Ақтөбе қаласының кейбір коммуналдық мемлекеттік білім беру мекемелеріне атау беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 26 наурыздағы № 165 қаулысы.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы 10-бабының 4-1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының аумағындағы әуежайларға, порттарға, теміржол вокзалдарына, теміржол стансаларына, метрополитен стансаларына, автовокзалдарға, автостансаларға, физикалық-географиялық және мемлекет меншігіндегі басқа да объектілерге атау беру, сондай-ақ оларды қайта атау, олардың атауларының транскрипциясын нақтылау мен өзгерту және мемлекеттік заңды тұлғаларға, мемлекет қатысатын заңды тұлғаларға жеке адамдардың есімін беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 5 наурыздағы № 281 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мынадай білім беру ұйымдарына:
1) "Ақтөбе қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 41 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне Фариза Оңғарсынованың есімі;
2) "Ақтөбе қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 72 жалпы білім беретін орта IT мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне Әбіш Кекілбайұлының есімі берілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О присвоении наименований некоторым коммунальным государственным учреждениям образования города Актобе
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2021 года № 165.
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 1996 года № 281 "Об утверждении Правил присвоения наименования аэропортам, портам, железнодорожным вокзалам, железнодорожным станциям, станциям метрополитена, автовокзалам, автостанциям, физико-географическим и другим объектам государственной собственности на территории Республики Казахстан, а также переименования, уточнения и изменения транскрипции их наименований и присвоения собственных имен лиц государственным юридическим лицам, юридическим лицам с участием государства" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Присвоить следующим организациям образования:
1) коммунальному государственному учреждению "Школа-гимназия № 41" государственного учреждения "Отдел образования города Актобе" имя Фаризы Онгарсыновой;
2) коммунальному государственному учреждению "Средняя общеобразовательная IT школа-лицей № 72" государственного учреждения "Отдел образования города Актобе" имя Абиша Кекилбайулы.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин