"2022 – 2024 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 872 қаулысы.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2022 ж. бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2022 – 2024 жылдарға арналған республикалық бюджет, оның ішінде 2022 жылға мынадай:
1) кірістер – 15 664 981 259 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер бойынша – 9 816 780 519 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 343 224 400 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 251 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 5 502 725 340 мың теңге;
2) шығындар – 18 049 898 733 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 508 272 067 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 660 088 179 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 151 816 112 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 85 073 291 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 85 073 291 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -2 978 262 832 мың теңге немесе елдің жалпы iшкi өнiміне қатысты 3,3 пайыз;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы – -9 342 602 832 мың теңге немесе елдің жалпы ішкі өнімінің 10,2 пайызы;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 978 262 832 мың теңге көлемінде атқаруға қабылдансын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 27.12.2022 № 1073 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
2. Мыналар:
1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен қаржыландырылатын басым республикалық бюджеттік инвестициялардың тізбесі;
2) осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар, Қорғаныс, Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрліктерінің, Президенті Іс Басқармасының басым республикалық бюджеттік инвестицияларының тізбесі (қызмет бабында пайдалану үшін);
3) осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне ішкі істер органдары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
4) осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге объектілерді күзету функцияларын бәсекелес ортаға беруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
4-1) осы қаулыға 4-1-қосымшаға сәйкес Алматы қаласының бюджетіне ішкі істер органдарының материалдық-техникалық базасын қалпына келтіруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
5) осы қаулыға 5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне арнаулы мекемелердің, айдауыл қызметінің, кезекші бөлімдердің және жедел басқару орталықтарының, кинологиялық бөлімшелердің қызметкерлеріне және учаскелік полиция инспекторларының көмекшілеріне тұрғын үй төлемдеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;

О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2022 – 2024 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2021 года № 872.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2022.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять к исполнению республиканский бюджет на 2022 – 2024 годы, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
доходы – 15 664 981 259 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 816 780 519 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 343 224 400 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 251 000 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 5 502 725 340 тысяч тенге;
2) затраты – 18 049 898 733 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 508 272 067 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 660 088 179 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 151 816 112 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 85 073 291 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 85 073 291 тысяча тенге;
5) дефицит бюджета – -2 978 262 832 тысячи тенге, или 3,3 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) ненефтяной дефицит бюджета – -9 342 602 832 тысячи тенге, или 10,2 процента к валовому внутреннему продукту страны;
7) финансирование дефицита бюджета – 2 978 262 832 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 27.12.2022 № 1073 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить:
1) перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиций, финансируемых из республиканского бюджета, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиций министерств по чрезвычайным ситуациям, обороны, индустрии и инфраструктурного развития, Управления Делами Президента Республики Казахстан согласно приложению 2 к настоящему постановлению (для служебного пользования);
3) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение должностных окладов сотрудников органов внутренних дел согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
4) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на передачу функций охраны объектов в конкурентную среду согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
4-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов бюджету города Алматы на восстановление материально-технической базы органов внутренних дел согласно приложению 4-1 к настоящему постановлению;
5) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на жилищные выплаты сотрудникам специальных учреждений, конвойной службы, дежурных частей и центров оперативного управления, кинологических подразделений и помощникам участковых инспекторов полиции согласно приложению 5 к настоящему постановлению;

6) осы қаулыға 6-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне ішкі істер органдарының азаматтық қызметшілері қатарындағы медицина қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
6-1) осы қаулыға 6-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетіне ішкі істер органдарының қосымша штат санын ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
7) осы қаулыға 7-қосымшаға сәйкес Түркістан облысының бюджетіне су шаруашылығы саласындағы су объектілеріне күрделі жөндеу жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
8) осы қаулыға 8-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне инвестициялық салымдар кезінде балық шаруашылығы субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
8-1) осы қаулыға 8-1-қосымшаға сәйкес Қызылорда облысының бюджетіне Арал теңізінің құрғаған түбінде (АТҚТ) фитоорманмелиоративтік жұмыстар кезінде орман шаруашылығы субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
8-2) осы қаулыға 8-2-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
9) осы қаулыға 9-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
10) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 17.11.2022 № 921 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен;
11) осы қаулыға 11-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
12) осы қаулыға 12-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне ауыл шаруашылығы жануарларын, техниканы және технологиялық жабдықтарды сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;

6) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение заработной платы медицинских работников из числа гражданских служащих органов внутренних дел согласно приложению 6 к настоящему постановлению;
6-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджету города республиканского значения, столицы на содержание и материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности органов внутренних дел согласно приложению 6-1 к настоящему постановлению;
7) распределение сумм целевых текущих трансфертов бюджету Туркестанской области на проведение капитального ремонта водных обьектов в сфере водного хозяйства согласно приложению 7 к настоящему постановлению;
8) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на возмещение части расходов, понесенных субъектом рыбного хозяйства, при инвестиционных вложениях согласно приложению 8 к настоящему постановлению;
8-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов бюджету Кызылординской области на возмещение части расходов, понесенных субъектом лесного хозяйства при фитолесомелиоративных работах на осушенном дне Аральского моря (ОДАМ) согласно приложению 8-1 к настоящему постановлению;
8-2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства согласно приложению 8-2 к настоящему постановлению;
9) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях согласно приложению 9 к настоящему постановлению;
10) исключен постановлением Правительства РК от 17.11.2022 № 921 (вводится в действие с 01.01.2022);
11) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса согласно приложению 11 к настоящему постановлению;
12) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования согласно приложению 12 к настоящему постановлению;

13) осы қаулыға 13-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге және карантинді объектілерге қарсы өңдеу жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
14) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 28.09.2022 № 761 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен;
14-1) осы қаулыға 14-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
14-2) осы қаулыға 14-2-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
14-3) осы қаулыға 14-3-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне басым дақылдар өндірісін дамытуды субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
15) осы қаулыға 15-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
16) осы қаулыға 16-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
17) осы қаулыға 17-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
18) осы қаулыға 18-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
19) осы қаулыға 19-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;

13) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов, согласно приложению 13 к настоящему постановлению;
14) Исключен постановлением Правительства РК от 28.09.2022 № 761 (вводится в действие с 01.01.2022).
14-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок, согласно приложению 14-1 к настоящему постановлению;
14-2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических) согласно приложению 14-2 к настоящему постановлению;
14-3) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование развития производства приоритетных культур согласно приложению 14-3 к настоящему постановлению;
15) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на выплату государственной адресной социальной помощи согласно приложению 15 к настоящему постановлению;
16) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях согласно приложению 16 к настоящему постановлению;
17) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан согласно приложению 17 к настоящему постановлению;
18) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам согласно приложению 18 к настоящему постановлению;
19) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов согласно приложению 19 к настоящему постановлению;

20) осы қаулыға 20-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
21) Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 18.03.2022 № 145 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
22) осы қаулыға 22-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
23) осы қаулыға 23-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
24) осы қаулыға 24-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
25) осы қаулыға 25-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының дене шынықтыру педагогтеріне сабақтан тыс іс-шараларды өткізгені үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
26) осы қаулыға 26-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
27) осы қаулыға 27-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне үш жастан алты жасқа дейінгі балаларды мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтуды қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
28) осы қаулыға 28-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
29) осы қаулыға 29-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;

20) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие продуктивной занятости согласно приложению 20 к настоящему постановлению;
21) Исключен постановлением Правительства РК от 18.03.2022 № 145 (вводится в действие с 01.01.2022).
22) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения согласно приложению 22 к настоящему постановлению;
23) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий согласно приложению 23 к настоящему постановлению;
24) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение оплаты труда педагогов организаций дошкольного образования согласно приложению 24 к настоящему постановлению;
25) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на доплату за проведение внеурочных мероприятий педагогам физической культуры государственных организаций дошкольного образования согласно приложению 25 к настоящему постановлению;
26) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования согласно приложению 26 к настоящему постановлению;
27) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на обеспечение охвата дошкольным воспитанием и обучением детей от трех до шести лет согласно приложению 27 к настоящему постановлению;
28) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение оплаты труда медицинских работников организаций дошкольного образования согласно приложению 28 к настоящему постановлению;
29) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на реализацию подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования согласно приложению 29 к настоящему постановлению;

30) осы қаулыға 30-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне ересектерге арналған қосымша білім беру ұйымдарын қоспағанда, мемлекеттік білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
31) осы қаулыға 31-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне ересектерге арналған қосымша білім беру ұйымдарын қоспағанда, мемлекеттік білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
32) осы қаулыға 32-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының дене шынықтыру педагогтеріне сабақтан тыс іс-шараларды өткізгені үшін қосымша ақы төлеуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
33) осы қаулыға 33-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының әдістемелік орталықтарының (кабинеттерінің) әдіскерлеріне магистр дәрежесі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
34) осы қаулыға 34-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне ересектерге арналған қосымша білім беру ұйымдарын қоспағанда, мемлекеттік білім беру ұйымдарының медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
34-1) осы қаулыға 34-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге мұғалімдер тапшылығы бар өңірлерге тартылған, бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының үздік педагогтеріне қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
34-2) осы қаулыға 34-2-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің нормативтік оқу жүктемесінің төмендеуіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
35) осы қаулыға 35-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарындағы білім алушылардың мемлекеттік стипендиясының мөлшерін ұлғайтуға берілетiн ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;

30) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций образования, за исключением организаций дополнительного образования для взрослых, согласно приложению 30 к настоящему постановлению;
31) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций образования, за исключением организаций дополнительного образования для взрослых, согласно приложению 31 к настоящему постановлению;
32) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на доплату за проведение внеурочных мероприятий педагогам физической культуры государственных организаций среднего образования согласно приложению 32 к настоящему постановлению;
33) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на доплату за степень магистра методистам методических центров (кабинетов) государственных организаций среднего образования согласно приложению 33 к настоящему постановлению;
34) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций образования, за исключением организаций дополнительного образования для взрослых, согласно приложению 34 к настоящему постановлению;
34-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на доплату лучшим педагогам организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования, привлеченным в регионы, имеющие дефицит учителей, согласно приложению 34-1 к настоящему постановлению;
34-2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи со снижением нормативной учебной нагрузки педагогов государственных организаций среднего образования согласно приложению 34-2 к настоящему постановлению;
35) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение размера государственной стипендии обучающихся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования согласно приложению 35 к настоящему постановлению;

36) осы қаулыға 36-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының дене шынықтыру педагогтеріне сабақтан тыс іс-шараларды өткізгені үшін қосымша ақы төлеуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
36-1) осы қаулыға 36-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне сұранысқа ие мамандықтар бойынша жастарды тегін техникалық және кәсіптік біліммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
37) осы қаулыға 37-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
38) осы қаулыға 38-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
39) осы қаулыға 39-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарындағы медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
40) осы қаулыға 40-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне көпбалалы және аз қамтылған отбасылардың балалары үшін жоғары білімі бар мамандарды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
41) осы қаулыға 41-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне медициналық ұйымның жыныстық құмарлықты төмендететін, сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын іс-шараларды өткізуіне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
41-1) осы қаулыға 41-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жергілікті деңгейдегі денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
42) осы қаулыға 42-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне қаржы лизингі шарттарымен сатып алынған санитариялық көлік бойынша лизинг төлемдерін өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;

36) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на доплату за проведение внеурочных мероприятий педагогам физической культуры государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования согласно приложению 36 к настоящему постановлению;
36-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на обеспечение молодежи бесплатным техническим и профессиональным образованием по востребованным специальностям согласно приложению 36-1 к настоящему постановлению;
37) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования согласно приложению 37 к настоящему постановлению;
38) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования согласно приложению 38 к настоящему постановлению;
39) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение оплаты труда медицинских работников в государственных организациях технического и профессионального, послесреднего образования согласно приложению 39 к настоящему постановлению;
40) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием для детей из многодетных и малообеспеченных семей согласно приложению 40 к настоящему постановлению;
41) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемых на основании решения суда, согласно приложению 41 к настоящему постановлению;
41-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на материально-техническое оснащение организаций здравоохранения на местном уровне согласно приложению 41-1 к настоящему постановлению;
42) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, приобретенному на условиях финансового лизинга, согласно приложению 42 к настоящему постановлению;

43) осы қаулыға 43-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
44) осы қаулыға 44-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне саламатты өмір салтын насихаттауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
45) осы қаулыға 45-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
46) осы қаулыға 46-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың денсаулық сақтау саласындағы ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
47) осы қаулыға 47-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне тергеу изоляторларында және қылмыстық-атқару жүйесі мекемелерінде ұсталатын адамдарға медициналық көмек көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
48) осы қаулыға 48-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
48-1) осы қаулыға 48-1-қосымшаға сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының бюджетіне археологиялық ескерткіштерді сақтауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
49) осы қаулыға 49-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік ұйымдардың медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
50) осы қаулыға 50-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
51) осы қаулыға 51-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне кәсіпкерлік субъектілерінің санитариялық-гигиеналық тораптарды күтіп-ұстауға арналған шығындарының бір бөлігін субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;

43) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов согласно приложению 43 к настоящему постановлению;
44) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на пропаганду здорового образа жизни согласно приложению 44 к настоящему постановлению;
45) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на реализацию мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД согласно приложению 45 к настоящему постановлению;
46) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение заработной платы работников организаций в области здравоохранения местных исполнительных органов согласно приложению 46 к настоящему постановлению;
47) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на оказание медицинской помощи лицам, содержащимся в следственных изоляторах и учреждениях уголовно-исполнительной системы, согласно приложению 47 к настоящему постановлению;
48) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений согласно приложению 48 к настоящему постановлению;
48-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов бюджету Северо-Казахстанской области на сохранение археологических памятников согласно приложению 48-1 к настоящему постановлению;
49) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций в сфере физической культуры и спорта согласно приложению 49 к настоящему постановлению;
50) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта согласно приложению 50 к настоящему постановлению;
51) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование части затрат субъектов предпринимательства на содержание санитарно-гигиенических узлов согласно приложению 51 к настоящему постановлению;

52) осы қаулыға 52-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым жөніндегі іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
53) осы қаулыға 53-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне 2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
53-1) осы қаулыға 53-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
54) осы қаулыға 54-қосымшаға сәйкес Алматы қаласының бюджетіне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алып қоюға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
54-1) осы қаулыға 54-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жер учаскелерін мемлекет мұқтажы үшін алып қоюға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
55) осы қаулыға 55-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
56) осы қаулыға 56-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жұмыс істейтін жастарға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғынжайын сатып алуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
57) осы қаулыға 57-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдері сайлауын қамтамасыз етуге және өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
57-1) осы қаулыға 57-1-қосымшаға сәйкес ауылдық елді мекендер мен шағын қалаларда микрокредиттер беру үшін облыстық бюджеттерге кредит берудің сомаларын бөлу;
57-2) осы қаулыға 57-2-қосымшаға сәйкес агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің ирригациялық жүйелер кешенін сатып алуы және оларды орнату жөніндегі дайындық жұмыстарын қаржыландыру үшін облыстық бюджеттерге кредит берудің сомаларын бөлу;
58) осы қаулыға 58-қосымшаға сәйкес мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу;

52) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" согласно приложению 52 к настоящему постановлению;
53) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Национального проекта по развитию предпринимательства на 2021-2025 годы согласно приложению 53 к настоящему постановлению;
53-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов согласно приложению 53-1 к настоящему постановлению;
54) распределение сумм целевых текущих трансфертов бюджету города Алматы на изъятие земельных участков для государственных нужд согласно приложению 54 к настоящему постановлению;
54-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на изъятие земельных участков для государственных нужд согласно приложению 54-1 к настоящему постановлению;
55) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры согласно приложению 55 к настоящему постановлению;
56) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для работающей молодежи за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан согласно приложению 56 к настоящему постановлению;
57) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на обеспечение и проведение выборов акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов согласно приложению 57 к настоящему постановлению;
57-1) распределение сумм кредитования областным бюджетам для микрокредитования в сельских населенных пунктах и малых городах согласно приложению 57-1 к настоящему постановлению;
57-2) распределение сумм кредитования областным бюджетам для приобретения субъектами агропромышленного комплекса ирригационных систем и финансирования подготовительных работ по их установке согласно приложению 57-2 к настоящему постановлению;
58) распределение сумм бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов согласно приложению 58 к настоящему постановлению;

59) осы қаулыға 59-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит беру сомаларын бөлу;
60) осы қаулыға 60-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі резервінің сомаларын бөлу;
61) осы қаулыға 61-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерден, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттерiнен берілетін трансферттер түсімдерінің сомалары бекітілсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 18.03.2022 № 145 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi); 13.05.2022 № 308 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi); 28.09.2022 № 761 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi); 17.11.2022 № 921 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулыларымен.
3. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне 2022 жылғы 1 ақпанға дейінгі мерзімде облыстық бюджеттердің, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттерiнің осы қаулының 2-тармағының 17) және 18) тармақшаларында көрсетiлген 2022 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану тәртібі туралы шешімдердің жобаларын енгізсін.
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне 2022 жылғы 1 наурызға дейінгі мерзімде облыстық бюджеттердің, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттерiнің осы қаулының 2-тармағының 46) тармақшасында көрсетiлген 2022 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану тәртібі туралы шешімнің жобасын енгізсін.
4-1. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен 2022 жылғы 1 шілдеге дейінгі мерзімде осы қаулының 2-тармағының 8-2) тармақшасында көрсетілген облыстық бюджеттердің, республикалық маңызы бар қалалар, астана бюджеттерінің 2022 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану тәртібі туралы шешімнің жобасын Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Ескерту. Қаулы 4-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 13.05.2022 № 308 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
5. Осы қаулыға 62-қосымшаға сәйкес мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді, оның ішінде мемлекеттiк концессиялық мiндеттемелердi республикалық бюджеттен қаржыландыруды талап ететiн, іске асырылуы жоспарланатын мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тiзбесi бекітілсін.
6. Осы қаулыға 63-қосымшаға сәйкес 2022 жылға арналған мемлекеттік тапсырмалардың тізбесі бекітілсін.

59) распределение сумм кредитования областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов согласно приложению 59 к настоящему постановлению;
60) распределение сумм резерва Правительства Республики Казахстан согласно приложению 60 к настоящему постановлению;
61) распределение сумм поступлений трансфертов из областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы согласно приложению 61 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 18.03.2022 № 145 (вводится в действие с 01.01.2022); от 13.05.2022 № 308 (вводится в действие с 01.01.2022); от 28.09.2022 № 761 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан в срок до 1 февраля 2022 года проекты решений о порядке использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов республиканского значения, столицы на 2022 год, указанных в подпунктах 17) и 18) пункта 2 настоящего постановления.
4. Министерству здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан в срок до 1 марта 2022 года проект решения о порядке использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов республиканского значения, столицы на 2022 год, указанного в подпункте 46) пункта 2 настоящего постановления.
4-1. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан в срок до 1 июля 2022 года проект решения о порядке использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов республиканского значения, столицы на 2022 год, указанного в подпункте 8-2) пункта 2 настоящего постановления.
Сноска. Постановление дополнено пунктом 4-1 в соответствии с постановлением Правительства РК от 13.05.2022 № 308 (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Утвердить перечень проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации, требующих финансирования государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства, в том числе государственных концессионных обязательств, из республиканского бюджета, согласно приложению 62 к настоящему постановлению.
6. Утвердить перечень государственных заданий на 2022 год согласно приложению 63 к настоящему постановлению.

7. Орталық атқарушы органдар Қазақстан Республикасы Үкіметінің бұрын қабылданған шешімдерін осы қаулыға сәйкес келтіру туралы ұсыныстарын 2022 жылғы 1 ақпанға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
8. Осы қаулы 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 872 қаулысына
1-қосымша
Басым республикалық бюджеттік инвестициялардың тізбесі

7. Центральным исполнительным органам в срок до 1 февраля 2022 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим постановлением.
8. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2022 года.
Премьер-Министр Республики Казахстан А. Мамин
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 декабря 2021 года № 872
Перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиций

"Нұр-Сұлтан қаласы Есіл ауданы, Мәңгілік Ел даңғылы, №2 және №4 үйде орналасқан Қазақстан Республикасы Парламентінің (Сенат, Мәжіліс) қолданыстағы әкімшілік ғимараттарына резервтік электрмен жабдықтау желілерін салу" ЖСҚ әзірлеу
6 203
2
Қорғаныс
63 592 192
34 045 874
11 362 824
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
58 695 430
23 156 657
2 020 145
006
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
58 695 430
23 156 657
2 020 145
100
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
58 695 430
23 156 657
2 020 145
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
16 542 628
667 000
Қызмет бабында пайдалану үшін
16 012 598
Ақмола облысы Целиноград ауданының Қосшы ауылында геологиялық жағдайлары қалыпты ІІІА және ІВ климаттық кіші аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
501 272
667 000
"Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында геологиялық жағдайлары қалыпты ІВ, ІІІА климаттық кіші аудандарға арналған V типті 2 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенінің" құрылысына" үлгілік жобаны байланыстыру бойынша ЖСҚ әзірлеу
12 090
"Ақмола облысы Целиноград ауданы Талапкер ауылында геологиялық жағдайлары қалыпты ІВ және ІІІА климаттық кіші аудандарға арналған V типті 2 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенінің" құрылысына" үлгілік жобаны байланыстыру бойынша ЖСҚ әзірлеу
12 176
Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай көлінің жағасында суда құтқару станциясының құрылысы
406
Ақмола облысы Бурабай ауданы Үлкен Шабақты көлінің жағасында суда құтқару станциясының құрылысы
4 086
Алматы облысы
23 466 400
17 014 391
2 020 145
"Қорғас" халықаралық шекара маңы ынтымақтастығы орталығы ауданындағы Қорғас өзенінде қорғау құрылыстарын және "Қорғас" (Қорғас-1) кедені ғимараттарын салу
4 438 382
6 933 391
Алматы облысы Панфилов ауданында "Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығы (ШЫХО), "Қорғас-Шығыс қақпасы" шекара маңы сауда-экономикалық аймағы (ШСЭА), Басқыншы, Қорғас кенттері және шекара маңы бекеті учаскелерінде Қорғас өзені бойынша арна қалыптастыру және қорғау құрылыстары
19 028 018
10 081 000
2 020 145
Ұлытау облысы
172 154
Жезқазған қаласында геологиялық жағдайлары қалыпты ІВ және ІІІА климаттық кіші аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
86 077
Сәтпаев қаласында геологиялық жағдайлары қалыпты IВ және IIIА климаттық кіші аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
86 077
Қостанай облысы
13 933
"Рудный қаласында геологиялық жағдайлары қалыпты ІВ және ІІІА климаттық кіші аудандарға арналған II типті 4 втомобильге арналған өрт сөндіру депосының кешенін салуға" үлгілік жобаны байланыстыру бойынша ЖСҚ әзірлеу
13 933
Қызылорда облысы
17 696
Қызылорда облысы Арал қаласы өрт сөндіру депосының ғимаратын газбен жабдықтау
17 696
Солтүстік Қазақстан облысы

Разработка ПСД "Строительство сетей резервного электроснабжения существующих административных зданий Парламента Республики Казахстан (Сенат, Мажилис), расположенных по пр. Мәңгілік Ел, дом №2 и №4, района Есиль г. Нур-Султане"
6 203
2
Оборона
63 592 192
34 045 874
11 362 824
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
58 695 430
23 156 657
2 020 145
006
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
58 695 430
23 156 657
2 020 145
100
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
58 695 430
23 156 657
2 020 145
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
16 542 628
667 000
Для служебного пользования
16 012 598
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II типа для IIIА и IВ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в селе Косшы Целиноградского района Акмолинской области
501 272
667 000
Разработка ПСД по привязке типового проекта на "Строительство "Комплекса пожарного депо на 2 автомобиля V-типа для IВ, IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области"
12 090
Разработка ПСД по привязке типового проекта на "Строительство "Комплекса пожарного депо на 2 автомобиля V-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в селе Талапкер Целиноградского района Акмолинской области"
12 176
Строительство водно-спасательной станции на берегу озера Боровое Бурабайского района Акмолинской области
406
Строительство водно-спасательной станции на берегу озера Большое Чебачье Бурабайского района Акмолинской области
4 086
Алматинская область
23 466 400
17 014 391
2 020 145
Строительство защитных сооружений на реке Хоргос в районе Международного центра приграничного сотрудничества и зданий таможни "Коргос" (Хоргос-1)
4 438 382
6 933 391
Руслоформирующие и защитные сооружения по реке Хоргос на участках Международного центра приграничного сотрудничества (МЦПС) "Хоргос", Приграничной торгово-экономической зоны (ПТЭЗ) "Хоргос - Восточные ворота", поселков Баскунчи, Хоргос и пограничной заставы в Панфиловском районе Алматинской области"
19 028 018
10 081 000
2 020 145
Область Ұлытау
172 154
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в г. Жезказгане
86 077
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в г. Сатпаев
86 077
Костанайская область
13 933
Разработка ПСД по привязке типового проекта на "Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в г. Рудный"
13 933
Кызылординская область
17 696
Газоснабжение здания пожарного депо г.Аральск Кызылординской области
17 696
Северо-Казахстанская область

312 036
Жобалық геологиялық жағдайлары қалыпты IБ және IIIA климаттық кіші аудандарына арналған жеке жоба бойынша СҚО Қызылжар өңіріндегі Пестрое көлінің жағасында жедел-құтқару жасағы кешенінің құрылысы
303 048
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының "Береке" ықшам ауданында 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
8 988
Түркістан облысы
409 339
Түркістан қаласында, Кентау трассасы бойында, 048-орамда "Cейсмикалық белсенділігі 7 балл IVА IVГ климаттық кіші аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу"
370 964
"Түркістан облысы Түркістан қаласында Шәуілдір трассасы бойында "геологиялық жағдайлары қалыпты IVA, IVГ климаттық кіші аудандарға арналған II типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенінің" құрылысы" үлгілік жобасын байланыстыру бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
20 333
"Түркістан облысы Келес ауданы Ақтөбе ауылдық округінің Қызыләскер ауылында сейсмикалық белсенділігі 8 балл болатын V типті ІІІА, ІІІВ, IVГ климаттық кіші аудандардағы 2 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенінің" құрылысы" үлгілік жобасын байланыстыру бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
18 042
Алматы қаласы
17 733 393
5 475 266
Ақсай өзенінің бассейнінде сел ұстайтын бөгетін салу
12 220 970
5 475 266
Үлкен Алматы өзенінің жоғарғы жағы мен Аюсай өзені сағасынан төмен сел ұстайтын бөгетін салу
5 512 423
Астана қаласы
27 851
ӘК (әуе кемелерін) сақтау және техникалық қызмет көрсету үшін ангарлар салуға ЖСҚ әзірлеу
27 851
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
4 896 762
10 889 217
9 342 679
047
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің жауынгерлік, жұмылдыру дайындығын қамтамасыз ету
4 896 762
10 889 217
9 342 679
104
Қарулы Күштердің объектілерін салу
4 139 884
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
4 139 884
Қызмет бабында пайдалану үшін
4 139 884
107
Қарулы Күштердің автоматтандырылған басқару жүйесін құру
756 878
10 169 925
9 342 679
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
756 878
10 169 925
9 342 679
Қызмет бабында пайдалану үшін
756 878
10 169 925
9 342 679
112
Арнайы мақсаттағы геоақпараттық платформаны құру
719 292
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
719 292
Қызмет бабында пайдалану үшін
719 292
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
21 781 481
3 939 417
201
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
7 907 675
3 939 417
076
Қоғамдық тәртіпті сақтау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
7 884 895
3 939 417
110
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік объектілерін салу, реконструкциялау

312 036
Строительство комплекса оперативно-спасательного отряда на берегу озера Пестрое в Кызылжарском районе СКО по индивидуальному проекту для IB и IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями
303 048
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля в микрорайоне "Береке" г. Петропавловска Северо-Казахстанской области
8 988
Туркестанская область
409 339
"Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля ІІ типа для IVА IVГ климатических подрайонов с сейсмической активностью 7 баллов" в городе Туркестане по трассе Кентау 048 квартал
370 964
Разработка проектно-сметной документации по привязке типового проекта "Строительство "Комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II типа для IVA, IVГ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в городе Туркестане Туркестанской области, по трассе Шаульдер"
20 333
Разработка проектно-сметной документации по привязке типового проекта "Строительство "Комплекса пожарного депо на 2 автомобиля V типа IIIА, IIIВ, IVГ климатических подрайонов с сейсмической активностью 8 баллов" в селе Кызыласкер сельского округа Актобе Келесского района Туркестанской области"
18 042
город Алматы
17 733 393
5 475 266
Строительство селезадерживающей плотины в бассейне реки Аксай
12 220 970
5 475 266
Строительство селезадерживающей плотины в верховьях реки Улкен Алматы ниже устья реки Аюсай
5 512 423
город Астана
27 851
Разработка ПСД на строительство ангаров для хранения и технического обслуживания ВС (воздушных судов)
27 851
208
Министерство обороны Республики Казахстан
4 896 762
10 889 217
9 342 679
047
Обеспечение боевой, мобилизационной готовности Вооруженных Сил Республики Казахстан
4 896 762
10 889 217
9 342 679
104
Строительство объектов Вооруженных Сил
4 139 884
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
4 139 884
Для служебного пользования
4 139 884
107
Создание автоматизированной системы управления Вооруженных Сил
756 878
10 169 925
9 342 679
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
756 878
10 169 925
9 342 679
Для служебного пользования
756 878
10 169 925
9 342 679
112
Создание геоинформационной платформы специального назначения
719 292
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
719 292
Для служебного пользования
719 292
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
21 781 481
3 939 417
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
7 907 675
3 939 417
076
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности
7 884 895
3 939 417
110
Строительство, реконструкция объектов общественного порядка, безопасности

3 656 339
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Атырау облысы
34 069
"Атырау қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін 300 орындық казарма салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
34 069
Батыс Қазақстан облысы
34 274
"Орал қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін 300 орындық казарма салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
34 274
Ұлытау облысы
461 371
"Жезқазған қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін әскери қалашық салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
461 371
Қызылорда облысы
34 274
"Қызылорда қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін 300 орындық казарма салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
34 274
Түркістан облысы
461 970
"Түркістан қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін әскери қалашық салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
461 970
Алматы қаласы
814 591
"Алматы қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін әскери қалашық салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
814 591
Астана қаласы
1 815 790
Астана қаласында Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 3656 әскери бөлім объектілерін (кешендер) салу және құру (авиациялық база)
1 496 085
"Қабанбай батыр даңғылы мен Хусейн бен Талал көшесінің қиылысындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі ғимараттарының әкімшілік кешенінің құрылысы. І-кезек" объектісі бойынша ведомстводан тыс сараптамадан өтумен жобалау-іздестіру жұмыстары
319 705
125
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ақпараттық жүйелерін дамыту
4 228 556
3 939 417
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
4 228 556
3 939 417
"Жеке басты биометриялық сәйкестендіру" автоматтандырылған ақпараттық жүйесі
4 228 556
3 939 417
077
Қылмыстық-атқару жүйесінің қызметін ұйымдастыру
22 780
102
Қылмыстық-атқару жүйесінің объектілерін салу, реконструкциялау
22 780
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
11 390
"ҚР ҮЖ 1500 МТМ (ІВ, IIIА) -2.2-2012 геологиялық жағдайлары қалыпты (ІВ, IIIА) климаттық кіші аудандар үшін "1500 орынға арналған мамандандырылған түзеу мекемесі" үлгілік жобасынан алынған "ЕЦ 166/25 мекемесі" жалпы толтыру лимиті 184 орынды екі тұрғын блогын салу" үлгілік жобасын жергілікті жерге байланыстыру
11 390
Астана қаласы
11 390
"ҚР ҮЖ 1500 МТМ (ІВ, IIIА) -2.2-2012 геологиялық жағдайлары қалыпты (IB, IIIA) климаттық кіші аудандар үшін "1500 орынға арналған мамандандырылған түзеу мекемесі" үлгілік жобасынан алынған "ЕЦ 166/5 мекемесі" жалпы толтыру лимиті 184 орынды екі тұрғын блогын салу" үлгілік жобасын жергілікті жерге байланыстыру

3 656 339
в том числе инвестиционные проекты:
Атырауская область
34 069
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство казармы на 300 мест для Национальной Гвардии Республики Казахстан в городе Атырау"
34 069
Западно-Казахстанская область
34 274
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство казармы на 300 мест для Национальной Гвардии Республики Казахстан в городе Уральске"
34 274
Область Ұлытау
461 371
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство военного городка для Национальной гвардии Республики Казахстан в городе Жезказгане"
461 371
Кызылординская область
34 274
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство казармы на 300 мест для Национальной Гвардии Республики Казахстан в городе Кызылорде"
34 274
Туркестанская область
461 970
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство военного городка для Национальной гвардии Республики Казахстан в городе Туркестане"
461 970
город Алматы
814 591
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство военного городка для Национальной гвардии Республики Казахстан в городе Алматы"
814 591
город Астана
1 815 790
Строительство и создание объектов (комплексов) воинской части 3656 Национальной гвардии Республики Казахстан в городе Астане (авиационная база)
1 496 085
Проектно-изыскательские работы 1 этапа 1 очереди по проекту "Строительство административного комплекса зданий Министерства внутренних дел Республики Казахстан на пересечении проспекта Кабанбай батыра и улицы Хусейн бен Талала"
319 705
125
Развитие информационных систем Министерства внутренних дел Республики Казахстан
4 228 556
3 939 417
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
4 228 556
3 939 417
Автоматизированная информационная система "Биометрическая идентификация личности"
4 228 556
3 939 417
077
Организация деятельности уголовно-исполнительной системы
22 780
102
Строительство, реконструкция объектов уголовно-исполнительной системы
22 780
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
11 390
Привязка типового проекта к местности "Строительство двух жилых блоков с общим лимитом наполнения 184 мест в "Учреждении ЕЦ 166/25" из типового проекта "Специализированное исправительное учреждение на 1500 мест" для IB, IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями ТП РК 1500 СИУ (IB, IIIA)-2.2-2012
11 390
город Астана
11 390
Привязка типового проекта к местности "Строительство двух жилых блоков с общим лимитом наполнения 184 места в "Учреждении ЕЦ 166/5" из типового проекта "Специализированное исправительное учреждение на 1500 мест" для IB, IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями ТП РК 1500 СИУ (IB, IIIA)-2.2-2012

968 377
4 723 283
105
Білім беру объектілерін салу
968 377
4 723 283
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Солтүстік Қазақстан облысы
968 377
4 723 283
Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланы Әскери институтының ғимараттары мен құрылыстарын салу
968 377
4 723 283
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
6 586
006
Мәдениет пен өнер саласындағы техникалық, кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
6 586
102
Мәдениет және өнер саласында қызметін жүзеге асыратын білім беру объектілерін салу, реконструкциялау
6 586
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы қаласы
6 586
Алматы қаласы, Масанчи көшесі, 67 орналасқан А. Селезнев атындағы Алматы хореографиялық училищесінің жанындағы аумақты абаттандыру және апатты құрылыстарды бұзу арқылы ғимараттың қасбетін қайта құру бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
6 586
5
Денсаулық сақтау
38 975 339
4 424 566
3 160 865
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
38 975 339
4 424 566
3 160 865
053
Арнайы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту
38 975 339
4 424 566
3 160 865
114
Республикалық деңгейдегі денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
38 975 339
4 424 566
3 160 865
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы қаласы
64 286
Алматы қаласында Жахангер көшесі, 14 бойынша GMP талаптарына сәйкес иммунобиологиялық препараттарды шығару жөніндегі кешенді салу (жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу)
64 286
Астана қаласы
38 911 053
4 424 566
3 160 865
Нұр-Сұлтан қаласында Ұлттық ғылыми онкология орталығын салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1 079 678
Нұр-Сұлтан қаласында Ұлттық ғылыми онкология орталығын салу үшін инжинирингтік қызметтер (техникалық және авторлық қадағалау, жобаны басқару)
169 452
Нұр-Сұлтан қаласында Ұлттық ғылыми онкология орталығын салу (құрылыс-монтаж жұмыстары)
37 661 923
4 424 566
3 160 865
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
32 360 964
790 886
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
31 550 978
033
Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру
2 178 712
102
Республикалық бюджет қаражаты есебінен мәдениет объектілерін салу, реконструкциялау
2 178 712
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы облысы
355 218
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Рахат ауылдық округінің Өрікті ауылында "Есік" сапар орталығын салу
355 218
Түркістан облысы

968 377
4 723 283
105
Строительство объектов образования
968 377
4 723 283
в том числе инвестиционные проекты:
Северо-Казахстанская область
968 377
4 723 283
Строительство зданий и сооружений Военного института Национальной гвардии Республики Казахстан
968 377
4 723 283
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
6 586
006
Подготовка специалистов в организациях технического, профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся в области культуры и искусства
6 586
102
Строительство, реконструкция объектов образования, осуществляющих деятельность в области культуры и искусства
6 586
в том числе инвестиционные проекты:
город Алматы
6 586
Разработка проектно-сметной документации по реконструкции существующего фасада здания со сносом аварийных строений и благоустройством прилегающей территории Алматинского хореографического Училища им. А. Селезнева расположенного по адресу: г. Алматы, ул. Масанчи 67
6 586
5
Здравоохранение
38 975 339
4 424 566
3 160 865
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
38 975 339
4 424 566
3 160 865
053
Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения
38 975 339
4 424 566
3 160 865
114
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения на республиканском уровне
38 975 339
4 424 566
3 160 865
в том числе инвестиционные проекты:
город Алматы
64 286
Строительство комплекса по выпуску иммунобиологических препаратов в соотвествиии с требованиями GMP в городе Алматы по ул. Жахангер, 14 (разработка проектно-сметной документации)
64 286
город Астана
38 911 053
4 424 566
3 160 865
Разработка проектно-сметной документации на строительство Национального научного онкологического центра в городе Нур-Султане
1 079 678
Инжиниринговые услуги (технический и авторский надзор, управление проектом) для строительства Национального научного онкологического центра в городе Нур-Султане
169 452
Строительство Национального научного онкологического центра в городе Нур-Султане (строительно-монтажные работы)
37 661 923
4 424 566
3 160 865
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
32 360 964
790 886
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
31 550 978
033
Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела
2 178 712
102
Строительство, реконструкция объектов культуры за счет средств республиканского бюджета
2 178 712
в том числе инвестиционные проекты:
Алматинская область
355 218
Строительство визит центра "Иссык" в селе Орікті, Рахатского сельского округа, Енбекшиказахского района, Алматинской области
355 218
Туркестанская область

1 048 872
Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Ордабасы ауылы, "Ордабасы" сапар орталығының құрылысы (түзету)
481 913
Түркістан облысы, Түркістан қаласы "Әзірет Сұлтан" мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығының "Гаухар ана" кесенесі аймағында қызметкерлерге арналған жатақханасы бар Сапар орталығының құрылысы
334 632
Түркістан облысы, Кентау қаласы "Әзірет Сұлтан" мемлекеттік тарихи-мәдени қорық-мұражайының "Сауран" қалашығы аймағында қызметкерлерге арналған жатақханасы бар Сапар орталығының құрылысы
232 327
Астана қаласы
629 039
Нұр-Сұлтан қаласы "Есіл" ауданы "Ильинка" тұрғын алабының солтүстігіне қарай көне Бозоқ қалашығының археологиялық қазбаларының негізінде ашық аспан астындағы Ұлттық парктің орта ғасыр сәулет стиліндегі қоршауын салу
629 039
Өзгелер
145 583
Іргелес аумақты бейімдей отырып, "Фрунзе көшесі бойындағы "Театральный" скверінде Қазақ халқының ақыны Абай ескерткіші" монументалдық өнерінің құрылысы мен орнату (Қырғыз Республикасы Бішкек қаласы)
145 583
036
Жоғары жетістіктер спортын дамыту
29 372 266
101
Спорт объектілерін салу, реконструкциялау
29 372 266
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы облысы
19 372 266
Алматы облысында олимпиадалық дайындау республикалық базасы. Түзету
19 372 266
Астана қаласы
10 000 000
"Астана қаласындағы олимпиадалық дайындық орталығы" көп функционалды спорт кешені" базасында Қазақстан Республикасының Ұлттық спорт университетін салу. І кезек (сыртқы инженерлік желілерсіз)
10 000 000
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
809 986
790 886
015
Щучинск-Бурабай курорттық аймағының инфрақұрылымын дамыту
809 986
790 886
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
809 986
790 886
Мәдениет ауылындағы "Бурабай" МҰТП-ның Золотобор орман шаруашылығын кордонының араналған жаңа ғимараттарын салу
309 582
Бурабай ауылынан Үлкен шабақты және Текекөл және "Бурабай" МҰТП дейін инженерлік желілердің құрылысы. 2-кезек
500 404
790 886
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
35 512 318
31 294 468
11 794 000
207
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
35 512 318
31 294 468
11 794 000
254
Су ресурстарын тиімді басқару
8 690 982
10 983 468
11 794 000
113
Республикалық бюджет қаражаты есебінен сумен жабдықтау жүйелерін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
8 690 982
10 983 468
11 794 000
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы

1 048 872
Строительство визит-центра "Ордабасы", село Ордабасы, Ордабасинский район, Туркестанская область (корректировка)
481 913
Строительство визит-центра с общежитием для сотрудников на территории мавзолея "Гаухар ана", Государственного историко-культурного музея-заповедника "Азрет Султан" в г. Туркестане, Туркестанская область
334 632
Строительство визит-центра с общежитием для сотрудников на территории городища "Сауран", Государственного историко-культурного заповедника-музея "Азрет Султан" в г.Кентау, Туркестанской области
232 327
город Астана
629 039
Строительство ограждения в архитектурном стиле средневековья Национального парка под открытым небом на основе археологических раскопок древнего городища Бозок в городе Нур-Султане, район "Есиль", севернее жилого массива "Ильинка"
629 039
Прочие
145 583
Сооружение и установление монументального искусства "Памятник казахского народного поэта Абая в сквере "Театральный", по ул. Фрунзе" с приспособлением прилегающей территории (город Бишкек Кыргызская Республика)
145 583
036
Развитие спорта высших достижений
29 372 266
101
Строительство, реконструкция объектов спорта
29 372 266
в том числе инвестиционные проекты:
Алматинская область
19 372 266
Республиканская база олимпийской подготовки в Алматинской области. Корректировка
19 372 266
город Астана
10 000 000
Строительство Национального университета спорта Республики Казахстан на базе "Многофункционального спортивного комплекса "Центр олимпийской подготовки в г. Астане". I очередь (без наружных инженерных сетей)
10 000 000
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
809 986
790 886
015
Развитие инфраструктуры Щучинско-Боровской курортной зоны
809 986
790 886
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
809 986
790 886
Строительство новых зданий кордона Золотоборского лесничества ГНПП "Бурабай" в поселке Мадениет
309 582
Строительство инженерных сетей от поселка Бурабай до озер Большое Чебачье и Текеколь ГНПП "Бурабай. 2-ая очередь
500 404
790 886
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
35 512 318
31 294 468
11 794 000
207
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
35 512 318
31 294 468
11 794 000
254
Эффективное управление водными ресурсами
8 690 982
10 983 468
11 794 000
113
Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений за счет средств республиканского бюджета
8 690 982
10 983 468
11 794 000
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область

229 389
1 144 472
Астана қаласының қорғаныш бөгетін бұрма каналы бар апаттық су ағызғыш орната отырып реконструкциялау
1 144 472
"Астана қаласының қорғаныс бөгетін бұрма арнасы бар апаттық су ағызғыш орната отырып реконструкциялау" ЖСҚ түзету
100 000
"Ақмола облысының Есіл өзенінде Есіл контрреттегішін салу" ЖСҚ әзірлеу
73 239
"Ақмола облысының ұзындығы 337 км Нұра топтық су құбырын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
30 000
"Астана су қоймасын толықтыруға арналған құрылыстар салу" ЖСҚ әзірлеу
26 150
Алматы облысы
1 155 357
1 087 167
"Алматы облысы Ақсу ауданының Қызылағаш суару алабын салу" ЖЖ
927 026
1 087 167
"Алматы облысының Қарасай ауданындағы Қаскелен топталған сутартқышының құрылысы. Құрылыстың I кезегі (2 және 3-іске қосу кешендері) және II кезегі. Түзету" ЖСҚ әзірлеу
28 331
Алматы облысы Қарасай ауданында Қасқелең топтық су таратқышын салу. Құрылыстың I кезегі (2-іске қосу кешені). Түзету
100 000
Алматы облысы Қарасай ауданында Қасқелең топтық су таратқышын салу. Құрылыстың I кезек (3-іске қосу кешені). Түзету
100 000
Атырау облысы
200 000
Атырау облысы Индер ауданының "Ақсай" каналын реконструкциялау
100 000
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Қоянды топтық су құбырының 6 ұңғымасын салу
100 000
Жамбыл облысы
320 202
2 400 000
5 517 094
"Сарысу ауданының Шабақты өзенінде Ынталы су қоймасының құрылыстарын реконструкциялау және техникалық реконструкциялау" ЖЖ
211 702
400 000
Жамбыл облысы Қордай ауданында Ырғайты өзенінде Ырғайты су қоймасын салу
1 000 000
3 768 298
Жамбыл облысы Талас және Байзақ аудандарының шекарасында Талас өзенінде Ақмола су қоймасын салу
1 000 000
1 748 796
"Жамбыл облысы Қордай ауданында Ырғайты өзенінде Ырғайты су қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
25 000
"Жамбыл облысы Қалғұты өзенінде Қалғұты су қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
25 000
"Жамбыл облысы Талас және Байзақ аудандарының шекарасында Талас өзенінде Ақмола су қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
25 000
"Жамбыл облысының Жуалы ауданында Теріс-Ащыбұлақ су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
20 000
"Жамбыл облысының Қордай ауданында Қарақоңыз су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
13 500
Батыс Қазақстан облысы
1 974 332
1 915 203
1 540 490
Батыс Қазақстан облысы Қазталов ауданы Ақпәтер ауылы ауданында Үлкен өзенінде Жайық-Көшім жүйесінен суды алапаралық бұру үшін Киров-Шежін каналын жаңғырту, IV кезең

229 389
1 144 472
Реконструкция защитной дамбы города Астаны с уcтройством катастрофического водосброса с отводящим каналом
1 144 472
Корректировка ПСД "Реконструкция защитной дамбы г. Астаны с утройством катастрофического водосброса с отводящим каналом"
100 000
Разработка ПСД "Строительство Есильского контррегулятора на реке Есиль в Акмолинской области"
73 239
Разработка ПСД "Реконструкция Нуринского группового водопровода протяженностью 337 км Акмолинской области"
30 000
Разработка ПСД "Строительство сооружений для подпитки Астанинского водохранилища"
26 150
Алматинская область
1 155 357
1 087 167
РП "Строительство Кызылагашского массива орошения Аксуского района Алматинской области"
927 026
1 087 167
Разработка проектно-сметной документации "Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области. I очередь (2-й и 3-й пусковые комплексы) и II очередь строительства. Корректировка"
28 331
Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области. I очередь (2-й пусковой комплекс) строительства. Корректировка
100 000
Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области. I очередь (3-й пусковой комплекс) строительства. Корректировка
100 000
Атырауская область
200 000
Реконструкция канала "Аксай" Индерского района Атырауской области
100 000
Строительство 6 скважин Кояндинского группового водопровода Курмангазинского района
100 000
Жамбылская область
320 202
2 400 000
5 517 094
РП "Реконструкция и техническое перевооружение сооружений Ынталинского водохранилища на реке Шабакты Сарысуйского района"
211 702
400 000
Строительство водохранилища Ргайты на реке Ргайты в Кордайском районе Жамбылской области
1 000 000
3 768 298
Строительство водохранилища Акмола на реке Талас на границе Таласского и Байзакского районов Жамбылской области
1 000 000
1 748 796
Разработка ПСД "Строительство водохранилища Ргайты на реке Ргайты Жамбылской области"
25 000
Разработка ПСД "Строительство водохранилища Калгуты на реке Калгуты Жамбылской области"
25 000
Разработка ПСД "Строительство водохранилища Акмола на реке Талас Жамбылской области"
25 000
Разработка ПСД "Реконструкция водохранилища Терс-Ащибулак в Жуалынском районе Жамбылской области"
20 000
Разработка ПСД "Реконструкция Караконызского водохранилища в Кордайском районе Жамбылской области"
13 500
Западно-Казахстанская область
1 974 332
1 915 203
1 540 490
Реконструкция Кирово-Чижинского канала для межбассейновой переброски воды из Урало-Кушумской системы в р.Большой Узень в районе с.Акпатер Казталовского района Западно-Казахстанской области, IV этап

1 372 588
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының Тоған кентіндегі Киров су қоймасын реконструкциялау
569 044
915 203
708 038
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданының Жалпақтал кентінен жоғары қарай Үлкен Өзен өзенінде су қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
32 700
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданының Жалпақтал кентінен жоғары қарай Үлкен Өзен өзенінде су қоймасын салу
1 000 000
832 452
Қарағанды облысы
140 169
"Қарағанды обылысының Жезқазған қаласын сумен қамтамасыз ете отырып, Есқұла су құбырын салу" (№ 2 түзету)
56 769
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Шешенқара ауылдық округінде 314 га жерге суару жүйесінің құрылысы
83 400
Қызылорда облысы
3 195 387
1 675 468
2 868 500
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданындағы "Тақыркөл" бас су алғышынан № 1 сорғы станциясына дейін магистральды су өткізгішінің екінші желісін салу
152 000
675 468
"Қызылорда облысы Қызылорда гидроторабын реконструкциялау 1-кезек" ЖЖ
999 390
Қызылорда облысы Шиелі ауданының суларын шоғырландыру үшін Сырдария өзенінің Күміскеткен учаскесінде су қоймасынын ЖСҚ әзірлеу және салу
28 048
500 000
1 457 600
Қызылорда облысында Қараөзек тармағында су жинақтауға арналған су қоймасын салу
500 000
1 410 900
"Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының Қосаман-Ақбастыға қосылатын тармағын салу және Қызылорда облысы Арал ауданының Ақбасты елді мекенін сумен жабдықтау" ЖЖ
1 500 000
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Байқожа топтық су құбырының сумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау
15 000
Көкарал бөгетін сақтау және Сырдария өзенінің сағасын қалпына келтіру
500 000
"Көкарал бөгетін сақтау және Сырдария өзенінің сағасын қалпына келтіру" жобасы бойынша ЖСҚ әзірлеу
949
Солтүстік Қазақстан облысы
535 550
Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаево топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
291 680
Солтүстік Қазақстан облысындағы Есіл су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
243 870
Түркістан облысы
940 596
2 761 158
1 867 916
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданының суару жүйесінің бірінші кезектегі магистральды каналдарын қалпына келтіру және реконстукциялау
134 824
ОҚО Бәйдібек ауданының Қапшағай су қоймасын реконструкциялау
199 792
500 000
453 266
"Түркістан облысы Ордабасы ауданындағы "Найман" каналын реконструкциялау" ЖЖ
243 852
1 000 000
1 414 650
"Түркістан облысы Ордабасы ауданындағы "Р-6" каналын реконструкциялау" ЖЖ
183 470
400 000
"Түркістан облысы Ордабасы ауданындағы "Қазыналық" каналын реконструкциялау" ЖЖ

1 372 588
Реконструкция Кировского водохранилища в пос. Тоган Акжаикского района Западно-Казахстанской области
569 044
915 203
708 038
Разработка ПСД "Строительство водохранилища на реке Большой Узень выше поселка Жалпактал Казталовского района Западно-Казахстанской области"
32 700
Строительство водохранилища на реке Большой Узень выше поселка Жалпактал Казталовского района Западно-Казахстанской области
1 000 000
832 452
Карагандинская область
140 169
"Строительство Эскулинского водовода с учетом водоснабжения города Жезказган Карагандинской области" (Корректировка № 2)
56 769
Строительство оросительной системы на площади 314 га в Шешенкаринском с.о. Бухар-Жырауского района Карагандинской области
83 400
Кызылординская область
3 195 387
1 675 468
2 868 500
Строительство второй линии магистрального водовода от головного водозабора "Такырколь" до насосной станций №1 в Жанакорганском районе Кызылординской области
152 000
675 468
РП "Реконструкция Кызылординского гидроузла Кызылординской области. I очередь"
999 390
Разработка ПСД и строительство водохранилища на участке Кумискеткен реки Сырдарья для аккумулирования вод Шиелийского района Кызылординской области
28 048
500 000
1 457 600
Строительство водохранилища на протоке Караузяк для аккумулирования воды Кызылординской области
500 000
1 410 900
РП "Строительство ветки подключения к Косаман-Акбасты Арало-Сарыбулакского группового водопровода и водоснабжение населенного пункта Акбасты Аральского района Кызылординской области"
1 500 000
Реконструкция систем водоснабжения Байкожинского группового водопровода Казалинского района
15 000
Сохранение Кокаральской дамбы и восстановление дельты реки Сырдарья
500 000
Разработка ПСД по проекту "Сохранение Кокаральской дамбы и восстановление дельты реки Сырдарья"
949
Северо-Казахстанская область
535 550
Реконструкция аварийных участков Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
291 680
Реконструкция аварийных участков Ишимского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
243 870
Туркестанская область
940 596
2 761 158
1 867 916
Восстановление и реконструкция первоочередных магистральных каналов оросительной системы Тюлькубасского района ЮКО
134 824
Реконструкция Капчагайского водохранилища Байдибекского района ЮКО
199 792
500 000
453 266
РП "Реконструкция канала "Найман" в Ордабасинском районе Туркестанской области"
243 852
1 000 000
1 414 650
РП "Реконструкция канала "Р-6" в Ордабасинском районе Туркестанской области"
183 470
400 000
РП "Реконструкция канала "Казыналык" в Ордабасинском районе Туркестанской области"

6 478 275
"Батыс Еуропа - Батыс Қытай" халықаралық транзиттік дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
425 000
Түркістан қаласының Шығыс айналма жолын салу
2 450 000
005
Iшкі көздер есебінен
1 790 610
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
1 790 610
Орталық-Шығыс "Астана - Павлодар - Қалбатау - Өскемен" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
889 814
Орталық-Оңтүстік "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
400 796
Республикалық маңызы бар "Қарабұтақ - Комсомольское - Денисовка - Рудный - Қостанай" автожолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
500 000
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды қоса қаржыландыру есебінен
9 143 439
600 000
450 000
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
9 143 439
600 000
450 000
Республикалық маңызы бар "Ұзынағаш - Отар" автомобиль жолын реконструкциялау
900 000
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізінің "Күрті - Бурылбайтал" учаскесін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстарын
600 000
300 000
300 000
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстарына "Балқаш - Бурылбайтал" учаскесі
3 777 321
300 000
150 000
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына) - Ақтөбе - Атырау - РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автомобиль жолының "Қандыағаш - Мақат" учаскесін реконструкциялау
910 715
"Батыс Еуропа - Батыс Қытай" халықаралық транзиттік дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
2 505 403
Түркістан қаласының шығыс айналма жолын салу
450 000
207
Шекара бөлімшелерін жобалау және салу
8 255 485
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақтөбе облысы
883 994
Ақтөбе облысы бойынша "Жайсан" шекара бөлімшесінің құрылысы
441 996
Ақтөбе облысы бойынша "Байтурасай" шекара бөлімшесінің құрылысы
441 998
Қостанай облысы
1 463 562
Қостанай облысы бойынша "Кенерал" шекара бөлімшесінің құрылысы
441 951
Қостанай облысы бойынша "Қайрақ" шекара бөлімшесінің құрылысы
441 932
Қостанай облысы бойынша "Бірлік" шекара бөлімшесінің құрылысы
289 839
Қостанай облысы бойынша "Ұзынағаш" шекара бөлімшесінің құрылысы
289 840
Павлодар облысы
883 820
Павлодар облысы бойынша "Арлан" шекара бөлімшесінің құрылысы
441 914
Павлодар облысы бойынша "Шарбақты" шекара бөлімшесінің құрылысы
441 906
Солтүстік Қазақстан облысы
5 024 109
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Келтесай" шекара бөлімшесінің құрылысы

6 478 275
Реконструкция и проектно-изыскательские работы международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"
425 000
Строительство Восточного обхода г.Туркестан
2 450 000
005
За счет внутренних источников
1 790 610
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
1 790 610
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Восток "Астана - Павлодар - Калбатау - Усть-Каменогорск"
889 814
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы"
400 796
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Карабутак - Комсомольское - Денисовка - Рудный - Костанай"
500 000
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
9 143 439
600 000
450 000
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
9 143 439
600 000
450 000
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Узынагаш - Отар"
900 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Курты - Бурылбайтал"
600 000
300 000
300 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Балхаш - Бурылбайтал"
3 777 321
300 000
150 000
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - гр. РФ (на Астрахань)" участок "Кандыагаш - Макат"
910 715
Реконструкция и проектно-изыскательские работы международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"
2 505 403
Строительство Восточного обхода г.Туркестан
450 000
207
Проектирование и строительство пограничных отделений
8 255 485
в том числе инвестиционные проекты:
Актюбинская область
883 994
Строительство пограничного отделения "Жайсан" по Актюбинской области
441 996
Строительство пограничного отделения "Байтурасай" по Актюбинской области
441 998
Костанайская область
1 463 562
Строительство пограничного отделения "Кенерал" по Костанайской области
441 951
Строительство пограничного отделения "Кайрак" по Костанайской области
441 932
Строительство пограничного отделения "Бирлик" по Костанайской области
289 839
Строительство пограничного отделения "Узынагаш" по Костанайской области
289 840
Павлодарская область
883 820
Строительство пограничного отделения "Арлан" по Павлодарской области
441 914
Строительство пограничного отделения "Шарбакты" по Павлодарской области
441 906
Северо-Казахстанская область
5 024 109
Строительство пограничного отделения "Келтесай" по Северо-Казахстанской области

441 865
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Талсай" шекара бөлімшесінің құрылысы
437 146
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Қарақұдық" шекара бөлімшесінің құрылысы
441 851
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Есіл" шекара бөлімшесінің құрылысы
414 734
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Каскад" шекара бөлімшесінің құрылысы
292 779
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Ақ көл" шекара бөлімшесінің құрылысы
492 786
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Арал ағаш" шекара бөлімшесінің құрылысы
441 866
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Жаңажол" шекара бөлімшесінің құрылысы
367 755
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Ашикен" шекара бөлімшесінің құрылысы
441 851
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Қызыл ту" шекара бөлімшесінің құрылысы
441 879
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Жамбыл" шекара бөлімшесінің құрылысы
367 723
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Баян батыр атындағы" шекара бөлімшесінің құрылысы
441 874
240
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасы арқылы өткізу пункттерін салу және реконструкциялау
272 961
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
272 961
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Тасқала" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
40 985
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Сырым" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
41 048
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Үрлітөбе" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
46 170
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Әлімбет" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
41 151
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Жаңа жол" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
2 000
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Қосақ" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
42 605
Қазақстан-Қырғыз шекарасындағы "Қарасу" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
59 002
13
Басқалар
55 588 644
22 414 927
20 000 236
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
55 588 644
22 414 927
20 000 236
008
Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының объектілерін салу және реконструкциялау
55 588 644
22 414 927
20 000 236
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы қаласы
15 422 290
Қызмет бабында пайдалану үшін
15 422 290
Астана қаласы
40 166 354
22 414 927
20 000 236
Қызмет бабында пайдалану үшін
39 731 786
22 414 927

441 865
Строительство пограничного отделения "Талсай" по Северо-Казахстанской области
437 146
Строительство пограничного отделения "Каракудык" по Северо-Казахстанской области
441 851
Строительство пограничного отделения "Есиль" по Северо-Казахстанской области
414 734
Строительство пограничного отделения "Каскад" по Северо-Казахстанской области
292 779
Строительство пограничного отделения "Ак кол" по Северо-Казахстанской области
492 786
Строительство пограничного отделения "Арал агаш" по Северо-Казахстанской области
441 866
Строительство пограничного отделения "Жана жол" по Северо-Казахстанской области
367 755
Строительство пограничного отделения "Ашикен" по Северо-Казахстанской области
441 851
Строительство пограничного отделения "Кызыл ту" по Северо-Казахстанской области
441 879
Строительство пограничного отделения "Жамбыл" по Северо-Казахстанской области
367 723
Строительство пограничного отделения "им. Баян батыр" по Северо-Казахстанской области
441 874
240
Строительство и реконструкция пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан
272 961
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
272 961
Проектно-изыскательные работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Таскала" на казахстанско-российской границе
40 985
Проектно-изыскательные работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Сырым" на казахстанско-российской границе
41 048
Проектно-изыскательные работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Урлитобе" на казахстанско-российской границе
46 170
Проектно-изыскательские работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Алимбет" на казахстанско-российской границе
41 151
Проектно-изыскательские работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Жана Жол" на казахстанско-российской границе
2 000
Проектно-изыскательские работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Косак" на казахстанско-российской границе
42 605
Проектно-изыскательские работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Карасу" казахстанско-кыргызской границе
59 002
13
Прочие
55 588 644
22 414 927
20 000 236
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
55 588 644
22 414 927
20 000 236
008
Строительство и реконструкция объектов Управления Делами Президента Республики Казахстан
55 588 644
22 414 927
20 000 236
в том числе инвестиционные проекты:
город Алматы
15 422 290
Для служебного пользования
15 422 290
город Астана
40 166 354
22 414 927
20 000 236
Для служебного пользования
39 731 786
22 414 927

20 000 236
"ҚР Президенті Іс Басқармасы Медициналық орталығының ауруханасы" РМК объектісін 110/10/6 кВ "Насосная" қосалқы станциясының электр желілеріне қосу үшін 10 кВ кабель желісін салу
281 424
"Нұр-Сұлтан қаласында "Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы Медициналық орталығының ауруханасы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны үшін ауысымда 450 адам қабылдайтын жаңа емханалық корпус салу" ЖСҚ әзірлеу
61 942
"Спорт ғимараттары кешенін құрылысы" ЖСҚ әзірлеу
91 202
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Әкімші
2022 жыл
2023 жыл
2024 жыл
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
II. Заңды тұлғалардың жарғылық капиталында мемлекеттің қатысуы арқылы жоспарланатын бюджеттік инвестициялар

20 000 236
Строительство кабельной линии 10 кВ для присоединения объекта РГП "Больница Медицинского центра Управления Делами Президента РК" к электрическим сетям подстанции 110/10/6 кВ "Насосная"
281 424
Разработка ПСД "Строительство поликлинического корпуса на 450 посещений в смену для РГП "Больница Медицинского центра Управления Делами Президента Республики Казахстан" в городе Нур-Султане"
61 942
Разработка ПСД "Строительство комплекса спортивных сооружений"
91 202
Функциональная группа
Наименование
Сумма, тыс. тенге
Администратор
2022 год
2023 год
2024 год
Программа
Подпрограмма
II. Бюджетные инвестиции, планируемые посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц

4 000 000
209
Тракторларды, комбайндарды лизингке өткізу бойынша "Өнеркәсіпті дамыту қоры" АҚ-ға кейіннен кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру
3 500 000
214
Өңдеуші өнеркәсіп жобаларын қаржыландыру үшін кейіннен "Өнеркәсіптің дамыту қоры" АҚ-ға кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру
200 000 000
215
Жүк техникасының жетекші белдіктерінің арқалықтарын оқшаулау деңгейін ұлғайту жөніндегі жобаны іске асыру үшін "Өнеркәсіпті дамыту қоры" АҚ-ға кейіннен кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру
55 000 000
219
"Өнеркәсіпті дамыту қоры" АҚ арқылы жолаушылар вагоны паркін жаңартуды қаржыландыру үшін "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ-ға кейіннен кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру
5 300 000
247
Қазақстанда өндірілген ауыл шаруашылығы техникасын қоспағанда, автокөлік құралдары мен арнайы мақсаттағы автотехниканы лизингке сатып алатын заңды тұлғалар мен дара кәсіпкерлерді лизингтік қаржыландыру үшін "Өнеркәсіпті дамыту қоры" АҚ-ға кейіннен кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру
10 000 000
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Әкімші
2022 жыл
2023 жыл
2024 жыл
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
V. Ұлттық қордан бөлінген нысаналы трансферттер
505 540 216
227 088 664
110 055 746
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
270 428 933
69 346 311
21 728 050
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
270 428 933
69 346 311
21 728 050
228
"Қуатты өңірлер – ел дамуының драйвері" ұлттық жобасы шеңберінде тұрғын үй салу саласындағы іс-шараларды іске асыру
94 361 397
10 584 454
2 966 281
104
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
17 506 934
әлеуметтік осал топтар үшін тұрғын үй салуға
4 941 260
оның ішінде өңірлер бойынша:
Ақтөбе облысы
243 059
Алматы облысы
117 364
Атырау облысы
156 705
Жамбыл облысы
777 417
Қарағанды облысы
596 964
Қостанай облысы
711 145
Қызылорда облысы
923 783
Абай облысы
266 488
Ұлытау облысы
214 968
Павлодар облысы
726 773
Солтүстік Қазақстан облысы
206 594
аз қамтылған көпбалалы отбасылар үшін тұрғын үй салуға
6 172 074
оның ішінде өңірлер бойынша:
Ақтөбе облысы
1 440 492
Алматы облысы

4 000 000
209
Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Фонд развития промышленности" по реализации в лизинг тракторов, комбайнов
3 500 000
214
Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Фонд развития промышленности" для финансирования проектов обрабатывающей промышленности
200 000 000
215
Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Фонд развития промышленности" для реализации проекта по увеличению уровня локализации балок ведущих мостов грузовой техники
55 000 000
219
Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг Байтерек" с последующим кредитованием АО "Банк Развития Казахстана" для финансирования обновления парка пассажирских вагонов через АО "Фонд развития промышленности"
5 300 000
247
Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Фонд развития промышленности" для лизингового финансирования юридических лиц и индивидуальных предпринимателей, приобретающих в лизинг автотранспортные средства и автотехнику специального назначения, за исключением сельскохозяйственной техники казахстанского производства
10 000 000
Функциональная группа
Наименование
Сумма, тыс. тенге
Администратор
2022 год
2023 год
2024 год
Программа
Подпрограмма
V. Целевые трансферты из Национального фонда
505 540 216
227 088 664
110 055 746
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
270 428 933
69 346 311
21 728 050
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
270 428 933
69 346 311
21 728 050
228
Реализация мероприятий в области жилищного строительства в рамках национального проекта "Сильные регионы – драйвер развития страны"
94 361 397
10 584 454
2 966 281
104
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
17 506 934
на строительство жилья для социально уязвимых слоев населения
4 941 260
в том числе по регионам:
Актюбинская область
243 059
Алматинская область
117 364
Атырауская область
156 705
Жамбылская область
777 417
Карагандинская область
596 964
Костанайская область
711 145
Кызылординская область
923 783
Область Абай
266 488
Область Ұлытау
214 968
Павлодарская область
726 773
Северо-Казахстанская область
206 594
на строительство жилья для малообеспеченных многодетных семей
6 172 074
в том числе по регионам:
Актюбинская область
1 440 492
Алматинская область

7 560
6.
Солтүстік Қазақстан облысы
19 685
7.
Түркістан облысы
6 503
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 872 қаулысына
4-1-қосымша
Алматы қаласының бюджетіне ішкі істер органдарының материалдық-техникалық базасын қалпына келтіруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Ескерту. Қаулы 4-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 13.05.2022 № 308 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен; жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 27.12.2022 № 1073 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Р/с
Қаланың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
111 195
1.
Алматы қаласы
111 195
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 872 қаулысына
5-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне арнаулы мекемелердің, айдауыл қызметінің, кезекші бөлімдердің және жедел басқару орталықтарының, кинологиялық бөлімшелердің қызметкерлеріне және учаскелік полиция инспекторларының көмекшілеріне тұрғын үй төлемдеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

7 560
6.
Северо-Казахстанская область
19 685
7.
Туркестанская область
6 503
Приложение 4-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 декабря 2021 года № 872
Распределение сумм целевых текущих трансфертов бюджету города Алматы на восстановление материально-технической базы органов внутренних дел
Сноска. Постановление дополнено приложением 4-1 в соответствии с постановлением Правительства РК от 13.05.2022 № 308 (вводится в действие с 01.01.2022); в редакции постановления Правительства РК от 27.12.2022 № 1073 (вводится в действие с 01.01.2022).
№ п/п
Наименование города
Сумма, тыс. тенге
Всего
111 195
1.
Город Алматы
111 195
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 декабря 2021 года № 872
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на жилищные выплаты сотрудникам специальных учреждений, конвойной службы, дежурных частей и центров оперативного управления, кинологических подразделений и помощникам участковых инспекторов полиции

8-1-қосымша
Қызылорда облысының бюджетіне Арал теңізінің құрғаған түбінде (АТҚТ) фитоорманмелиоративтік жұмыстар кезінде орман шаруашылығы субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Ескерту. Қаулы 8-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 13.05.2022 № 308 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Р/с №
Облыстың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
403 150
1.
Қызылорда облысы
403 150
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 872 қаулысына

Приложение 8-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 декабря 2021 года № 872
Распределение сумм целевых текущих трансфертов бюджету Кызылординской области на возмещение части расходов, понесенных субъектом лесного хозяйства при фитолесомелиоративных работах на осушенном дне Аральского моря (ОДАМ)
Сноска. Постановление дополнено приложением 8-1 в соответствии с постановлением Правительства РК от 13.05.2022 № 308 (вводится в действие с 01.01.2022).
№ п/п
Наименование области
Сумма, тыс. тенге
Всего
403 150
1.
Кызылординская область
403 150

8-2-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Ескерту. Қаулы 8-2-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 13.05.2022 № 308 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен; өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 17.11.2022 № 921 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Р/с
Облыстар мен қаланың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы

Приложение 8-2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 декабря 2021 года № 872
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства
Сноска. Постановление дополнено приложением 8-2 в соответствии с постановлением Правительства РК от 13.05.2022 № 308 (вводится в действие с 01.01.2022); с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 17.11.2022 № 921 (вводится в действие с 01.01.2022).
№ п/п
Наименование областей и города
Сумма, тыс. тенге
Всего

343 335
11.
Солтүстік Қазақстан облысы
6 002 389
12.
Түркістан облысы
45 000
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 872 қаулысына
14-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жеке және заңды тұлғаларға жеміс дақылдарының бактериялық күйігін жұқтырған жойылған жеміс-жидек дақылдарын отырғызу мен өсіруге шығындарын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Ескерту. 14-қосымша алып тасталды - ҚР Үкіметінің 28.09.2022 № 761 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 872 қаулысына

343 335
11.
Северо-Казахстанская область
6 002 389
12.
Туркестанская область
45 000
Приложение 14
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 декабря 2021 года № 872
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на возмещение физическим и юридическим лицам затрат на закладку и выращивание уничтоженных плодово-ягодных культур, зараженных бактериальным ожогом плодовых
Сноска. Приложение 14 исключено постановлением Правительства РК от 28.09.2022 № 761 (вводится в действие с 01.01.2022).

14-1-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Ескерту. Қаулы 14-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 13.05.2022 № 308 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен; жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 17.11.2022 № 921 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Р/с
Облыстар мен қалалардың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы

Приложение 14-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 декабря 2021 года № 872
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
Сноска. Постановление дополнено приложением 14-1 в соответствии с постановлением Правительства РК от 13.05.2022 № 308 (вводится в действие с 01.01.2022); в редакции постановления Правительства РК от 17.11.2022 № 921 (вводится в действие с 01.01.2022).
№ п/п
Наименование областей и городов
Сумма, тыс. тенге
Всего

Ескерту. 17-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 27.12.2022 № 1073 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Р/с
Облыстар мен қалалардың атауы Сомасы, мың теңге оның ішінде:
протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдар, арнайы жүріп-тұру құралдары (кресло-арбалар), техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдары кеңейту, ақпаратты Брайль қарпімен енгізу/шығару арқылы сөйлеу синтезі бар портативтік тифлокомпьютер
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту, Spina bifida диагнозымен мүгедек балаларды бір реттік қолданылатын катетерлермен қамтамасыз ету
ымдау тілі маманының қызметтерін көрсетуге
санаторийлік-курорттық емделу
Барлығы

Сноска. Приложение 17 - в редакции постановления Правительства РК от 27.12.2022 № 1073 (вводится в действие с 01.01.2022).
№ п/п
Наименование областей и городов
Сумма, тыс. тенге
в том числе:
Протезно-ортопедические, сурдотехнические, тифлотехнические средства, специальные средства передвижения (кресло-коляски), расширение технических вспомогательных (компенсаторных) средств, портативный тифлокомпьютер с синтезом речи, с встроенным вводом/выводом информации шрифтом Брайля
увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами, обеспечение катетерами одноразового использования детей инвалидов с диагнозом Spina bifida
оказание услуг специалиста жестового языка
Санаторно-курортное лечение
Всего

Ескерту. 19-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 23.08.2022 № 591 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен; өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 28.09.2022 № 761 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi); 17.11.2022 № 921 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi); 19.12.2022 № 1025 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулыларымен.
Р/с
Облыстар мен қаланың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы:

Сноска. Приложение 19 – в редакции постановления Правительства РК от 23.08.2022 № 591 (вводится в действие с 01.01.2022); с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 28.09.2022 № 761 (вводится в действие с 01.01.2022); от 17.11.2022 № 921 (вводится в действие с 01.01.2022); от 19.12.2022 № 1025 (вводится в действие с 01.01.2022).
№ п/п
Наименование областей и города
Сумма, тыс. тенге
Всего

2 160 212
329 483
1 830 729
20.
Шымкент қаласы
3 960 330
574 653
3 385 677
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 872 қаулысына
21-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджетіне нәтижелі жұмыспен қамтуды дамыту шеңберінде жұмыс күші артық өңірлерден қоныстанушылар үшін тұрғын үйді сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Ескерту. 21-қосымша алып тасталды - ҚР Үкіметінің 18.03.2022 № 145 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 872 қаулысына
22-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Ескерту. 22-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 19.12.2022 № 1025 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен; өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 27.12.2022 № 1073 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Р/с №
Облыстар мен қалалардың атауы
Сомасы, мың теңге
оның ішінде
республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
Барлығы

2 160 212
329 483
1 830 729
20.
Город Шымкент
3 960 330
574 653
3 385 677
Приложение 21
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 декабря 2021 года № 872
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областному бюджету Северо-Казахстанской области на приобретение жилья для переселенцев из трудоизбыточных регионов в рамках развития продуктивной занятости
Сноска. Приложение 21 исключено постановлением Правительства РК от 18.03.2022 № 145 (вводится в действие с 01.01.2022).
Приложение 22
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 декабря 2021 года № 872
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
Сноска. Приложение 22 - в редакции постановления Правительства РК от 19.12.2022 № 1025 (вводится в действие с 01.01.2022); с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 27.12.2022 № 1073 (вводится в действие с 01.01.2022).
№ п/п
Наименование областей и городов
Сумма, тыс. тенге
в том числе
за счет средств республиканского бюджета
за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
Всего

12 439
4.
Түркістан облысы
16 493
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 872 қаулысына
34-2-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің нормативтік оқу жүктемесінің төмендеуіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Ескерту. Қаулы 34-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 28.09.2022 № 761 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен; жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 17.11.2022 № 921 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен; өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 19.12.2022 № 1025 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Р/с
Облыстар мен қалалардың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы

12 439
4.
Туркестанская область
16 493
Приложение 34-2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 декабря 2021 года № 872
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи со снижением нормативной учебной нагрузки педагогов государственных организаций среднего образования
Сноска. Постановление дополнено приложением 34-2 в соответствии с постановлением Правительства РК от 28.09.2022 № 761 (вводится в действие с 01.01.2022); в редакции постановления Правительства РК от 17.11.2022 № 921 (вводится в действие с 01.01.2022); с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 19.12.2022 № 1025 (вводится в действие с 01.01.2022).
№ п/п
Наименование областей и городов
Сумма, тыс. тенге
Всего

Ескерту. 50-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 23.08.2022 № 591 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен; өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 28.09.2022 № 761 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi); 17.11.2022 № 921 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi); 19.12.2022 № 1025 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi); 27.12.2022 № 1073 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулыларымен.
Р/с
Облыстар мен қалалардың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы

Сноска. Приложение 50 –в редакции постановления Правительства РК от 23.08.2022 № 591 (вводится в действие с 01.01.2022); с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 28.09.2022 № 761 (вводится в действие с 01.01.2022); от 17.11.2022 № 921 (вводится в действие с 01.01.2022); от 19.12.2022 № 1025 (вводится в действие с 01.01.2022); от 27.12.2022 № 1073 (вводится в действие с 01.01.2022).
№ п/п
Наименование областей и городов
Сумма, тыс. тенге
Всего

11 012 934
1.
Көлік айрықтарының және қала көшелерінің құрылысы
7 012 934
2.
Қалалық рельсті көліктің құрылысы
4 000 000
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 872 қаулысына
54-1-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жер учаскелерін мемлекет мұқтажы үшін алып қоюға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Ескерту. Қаулы 54-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 13.05.2022 № 308 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен; жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 17.11.2022 № 921 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Р/с
Облыстардың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы

11 012 934
1.
Строительства транспортных развязок и городских улиц
7 012 934
2.
Строительства городского рельсового транспорта
4 000 000
Приложение 54-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 декабря 2021 года № 872
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на изъятие земельных участков для государственных нужд
Сноска. Постановление дополнено приложением 54-1 в соответствии с постановлением Правительства РК от 13.05.2022 № 308 (вводится в действие с 01.01.2022); в редакции постановления Правительства РК от 17.11.2022 № 921 (вводится в действие с 01.01.2022).
№ п/п
Наименование областей
Сумма, тыс. тенге
Всего:

120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
6 229
6 665
2 724
оның ішінде МӘЖ:
"Transport tower" әкімшілік-технологиялық кешені ғимаратының жарықтандыру жүйесін жаңғырту және пайдалану
6 229
6 665
2 724
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы "9" желтоқсандағы
№ 872 қаулысына
63-қосымша
2022 жылға арналған мемлекеттік тапсырмалардың тізбесі
Ескерту. 63-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 28.09.2022 № 761 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысыме; өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 17.11.2022 № 921 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi); 19.12.2022 № 1025 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi); өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 27.12.2022 № 1073 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
мың теңге
Р/с №
Мемлекеттік тапсырманы орындау нысанында жүзеге асырылатын мемлекеттік көрсетілетін қызметтің немесе инвестициялық жобаның атауы
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің немесе инвестициялық жобаның сипаттамасы
Мемлекеттік тапсырманың орындалуына жауапты республикалық бюджеттік бағдарлама әкімшісінің атауы
Мемлекеттік тапсырманың орындалуына жауапты заңды тұлғаның атауы
Соның шеңберінде мемлекеттік тапсырма орындалатын республикалық бюджеттік бағдарламаның (кіші бағдарламаның) атауы
Мемлекеттік тапсырманы орындауға қажетті бюджет қаражатының сомасы
1
Сейсмологиялық ақпарат мониторингі
Қазақстан Республикасының аумағында сейсмологиялық мониторинг, тәулік бойғы далалық аспаптық бақылаулар жүргізу, бақылаулар жүргізу және материалдарды өңдеу үшін жаңа әдістер мен техникалық құралдарды енгізу
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрлігі
"Сейсмологиялық тәжірибелік-әдістемелік экспедиция" ЖШС
025 "Сейсмологиялық ақпарат мониторингі"
780 092
2
Шетелдегі қазақ қауымдарын, бұрынғы отандастарды қолдауды қамтамасыз ету және қандастарға ақпараттық-консультациялық қолдау көрсету жөніндегі қызметтер
Шетелдегі және Қазақстан Республикасына көшіп келген этникалық қазақтарды қолдауды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер:
отандастар тұрақты тұратын мемлекеттердегі олардың жағдайы туралы бұқаралық ақпарат құралдары материалдарын мониторингтеу;
отандастарды қолдау мәселелері бойынша өзекті ақпарат беру мақсатында үш тілде интерактивті веб-порталдың жұмыс істеуін қамтамасыз ету және әлеуметтік желілерде жұмыс істеу;
Отандастарды ақпараттық қолдау орталығын құру және оның жұмыс істеуі арқылы шетелде тұратын репатрианттар мен отандастарға ақпараттық-консультациялық қолдау көрсету;
шетелде тұратын қазақтармен мәдени-гуманитарлық байланыстарды қамтамасыз ету үшін іс-шаралар өткізу;
шетелдегі отандастармен өзара іс-қимыл және репатриация мәселелері бойынша талдамалық зерттеулер;
шетелдік отандастар мен репатрианттарға олардың бастамалары мен жобаларын іске асыруда жәрдем көрсету;
шетелде тұратын отандастарға қазақ ұлттық мәдени орталықтарының жұмысын ұйымдастыруда жәрдемдесу;
қазақ тілін үйренуде және білім беру-танымдық бастамаларды іске асыруда жәрдемдесу.
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі
"Отандастар қоры" КЕАҚ
022 "Шетелдегі отандастармен және Қазақстан Республикасына келген этникалық қазақтармен байланыстарды дамытуға жәрдемдесу"
101 "Шетелдегі отандастар мен этникалық қазақтарды қолдау үшін жағдайлар жасау"

120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
6 229
6 665
2 724
в том числе проекты ГЧП
Модернизация и эксплуатация системы освещения здания административно-технологического комплекса "Transport tower"
6 229
6 665
2 724
Приложение № 63
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 декабря 2021 года № 872
Перечень государственных заданий на 2022 год
Сноска. Приложение 63 – в редакции постановления Правительства РК от 28.09.2022 № 761 (вводится в действие с 01.01.2022); с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 17.11.2022 № 921 (вводится в действие с 01.01.2022); от 19.12.2022 № 1025 (вводится в действие с 01.01.2022); от 27.12.2022 № 1073 (вводится в действие с 01.01.2022).
тыс. тенге
№ п/п
Наименование государственной услуги или инвестиционного проекта, осуществляемых в форме выполнения государственного задания
Описание государственной услуги или инвестиционного проекта
Наименование администратора республиканской бюджетной программы, ответственного за выполнение государственного задания
Наименование юридического лица, ответственного за выполнение государственного задания
Наименование республиканской бюджетной программы (подпрограммы), в рамках которой выполняется государственное задание
Сумма бюджетных средств, необходимая для выполнения государственного задания
1
Мониторинг сейсмологической информации
Cейсмологический мониторинг на территории Республики Казахстан, проведение круглосуточных полевых инструментальных наблюдений, внедрение новых методов и технических средств для проведения наблюдений и обработки материалов
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
ТОО "Сейсмологическая опытно-методическая экспедиция"
025 "Мониторинг сейсмологической информации"
780 092
2
Услуги по обеспечению поддержки казахским общинам за рубежом, бывшим соотечественникам и оказанию информационно-консультативной поддержки кандасам
Услуги по обеспечению поддержки зарубежных и прибывших в Республику Казахстан этнических казахов:
мониторинг материалов средств массовой информации о положении соотечественников в государствах их постоянного проживания;
обеспечение функционирования интерактивного веб-портала на трех языках и работа в социальных сетях в целях предоставления актуальной информации по вопросам поддержки соотечественников;
оказание информационно-консультативной поддержки репатриантам и соотечественникам, проживающим за рубежом, посредством создания и функционирования Центра информационной поддержки соотечественников;
проведение мероприятий для обеспечения культурно-гуманитарных связей с казахами, проживающими за рубежом;
аналитические исследования по вопросам взаимодействия с соотечественниками за рубежом и репатриации;
оказание содействия зарубежным соотечественникам и репатриантам в реализации их инициатив и проектов;
оказание содействия соотечественникам, проживающим за рубежом, в организации работы казахских национальных культурных центров;
оказание содействия в изучении казахского языка и реализации образовательно-познавательных инициатив.
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
НАО "Фонд Отандастар"
022 "Содействие развитию связей и контактов с соотечественниками за рубежом и этническими казахами, прибывшими в Республику Казахстан"
101 "Создание условий для поддержки соотечественников за рубежом и этнических казахов, прибывших в Республику Казахстан"

586 000
3
Технологияларды және үздік практикаларды ілгерілету, бизнес пен инвестицияларды дамыту арқылы Қазақстанның "жасыл экономикаға" жедел көшуіне жәрдемдесу
Қазақстан Республикасының "жасыл экономикаға" көшуі жөніндегі тұжырымдамасын іс жүзінде іске асыру, Қазақстан Республикасының ең үздік қолжетімді технологиялар қағидаттарына көшуін қамтамасыз ету жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
"Халықаралық жасыл технологиялар және инвестициялық жобалар орталығы" КЕАҚ
044 "Технологияларды және үздік практикаларды ілгерілету, бизнес пен инвестицияларды дамыту арқылы Қазақстанның "жасыл экономикаға" жылдам көшуіне жәрдемдесу"
494 330
4
Іздеу, іздеу-бағалау жұмыстары
Қазақстан Республикасының минералдық-шикізат базасын ұлғайту мақсатында перспективалы алаңдардың ресурстық әлеуетін бағалау
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
"Қазгеология" ұлттық геологиялық барлау компаниясы" АҚ
089 "Жер қойнауын ұтымды және кешенді пайдалануды қамтамасыз ету және Қазақстан Республикасы аумағының геологиялық зерттелуін арттыру"
102 "Өңірлік, геологиялық түсіру, іздестіру-бағалау және іздестіру барлау жұмыстары"
994 132
5
Этносаралық қатынастар саласындағы қолданбалы этносаяси зерттеулер мен іс-шараларды өткізу бойынша қызметтер

586 000
3
Содействие ускоренному переходу Казахстана к "зеленой экономике" путем продвижения технологий и лучших практик, развития бизнеса и инвестиций
Практическая реализация Концепции Республики Казахстан по переходу к "зеленой экономике", организация мероприятий по обеспечению перехода Республики Казахстан на принципы наилучших доступных технологий
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
НАО "Международный центр зеленых технологий и инвестиционных проектов"
044 "Содействие ускоренному переходу Казахстана к "зеленой экономике" путем продвижения технологий и лучших практик, развития бизнеса и инвестиций"
494 330
4
Поисковые, поисково-оценочные работы
Оценка ресурсного потенциала перспективных площадей с целью наращивания минерально-сырьевой базы Республики Казахстан
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
АО "Национальная геологоразведочная компания "Казгеология"
089 "Обеспечение рационального и комплексного использования недр и повышение геологической изученности территории Республики Казахстан"
102 "Региональные, геолого-съемочные, поисково-оценочные и поисково-разведочные работы"
994 132
5
Услуги по проведению прикладных этнополитических исследований и мероприятий в сфере межэтнических отношений

1. Этникалық топтардың көзқарастары мен көңіл-күйлерінің көрінісі ретінде элиталарды зерделеу.
2. Елдегі этносаралық жағдайға әлеуметтік зерттеу жүргізу.
3. Қазақстан Республикасы өңірлерінің экономикалық теңсіздігінің этникалық аспектілері.
4. Мониторингтік шығуларды жүзеге асыру.
5. Семинар-тренингтерді ұйымдастыру және өткізу.
6. Жыл сайын Қазақстан халқы Ассамблеясының аясында жетекші отандық және халықаралық сарапшыларды тарта отырып, этносаралық қатынастар және ұлт бірлігін нығайту мәселелері бойынша жалпы республикалық ғылыми-практикалық конференция өткізу.
7. Институт жанындағы Сараптамалық топ отырыстарын ұйымдастыру және өткізу.
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қолданбалы этносаяси зерттеулер институты" ЖШС
002 "Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру"
100 "Этносаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру"
509
194
6
Конфессияаралық және өркениетаралық диалогты қамтамасыз ету жөніндегі халықаралық орталықтардың бірі ретінде Қазақстанды ілгерілету жөніндегі қызметтер
1. Әлемдегі діни ахуалдың жай-күйі мен даму серпінін мониторингтеу және талдау.
2. Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлерінің VII съезінің, Съездің ХХ Хатшылығының, Хатшылық жұмыс тобының негізгі тұжырымдамалық құжаттары мен материалдарын дайындау мен қалыптастыруды қамтамасыз ету.
3. Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлері съезінің және оның институттарының отырыстарын ұйымдастыру және өткізу.
4. Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлері съезінің және оның институттарының бастамаларын іске асыруға және ілгерілетуге жәрдемдесу.
5. Дінаралық және мәдениетаралық диалог мәселелері бойынша ұқсас халықаралық құрылымдармен өзара іс-қимыл.
6. Мәдениетаралық және өркениетаралық диалогты қамтамасыз ету және сақтау жөніндегі ұқсас халықаралық құрылымдармен ынтымақтастық туралы меморандумдар жасасу.
7. Мәдениеттер мен діндердің рухани жақындасуына бағытталған халықаралық деңгейдегі іс-шараларды өткізу.
8. Дінтану сараптамасын жүргізу.
9. Қазақстан Республикасындағы діни ахуалды талдау.
10. Мемлекеттік-конфессиялық қатынастар.
11. Дін саласындағы жергілікті атқарушы органдардың мамандары үшін социологиялық зерттеулер бойынша семинар-тренингтер ұйымдастыру және өткізу.
12. "Қазақстандағы хиджаб туралы дискурстар: негізгі аспектілері мен проблемалық аймақтары" атты тақырыбына социологиялық зерттеу жүргізу.
13. "Қазақстан Республикасындағы тәңіршілдік: қазіргі жағдайы, өзекті мәселелері және жаңа міндеттер" атты тақырыбында зерттеу жұмыстарын жүргізу.
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Н. Назарбаевтың конфессияаралық және өркениетаралық диалогты дамыту жөніндегі орталығы" КЕАҚ
002 "Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру"
102 "Конфессияаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру"
1

1. Изучение элит как отражение взглядов и настроений этнических групп.
2. Проведение социологического исследования межэтнической ситуации в стране.
3. Этнические аспекты экономического неравенства регионов Республики Казахстан;
4. Осуществление мониторинговых выездов.
5. Организация и проведение семинар-тренингов.
6. Проведение ежегодно под эгидой Ассамблеи народа Казахстана общереспубликанской научно-практической конференции по вопросам межэтнических отношений и укрепления единства нации с привлечением ведущих отечественных и международных экспертов.
7. Организация и проведение заседаний Экспертной группы при Институте.
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
ТОО "Институт прикладных этнополитических исследований"
002 "Реализация государственной политики в сфере общественного согласия"
100 "Реализация государственной политики по укреплению межэтнического согласия"
509 194
6
Услуги по продвижению Казахстана как одного из международных центров по обеспечению межконфессионального и межцивилизационного диалога
1. Мониторинг и анализ состояния и динамики развития религиозной ситуации в мире.
2. Обеспечение подготовки и формирования базовых концептуальных документов и материалов VII Съезда лидеров мировых и традиционных религий, XX секретариата Съезда, рабочей группы секретариата.
3. Организация и проведение заседаний Съезда лидеров мировых и традиционных религий и его институтов.
4. Содействие в реализации и продвижении инициатив съездов лидеров мировых и традиционных религий и его институтов.
5. Взаимодействие с аналогичными международными структурами по вопросам межрелигиозного и межкультурного диалога.
6. Заключение меморандумов о сотрудничестве с аналогичными международными структурами по обеспечению и сохранению межкультурного и межцивилизационного диалога.
7. Проведение мероприятий международного уровня, направленных на духовное сближение культур и религий.
8. Проведение религиоведческой экспертизы.
9. Анализ религиозной ситуации в Республике Казахстан.
10. Организация работы по подготовке методических материалов, пособий и иной учебно-методической литературы в сфере государственно-конфессиональных отношений.
11. Организация и проведение семинаров-тренингов по социологическим исследованиям для специалистов местных исполнительных органов в сфере религий.
12. Проведение социологического исследования на тему: "Дискурсы о хиджабе в Казахстане: основные аспекты и проблемные зоны".
13. Проведение исследования на тему "Тенгрианство в Республике Казахстан: современное состояние, актуальные проблемы и новые вызовы".
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Центр
Н. Назарбаева по развитию межконфессионального и межцивилизационного диалога"
002 "Реализация государственной политики в сфере общественного согласия"
102 "Реализация государственной политики по укреплению межконфессионального согласия"
1

481 204
7
"Хабар" агенттігі" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Хабар", "Хабар 24", "Ел Арна", "Kazakh TV" телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Хабар" агенттігі" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
16 364 533
8
"Қазақстан" РТРК" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Қазақстан", "Балапан", "Kaz Sport", "Евразия бірінші арнасы", "Абай" телеарналары, облыстық телеарналар, "Қазақ радиосы", "Шалқар" радиосы, "Астана" радиосы, "Classic" радиосы арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" 100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
26 347 237
9
"Мир" МТРК арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"МИР", "МИР 24" телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Мир" МТРК
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
603 667
10
"Қазақ газеттері" ЖШС арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Ұлан", "Дружные ребята", "Ана тілі", "Tenge monitor", "Уйғур авази" газеттері, "Ақ желкен", "Балдырған", "Мысль", "Ақиқат", "Үркер" журналдары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қазақ газеттері" ЖШС
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"

481 204
7
Проведение государственной информационной политики через АО "Агентство "Хабар"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Хабар", "Хабар 24", "Ел Арна", "Kazakh TV"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
АО "Агентство "Хабар"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
16 364 533
8
Проведение государственной информационной политики через АО "РТРК "Казахстан"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Казахстан", "Балапан", "Kaz Sport", "Первый канал Евразия", "Абай", областные телеканалы, "Казахское радио", радио "Шалкар", радио "Астана", радио "Classic"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
АО "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан"
003 "Проведение государственной информационной политики" 100 "Размещение государственного информационного заказа"
26 347 237
9
Проведение государственной информационной политики через МТРК "Мир"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "МИР", "МИР 24"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
МТРК "Мир"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
603 667
10
Проведение государственной информационной политики через ТОО "Қазақ газеттері"
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты "Ұлан", "Дружные ребята", "Ана тілі", "Tenge monitor", "Уйғур авази", журналы "Ақ желкен", "Балдырған", "Мысль", "Ақиқат", "Үркер"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
ТОО "Қазақ газеттері"
003 "Проведение государственной информационной политики" 100 "Размещение государственного информационного заказа"

348 660
11
"Егемен Қазақстан" республикалық газеті" ЖШС арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Егемен Қазақстан" және "Казахстанская правда" газеттері арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Егемен Қазақстан" республикалық газеті" ЖШС
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" 100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"

348 660
11
Проведение государственной информационной политики через ТОО "Республиканская газета "Егемен Қазақстан"
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты "Егемен Қазақстан" и "Казахстанская правда"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
ТОО "Республиканская газета "Егемен Қазақстан"
003 "Проведение государственной информационной политики" 100 "Размещение государственного информационного заказа"

1 687 808
12
"Qazcontent" АҚ арқылы Интернет желісінде мемлекеттік-ақпараттық саясатты жүргізу
Интернет желісінде мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызмет
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Qazcontent" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" 100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
1 919 540
13
Бұқаралық ақпарат құралдарына мониторинг жүргізу
Бұқаралық ақпарат құралдарының мониторингін техникалық және әдістемелік қамтамасыз ету жөніндегі жұмыстарды жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Талдау және ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
1
105 274
14
Қоғамдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты ғылыми-әдістемелік қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
1. Қоғамдық сананы жаңғырту.
2. Отбасылық саясатты дамыту.
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қазақстандық қоғамдық даму институты" КЕАҚ
004 "Қоғамдық сананы жаңғырту, азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету"
102 "Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"
1
171 659
15
Саяси қуғын-сүргін құрбандарын толық ақтау бойынша тарихи мұрағат материалдарын зерделеуді ұйымдастыру
Саяси қуғын-сүргін құрбандарын толық ақтау бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі мемлекеттік комиссияның жобалық офисінің қызметін үйлестіру және сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қазақстандық қоғамдық даму институты" КЕАҚ
004 "Қоғамдық сананы жаңғырту, азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету"
102 "Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"

