Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 25 ақпандағы № 97 қаулысы
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес республикалық мүлік Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі" мемлекеттік мекемесінің теңгерімінен "Қазавиақұтқару" акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілсін.

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2021 года № 97
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством Республики Казахстан порядке республиканское имущество с баланса государственного учреждения "Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" в оплату акций акционерного общества "Казавиаспас" согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігімен бірлесіп, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 25 ақпандағы
№ 97 қаулысына
қосымша
"Қазавиақұтқару" акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілетін республикалық мүліктің тізбесі
Р/с № Мүліктің атауы Өлшем бірлігі Саны Шығарылған жылы Зауыттық нөмірі

2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 февраля 2021 года № 97
Перечень республиканского имущества, передаваемого в оплату акций акционерного общества "Казавиаспас"
№ п/п Наименование имущества Единица измерения Количество Год выпуска Заводской номер