Түркістан қаласының әуежайына әуе кемелерінің халықаралық ұшуын қамтамасыз етуге рұқсат ету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 19 ақпандағы № 79 қаулысы
"Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану және авиация қызметі туралы" 2010 жылғы 15 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 13-бабының 57) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан қаласының әуежайына әуе кемелерінің халықаралық ұшуын қамтамасыз етуге рұқсат етілсін.
2. Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму, Ішкі істер, Денсаулық сақтау, Қаржы министрліктері және Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі (келісу бойынша) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О допуске аэропорта города Туркестана к обеспечению международных полетов воздушных судов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2021 года № 79
В соответствии с подпунктом 57) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 15 июля 2010 года "Об использовании воздушного пространства и деятельности авиации Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Допустить аэропорт города Туркестана к обеспечению международных полетов воздушных судов.
2. Министерствам индустрии и инфраструктурного развития, внутренних дел, здравоохранения, финансов и Пограничной службе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин