Нұр-Сұлтан қаласы мен Маңғыстау облысына жылумен, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялауға және салуға 2019 жылы республикалық бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді қайта құрылымдау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 18 ақпандағы № 71 қаулысы.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 193-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2019 – 2021 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" 2018 жылғы 30 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Нұр-Сұлтан қаласының және Маңғыстау облысының жергілікті атқарушы органдарына 224 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру" бюджеттік бағдарламасы бойынша берілген бюджеттік кредиттер мынадай тәртіппен қайта құрылымдалсын:
1) 2019 жылғы 5 сәуірдегі № 9МИО1022 кредиттік шарт бойынша Нұр-Сұлтан қаласының жергілікті атқарушы органының кредитті игеру кезеңін 2020 жылғы 10 желтоқсаннан 2021 жылғы 10 желтоқсанға өзгерту;
2) 2019 жылғы 22 қарашадағы № 9МИО1049 кредиттік шарт бойынша Маңғыстау облысының жергілікті атқарушы органының кредитті игеру кезеңін 2020 жылғы 10 желтоқсаннан 2021 жылғы 10 желтоқсанға өзгерту;
3) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.08.2021 № 581 қаулысымен;
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 31.08.2021 № 581 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы, Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрліктері, Нұр-Сұлтан қаласының және Маңғыстау облысының әкімдері кредиттік шартқа тиісті қосымша келісім жасасуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2020 жылғы 3 желтоқсаннан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 31.08.2021 № 581 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О реструктуризации бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета в 2019 году городу Нур-Султану и Мангистауской области на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2021 года № 71.
В соответствии со статьей 193 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реструктуризировать бюджетные кредиты, предоставленные местным исполнительным органам города Нур-Султана и Мангистауской области в соответствии с Законом Республики Казахстан от 30 ноября 2018 года "О республиканском бюджете на 2019 – 2021 годы" по бюджетной программе 224 "Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения", в следующем порядке:
1) по кредитному договору от 5 апреля 2019 года № 9МИО1022 изменение периода освоения кредита местного исполнительного органа города Нур-Султана – с 10 декабря 2020 года на 10 декабря 2021 года;
2) по кредитному договору от 22 ноября 2019 года № 9МИО1049 изменение периода освоения кредита местного исполнительного органа Мангистауской области – с 10 декабря 2020 года на 10 декабря 2021 года;
3) Исключен постановлением Правительства РК от 31.08.2021 № 581.
2. Министерствам финансов, индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, акимам города Нур-Султана и Мангистауской области обеспечить заключение соответствующих дополнительных соглашений к кредитным договорам.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство финансов Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания распространяется на правоотношения, возникшие с 3 декабря 2020 года.
Сноска. Пункт 4 – в редакции постановления Правительства РК от 31.08.2021 № 581.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин