"Нұр-Сұлтан қаласында Мәңгілік Ел, Қабанбай батыр даңғылдары мен Сауран, Хусейн бен Талал көшелерінің шаршысында саябақ салу" объектісін салу жөніндегі жұмыстарды сатып алу үшін "Сембол Улусларарасы Ятырым Тарым Пейзаж Иншаат Туризм Санайи ве Тиджарет Аноним Ширкети" акционерлік қоғамының "Астана" филиалын өнім беруші деп айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 17 наурыздағы № 138 қаулысы
"Мемлекеттік сатып алу туралы" 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 39-бабы 3-тармағының 56) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Нұр-Сұлтан қаласында Мәңгілік Ел, Қабанбай батыр даңғылдары мен Сауран, Хусейн бен Талал көшелерінің шаршысында саябақ салу" объектісін абаттандыру (салу) жөніндегі жұмыстарды сатып алу үшін "Sembol Construction" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің атынан "Сембол Улусларарасы Ятырым Тарым Пейзаж Иншаат Туризм Санайи ве Тиджарет Аноним Ширкети" акционерлік қоғамының "Астана" филиалы өнім беруші болып айқындалсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

Об определении филиала "Астана" акционерного общества "Сембол Улусларарасы Ятырым Тарым Пейзаж Иншаат Туризм Санайи ве Тиджарет Аноним Ширкети" поставщиком для приобретения работ по строительству объекта "Строительство парка в квадрате проспектов Мангилик Ел, Кабанбай батыра и улиц Сауран, Хусейн бен Талал в городе Нур-Султан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2021 года № 138
В соответствии с подпунктом 56) пункта 3 статьи 39 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить товарищество с ограниченной ответственностью "Sembol Construction" в лице филиала "Астана" акционерного общества "Сембол Улусларарасы Ятырым Тарым Пейзаж Иншаат Туризм Санайи ве Тиджарет Аноним Ширкети" поставщиком для приобретения работ по благоустройству (строительству) объекта "Строительство парка в квадрате проспектов Мангилик Ел, Кабанбай батыра и улиц Сауран, Хусейн бен Талал в городе Нур-Султан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин