Стратегиялық объектіге үшінші тұлғалардың құқықтарымен ауыртпалық салу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 11 наурыздағы № 130 қаулысы
1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің (Жалпы бөлім) 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамына "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамымен сенімгерлік басқару шартын жасасу арқылы "ҚазТрансГаз" акционерлік қоғамының 100 % акциялар пакетіне үшінші тұлғалардың құқықтарымен ауыртпалық салу жөнінде мәміле жасауға рұқсат берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

Об обременении стратегического объекта правами третьих лиц
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2021 года № 130
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть) от 27 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить акционерному обществу "Национальная компания "КазМунайГаз" совершить сделку по обременению правами третьих лиц 100 % пакета акций акционерного общества "КазТрансГаз" путем заключения договора доверительного управления с акционерным обществом "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин