"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 831 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 4 желтоқсандағы № 863 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 5 ақпандағы № 69 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.02.2024 № 69 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Самұрық-Қазына" ұлттвқ әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 831 қаулысына өзгеріс енгізілсін.
1-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) Нұр-Сұлтан қаласында Қазақстан гимнастика федерациясы орталығының құрылысын қаржыландыруды;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А.Мамин

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2020 года № 831 "О некоторых вопросах акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2021 года № 863. Отменено постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2024 года № 69.
Сноска. Отменено постановлением Правительства РК от 05.02.2024 № 69.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2020 года № 831 "О некоторых вопросах акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына" следующее изменение:
подпункт 1) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1) финансирование строительства Центра казахстанской федерации гимнастики в городе Нур-Султане;".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин