Қазақстан Республикасына арналған халықаралық квоталарды Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Есірткіні бақылау жөніндегі халықаралық комитетінің бекітуі үшін Қазақстан Республикасының есірткіге және психотроптық заттарға 2021 жылға арналған қажеттілік нормалары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 17 қазандағы № 674 қаулысы
"Есірткі, психотроптық заттар, сол тектестер мен прекурсорлар және олардың заңсыз айналымы мен теріс пайдаланылуына қарсы іс-қимыл шаралары туралы" 1998 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасына арналған халықаралық квоталарды Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Есірткіні бақылау жөніндегі халықаралық комитетінің бекітуі үшін Қазақстан Республиканың есірткіге және психотроптық заттарға 2021 жылға арналған нормаларын Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Есiрткiнi бақылау жөніндегі халықаралық комитетінің штаб-пәтеріне (Вена, Аустрия Республикасы) жіберсін.
2. Халықаралық квоталар бекітілгеннен кейін есiрткiге, психотроптық заттар мен прекурсорларға 2021 жылға арналған мемлекеттік квотаны бекіту үшін Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлігі лицензиялары бар заңды тұлғалар олардың айналымын соның шегінде жүзеге асыратын қажеттілiк есебiн белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 17 қазандағы
№ 674 қаулысына
қосымша
B нысаны
Қазақстан Республикасының есірткіге және психотроптық заттарға қажеттілігінің 2021 жылға арналған нормалары Есiрткiге қажеттiлiктердiң жылдық есептеулері, синтетикалық есірткілерді дайындау көлемі және апиын көкнәрі, каннабис өсімдігі мен кокаин бұтасын өсіру алаңы 1961 жылғы Есiрткi құралдары туралы бiрыңғай конвенция: 1, 12 және 19-баптар 1961 жылғы Есiрткi құралдары туралы бiрыңғай конвенцияға түзетулер туралы 1972 жылғы хаттама: 5 және 9-баптар
ЕЛ/АУМАҚ: Қазақстан Республикасы КҮНI: ____________________
ВЕДОМСТВО: Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
ЖАУАПТЫ ЛАУАЗЫМДЫ АДАМНЫҢ Т.А.Ә:
Заппаров Арыстанғани Расылханұлы
АТАҒЫ/ЛАУАЗЫМЫ: Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрiнiң орынбасары
ҚОЛЫ: _______________________
Есептеу 2021 күнтізбелік жылға жатады
ЕСКЕРТПЕЛЕР
B нысаны
I бөлiм
Жалпы ақпарат және әдісті баяндау
B нысаны
IІ бөлiм
Есiрткiге қажеттiлiктердің жылдық есептеулері (барлық елдер мен аумақтар үшін)
Есірткі
1
2
3
4
Ел ішінде медициналық және ғылыми мақсаттарда тұтынуға арналған саны
Дайындауға арналған мөлшері
Арнайы қойма қорын толықты-руға арналған саны
Есептегі жылдың 31 желтоқса-нындағы жағдай бойынша қоймадағы қорда сақталуға тиіс саны
(a)
басқа да есірткілер
(b)
1961 жылғы Конвенцияның III тізіміне енгізілген препараттар
(с)
1961 жылғы Конвенция қолданыл-майтын заттар
Осы есірткі құралдары, препараттар немесе заттар ел ішінде тұтыну немесе экспортқа арналғанына қарамастан
кг
г
кг
г
кг
г
кг
г
кг
г
кг
г
Героин

О нормах потребности Республики Казахстан в наркотических средствах и психотропных веществах на 2021 год для утверждения международных квот для Республики Казахстан Международным комитетом Организации Объединенных Наций по контролю над наркотиками
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2020 года № 674
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 10 июля 1998 года "О наркотических средствах, психотропных веществах, их аналогах и прекурсорах и мерах противодействия их незаконному обороту и злоупотреблению ими" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан направить в штаб-квартиру Международного комитета по контролю над наркотиками Организации Объединенных Наций (Вена, Австрийская Республика) нормы потребности Республики Казахстан в наркотических средствах и психотропных веществах на 2021 год для утверждения международных квот для Республики Казахстан Международным комитетом Организации Объединенных Наций по контролю над наркотиками согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан после утверждения международных квот в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан для утверждения государственной квоты на наркотические средства, психотропные вещества и прекурсоры на 2021 год расчеты потребности, в пределах которой осуществляется их оборот юридическими лицами, имеющими лицензии.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
17 октября 2020 года № 674
Форма B
Нормы потребности
Республики Казахстан в наркотических средствах и психотропных веществах на 2021 год
Годовые исчисления потребностей в наркотических средствах, объема изготовления синтетических наркотических средств и площади культивирования опийного мака, растения каннабис и кокаинового куста
Единая конвенция о наркотических средствах 1961 года: статьи 1, 12 и 19
Протокол 1972 года о поправках к Единой конвенции о наркотических средствах 1961 года: статьи 5 и 9
СТРАНА/ТЕРРИТОРИЯ: Республика Казахстан ДАТА: _______________
ВЕДОМСТВО: Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Ф.И.О. ОТВЕТСТВЕННОГО ДОЛЖНОСТНОГО ЛИЦА:
Заппаров Арыстангани Расилханович
ЗВАНИЕ/ДОЛЖНОСТЬ: заместитель Министра внутренних дел Республики Казахстан
ПОДПИСЬ: ________________
Исчисления относятся к 2021 календарному году
ПРИМЕЧАНИЯ
Настоящие исчисления в одном экземпляре представляются:
МЕЖДУНАРОДНОМУ КОМИТЕТУ ПО КОНТРОЛЮ НАД НАРКОТИКАМИ
International Narcotics Control Board
Vienna International Centre
P.O. Box 500 , 1400 Vienna Austria
Телефон: (+43-1) 26060-4277 Факс: (+43-1) 26060-5867
Эл. почта: secretariat@incb.org Веб-сайт: http://www.incb.org/
Форма B
Часть I
Общая информация и изложение метода
Число практикующих врачей в стране или на территории:
врачей: 68883 стоматологов: 4680 ветеринаров: 1145
Число аптек: 8887
Число больниц: 747 общее число больничных коек: 83157
Изложение метода
Метод для установления исчислений – эмпирический
Форма B
Часть II
Годовые исчисления потребностей в наркотических средствах (для всех стран и территорий)
Наркотическое
средство
1
2
3
4
Количество, предназначенное для потребления
внутри страны в медицинских и научных целях
Количество, предназначенное
для изготовления:
Количество, предназначенное для пополнения специальных складских запасов
Количество, которое должно храниться в складских запасах по состоянию на 31 декабря того года,
к которому относятся исчисления
(а)
других
наркотических
средств
(b)
препаратов,
включенных в Список III
Конвенции 1961 года
(с)
веществ, на
которые не
распространяется
Конвенция
1961 года
Независимо от того, предназначены ли эти наркотические средства, препараты или вещества для потребления внутри страны или на экспорт
кг
г
кг
г
кг
г
кг
г
кг
г
кг
г
Героин