1 687 808
12
Проведение государственной-информационной политики в сети Интернет через АО "Qazcontent"
Услуга по проведению государственной информационной политики в сети Интернет
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
АО "Qazcontent"
003 "Проведение государственной информационной политики" 100 "Размещение государственного информационного заказа"
1 919 540
13
Проведение мониторинга средств массовой информации
Услуги по проведению работ по техническому и методическому обеспечению мониторинга средств массовой информации
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Центр анализа и информации"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
1
105 274
14
Услуги по научно-методическому обеспечению государственной политики в сфере общественного развития
1. Модернизация общественного сознания.
2. Развитие семейной политики.
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития"
004 "Обеспечение укрепления взаимоотношения институтов гражданского общества и государства, модернизации общественного сознания"
102 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания"
1
171 659
15
Организация изучения исторических архивных материалов по полной реабилитации жертв политических репрессий
Координирование и сопровождение деятельности проектного офиса Государственной комиссии по выработке предложений по полной реабилитации жертв политических репрессий
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития"
004 "Обеспечение укрепления взаимоотношения институтов гражданского общества и государства, модернизации общественного сознания"
102 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания"

24 323
16
Балалар тұтынатын мемлекеттік тілдегі контентті ұлғайту үшін мультипликациясы бар танымал балалар арналарын қазақ тіліне аудару
Балалар тұтынатын мемлекеттік тілдегі контентті ұлғайту үшін мультипликациясы бар танымал балалар арналарының құқықтарын сатып алу және қазақ тіліне аудару
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қазақстандық қоғамдық даму институты" КЕАҚ
004 "Қоғамдық сананы жаңғырту, азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету"
102 "Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"
645
352
17
ҚБП
1 055 752
18
Шекара маңы және үшінші елдермен халықаралық ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының сыртқы сауда қарым-қатынастарын дамыту
Жоғары және ең жоғары деңгейде екіжақты кездесулер, үкіметаралық комиссия өткізу, өңіраралық ынтымақтастық форумдарын өткізу кезінде Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігін сыртқы сауданы талдау және екіжақты сауданы дамыту әлеуеті бөлігінде талдамалық және консультациялық қолдау
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі
"QazTrade" сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Ішкі жəне сыртқы сауда саясаты, халықаралық экономикалық интеграция, тұтынушылардың құқықтарын қорғау, техникалық реттеу, стандарттау жəне өлшем бірлігін қамтамасыз ету, шикізаттық емес экспортты дамыту жəне ілгерілету саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару жəне тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласында зерттеулер жүргізу, әлеуметтанушылық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
45 914
19
ДСҰ-ға мүшелік шеңберінде және халықаралық сауда келіссөздерінде Қазақстан Республикасының келіссөздер позициясын қалыптастыру, сондай-ақ өнеркәсіптік субсидиялар мәселелері бойынша ЕАЭО-да Қазақстан Республикасының міндеттемелерін іске асыру бойынша консультациялық, талдамалық қолдау және ұсынымдар әзірлеу
ДСҰ-ға мүшелік шеңберінде және халықаралық сауда келіссөздерінде Қазақстан Республикасының келіссөздер позициясын қалыптастыру бойынша талдамалық және консультациялық қолдау көрсету және ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі
"QazTrade" сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Ішкі жəне сыртқы сауда саясаты, халықаралық экономикалық интеграция, тұтынушылардың құқықтарын қорғау, техникалық реттеу, стандарттау жəне өлшем бірлігін қамтамасыз ету, шикізаттық емес экспортты дамыту жəне ілгерілету саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру" 102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару жəне тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласында зерттеулер жүргізу, әлеуметтанушылық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

24 323
16
Перевод на казахский язык популярных детских каналов с мультипликацией для увеличения потребляемого детьми контента на государственном языке
Приобретение прав и перевод на казахский язык популярных детских каналов с мультипликацией для увеличения потребляемого детьми контента на государственном языке
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития"
004 "Обеспечение укрепления взаимоотношения институтов гражданского общества и государства, модернизации общественного сознания"
102 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания"
645 352
17
ДСП
1 055 752
18
Развитие внешнеторговых отношений Республики Казахстан в рамках международного сотрудничества с приграничными и третьими странами
Аналитическая и консультационная поддержка Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан при проведении двусторонних встреч на высшем и высоком уровне, проведении межправительственной комиссии, форумов межрегионального сотрудничества в части анализа внешней торговли и потенциала развития двусторонней торговли
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики "QazTrade"
001 "Формирование и реализация политики государства в сфере внутренней и внешней торговой политики, международной экономической интеграции, защиты прав потребителей, технического регулирования, стандартизации и обеспечения единства измерений, развития и продвижения несырьевого экспорта" 102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления и защиты прав потребителей"
45 914
19
Консультационная, аналитическая поддержка и разработка рекомендаций по формированию переговорной позиции Республики Казахстан в рамках членства в ВТО и на международных торговых переговорах, а также по реализации обязательств Республики Казахстан в ЕАЭС по вопросам промышленных субсидий
Оказание аналитической и консультационной поддержки и разработки рекомендаций по формированию переговорной позиции Республики Казахстан в рамках членства в ВТО и на международных торговых переговорах
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики "QazTrade"
001 "Формирование и реализация политики государства в сфере внутренней и внешней торговой политики, международной экономической интеграции, защиты прав потребителей, технического регулирования, стандартизации и обеспечения единства измерений, развития и продвижения несырьевого экспорта"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления и защиты прав потребителей"

210 000
20
Ішкі сауда саласындағы мемлекеттік реттеуді жетілдіру бойынша сараптамалық-талдамалық қолдау
Ішкі саудадағы мемлекеттік реттеуді жетілдіру мәселелері бойынша ҚР СИМ сараптамалық-талдамалық қолдау көрсету, сауда секторының тиімділігін арттыру, оның ішінде сауданың өркениетті форматтарын дамыту, сауда саласындағы іскерлік белсенділікті жандандыру салдарын арттыру бойынша ұсынымдар әзірлеу, сондай-ақ әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаларға талдау жүргізу және бағаларды тұрақтандыру бойынша ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі
"QazTrade" сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Ішкі жəне сыртқы сауда саясатын қалыптастыру жəне іске асыру, халықаралық экономикалық интеграция, тұтынушылардың құқықтарын қорғау, техникалық реттеу, стандарттау жəне өлшем бірлігін қамтамасыз ету, шикізаттық емес экспортты дамыту жəне ілгерілету саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету" 102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаларында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

210 000
20
Экспертно-аналитическая поддержка по совершенствованию государственного регулирования в сфере внутренней торговли
Оказание экспертно-аналитической поддержки МТИ РК по вопросам совершенствования государственного регулирования внутренней торговли, выработка рекомендаций по повышению эффективности сектора торговли, в том числе вследствие развития цивилизованных форматов торговли, активизации деловой активности в сфере торговли, а также проведение анализа цен на социально значимые продовольственные товары и выработка рекомендаций по стабилизации цен
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики "QazTrade"
001 "Формирование и реализация политики государства в сфере внутренней и внешней торговой политики, международной экономической интеграции, защиты прав потребителей, технического регулирования, стандартизации и обеспечения единства измерений, развития и пдвижения несырьевого экспорта" 102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления и защиты прав потребителей"

204 086
21
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 17.11.2022 № 921 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
22
Мемлекеттік жер кадастрын жүргізу үшін ауыл шаруашылығы алқаптарының және елді мекендердің құрылыс салынған аумақтарының жоспарлы-картографиялық өнімі
Жұмыстар циклі мемлекеттік жер кадастрын жүргізу үшін құрылатын ауыл шаруашылығы алқаптарының және елді мекендердің құрылыс салынған аумақтарының ауқымды қатарының фотокарталарын жасауға бағытталған
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Ауыл шаруашылық аэрофотогеодезиялық ізденістер мемлекеттік институты" ШЖҚ РМК
259 "Жер ресурстары туралы ақпаратқа қолжетімділікті арттыру"
100 "Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру"
1 513 541
23
Мемлекеттік жер кадастрын жүргізу
Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру жер-кадастр жұмыстарын жүргізумен қамтамасыз етіледі
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" КЕАҚ
259 "Жер ресурстары туралы ақпаратқа қолжетімділікті арттыру" 100 "Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру"
6 157 828
24
Әлеуметтік-еңбек саласының ақпараттандыру объектілерін сүйемелдеу және оларға жүйелік-техникалық қызмет көрсету, өзге де ақпараттандыру объектілерімен интеграциялау, сондай-ақ әлеуметтік-еңбек саласының деректерін талдау және өңдеу
Әлеуметтік-еңбек саласының ақпараттандыру объектілерін сүйемелдеу және оларға жүйелік-техникалық қызмет көрсету, өзге де ақпараттандыру объектілерімен интеграциялау, сондай-ақ әлеуметтік-еңбек саласының деректерін талдау және өңдеу
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" АҚ
001 "Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
104 "Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету"
331 154
25
Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша әдіснамалық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек көрсету
Зақымданудың ерекше ауыр және атипиялық түрлері бар мүгедектерді протездеу, сондай-ақ бастапқы протездеу, жаңа технологиялар бойынша дайындалатын протездік-ортопедиялық бұйымдарды енгізу, протездік-ортопедиялық бұйымдардың жаңа түрлеріне технологиялық процестерді әзірлеу
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Әлеуметтік оңалтуды дамытудың ғылыми-практикалық орталығы" ШЖҚ РМК
058 "Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту"
100 "Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша методологиялық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек беру"

204 086
21
Исключена постановлением Правительства РК от 17.11.2022 № 921 (вводится в действие с 01.01.2022).
22
Планово-картографическая продукция сельскохозяйственных угодий и застроенных территорий населенных пунктов для ведения государственного земельного кадастра
Цикл работ направлен на создание фотокарт масштабного ряда сельскохозяйственных угодий и застроенных территорий населенных пунктов, создаваемых для ведения государственного земельного кадастра
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Государственный институт сельскохозяйственных аэрофотогеодезических изысканий"
259 "Повышение доступности информации о земельных ресурсах"
100 "Формирование сведений государственного земельного кадастра"
1 513 541
23
Ведение государственного земельного кадастра
Формирование сведений государственного земельного кадастра обеспечивается проведением земельно-кадастровых работ
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
НАО "Государственная корпорация "Правительство для граждан"
259 "Повышение доступности информации о земельных ресурсах" 100 "Формирование сведений государственного земельного кадастра"
6 157 828
24
Сопровождение и системно-техническое обслуживание объектов информатизации социально-трудовой сферы, интеграция с иными объектами информатизации, а также анализ и обработка данных социально-трудовой сферы
Сопровождение и системно-техническое обслуживание объектов информатизации социально-трудовой сферы, интеграция с иными объектами информатизации, а также анализ и обработка данных социально-трудовой сферы
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
АО "Центр развития трудовых ресурсов"
001 "Формирование государственной политики в области труда, занятости, социальной защиты и миграции населения" 104 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа"
331 154
25
Методологическое обеспечение по оказанию инвалидам протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно-ортопедической помощи
Протезирование инвалидов с особо сложными и атипичными видами увечья, а также первичное протезирование, внедрение протезно-ортопедических изделий, изготавливаемых по новейшим технологиям, разработка технологических процессов на новые виды протезно-ортопедических изделий
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Научно-практический центр развития социальной реабилитации"
058 "Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры"
100 "Методологическое обеспечение по оказанию инвалидам протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно-ортопедической помощи"

150 849
26
Есту қабілеті бұзылған балалардың кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту
Кохлеарлық имплантация (КИ) ауыр есту қабілетінің бұзушылығы (кереңділік) бар балаларды оңалтудың жалғыз тиімді әдістерінің бірі болып табылады. Бірақ КИ операция есту-сөйлеуге оңалтусыз (бейімдеусіз) мүлдем тиімсіз. Оны өткізу кохлеарлық импланты бар балаға есту және сөйлеуін дамыту үшін міндетті. Осыған орай, қызметті көрсету шеңберінде баланы дыбыстық сигналдарды (сөйлеу және сөйлемейтін) қабылдауға, оларды түсінуге және ауызша сөйлеуге дамыту үшін жаңа есту сезімдерін пайдалануға үйретуге жоспарлануда
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Әлеуметтік оңалтуды дамытудың ғылыми-практикалық орталығы" ШЖҚ РМК
058 "Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту"
102 "Есту қабілеті бұзылған балалардың кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту"
330 482
27
Еңбек нарығын ақпараттық-талдамалық сүйемелдеу және әлеуметтік-еңбек саласындағы халықты жұмыспен қамту орталықтарын әдіснамалық қолдау
Еңбек нарығын ақпараттық-талдамалық сүйемелдеу және әлеуметтік-еңбек саласындағы халықты жұмыспен қамту орталықтарын әдіснамалық қолдау
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" АҚ
068 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамыту"
101 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамыту шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу"
81 282
28
Топографиялық-геодезиялық және картографиялық жұмыстар, материалдар мен деректерді есепке алу, сақтау
Аумақтардың аэроғарыштүсірілімі бойынша жұмыстарды жүргізу, қалалар мен елді-мекендердің топографиялық жоспарларын құру және жаңарту, I, ІІ класты нивелирлеу, зерттеу және қалпына келтіру, пункттерді координаттау, жиынтық каталогтарды жасау, цифрлы мемлекеттік топографиялық карталардың масштабтық қатарын құру және жаңарту,
тақырыптық карталар мен жоспарларды жасау және (немесе) жаңарту,
техникалық жобаларды құрастыру, топографиялық-геодезиялық және картографиялық материалдарды мемлекеттік есепке алу және сақтау, топографиялық карталарды басып шығару, географиялық атаулардың мемлекеттік каталогтары дерекқорының мониторингілеу
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ұлттық геодезия және кеңістіктік ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК
007 "Еліміздің мемлекеттік геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету жүйесінің деңгейін арттыру"
101 "Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету"

150 849
26
Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации
Кохлеарная имплантация (КИ) является единственным эффективным методом реабилитации детей с тяжелыми нарушениями слуха (глухотой). Но операция КИ совершенно неэффективна без слухоречевой реабилитации (адаптации). Проведение ее обязательно для развития слуха и речи ребенка с кохлеарным имплантом. В этой связи в рамках оказания услуги планируется научить ребенка воспринимать звуковые сигналы (неречевые и речевые), понимать их и использовать новые слуховые ощущения для развития устной речи.
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Научно-практический центр развития социальной реабилитации"
058 "Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры"
102 "Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации"
330 482
27
Информационно-аналитическое сопровождение рынка труда и методологическая поддержка центров занятости населения
Информационно-аналитическое сопровождение рынка труда и методологическая поддержка центров занятости населения
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
АО "Центр развития трудовых ресурсов"
068 "Развитие продуктивной занятости" 101 "Проведение текущих мероприятий в рамках развития продуктивной занятости"
81 282
28
Топографо-геодезические и картографические работы, учет, хранение материалов и данных
Проведение работ по аэрокосмосъемке территорий, созданию и обновлению топографических планов городов и населенных пунктов, нивелирование I, ІІ класса, обследование, восстановление и координирование пунктов, создание сводных каталогов, создание и обновление масштабного ряда цифровых государственных топографических карт,
создание и (или) обновление тематических карт и планов,
составление технических проектов, государственный учет и хранение топографо-геодезических и картографических материалов, издание (печать) топографических карт, ведение мониторинга базы данных государственных каталогов географических названий
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр геодезии и пространственной информации"
007 "Повышение уровня государственного геодезического и картографического обеспечения страны" 101 "Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение"

2 845 952
29
Қазақстан Республикасының Ұлттық кеңістіктік деректер инфрақұрылымы
1. Қазақстан Республикасы мемлекеттік геодезиялық қамтамасыз ету жүйесін жаңғырту: 1.1 Мемлекеттік геодезиялық желіні (МГЖ) жаңғырту, оның ішінде: - Іргелі астрономиялық-геодезиялық желі (ІАГЖ); - дәлдігі жоғары геодезиялық желі (ДГЖ); - І, ІІ сыныпты астрономиялық-геодезиялық желілер (І, ІІ- АГЖ); - ІІІ, IV сыныпты геодезиялық жиілету желілері (ІІІ, IV-ГЖЖ). 1.2 Мемлекетік нивелирлік желіні (МНЖ) жаңғырту, оның ішінде: - І сыныпты мемлекеттік нивелирлік желі; - ІІ сыныпты мемлекеттік нивелирлік желі; - ІІІ, ІV сыныпты мемлекеттік нивелирлік желілер. 1.3 Мемлекеттік гравиметриялық желіні (МГрЖ) жаңғырту, оның ішінде: - Мемлекеттік іргелі гравиметриялық желі (МІГЖ); - 1-сыныпты мемлекеттік гравиметриялық желі (1-МІГЖ). 1.4. Геодезиялық жабдықтарды, бағдарламалық қамтылымды сатып алу.
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ұлттық геодезия және кеңістіктік ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК

2 845 952
29
Национальная инфраструктура пространственных данных Республики Казахстан
1. Модернизация системы государственного геодезического обеспечения Республики Казахстан: 1.1. Модернизация государственной геодезической сети (ГГС), в т.ч.: – фундаментальная астрономо-геодезическая сеть (ФАГС); – высокоточная геодезическая сеть (ВГС); – астрономо-геодезическая сеть I, II классов (АГС-I, II); – геодезическая сеть сгущения III, IV классов (ГСС III, IV). 1.2. Модернизация государственной нивелирной сети (ГНС), в т.ч.: – Государственная нивелирная сеть І класса; – Государственная нивелирная сеть ІІ класса; – Государственные нивелирные сети ІІІ-ІV классов. 1.3. Модернизация государственной гравиметрической сети (ГГрС), в т.ч.: – Государственная фундаментальная гравиметрическая сеть (ГФГС); – Государственная гравиметрическая сеть 1 класса (ГГрС-1).
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр геодезии и простанственной информации"

007 "Еліміздің мемлекеттік геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету жүйесінің деңгейін арттыру" 102 "Қазақстан Республикасының Ұлттық кеңістіктік деректер инфрақұрылымын құру"
5 471 306
2. ҰКДИ енгізу: 2.1 Базалық кеңістіктегі деректердің ақпараттық жүйесін құру. 2.2. Ауқымы 1:25 000 топографиялық карталарды, ауқымы 1:2 000 қалалар мен аудан орталықтарының жоспарларын ҚР мультиауқымды картасына түрлендіру. 3. Жобаны басқару
30
Қазақстан Республикасының "Байқоңыр" кешенінің ғарыштық-зымыран кешенінің әсеріне ұшыраған аймақтарына экологиялық мониторинг жүргізу қызметтері
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде мынадай жұмыстарды орындау көзделуде:
1. "Байқоңыр" ғарыш айлағынан тасымалдағыш-зымырандардың ұшырылымдарына экологиялық мониторинг жүргізу ("Союз" ТЗ-ның 5 ұшырылымын экологиялық сүйемелдеу)
2. Қарағанды және Қостанай облыстарындағы Ю-5 аймағындағы (№ 77 ҚА) ТЗ АБ ҚА экологиялық тұрақтылығын бағалау (2022 ж.)
3. 2013 ж. Қызылорда облысындағы "Протон-М" ЗТ апат орнындағы қоршаған орта объектілерінің жағдайын бақылау (2022 ж.)
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Инфракос" ШЖҚ РМК
010 "Ғарыш инфрақұрылымының сақталуы мен оны пайдалануды кеңейтуді қамтамасыз ету"
100 "Ғарыш аппараттарын басқаруды қамтамасыз ету"

007 "Повышение уровня государственного геодезического и картографического обеспечения страны" 102 "Создание Национальной инфраструктуры пространственных данных Республики Казахстан"
5 471 306
1.4. Приобретение геодезических оборудований, программных обеспечений.
2. Внедрение НИПД:
2.1 Создание информационной системы базовых пространственных данных;
2.2. Преобразование топографических карт масштаба 1:25 000, планов городов и районных центров масштаба 1:2 000 в мультимасштабную карту РК;
3. Управление проектом.
30
Услуга экологического мониторинга территорий Республики Казахстан, подверженных воздействию ракетно-космической деятельности комплекса "Байконур"
В рамках исполнения государственного задания предполагается выполнение работ: 1. Проведение экологического мониторинга пусков ракет-носителей с космодрома "Байконур" (экологическое сопровождение 7 пусков РН "Союз") 2. Оценка экологической устойчивости РП ОЧ РН в зоне Ю-5 (РП №77) в Карагандинской и Костанайской областях (2022 г.). 3. Контроль состояния объектов окружающей среды на месте аварии РН "Протон-М" в 2013 г. в Кызылординской области (2022 г.)
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Инфракос"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры" 100 "Обеспечение управления космическими аппаратами"

73 092
31
KazSTSat технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін тәжірибелік пайдалану
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде KazSTSat тәжірибелік пайдалану арқылы қазақстандық технологиялардың оң ұшыру тарихын алу үшін технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесінің (KazSTSat) жұмыс істеуін қамтамасыз ету жұмыстарын орындау және Қазақстанда жасалған ғарыш аппараттарының белсенді өмірінің ұзақтығын айқындау болжануда
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ghalam" ЖШС
010 "Ғарыш инфрақұрылымының сақталуы мен оны пайдалануды кеңейтуді қамтамасыз ету"
100 "Ғарыш аппараттарын басқаруды қамтамасыз ету"

73 092
31
Опытная эксплуатация космической системы технологического назначения KazSTSat
В рамках исполнения государственного задания предполагаются выполнение работ по обеспечению функционирования космической системы технологического назначения (KazSTSat) для получения положительной летной истории казахстанских технологий путем опытной эксплуатации KazSTSat и определение срока активного существования космического аппарата
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
ТОО "Ghalam"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры" 100 "Обеспечение управления космическими аппаратами"

167 560
32
"Зенит-М" ғарыш зымыран кешенінің жердегі ғарыш инфрақұрылымы объектілерін ұстау және пайдалану
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде "Зенит-М" ҒЗК жердегі ғарыш инфрақұрылымдардың техникалық және технологиялық объектілерін ұстау үшін кешенді жұмыстар мен іс-шараларды жүзеге асыру, оның ішінде "Зенит-М" ҒЗК-ның берілген объектілерін күзетуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету, "Зенит-М" ҒЗК объектілеріне жұмыскерлерді жеткізу үшін көлікпен қамтамасыз ету, жұмыскерлерді жеке қорғаныс құралдарымен және арнайы киімдермен қамтамасыз ету, регламенттік және профилактикалық жұмыстар жүргізу, сондай-ақ осы объектіні (жүйелер мен агрегаттар) пайдалану құжаттамаларында белгіленген нормативтік талаптарға сәйкес ғарыш жүйелерін пайдалануда тәжірибесі бар ұйымдарды қажет болған жағдайда тартумен техникалық қызмет көрсету, сондай-ақ осы жұмыстарды ұйымдастыру үшін қажетті басқа да іс-шараларды жүзеге асыру болжануда
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Бәйтерек" Қазақстан-Ресей бірлескен кәсіпорны" акционерлік қоғамы
010 "Ғарыш инфрақұрылымының сақталуы мен оны пайдалануды кеңейтуді қамтамасыз ету"
103 ""Байқоңыр" кешенінің Ресей Федерациясы жалдайтын құрамға кірмеген және ол құрамнан шығарылған объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету"

167 560
32
Содержание и эксплуатация объектов наземной космической инфраструктуры космического ракетного комплекса "Зенит-М"
В рамках исполнения государственного задания предполагается осуществление комплекса работ и мероприятий по поддержанию технических и технологических объектов НКИ КРК "Зенит-М", в том числе организация и обеспечение охраны переданных объектов КРК "Зенит-М", транспортное обеспечение для доставки работников на объекты КРК "Зенит-М", обеспечение работников средствами индивидуальной защиты и спецодеждой, проведение регламентных и профилактических работ, с привлечением при необходимости организаций, имеющих опыт эксплуатации космических систем, в соответствии с нормативными требованиями, установленными эксплуатационной документацией данного объекта (систем и агрегатов), их техническое обслуживание, а также осуществление других мероприятий, необходимых для организации этих работ
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Акционерное общество "Совместное Казахстанско-Российское предприятие "Байтерек"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры" 103 "Обеспечение сохранности объектов комплекса "Байконур", не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него"

906 242
33
Пилотсыз ғарыш аппараттарын ұшыру үшін жаңа буынның орта сыныбының ғарыштық мақсаттағы зымыраны негізінде "Бәйтерек" ғарыш зымыран кешенін құру
Пилотсыз ғарыш бағдарламаларын орындау үшін орта сыныптағы ғарыштық мақсаттағы жаңа буын зымырандарын ұшыру үшін қолданыстағы "Зенит – М" ғарыш зымыран кешенін жаңғырту
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Бәйтерек" Қазақстан-Ресей бірлескен кәсіпорны" АҚ
011 "Пилотсыз ғарыш аппараттарын ұшыру үшін орта сыныптағы ғарыштық мақсаттағы жаңа буын зымыранының базасында "Бәйтерек" ғарыштық зымыран кешенін құру"
14
360
214
34
АКТ саласындағы экожүйенің стартапын дамыту
Қатысушыларды технологиялық бизнес-инкубациялауға акселерациялау, қатысушылар үшін маркетингтік және өзге де іс-шаралар өткізу, "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркінің қатысушыларын дамытуды ынталандыру үшін консультациялық, ақпараттық, талдамалық, білім беру іс-шараларын өткізу, қатысушылардың жобаларын іске асыру үшін әлеуетті инвесторларды іздеу, "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркінде акселерациядан өтіп жатқан тұлғаларға тұрғын үй беру және тұру үшін жағдайлар жасау
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Astana Hub" Халықаралық ІТ-стартаптар технопаркі Корпоративтік қоры
205 "Қазақстан Республикасының инновациялық дамуын қамтамасыз ету"
103 ""Астана Хаб" ІТ-стартаптардың халықаралық технопаркі негізінде инновациялық экожүйе құру"
4
824 596
35
Білім және ғылым саласындағы бастамаларды іске асыруды ақпараттық-талдамалық сүйемелдеу қызметтері
Білім және ғылым саласындағы мемлекеттік саясат туралы халықтың және мақсатты аудиториялардың хабардарлығын арттыру
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
001 "Оқу-ағарту саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру" 100 "Оқу-ағарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету"
163 839
36
Мектепке дейінгі білім беру педагог қызметкерлерінің ұлттық біліктілік тестілеуінің тест тапсырмаларын әзірлеу жөніндегі қызметтер
Мектепке дейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында жұмыс істейтін педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген тұлғалардың ұлттық біліктілік тестілеуінің тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК

906 242
33
Создание космического ракетного комплекса "Байтерек" на базе ракеты космического назначения среднего класса нового поколения для запусков беспилотных космических аппаратов
Модернизация действующего космического ракетного комплекса "Зенит – М" для запусков ракет космического назначения среднего класса нового поколения для выполнения беспилотных космических программ
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Акционерное общество "Совместное Казахстанско-Российское предприятие "Байтерек"
011 "Создание космического ракетного комплекса "Байтерек" на базе ракеты космического назначения среднего класса нового поколения для запусков беспилотных космических аппаратов"
14 360 214
34
Развитие стартап экосистемы в области ИКТ
Акселерация технологическому бизнес-инкубированию участников, проведение маркетинговых и иных мероприятий для участников, проведение консультационных, информационных, аналитических, образовательных мероприятий для стимулирования развития участников международного технологического парка "Астана Хаб", поиск потенциальных инвесторов для реализации проектов участников, предоставление жилья и создание условий для проживания лицам, проходящим акселерацию, в международном технологическом парке "Астана Хаб".
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Корпоративный фонд "Международный технопарк IТ-стартапов "Astana Hub"
205 "Обеспечение инновационного развития Республики Казахстан"
103 "Создание инновационной экосистемы на базе Международного технопарка IT-стартапов "Астана Хаб"
4
824 596
35
Услуги по информационно-аналитическому сопровождению реализации инициатив в сфере образования и науки
Повышение информированности населения и целевых аудиторий о государственной политике в сфере образования и науки.
Министерство просвещения Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области просвещения" 100 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа по реализации государственной политики в области просвещения"
163 839
36
Услуги по разработке тестовых заданий Национального квалификационного тестирования педагогических работников дошкольного образования
Формирование базы тестовых заданий национального квалификационного тестирования педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности в организациях образования, реализующих образовательные программы дошкольного образования
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"

003 "Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беруге қолжетімділікті қамтамасыз ету" 100 "Мектепке дейінгі білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
58 569
37
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 19.12.2022 № 1025 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
38
Адамгершілік педагогика әдістерін және жеке тұлғаға бағытталған оқыту тәсілдерін қолдана отырып, балаларды оқыту және тәрбиелеу бойынша қызметтер
Мемлекеттік тапсырма шеңберінде адамгершілік педагогика әдістерін және жеке тұлғаға бағытталған оқыту тәсілдерін қолдана отырып, балаларды оқыту және тәрбиелеу
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Бөбек" ұлттық ғылыми-тәжірибелік білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК
003 "Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беруге қолжетімділікті қамтамасыз ету" 101 "Бөбек" ұлттық ғылыми-практикалық, білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК-да мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру"
119 437
39
Адамгершілік педагогика әдістері мен жеке тұлғаға бағытталған оқыту әдістерін қолдана отырып, балаларды оқыту
Адамгершілік-рухани білім беру бағдарламасын интеграциялау негізінде білім беру қызметтерін көрсету. Жалпы адами құндылықтарға бағдарлана отырып, интеграцияланған оқу бағдарламаларын іске асыру
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Бөбек" ұлттық ғылыми-тәжірибелік, білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
100 "Балаларды республикалық білім беру ұйымдарында оқыту және тәрбиелеу"

003 "Обеспечение доступности дошкольного воспитания и обучения" 100 "Методологическое обеспечение в сфере дошкольного образования"
58 569
37
Исключен постановлением Правительства РК от 19.12.2022 № 1025 (вводится в действие с 01.01.2022).
38
Услуги по обучению и воспитанию детей с применением методов гуманной педагогики и приемов личностно-ориентированного обучения
Обучение и воспитание детей с применением методов гуманной педагогики и приемов личностно-ориентированного обучения в рамках государственного задания
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
003 "Обеспечение доступности дошкольного воспитания и обучения"
101 "Реализация государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение в РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
119 437
39
Обучение детей с применением методов гуманной педагогики и приемов личностно-ориентированного обучения
Предоставление образовательных услуг на основе интеграции программы нравственно-духовного образования. Реализация интегрированных учебных программ с ориентацией на общечеловеческие ценности
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
100 "Обучение и воспитание детей в республиканских организациях образования"

942 660
40
Халықаралық талаптарды ескере отырып, білім беру статистикасын жинақтауды сүйемелдеу
Білім беру статистикасы мектепке дейінгі, жалпы орта және техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру жүйесінің дамуын мониторингілеу және болжау, оның ішінде білім беру объектілеріне қажеттілікті, кадрлық және материалдық-техникалық қамтамасыз етілуін, қаржыландыру көлемін, мемлекеттік тапсырысты есептеу, стратегиялық құжаттардың іске асырылуын мониторингілеу және талдау және басқалар үшін қажет. Іс-шаралар деректерді, оның ішінде дербес, 5 млн. астам білім алушыны, білім беру жүйесіндегі 1 млн. педагогикалық және басқару персоналын өңдеуді қамтиды
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
102 "Орта білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"

942 660
40
Сопровождение сбора образовательной статистики с учетом международных требований
Образовательная статистика необходима для мониторинга и прогнозирования развития системы дошкольного, общего среднего и технического и профессионального, послесреднего образования, в том числе определения потребности в объектах образования, кадровой и материально-технической обеспеченности, объемов финансирования, расчета госзаказа, мониторинга и анализа реализации стратегических документов и другие. Мероприятия включают в себя обработку данных, в том числе персональных, более 5 млн. обучающихся, 1 млн. педагогического и управленческого персонала в системе образования
Министерство просвещения Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования" 102 "Методологическое обеспечение в сфере среднего образования"

83 409
41
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 19.12.2022 № 1025 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
42
Ғарыш бағыты бойынша балаларды қосымша дамыту бойынша республикалық маңызы бар іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу
Білім беруде жалпы әлемдік үрдістерді ескере отырып, балалардың қосымша білім алу жүйесінің сапасын және тиімділігін дамыту, арттыру; балалардың қосымша білім алу жүйесін қамтамасыз ету; балалардың қосымша білім алуының ғарыш бағыты бойынша республикалық маңыздағы мектептен тыс іс-шараларды шығармашылық құзіреттілікте жеке тұлғаның бәсекелес басымдылықтарын қалыптастыру мақсатымен, үздіксіз білім беру және тәрбиелеу, кәсіби өзін – өзі айқындау мақсатымен өткізу; ғарышты және ғарыштық технологияларды зерттеу және олар туралы білімдерін тәжірибеде қолдану; экологиялық сананы тәрбиелеу; ғылыми көзқарасты қалыптастыру, мектеп оқушыларын рухани – адамгершілік тәрбиелеу үшін ғарыш туралы білімдерін пайдалану
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Бөбек" ұлттық ғылыми-практикалық, білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету" 103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"

83 409
41
Исключен постановлением Правительства РК от 19.12.2022 № 1025 (вводится в действие с 01.01.2022).
42
Организация и проведение мероприятий республиканского значения по дополнительному развитию детей по космическому направлению
Развитие, повышение качества и эффективности системы дополнительного образования детей с учетом общемировых тенденций в образовании; организационно-методическое обеспечение системы дополнительного образования детей; проведение внешкольных мероприятий республиканского значения по космическому направлению дополнительного образования детей с целью формирования конкурентных преимуществ личности в творческой компетентности, непрерывном образовании и воспитании, профессиональном самоопределении; изучение и применение на практике знаний о космосе и космических технологиях; воспитание экологического сознания; формирование научного мировоззрения, использование знаний о космосе для духовно-нравственного воспитания школьников
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"

42 240
43
Республикалық маңызы бар Республикалық және халықаралық мектеп олимпиадаларын, конкурстарын және басқа да мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру, өткізу және балаларды қатыстыру
Республикалық және халықаралық маңызы бар мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, дарынды білім алушыларды анықтау; оқушыларды халықаралық олимпиадаларға, конкурстарға қатысуға іріктеу және дайындау, республикалық семинарлар, конкурстар өткізу; ғылыми-практикалық конференциялар өткізу. Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық және халықаралық олимпиадалар мен ғылыми жобалар конкурстары шығармашылық қабілеттерін дамыту, теориялық білімі мен практикалық іскерлігін тереңдету, жеке тұлғаның өзін-өзі танытуына жәрдемдесу, дарынды балаларды анықтау үшін жағдай жасау, білім алушыларды халықаралық олимпиадаларға қатысуға іріктеу және дайындау, Қазақстан Республикасындағы білім берудің беделін арттыру мақсатында өткізіледі. Сондай-ақ олимпиадалар мен конкурстар оқушылардың ғылыми-зерттеу және оқу-танымдық қызметін ынталандырады, Қазақстан Республикасының зияткерлік әлеуетін қалыптастыруға жәрдемдеседі
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Дарын" ғылыми-практикалық орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"
296 339
44
Балаларды қосымша дамыту жөніндегі республикалық маңызы бар іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу
Республикалық және халықаралық маңызы бар мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, дарынды балаларды анықтау; республикалық семинарларды, курстарды өткізу; ғылыми-тәжірибелік конференцияларды өткізу.
Халықаралық байланыстар мен ынтымақтастықты дамыту, халықаралық фестивальдарға, байқауларға, слеттарға, көрмелерге, балалар мен ересектердің шығармашылық кездесулеріне қатысу.
Қосымша білім берудің негізгі бағыттары бойынша: көркемдік-эстетикалық, музыкалық, ғылыми-техникалық, экологиялық-биологиялық, туристік-өлкетану, әскери-патриоттық, әлеуметтік – педагогикалық, білім беру-сауықтыру зерттеу жобаларының республикалық байқаулары шығармашылық құзыреттілікте, үздіксіз білім және тәрбие беруде, кәсіби өзін-өзі анықтауда тұлғаның бәсекелік басымдылықтарын қалыптастыру мақсатында өткізіледі.
Кәсіби байқаулар мен конкурстарды ұйымдастыруға қатысу, балаларға қосымша білім беру жүйесінің даму мәселелері бойынша семинарларды және ғылыми-тәжірибелік конференцияларды өткізу
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Республикалық қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"

42 240
43
Организация, проведение и участие детей в республиканских и международных школьных олимпиадах, конкурсах и других внешкольных мероприятиях республиканского значения
Организация и проведение внешкольных мероприятий республиканского и международного значения, выявление одаренных обучающихся; подбор и подготовка учащихся к участию в международных олимпиадах, конкурсах, проведение республиканских семинаров, конкурсов; проведение научно-практической конференции. Республиканские и международные олимпиады и конкурсы научных проектов по общеобразовательным предметам проводятся в целях развития творческих способностей, углубления теоретических знаний и практических умений, содействия самореализации личности, создания условий для выявления одаренных детей, отбора и подготовки обучающихся к участию в международных олимпиадах, повышения престижа образования в Республике Казахстан. Также олимпиады и конкурсы стимулируют научно-исследовательскую и учебно-познавательную деятельность учащихся, содействуют формированию интеллектуального потенциала Республики Казахстан
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Научно-практический центр "Дарын"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования" 103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"
296 339
44
Организация и проведение мероприятий республиканского значения по дополнительному развитию детей
Организация и проведение внешкольных мероприятий республиканского значения, выявление одаренных обучающихся; проведение республиканских семинаров, конкурсов; проведение научно-практических конференций.
Республиканские конкурсы исследовательских проектов по основным направлениям дополнительного образования детей: художественно-эстетическое, научно-техническое, эколого-биологическое, туристско-краеведческое, военно-патриотическое, социально-педагогическое, образовательно-оздоровительное с целью формирования конкурентных преимуществ личности в творческой компетентности, непрерывном образовании и воспитании, профессиональном самоопределении.
Участие в организации профессиональных смотров и конкурсов, проведении семинаров и научно-практических конференций по проблемам развития системы дополнительного образования детей.
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Республиканский учебно-методический центр дополнительного образования"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"

