Қарағанды облысы Балқаш қаласының шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 14 шілдедегі № 486 қаулысы.
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексі 13-бабының 5) тармақшасына, 108-бабының 3 тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы 11-бабының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об изменении границ (черты) города Балхаш Карагандинской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2021 года № 486.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 13 пунктом 3) статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қарағанды облысының Балқаш қаласының шекарасын (шегін) Ақтоғай ауданы жерінің жалпы ауданы 8 744 гектар бөлігін Балқаш қаласының шекарасына (шегіне) қосу жолымен өзгерту туралы бірлескен "Қарағанды облысының Балқаш қаласы мен Ақтоғай ауданының шекараларын өзгерту туралы ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Үкіметіне келісуге енгізу туралы" Қарағанды облыстық мәслихатының 2020 жылғы 27 ақпандағы № 499 және Қарағанды облысы әкімдігінің 2020 жылғы 26 ақпандағы № 11/06 шешімі мен қаулысына келісім берілсін.

1. Согласиться с совместным решением Карагандинского областного маслихата от 27 февраля 2020 года № 499 и постановлением акимата Карагандинской области от 26 февраля 2020 года № 11/06 "О внесении на согласование в Правительство Республики Казахстан предложения об изменении границ города Балхаш и Актогайского района Карагандинской области" об изменении границ (черты) города Балхаш Карагандинской области путем включения в границы (черты) города Балхаша части земель Актогайского района общей площадью 8 744 гектара согласно приложению к настоящему постановлению.