Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 18 наурыздағы № 183 қаулысы
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес республикалық мүлік Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының "Мемлекеттік резиденциялар дирекциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының балансынан Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен "Қазқұрылысжүйесі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жарғылық капиталына берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасымен (келісу бойынша) бірлесіп, осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 18 наурыздағы
№ 183 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының "Мемлекеттік резиденциялар дирекциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының балансынан "Қазқұрылысжүйесі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жарғылық капиталына берілетін республикалық мүлік
Р/с
Мүліктің атауы Өлшем бірлігі Саны Түгендеу нөмірі
1 2 3 4 5
"Гараж" объектісі
1.
Гараж (Б литері)
дана
1
С00024840

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2021 года № 183.
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством Республики Казахстан порядке республиканское имущество с баланса республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Дирекция государственных резиденций" Управления Делами Президента Республики Казахстан в уставный капитал товарищества с ограниченной ответственностью "Казстройсистема" согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Управлением Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 марта 2021 года № 183
Республиканское имущество, передаваемое с баланса республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Дирекция государственных резиденций" Управления Делами Президента Республики Казахстан в уставный капитал товарищества с ограниченной ответственностью "Казстройсистема"
п/п
Наименование имущества
Ед. изм.
Кол-во
Инвентарный номер
1
2
3
4
5
Объект: "Гараж"
1.
Гараж (литер Б)
штук
1
С00024840