Қарағанды облысы Теміртау қаласының шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 15 сәуірдегі № 243 қаулысы.
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексі 13-бабының 5) тармақшасына және 108-бабының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы 11-бабының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об изменении границ (черты) города Темиртау Карагандинской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2021 года № 243.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 13, пунктом 3 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қарағанды облысы Теміртау қаласының шекарасын (шегін) өзгерту туралы "Қарағанды облысының Теміртау қаласы мен Бұқар жырау ауданының шекарасын (шегін) Бұқар жырау ауданы жерінің жалпы ауданы 902 гектар бөлігін облыстық маңызы бар Теміртау қаласының шекарасына (шегіне) беру жолымен өзгерту туралы ұсынысты Қазақстан Республикасының Үкіметіне келісуге енгізу туралы" Қарағанды облыстық мәслихатының 2020 жылғы 27 шілдедегі № 551 және Қарағанды облысы әкімдігінің 2020 жылғы 30 маусымдағы № 40/04 бірлескен шешімі мен қаулысына келісім берілсін.

1. Согласиться с совместным решением Карагандинского областного маслихата от 2 июля 2020 года № 551 и постановлением акимата Карагандинской области от 30 июня 2020 года № 40/04 "О внесении на согласование в Правительство Республики Казахстан предложения об изменении границ (черты) города Темиртау и Бухар-Жырауского района Карагандинской области" об изменении границ (черты) города Темиртау Карагандинской области путем включения в границы (черты) города областного значения Темиртау части земель Бухар-Жырауского района общей площадью 902 гектара согласно приложению к настоящему постановлению.