық реагенттер
2024 жылғы 1 шілде***
28.
3006 60 000
гормондар 2937 тауар позициясының өзге де қосылыстары немесе спермицидтер негізіндегі химиялық контрацептивтік заттар
2024 жылғы 1 шілде***
29.
3006 70 000
медицинада хирургиялық операцияларда немесе физикалық зерттеулерде дене бөліктерін майлауыш ретінде немесе дене мен медициналық құралдар арасындағы байланыстырушы агент ретінде қолдануға арналған гель түріндегі препараттар
2024 жылғы 1 шілде***
30.
3301-ден
cулы дистилляттар немесе эфир майларының сулы ерітінділері
2024 жылғы 1 шілде***
31.
3304, 3305, 3306, 3307-ден
медициналық мақсаттарда пайдалауға арналған 3304-3307 тауар позициясының препараттары
2024 жылғы 1 шілде***
32.
3401-ден
сабын немесе құрамында дәрілік қоспалар бар 3401 тауар позициясының басқа да өнімдері
2024 жылғы 1 шілде***
33.
2207 10 000 0
спирт концентрациясы айналымында 80% немесе одан көп денатуратталмаған этил спирті
2024 жылғы 1 шілде***
34.
3305 10 000 0
сусабындар
2024 жылғы 1 шілде***
35.
3802100000
белсендірілген көмір

3004
лекарственные средства (кроме товаров товарных позиций 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи
1 июля 2024 года***
27.
3006 30 000 0
препараты контрастные для рентгенографических обследований; реагенты диагностические, предназначенные для введения больным
1 июля 2024 года***
28
3006 60 000
средства химические контрацептивные на основе гормонов, прочих соединений товарной позиции 2937 или спермицидов
1 июля 2024 года***
29.
3006 70 000 0
препараты в виде геля, предназначенные для использования в медицине в качестве смазки для частей тела при хирургических операциях или физических исследованиях, или в качестве связующего агента между телом и медицинскими инструментами
1 июля 2024 года***
30.
из 3301
водные дистилляты или водные растворы эфирных масел
1 июля 2024 года***
31.
из 3304, 3305, 3306, 3307
препараты товарных позиций 3304-3307, предназначенные для использования в медицинских целях
1 июля 2024 года***
32.
из 3401
мыло или другие продукты товарной позиции 3401, содержащие медикаментозные добавки
1 июля 2024 года***
33.
2207 10 000 0
спирт этиловый неденатурированный с концентрацией спирта 80 об.% или более
1 июля 2024 года***
34.
3305 10 000 0
шампуни
1 июля 2024 года***
35.
3802 10 000 0
уголь активированный

2024 жылғы 1 шілде***
Ескертпе:
* 2020 жылғы 1 қазаннан бастап – өндірушілер мен ішкі сауда субъектілері үшін көтерме сауданы жүзеге асыратын ішкі сауда субъектілерін қоспағанда, бөлшек өткізу кезінде таңбаланған тауарларды міндетті түрде айналымнан шығара отырып. 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап – тауарлар айналымының барлық қатысушылары үшін таңбаланған тауарлардың қадағалануы туралы құжаттардың міндетті үзіндісімен;

1 июля 2024 года***
Примечание:
* с 1 октября 2020 года – для производителей и субъектов внутренней торговли с обязательным выводом из оборота маркированных товаров при розничной реализации, за исключением субъектов внутренней торговли, осуществляющих оптовую торговлю. С 1 января 2021 года – для всех участников оборота товаров с обязательной выпиской документов о прослеживаемости маркированных товаров;

** 2021 жылғы 1 қарашадан бастап – көтерме сауданы жүзеге асыратын ішкі сауда субъектілерін қоспағанда, бөлшек өткізу кезінде таңбаланған тауарларды айналымнан міндетті түрде шығара отырып, Қазақстан Республикасына әкелінген немесе Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген аяқ киім тауарларына қатысты міндетті таңбалау;
*** 2024 жылғы 1 шілдеден бастап – ветеринарияда қолданылатын дәрілік заттар мен вакциналарды қоспағанда, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған қалыптарға немесе орамдарға өлшеп оралған Қазақстан Республикасына әкелінген және (немесе) Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген дәрілік заттарға қатысты міндетті таңбалау;

** с 1 ноября 2021 года – обязательная маркировка в отношении обувных товаров, ввезенных в Республику Казахстан или произведенных на территории Республики Казахстан, с обязательным выводом из оборота маркированных товаров при розничной реализации, за исключением субъектов внутренней торговли, осуществляющих оптовую торговлю;
*** с 1 июля 2024 года – обязательная маркировка в отношении лекарственных средств, ввезенных в Республику Казахстан и (или) произведенных на территории Республики Казахстан, расфасованных в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи, за исключением лекарственных средств и вакцин, применяемых в ветеринарии;

инъекцияға арналған 2000 МЕ/0,3 мл ерітінді 6 шприц-тюбикте
3004900002
дексмедетомидин
дексдор
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мкг/мл
3004900002
рецакадротил
гидрасек
қатты желатин капсулалар
3004900002
рецакадротил
гидрасек
ішу үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер
3004900002
рецакадротил
гидрасек
ішу үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер
3004900002
дабигатран этексилаты
прадакса®
капсулалар, 75 мг
3004900002
оланзапин
зипрекса®
үлбірлі қабықпен қапталған 10 мг таблеткалар
3004900001
терипаратид
форстео®
тері астына енгізуге арналған 250 мкг/мл ерітінді, 2,4 мл картриджде 1 шприц-қалам
3004900002
иматиниб
иматиниб-адамед
капсулалар, 400 мг
3004900002
иматиниб
иматиниб-адамед
капсулалар, 200 мг
3004900002
эверолимус
сертикан
0,25 мг таблеткалар
3004900002
рамиприл
полприл
2,5 мг, 5 мг және 10 мг капсулалар
3004900002
рамиприл
полприл
2,5 мг, 5 мг және 10 мг капсулалар
3004900002
рамиприл
полприл
10 мг капсулалар
3004900002
рамиприл
рамиприл-санто
5 мг таблеткалар
3004900002
рамиприл
рамиприл-санто
10 мг таблеткалар
3004900002
рамиприл
рамиприл-санто
2,5 мг таблеткалар
3004900002
жоқ
панкрим
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
3002150000
ритуксимаб
ритуксимаб
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 10 мг/мл, 10 мл, 1-өлшеп-орау
3002150000
ритуксимаб
ритуксимаб
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 10 мг/мл, 10 мл, 2-өлшеп-орау
3002120009
белсендірілген эптаког альфа
семиклотин
жиынтығында еріткіші бар, көктамырға енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат (инъекцияға арналған су), 1,2 мг, 1-өлшеп-орау
3002120009
белсендірілген эптаког альфа
семиклотин
жиынтығында еріткіші бар көктамырға енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат (инъекцияға арналған су), 2,4 мг, 1-өлшеп-орау
3002150000
бевацизумаб
бевацизумаб
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 25 мг/мл, 4 мл, 1-өлшеп-орау
3002150000
бевацизумаб
бевацизумаб
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 25 мг/мл, 16 мл, 1-өлшеп-орау
3002150000
трастузумаб
трастузумаб
инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат, жиынтығында еріткіш – инъекцияға арналған бактериостатикалық су бар, 440 мг, 1-өлшеп-орау
3002120005
алтеплаза
ревекард
көктамырға инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизиатталған ұнтақ, жиынтығында еріткіш – инъекцияға арналған су бар, 50 мг, 1-өлшеп-орау
3002150000
интерферон бета-1б
интербетин
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған жиынтығында еріткіш бар лиофилизат, 0,3 мг (9,6 млн, МЕ), 5-өлшеп-орау
3004900009
жоқ
натрий хлориді
инфузияға арналған 0,9 % ерітінді, 100 мл

раствор для инъекций 2000 МЕ/0,3 мл в шприц-тюбиках, 6
3004900002
дексмедетомидин
дексдор
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мкг/мл
3004900002
рецакадротил
гидрасек
капсулы твердые желатиновые
3004900002
рецакадротил
гидрасек
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
3004900002
рецакадротил
гидрасек
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
3004900002
дабигатрана этексилат
прадакса®
капсулы, 75 мг
3004900002
оланзапин
зипрекса®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
3004900001
терипаратид
форстео®
раствор для подкожного введения 250 мкг/мл, 2,4 мл в картридже, 1 шприц-ручка
3004900002
иматиниб
иматиниб -адамед
капсулы, 400 мг
3004900002
иматиниб
иматиниб -адамед
капсулы, 200 мг
3004900002
эверолимус
сертикан
таблетки 0,25 мг
3004900002
рамиприл
полприл
капсулы 2,5 мг, 5 мг и 10 мг
3004900002
рамиприл
полприл
капсулы 2,5 мг, 5 мг и 10 мг
3004900002
рамиприл
полприл
капсулы 10 мг
3004900002
рамиприл
рамиприл-санто
таблетки 5 мг
3004900002
рамиприл
рамиприл-санто
таблетки 10 мг
3004900002
рамиприл
рамиприл-санто
таблетки 2,5 мг
3004900002
отсутствует
панкрим
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
3002150000
ритуксимаб
ритуксимаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 10 мг/мл, 10 мл, фасовка 1
3002150000
ритуксимаб
ритуксимаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 10 мг/мл, 10 мл, фасовка 2
3002120009
эптаког альфа активированный
семиклотин
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 1,2 мг, фасовка 1
3002120009
эптаког альфа активированный
семиклотин
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 2,4 мг, фасовка 1
3002150000
бевацизумаб
бевацизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 25 мг/мл, 4 мл, фасовка 1
3002150000
бевацизумаб
бевацизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 25 мг/мл, 16 мл, фасовка 1
3002150000
трастузумаб
трастузумаб
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем – бактериостатической водой для инъекций, 440 мг, фасовка 1
3002120005
алтеплаза
ревекард
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенных инфузий в комплекте с растворителем - водой для инъекций, 50 мг, фасовка 1
3002150000
интерферон бета-1б
интербетин
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем, 0,3 мг (9,6 млн. МЕ), фасовка 5
3004900009
отсутствует
натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9 %, 100 мл

3004900009
жоқ
натрий хлориді
инфузияға арналған 0,9 % ерітінді, 200 мл
3004900009
жоқ
натрий хлориді
инфузияға арналған 0,9 % ерітінді, 250 мл
3004900009
жоқ
натрий хлориді
инфузияға арналған 0,9 % ерітінді, 400 мл
3004900009
жоқ
натрий хлориді
инфузияға арналған 0,9 % ерітінді, 500 мл
3004900009
жоқ
декстроза (глюкоза)
инфузияға арналған 10 % ерітінді, 200 мл
3004900009
жоқ
декстроза (глюкоза)
инфузияға арналған 10 % ерітінді, 400 мл
3004900009
жоқ
декстроза (глюкоза)
инфузияға арналған 5 % ерітінді, 100 мл
3004900009
жоқ
декстроза (глюкоза)
инфузияға арналған 5 % ерітінді, 200 мл
3004900009
жоқ
декстроза (глюкоза)
инфузияға арналған 5 % ерітінді, 250 мл
3004900009
жоқ
декстроза (глюкоза)
инфузияға арналған 5 % ерітінді, 400 мл
3004900009
жоқ
декстроза (глюкоза)
инфузияға арналған 5 % ерітінді, 500 мл
3004900009
метронидазол
метронидазол
инфузияға арналған 5 % ерітінді, 100 мл
3004900002
ципрофлоксацин
ципрофлоксацин
инфузияға арналған 0,2 % ерітінді, 100 мл
3004900009
офлоксацин
офлоксацин
инфузияға арналған ерітінді, 2 мг/мл 100 мл
3004900009
левофлоксацин
левофлоксацин
инфузияға арналған ерітінді, 5 мг/мл 100 мл
3004900009
гемцитабин
гемцитабин-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 200 мг
3004900009
гемцитабин
гемцитабин-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 100 мг
3004900009
доцетаксел
доцетаксел-келун-казфарм 20 мг/мл
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат
3004900009
доцетаксел
доцетаксел-келун-казфарм 80 мг/4 мл
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат
3004900009
кабазитаксел
кабазитаксел-келун-казфарм
жиынтығында еріткіш бар инфузияға арналған ерітінді дайындауға арналған концентрат
3004900009
метотрексат
метотрексат-келун-казфарм
инъекцияға арналған ерітінді, 20 мг/2мл
3004900009
метотрексат
метотрексат-келун-казфарм
инъекцияға арналған ерітінді, 7,5 мг/0,75 мл
3004900009
метотрексат
метотрексат-келун-казфарм
инъекцияға арналған ерітінді, 10 мг/1 мл
3004900009
метотрексат
метотрексат-келун-казфарм
инъекцияға арналған ерітінді, 15 мг/1,5 мл
3004900009
оксалиплатин
оксалиплатин-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат
3004900009
паклитаксел
паклитаксел-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мг/16,7 мл
3004900009
паклитаксел
паклитаксел-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 60 мг/10 мл
3004900009
паклитаксел
паклитаксел-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 30 мг/5 мл
3004900009
паклитаксел
паклитаксел-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 300 мг/50 мл
3004900009
пеметрексед
пеметрексед-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған 100 мг лиофилизат
3004900009
пеметрексед
пеметрексед-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған 500 мг лиофилизат
3004900009
флударабин
флударабин-келун-казфарм

3004900009
отсутствует
натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9 %, 200 мл
3004900009
отсутствует
натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9 %, 250 мл
3004900009
отсутствует
натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9 %, 400 мл
3004900009
отсутствует
натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9 %, 500 мл
3004900009
отсутствует
декстроза (глюкоза)
раствор для инфузий 10 %, 200 мл
3004900009
отсутствует
декстроза (глюкоза)
раствор для инфузий 10 %, 400 мл
3004900009
отсутствует
декстроза (глюкоза)
раствор для инфузий 5 %, 100 мл
3004900009
отсутствует
декстроза (глюкоза)
раствор для инфузий 5 %, 200 мл
3004900009
отсутствует
декстроза (глюкоза)
раствор для инфузий 5 %, 250 мл
3004900009
отсутствует
декстроза (глюкоза)
раствор для инфузий 5 %, 400 мл
3004900009
отсутствует
декстроза (глюкоза)
раствор для инфузий 5 %, 500 мл
3004900009
метронидазол
метронидазол
раствор для инфузий 5 %, 100 мл
3004900002
ципрофлоксацин
ципрофлоксацин
раствор для инфузий 0,2 %, 100 мл
3004900009
офлоксацин
офлоксацин
раствор для инфузий 2 мг/мл, 100 мл
3004900009
левофлоксацин
левофлоксацин
раствор для инфузий 5 мг/мл, 100 мл
3004900009
гемцитабин
гемцитабин-келун-казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 200 мг
3004900009
гемцитабин
гемцитабин-келун-казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг
3004900009
доцетаксел
доцетаксел-келун-казфарм 20 мг/мл
концентрат для приготовления раствора для инфузий
3004900009
доцетаксел
доцетаксел-келун-казфарм 80 мг/4 мл
концентрат для приготовления раствора для инфузий
3004900009
кабазитаксел
кабазитаксел-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем
3004900009
метотрексат
метотрексат-келун-казфарм
раствор для инъекций, 20 мг/2мл
3004900009
метотрексат
метотрексат-келун-казфарм
раствор для инъекций, 7,5 мг/0,75 мл
3004900009
метотрексат
метотрексат-келун-казфарм
раствор для инъекций, 10 мг/1 мл
3004900009
метотрексат
метотрексат-келун-казфарм
раствор для инъекций, 15 мг/1,5 мл
3004900009
оксалиплатин
оксалиплатин-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий
3004900009
паклитаксел
паклитаксел-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг/16,7 мл
3004900009
паклитаксел
паклитаксел-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 60 мг/10 мл
3004900009
паклитаксел
паклитаксел-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 30 мг/5 мл
3004900009
паклитаксел
паклитаксел-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 300 мг/50 мл
3004900009
пеметрексед
пеметрексед-келун-казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг
3004900009
пеметрексед
пеметрексед-келун-казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 500 мг
3004900009
флударабин
флударабин-келун-казфарм

инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 50 мг/2 мл
3004900009
карбоплатин
карбоплатин-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 150 мг/15 мл
3004900009
циклофосфамид
циклофосфамид-келун-казфарм
көктамырға енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
3004900009
эпирубицин
эпирубицин-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 10 мг/5 мл
3004900009
эпирубицин
эпирубицин-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 50 мг/25 мл
3004900009
цисплатин
цисплатин-келун казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 20 мг/20 мл
3004900009
цисплатин
цисплатин-келун казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 50 мг/50 мл
3004900009
винорелбин
винорелбин келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 10 мг/1 мл
3004900009
винорелбин
винорелбин келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 50 мг/50 мл
3004900009
заледрон қышқылы
золедрон қышқылы -келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 4 мг/5 мл
3004900002
каптоприл
каптоприл
таблеткалар
3004490009
амброксол
солфран®
таблеткалар
3004900002
жоқ
глюкорон®
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004900002
жоқ
глюкорон®
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004900002
жоқ
нормотанс
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004900002
жоқ
нормотанс
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004900002
кетотифен
кетотифен
таблеткалар
3004900002
ламивудин
ламиас® 150
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004900002
клопидогрел
грелид®
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004900002
клопидогрел
грелид®
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004900002
цетиризин
носмин®
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004390009
тамоксифен
тамоксифен
таблеткалар
3004900002
энтекавир
квантавир
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004900002
энтекавир
квантавир
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004900002
абакавир
виракар®
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004900002
фолий қышқылы
фолика
таблеткалар
3004900002
зидовудин
зидоас
капсулалар
3004900002
урсодезоксихол қышқылы
урсозим
капсулалар

концентрат для приготовления раствора для инфузий, 50 мг/2 мл
3004900009
карбоплатин
карбоплатин-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 150 мг/15 мл
3004900009
циклофосфамид
циклофосфамид-келун-казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
3004900009
эпирубицин
эпирубицин-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 10 мг/5 мл
3004900009
эпирубицин
эпирубицин-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 50 мг/25 мл
3004900009
цисплатин
цисплатин-келун казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 20 мг/20 мл
3004900009
цисплатин
цисплатин-келун казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 50 мг/50 мл
3004900009
винорелбин
винорелбин келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 10 мг/1мл
3004900009
винорелбин
винорелбин келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 50 мг/50мл
3004900009
заледроновая кислота
золедроновая кислота-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 4 мг/5 мл
3004900002
каптоприл
каптоприл
таблетки
3004490009
амброксол
солфран®
таблетки
3004900002
отсутствует
глюкорон®
таблетки, покрытые оболочкой
3004900002
отсутствует
глюкорон®
таблетки, покрытые оболочкой
3004900002
отсутствует
нормотанс
таблетки, покрытые оболочкой
3004900002
отсутствует
нормотанс
таблетки, покрытые оболочкой
3004900002
кетотифен
кетотифен
таблетки
3004900002
ламивудин
ламиас® 150
таблетки, покрытые оболочкой
3004900002
клопидогрел
грелид®
таблетки, покрытые оболочкой
3004900002
клопидогрел
грелид®
таблетки, покрытые оболочкой
3004900002
цетиризин
носмин®
таблетки, покрытые оболочкой
3004390009
тамоксифен
тамоксифен
таблетки
3004900002
энтекавир
квантавир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой
3004900002
энтекавир
квантавир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой
3004900002
абакавир
виракар®
таблетки, покрытые оболочкой
3004900002
фолиевая кислота
фолика
таблетки
3004900002
зидовудин
зидоас
капсулы
3004900002
урсодезоксихолевая кислота
урсозим
капсулы