"Өсімдіктер мен жануарлардың сирек кездесетiн және құрып кету қаупi төнген түрлерiнiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 қазандағы № 1034 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 сәуірдегі № 207 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Өсімдіктер мен жануарлардың сирек кездесетiн және құрып кету қаупi төнген түрлерiнiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 қазандағы № 1034 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 40, 444-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген жануарлардың сирек кездесетiн және құрып кету қаупi төнген түрлерiнiң тiзбесiнде:
"Сүт қоректiлер класы Mammalia Класс – Млекопитающие" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 128-2, 128-3 және 128-4-жолдармен толықтырылсын:
"
128-2
Жолбарыс
Panthera tigris Linnaeus
Тигр
128-3
Оңтүстік-Батыс Азия қабыланы
Panthera pardus saxicolor
Переднеазиатский леопард
128-4
Керқұлан
Equus przewalskii Poljakov
Лошадь Пржевальского
".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі А. Мамин

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2006 года № 1034 "Об утверждении Перечней редких и находящихся под угрозой исчезновения видов растений и животных"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2021 года № 207.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2006 года № 1034 "Об утверждении Перечней редких и находящихся под угрозой исчезновения видов растений и животных" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 40, ст. 444) следующие дополнения:
в Перечне редких и находящихся под угрозой исчезновения видов животных, утвержденном указанным постановлением:
раздел "Сүт қоректiлер класы Mammalia Класс – Млекопитающие" дополнить строками, порядковые номера 128-2, 128-3 и 128-4, следующего содержания:
"
128-2
Жолбарыс
Panthera tigris Linnaeus
Тигр
128-3
Оңтүстік-Батыс Азия қабыланы
Panthera pardus saxicolor
Переднеазиатский леопард
128-4
Керқұлан
Equus przewalskii Poljakov
Лошадь Пржевальского
".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин