Стратегиялық объектіге үшінші тұлғалардың құқықтарымен ауыртпалық салу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 1 қыркүйектегі № 594 қаулысы
1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің (Жалпы бөлім) 193-1-бабына және "Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 188-бабы 3-тармағының екінші бөлігіне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "АстанаГаз ҚМГ" акционерлік қоғамына "Интергаз Орталық Азия" акционерлік қоғамымен 2021 жылға арналған жалдау шартына қосымша келісім жасасу жолымен "Сарыарқа" магистральдық газ құбырына үшінші тұлғалардың құқықтарымен ауыртпалық салу жөнінде мәміле жасасуға рұқсат берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

Об обременении стратегического объекта правами третьих лиц
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2021 года № 594.
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть) от 27 декабря 1994 года и частью второй пункта 3 статьи 188 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить акционерному обществу "АстанаГаз КМГ" совершить сделку по обременению правами третьих лиц магистрального газопровода "Сарыарка" путем заключения дополнительного соглашения к договору аренды на 2021 год с акционерным обществом "Интергаз Центральная Азия".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин