Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Инвестициялық жекешелендiру қорларының мәселелерi" туралы 1997 жылғы 1 тамыздағы № 1208 және "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 1 тамыздағы № 1208 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы № 258 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 20 қазандағы № 755 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың:
1) "Инвестициялық жекешелендiру қорларының мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 1 тамыздағы № 1208 қаулысының;
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 1 тамыздағы № 1208 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы № 258 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 1 августа 1997 года № 1208 "Вопросы инвестиционных приватизационных фондов" и от 24 марта 1998 года № 258 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 1997 года № 1208"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2021 года № 755
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 1997 года № 1208 "Вопросы инвестиционных приватизационных фондов";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 258 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 1997 года № 1208".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин