"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 1011 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 23 қыркүйектегі № 665 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 1011 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі туралы ережеде:
Функциялардың 16-тармағында:
"орталық аппараттың функциялары" мынадай мазмұндағы 93-1), 169-1), 169-2), 169-3), 169-4), 169-5) тармақшалармен толықтырылсын:
"93-1) мемлекеттік мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру тәртібін әзірлеу және бекіту;";
"169-1) әлеуметтік кәсіпкерлік субъектілерінің тізілімін бекіту;
169-2) әлеуметтік кәсіпкерлік субъектілерінің тізілімін жүргізу;
169-3) әлеуметтік кәсіпкерлік субъектілерінің тізілімін жүргізу қағидаларын әзірлеу;
169-4) арнаулы комиссияны қалыптастыру қағидаларын және ол туралы ережені әзірлеу;
169-5) мемлекеттік органдардың, ұлттық холдингтердің, ұлттық даму институттарының және өзге де ұйымдардың әлеуметтік кәсіпкерлікті дамыту бастамаларын қолдауды жүзеге асыру қағидаларын әзірлеу;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2014 года № 1011 "Вопросы Министерства национальной экономики Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2021 года № 665.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2014 года № 1011 "Вопросы Министерства национальной экономики Республики Казахстан" следующие дополнения:
в Положении о Министерстве национальной экономики Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 16 Функции:
"функции центрального аппарата" дополнить подпунктами 93-1), 169-1), 169-2), 169-3), 169-4), 169-5) следующего содержания:
"93-1) разработка и утверждение правил передачи государственного имущества в имущественный наем (аренду);";
"169-1) утверждение реестра субъектов социального предпринимательства;
169-2) ведение реестра субъектов социального предпринимательства;
169-3) разработка правил ведения реестра субъектов социального предпринимательства;
169-4) разработка правил формирования специальной комиссии и положения о ней;
169-5) разработка правил осуществления поддержки инициатив развития социального предпринимательства государственными органами, национальными холдингами, национальными институтами развития и иными организациями;".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин