Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 19 маусымдағы № 424 қаулысы
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен республикалық мүлік - Toyota маркасының Hilux моделі, мемлекеттік тіркеу нөмірі 181TG02, 2018 жылы шығарылған, шанақ нөмірі MR0HB3CD200409342 ақ түсті автокөлік Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің "Алматы қаласының Төтенше жағдайлар департаменті" мемлекеттік мекемесінің балансынан "Азаматтық қорғаудың республикалық оқу-әдістемелік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жарғылық капиталына мүліктік салым ретінде берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігімен бірлесіп, Қазақстан      Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А.Мамин

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2021 года № 424
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством Республики Казахстан порядке республиканское имущество – автомобиль марки Toyota модели Hilux, государственный регистрационный номер 181TG02, 2018 года выпуска, номер кузова: MR0HB3CD200409342, белого цвета с баланса государственного учреждения "Департамент по чрезвычайным ситуациям города Алматы" Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан в качестве имущественного вклада в уставный капитал товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский учебно-методический центр гражданской защиты".
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин