"Террористік тұрғыдан осал объектілердің терроризмге қарсы қорғалуының үлгілік паспортын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 қарашадағы № 1217 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 23 қазандағы № 698 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 1 қыркүйектегі № 758 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 01.09.2023 № 758 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 14.11.2020 бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Террористік тұрғыдан осал объектілердің терроризмге қарсы қорғалуының үлгілік паспортын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 қарашадағы № 1217 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 65, 887-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген террористік тұрғыдан осал объектілердің терроризмге қарсы қорғалуының үлгілік паспортында (бұдан әрі – үлгілік паспорт):
1-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"1-тарау. Объект туралы жалпы мәліметтер";
1-тармақтың 7) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"7) басшының, басшы орынбасарының тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) (жұмыс, үй және ұялы телефондары)";
2-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"2-тарау. Объектінің сипаты";
3-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"3-тарау. Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын объектілердің терроризмге қарсы қорғалу жүйесіне қойылатын талаптарға сәйкес объектінің инженерлік-техникалық жарақтандырылуы және терроризмге қарсы қорғалуы туралы мәліметтер";
11 және 12-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Объекті қауіпсіздігін қамтамасыз етуге жұмылдырылған адамдардың (оның ішінде жеке күзет ұйымы, тәуліктік жасақ, қарауыл, кезекші жауынгерлік ауысым жұмыскерлерінің) саны:
Жұмылдырылған жұмыскерлердің, қызметкерлердің, әскери қызметшілердің барлығы: __;
күндізгі ауысымға: ____ ___сағат__минуттан ___сағат___ минутқа дейін;
түнгі ауысымға: ____ ___сағат__минуттан ___сағат___ минутқа дейін;
тәулік бойы: ____ ___сағат__минуттан ___сағат___ минутқа дейін.
12. Объекті қауіпсіздігін қамтамасыз етуге жұмылдырылған, оның ішінде тәуліктік жасақтағы, қарауылдағы, кезекші жауынгерлік ауысымдағы жеке күзет ұйымы жұмыскерлерінде, қызметкерлерде, әскери қызметшілерде қару-жарақ пен арнайы құралдардың болуы:
қызметтік, табельдік атыс қаруы _______ бірлік.
арнайы құралдар ________________________________________________;
(әрбір түрінің және моделінің атауы мен саны көрсетілсін)
қызметтік (қарауылдық) иттердің саны ___________________________.";
4-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"4-тарау. Объектінің жоспары (паспорттың ажырамас бөлігі болып табылатын жеке қосымшамен ресімделеді)";

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2013 года № 1217 "Об утверждении типового паспорта антитеррористической защищенности объектов, уязвимых в террористическом отношении"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2020 года № 698. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2023 года № 758.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 01.09.2023 № 758 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 14.11.2020.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2013 года № 1217 "Об утверждении типового паспорта антитеррористической защищенности объектов, уязвимых в террористическом отношении" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 65, ст. 887) следующие изменения и дополнение:
в типовом паспорте антитеррористической защищенности объектов, уязвимых в террористическом отношении (далее – типовой паспорт), утвержденном указанным постановлением:
в главе 1 заголовок изложить в следующей редакции:
"Глава 1. Общие сведения об объекте";
подпункт 7) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"7) фамилия, имя, отчество (при его наличии) руководителя, заместителя руководителя (рабочий, домашний и сотовый телефоны).";
в главе 2 заголовок изложить в следующей редакции:
"Глава 2. Характеристика объекта";
в главе 3 заголовок изложить в следующей редакции:
"Глава 3. Сведения об инженерно-технической оснащенности и антитеррористической защищенности объекта в соответствии с требованиями к системе антитеррористической защиты объектов, определяемыми Правительством Республики Казахстан";
пункты 11 и 12 изложить в следующей редакции:
"11. Численность лиц (в том числе работников частной охранной организации, суточного наряда, караула, дежурной боевой смены), задействованных на обеспечение безопасности объекта:
всего задействовано работников, сотрудников, военнослужащих: ___;
в дневную смену: _____ с ___ часов ___ минут до ___ часов ___ минут;
в ночную смену: _____ с ___ часов ___ минут до ___ часов ___ минут;
круглосуточно: _____ с ___ часов ___ минут до ___ часов ___ минут.
12. Наличие вооружения и специальных средств у работников частной охранной организации, сотрудников, военнослужащих, задействованных на обеспечение безопасности объекта, в том числе в суточном наряде, карауле, дежурной боевой смене:
служебное, табельное огнестрельное оружие _______ единиц;
специальные средства _____________________________________________
(указать наименование и количество каждого вида и модели)
количество служебных (сторожевых) собак ________________;";
в главе 4 заголовок изложить в следующей редакции:
"Глава 4. План объекта (оформляется отдельным приложением, являющимся неотъемлемой частью паспорта)";

16-тармақтың 5) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"5) күзет, тәуліктік жасақтар, қарауыл, кезекші жауынгерлік ауысым қызмет өткеретін бекеттер, сондай-ақ техникалық бақылау құралдары, күзет сигнализациясы, бейнебақылау камералары орналастырылған жерлер;"
5-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"5-тарау. Объекті ғимараттарының (құрылыстарының) қабат бойынша жоспары (паспорттың ажырамас бөлігі болып табылатын жеке қосымшамен ресімделеді)";
17-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
3) күзет, тәуліктік жасақтар, қарауыл, кезекші жауынгерлік ауысым қызмет өткеретін бекеттерінің орналасуы;";
6-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"6-тарау. Объекті ғимараттарының (құрылыстарының) инженерлік коммуникациялық схемалары (паспорттың ажырамас бөлігі болып табылатын жеке қосымшамен ресімделеді)";
Үлгілік паспорт мынадай мазмұндағы ескертпемен толықтырылсын:
"Ескертпе. Ішкі істер органдарының мемлекеттік бақылауына жатпайтын террористік тұрғыдан осал объектілердің терроризмге қарсы қорғалуының паспорттары "Терроризмге қарсы іс-қимыл туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес ішкі істер органдарының тиісті аумақтық бөліністері басшыларымен келісуге жатпайды.".
2. Осы қаулы 2020 жылғы 14 қарашадан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

подпункт 5) пункта 16 изложить в следующей редакции:
"5) места расположения постов охраны, несения службы суточных нарядов, караула, дежурной боевой смены, а также технических средств контроля, охранной сигнализации, камеры видеонаблюдения";
в главе 5 заголовок изложить в следующей редакции:
"Глава 5. Поэтажные планы зданий (сооружений) объекта (оформляются отдельным приложением, являющимся неотъемлемой частью паспорта)";
подпункт 3) пункта 17 изложить в следующей редакции:
"3) расположение постов охраны, мест несения службы суточных нарядов, караула, дежурной боевой смены;";
в главе 6 заголовок изложить в следующей редакции:
"Глава 6. Схемы инженерных коммуникаций зданий (сооружений) объекта (оформляются отдельным приложением, являющимся неотъемлемой частью паспорта)";
типовой паспорт дополнить примечанием следующего содержания:
"Примечание. Паспорта антитеррористической защищенности объектов, уязвимых в террористическом отношении, не подпадающих под государственный контроль органов внутренних дел, в соответствии с Законом Республики Казахстан "О противодействии терроризму" не подлежат согласованию с руководителями соответствующих территориальных подразделений органов внутренних дел.".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 14 ноября 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин