"Кедендік және салықтық әкімшілендірудің автоматтандырылған жүйесінің ("АСТАНА-1" АЖ) интеграцияланған кедендік құрауыштарын жаңғыртуды және техникалық қолдауды қамтамасыз ету бойынша тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер сатып алынатын тұлғаны айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 5 қарашадағы № 830 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 4 қарашадағы № 786 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Кедендік және салықтық әкімшілендірудің автоматтандырылған жүйесінің ("АСТАНА-1" АЖ) интеграцияланған кедендік құрауыштарын жаңғыртуды және техникалық қолдауды қамтамасыз ету бойынша тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер сатып алынатын тұлғаны айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 5 қарашадағы № 830 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және қоса алғанда 2023 жылғы 11 қарашаға дейін қолданыста болады.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2019 года № 830 "Об определении лица, у которого будут приобретаться товары, работы, услуги по обеспечению технической поддержки и модернизации интегрированного таможенного компонента автоматизированной системы таможенного и налогового администрирования (ИС "АСТАНА-1")"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2021 года № 786.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2019 года № 830 "Об определении лица, у которого будут приобретаться товары, работы, услуги по обеспечению технической поддержки и модернизации интегрированного таможенного компонента автоматизированной системы таможенного и налогового администрирования (ИС "АСТАНА-1")" следующее изменение:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и действует до 11 ноября 2023 года включительно.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин