"Өлім жазасының күшін жоюға бағытталған Азаматтық және саяси құқықтар туралы халықаралық пактіге екінші Факультативтік хаттамаға қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 14 шілдедегі № 371 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 19 қыркүйектегі № 593 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Өлім жазасының күшін жоюға бағытталған Азаматтық және саяси құқықтар туралы халықаралық пактіге екінші Факультативтік хаттамаға қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 14 шілдедегі № 371 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А.Мамин
"Өлім жазасының күшін жоюға бағытталған Азаматтық және саяси құқықтар туралы халықаралық пактіге екінші Факультативтік хаттамаға қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 14 шілдедегі № 371 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Өлім жазасының күшін жоюға бағытталған Азаматтық және саяси құқықтар туралы халықаралық пактіге екінші Факультативтік хаттамаға қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 14 шілдедегі № 371 Жарлығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Біріккен Ұлттар Ұйымы жанындағы Қазақстан Республикасының Тұрақты өкілі Қайрат Ермекұлы Омаровқа Өлім жазасының күшін жоюға бағытталған Азаматтық және саяси құқықтар туралы халықаралық пактіге екінші Факультативтік хаттамаға Қазақстан Республикасының атынан қол қоюға өкілеттік берілсін.".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 14 июля 2020 года № 371 "О подписании Второго Факультативного протокола к Международному пакту о гражданских и политических правах, направленного на отмену смертной казни"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2020 года № 593
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 14 июля 2020 года № 371 "О подписании Второго Факультативного протокола к Международному пакту о гражданских и политических правах, направленного на отмену смертной казни".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 14 июля 2020 года № 371 "О подписании Второго Факультативного протокола к Международному пакту о гражданских и политических правах, направленного на отмену смертной казни"
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 14 июля 2020 года №371 "О подписании Второго Факультативного протокола к Международному пакту о гражданских и политических правах, направленного на отмену смертной казни" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Уполномочить Постоянного Представителя Республики Казахстан при Организации Объединенных Наций Умарова Кайрата Ермековича подписать от имени Республики Казахстан Второй Факультативный протокол к Международному пакту о гражданских и политических правах, направленный на отмену смертной казни.".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К.Токаев