73 599
45
Дене шынықтыру мен спорт саласында іс-шаралар ұйымдастыру мен өткізу
Қазақстан Республикасының қалаларында әртүрлі спорт түрлері бойынша мектеп оқушыларының және білім алушы жастардың Жазғы спартакиадасын ұйымдастыру және өткізу.
Әртүрлі спорт түрлері бойынша балалар мен жасөспірімдерді қосымша дамыту бойынша республикалық маңызы бар іс-шаралар ұйымдастыру және өткізу. Интеллектуалды, рухани және физикалық тұрғыдан дамыған және табысты азамат қалыптастыру. Мектеп оқушылары мен білім алушы жастардың санасында "Мәңгілік Ел" жалпыұлттық патриоттық идеясының рухани-адамгершілік құндылықтары мен салауатты өмір салты мәдениетін, сондай-ақ, эмоциясын тұрақтандыру, өз денесін басқара білуге үйрету, физикалық, ақыл-ой, шығармашылық қабілеттерін, адамгершілік қасиеттерін жетілдіруді қалыптастыру, сонымен қатар Нормандиядағы (Франция) Дүниежүзілік жазғы Гимназиадаға жазғы спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының мектеп құрама командасын дайындау және қатысу, сондай-ақ Гимназиадаға қатысуға байланысты жарналар мен басқа да шығыстарды төлеу
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық ғылыми-практикалық дене тәрбиесі орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"
888 297
46
"Өзін-өзі тану" рухани-адамгершілік білім беру бағдарламасын ел аумағында ғылыми-әдістемелік және ақпараттық-ресурстық қолдау
"Өзін-өзі тану" рухани-адамгершілік білім беру бағдарламасы бойынша пилоттық білім беру ұйымдарының қызметін ғылыми-әдістемелік сүйемелдеу. Қазақстан Республикасы білім беру жүйесінде "Өзін-өзі тану" пәнін оқыту жағдайына мониторинг жүргізу. Рухани-адамгершілік білім беру бағдарламасы бойынша интернет-порталды ұйымдастырушылық-техникалық қолдау; мазмұндық қамтамасыз ету, бейнематериалдарды дайындау
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Адамның үйлесімді дамуы ұлттық институты" КЕАҚ
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
104 "Балалар мен оқушы жастарға адамгершілік-рухани білім беру"
524 286
47
Орта білім беру педагог қызметкерлерінің ұлттық біліктілік тестілеуінің (ҰБТ мектеп) тест тапсырмаларының базасын әзірлеу және қалыптастыру жөніндегі қызметтер және мектеп бітірушілердің оқыту бейінін ескере отырып, мемлекеттік бітіру емтихандарының материалдарын әзірлеу (қорытынды аттестаттау)
Білім беру саласындағы уәкілетті орган айқындайтын ұйым әзірлеген тестілер бойынша бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімнің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын және арнайы білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын педагог қызметкерлердің ұлттық біліктілік тестілеуінің тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру, сондай-ақ жалпы орта білім туралы аттестат алу үшін қорытынды аттестаттау нысанында өткізілетін бітірушілердің оқу бейінін ескере отырып, емтихан материалдарын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету" 107 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"

73 599
45
Организация и проведение мероприятий в области физической культуры и спорта
Организация и проведение мероприятий школьников по различным видам спорта в городах Республики Казахстан. Организация и проведение мероприятий дополнительного развития детей и юношества республиканского значения по различным видам спорта. Формирование интеллектуально, физически, духовно развитого и успешного гражданина. Формирование у школьников и учащейся молодежи духовно-нравственных ценностей Общенациональной патриотической идеи "Мәңгілік Ел" и культуры здорового образа жизни, а также навыков стабилизировать эмоции, владеть своим телом, развивать физические, умственные и творческие способности, нравственные качества, а также подготовка и участие школьной сборной команды Республики Казахстан в Всемирной летней Гимназиаде в Нормандии (Франция) по летним видам спорта, а также оплата взносов и др. расходов, связанных с участием в Гимназиаде
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический центр физической культуры"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования" 103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"
888 297
46
Научно-методическое и информационно-ресурсное сопровождение программы нравственно-духовного образования "Самопознание" в масштабе страны
Научно-методическое сопровождение деятельности пилотных организаций образования по программе нравственно-духовного образования "Самопознание";
мониторинг состояния преподавания предмета "Самопознание" в системе образования Республики Казахстан. Организационно-техническая поддержка, содержательное обеспечение (подготовка текстовых, видеоматериалов) интернет-портала по нравственно-духовному образованию.
Министерство просвещения Республики Казахстан
НАО "Национальный институт гармоничного развития человека"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
104 "Нравственно-духовное образование детей и учащейся молодежи"
524 286
47
Услуги по разработке и формированию базы тестовых заданий Национального квалификационного тестирования педагогических работников среднего образования (НКТ школа) и разработка экзаменационных материалов государственного выпускного экзамена с учетом профиля обучения выпускников (Итоговая аттестация)
Формирование базы тестовых заданий Национального квалификационного тестирования педагогических работников, реализующих общеобразовательные учебные программы начального, основного среднего и общего среднего образования и учебные программы специального образования, по тестам, разработанным организацией, определяемой уполномоченным органом в области образования, а также разработка экзаменационных материалов государственного выпускного экзамена с учетом профиля обучения выпускников, который проводится в форме итоговой аттестации для получения аттестата об общем среднем образовании
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
107 "Проведение внешней оценки качества образования"

221 667
48
Мектептерге арналған PISA, TALIS, PISA, TIMSS, PIRLS және ICILS халықаралық салыстырмалы зерттеулеріне қатысу
PISA-15 жастағы білім алушылардың функционалдық сауаттылығын бағалау (алған білімдерін нақты өмірде қолдану). Контингент 7-сыныптан жоғары 15 жастағы оқушылар және колледж студенттері мен директорлары. Математикалық, оқу және жаратылыстану сауаттылығы бағаланады;
TALIS-мұғалімдер мен директорлар арасындағы сауалнамаларды әкімшілендіру арқылы мұғалімдердің жұмыс жағдайын және мектептердегі білім беру ортасын бағалайды.
TALIS индикаторларын мұғалімдерді мамандыққа тарту, педагогикалық білім беру, жаңа бастаған мұғалімдерді қолдау, үздіксіз кәсіби даму, педагогикалық сараман, мектептегі ахуал және жұмыс жағдайлары мәселелері бойынша ұсынады;
PISA мектептер үшін-мектептер деңгейіндегі сыртқы бағалау, оның қорытындысы бойынша мектептер ҚР және әлемнің 70-тен астам ел мектептерімен салыстырғанда білім алушылардың функционалдық сауаттылық деңгейі туралы есеп алады. Бұл мектепке ауырсыну нүктелерін анықтауға және PISA нәтижелерін дұрыс қолдауға мүмкіндік береді;
TIMSS-бастауыш сыныптан негізгі мектепке көшу кезінде оқушылардың жаратылыстану-математикалық дайындығының сапасын бағалау. Контингент-4 және 8-сынып оқушылары. TIMSS-ке қатысу еліміздің 4 және 8-сынып оқушыларының жаратылыстану-математикалық білім сапасын жақсартуға мүмкіндік береді;
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
107 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
806 271
PIRLS-4 сынып оқушыларының мәтінді оқу және түсіну деңгейі мен сапасын бағалайды. Оқушылардың оқу сабақтары кезінде және мектептен тыс уақытта жиі қолданатын оқудың екі түрі бағаланады: оқу әдеби тәжірибесін алу үшін оқу және ақпаратты игеру және пайдалану үшін оқу; ICILS-8 сынып оқушыларының компьютерлік және ақпараттық сауаттылығын бағалау. Зерттеу аясында оқушылардың компьютерді пайдалану, ақпарат жинау, ақпараттық өнімді құру және сандық байланыс принциптерін түсіну деңгейі бағаланады.
49
Бастауыш және негізгі орта білім беру білім алушыларының білім жетістіктерінің мониторингі (МОДБ)
Функционалдық сауаттылық деңгейін анықтауға арналған МЖМБС бағдарламаларының жаңартылған мазмұнын ескере отырып, бастауыш және негізгі орта білім беру үшін тест тапсырмаларының Жаңа базасын қалыптастыру
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету" 107 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"

221 667
48
Участие в международных сопоставительных исследованиях PISA, TALIS, PISA для школ, TIMSS, PIRLS и ICILS
PISA – оценка функциональной грамотности 15-летних обучающихся (применение полученных знаний в реальной жизни). Контингент 15-летние школьники старше 7-го класса и студенты колледжей и директора. Оцениваются: математическая, читательская и естественнонаучная грамотность. TALIS – оценивает условия работы педагогов и образовательную среду в школах путем администрирования опросов среди учителей и директоров. TALIS предоставляет индикаторы по вопросам привлечения учителей в профессию, педагогического образования, поддержки начинающих учителей, непрерывного профессионального развития, педагогических практик, школьного климата, и условиям работы. PISA для школ - внешняя оценка на уровне школ, по итогам которого школы получают отчет об уровне функциональной грамотности обучающихся в сравнении с другими школами РК и более 70 стран мира. Это позволяет школе определить болевые точки и при правильной поддержке повысить результаты PISA.
Министерство просвещения Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования" 107 "Проведение внешней оценки качества образования"
806 271
TIMSS - оценка качества естественно-математической подготовки учащихся при переходе из начальной в основную школу. Контингент - учащиеся 4-х и 8-х классов. Участие в TIMSS позволит улучшить качество естественно-математического образования учащихся 4-х и 8-х классов нашей страны.
PIRLS - оценивает уровень и качество чтения и понимания текста учащимися 4-х классов. Оцениваются два вида чтения, которые чаще других используются учащимися во время учебных занятий и вне школы: чтение с целью приобретения читательского литературного опыта и чтение с целью освоения и использования информации.
ICILS – оценивание компьютерной и информационной грамотности учащихся 8-х классов. В рамках исследования оценивается уровень понимания учащимися принципов использования компьютера, сбора информации, создания информационного продукта и цифровой коммуникации.
49
Мониторинг образовательных достижений обучающихся (МОДО) начального и основного среднего образования
Формирование новой базы тестовых заданий для начального и основного среднего образования с учетом обновленного содержания программ ГОСО, предназначенные для определения уровня функциональной грамотности
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования" 107 "Проведение внешней оценки качества образования"

23 297
50
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім берудің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарындағы педагог қызметкерлер мен оған теңестірілген лауазымдарды атқаратын тұлғаларды ұлттық біліктілік тестілеуден өткізу үшін тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру жөніндегі қызметтер
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім берудің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарындағы педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген лауазымдарды атқаратын тұлғаларды ұлттық біліктілік тестілеуден өткізу үшін тест тапсырмаларының базасын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
006 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
101 "Техникалық және кәсіптік білім беру сапасына сырттай бағалау жүргізу"

23 297
50
Услуги по разработке тестовых заданий Национального квалификационного тестирования педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности в организациях образования, реализующих образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования
Разработка базы тестовых заданий для национального квалификационного тестирования педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности в организациях образования, реализующих образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
006 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием" 101 "Проведение внешней оценки качества технического и профессионального образования"

271 468
51
Мемлекеттік және орыс тілдерінде мектепке дейінгі ұйымдар басшыларының, әдіскерлерінің, тәрбиешілерінің кәсіби құзыреттіліктерін дамыту
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары басшыларының, әдіскерлері мен тәрбиешілерінің кәсіби құзыреттілігін қалыптастыру және дамыту және кәсіптік IT технологияларын пайдалану бойынша тұрақты құзыреттілікті қалыптастыруда мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтеріне қажетті білім көлемін беру
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" АҚ
007 "Мектепке дейінгі мемлекеттік білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау"

271 468
51
Развитие профессиональных компетенций руководителей, методистов, воспитателей дошкольных организаций на государственном и русском языках
Формирование и развитие профессиональной компетентности руководителей, методистов и воспитателей дошкольных организаций образования и предоставление необходимого объема знаний педагогам дошкольных организаций образования в формировании устойчивой компетентности по использованию профессиональных ИКТ технологий
Министерство просвещения Республики Казахстан
АО "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу"
007 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций дошкольного образования"

435 470
52
Орта білім беру ұйымдарында пән мұғалімдері мен басшыларының кәсіби құзыреттіліктерін дамыту
2022 - 2024 жылдарға арналған ПК курстарының мақсаты: - білім беру ұйымдарының басшылары мен педагогтердің кәсіби-басқарушылық құзыреттілігін дамыту және педагогикалық шеберлігін жетілдіру, оның ішінде қазақ тілі әліпбиінің латын графикасына көшуі жағдайында; - PISA, TIMSS, PIRLS халықаралық зерттеулерінің талаптарына сәйкес оқушылардың функционалдық сауаттылығын дамыту бойынша мұғалімдердің құзыреттілігін кеңейту; - орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің робототехника, 3D принтинг және бағдарламалау құралдарын пайдалану бойынша кәсіби құзыреттіліктерін арттыру.
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" АҚ
008 "Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау"

435 470
52
Развитие профессиональных компетенций учителей-предметников и руководителей в организациях среднего образования
Целью курсов ПК на 2022-2024 годы является: - развитие профессионально-управленческой компетентности и совершенствование педагогического мастерства руководителей организаций образования и педагогов в том числе в условиях перехода алфавита казахского языка на латинскую графику ; - расширение компетенций учителей по развитию функциональной грамотности учащихся в соответствии с требованиями международного исследования PISA, TIMSS, PIRLS; - повышение профессиональных компетентностей педагогов организаций среднего и дополнительного образования по использованию средств робототехники, 3D принтингу и программированию.
Министерство просвещения Республики Казахстан
АО "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу"
008 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций среднего образования"

4 722 374
53
Балаларды сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру
Республикалық экологиялық қолайсыз өңірлердегі жетім балаларды, тұрмысы төмен және көп балалы отбасылардың балаларын сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру. Медициналық қызметтер сапасын, сабақтастығын, кешенділігін және даралығын қамтамасыз ету. Психологиялық жайлы, эмоционалдық қолайлы және сенім атмосферасын жасау. Практикаға инновациялық медициналық технологияларды, сондай-ақ сауықтыру және ауру профилактикасының тиімді әдістерін енгізу. Балалардың денсаулығы мен өмірін қорғау үшін жағдай жасау
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Бөбек" ұлттық ғылыми-тәжірибелік білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК
012 "Балаларды сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру"

4 722 374
53
Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей
Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей-сирот, детей из экологически неблагоприятных регионов республики, детей из малообеспеченных и многодетных семей. Обеспечение качества, преемственности, комплексности и индивидуальности оказания медицинских услуг. Создание атмосферы психологического комфорта, эмоционального благополучия и доверия. Внедрение в практику инновационных медицинских технологий, эффективных методов оздоровления и профилактики заболеваний. Создание условий для охраны здоровья и жизни детей
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
012 "Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей"

480 925
54
Қазақстанның экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының ғылыми және технологиялық саясат жөніндегі комитетінің жұмысына қатысуын талдамалық сүйемелдеу
Қазақстанның ЭЫДҰ ТСЖК іс-шараларына қатысуын қамтамасыз ету, сондай-ақ ЭЫДҰ ТСЖК құқықтық құралдарын іске асыру мониторингі
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
001 "Жоғары білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

480 925
54
Аналитическое сопровождение участия Казахстана в работе Комитета по научной и технологической политике Организации экономического сотрудничества и развития
Обеспечение участия Казахстана в мероприятиях КНТП ОЭСР, анализ опыта стран ОЭСР и подготовка рекомендаций в области науки, технологий и инноваций
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области науки и высшего образования" 103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

24 548
55
Қоғамдық институттар мен диалог алаңдарының жұмыс істеуін сараптамалық-талдамалық қамтамасыз ету
Зерттеудің мақсаты "Еститін мемлекет" тұжырымдамасының жобасын дайындау нысанында азаматтардың барлық сындарлы сұраныстарына жедел және тиімді ден қою үшін Қазақстанның ағымдағы жай-күйі мен одан әрі дамуының өзекті мәселелері бойынша мемлекет пен қоғам арасындағы диалогты жүргізу және кеңейту болып табылады
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Еуразиялық интеграция институты" ЖШС
001 "Жоғары білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру" 103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
34 948
56
Саяси жаңғырту контексіндегі қоғамдық-саяси процестерді әлеуметтік сүйемелдеу
Елді саяси жаңғырту және пандемиядан кейінгі экономикалық дағдарыс жағдайларында Қазақстандықтардың мінез-құлық үлгілері мен бейімдеу стратегияларын және жаңа әлеуметтік болмыс факторларын ғылыми негізде анықтау
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Еуразиялық интеграция институты" ЖШС

24 548
55
Экспертно-аналитическое обеспечение функционирования общественных институтов, диалоговых площадок
Проведение и расширение диалога между государством и обществом по актуальным вопросам текущего состояния и дальнейшего развития Казахстана для оперативного и эффективного реагирования на все конструктивные запросы граждан в форме подготовки проекта концепции "Слышащего государства"
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
ТОО "Институт Евразийской интеграции"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области науки и высшего образования"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
34 948
56
Социологическое сопровождение общественно-политических процессов в контексте политической модернизации
Выявление поведенческих паттернов и адаптационных стратегий казахстанцев и факторов новой социальной реальности на научной основе в условиях политической модернизации страны и постпандемического экономического кризиса.
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
ТОО "Институт Евразийской интеграции"

001 "Жоғары білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру" 103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
66 469
57
Қазіргі Қазақстан және Абай Құнанбайұлы мен оның қоғамдық-гуманитарлық ғылымдар саласындағы мұрасы
Зияткер және бәсекеге қабілетті ұлтты қалыптастыру жолында Абай мұрасының маңыздылығы бойынша "Абайтану" ғылым саласында әлеуметтанушылық және талдамалық зерттеулер жүргізу
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" КеАҚ
001 "Жоғары білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру" 103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
220 000
58
Қазақстан Республикасында Болон процесінің параметрлерін іске асыру және білім беру бағдарламаларының сапасын оларды сараптау және жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімнің білім беру бағдарламаларының тізіліміне енгізу арқылы арттыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасында Болон процесі параметрлерін іске асыру жөнінде көрсетілетін қызметтер шеңберінде мынадай іс-шаралар орындалатын болады: Қазақстан Республикасында Болон процесі қағидаттарын іске асыру бойынша талдамалық есеп дайындау; Болон процесі мәнмәтінінде білім беру сапасын бағалау бойынша әдістемелік ұсынымдар әзірлеу; Қазақстанның жоғары оқу орындарында Болон процесі құралдарының дамуына мониторинг және талдау жүргізу; сапа кепілдігінің ұлттық жүйесін дамыту мақсатында еуропалық сапаны қамтамасыз ету тізіліміне (EQAR) мүшелік жарналар.Тізілім жүргізудің нұсқаулық құжаттарын әзірлеу. Білім беру бағдарламаларын тізілімге енгізуге ЖОО-дан өтінімдерді қабылдау рәсімін қамтамасыз ету. Жоғары оқу орындарының өтінімдерін Жоғары білім беруді басқарудың ортақ жүйесінде өңдеу. Сарапшылар базасын қалыптастыру. Сарапшылардың жұмысын ұйымдастыру. Білім беру бағдарламаларын тізілімге енгізу. Тізілімнен білім беру бағдарламаларын алып тастау. Тізілім жұмысының мониторингі.
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Болон процессі мен академиялық ұтқырлық орталығы" ШЖҚ РММ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
103 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
63 764
59
ҰБТ, ҰБТ ТжКББ және КТ үшін магистратураға тест тапсырмаларының базасын әзірлеу және қалыптастыру, сондай-ақ ҰБТ өткізуге байланысты іс-шараларды қамтамасыз ету және сүйемелдеу (оның ішінде ҰТО қызметін ұйымдастыру)
Ұлттық бірыңғай тестілеуді өткізуге және тест тапсырмаларының базасын қалыптастыруға байланысты ұйымдастыру іс-шаралары:
ағымдағы жылғы, өткен жылдардағы орта білім беру ұйымдары түлектерінің, техникалық және кәсіптік немесе орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары түлектерінің, шетелде оқушылардың халықаралық алмасу желісі бойынша білім алған орта білім беру ұйымдары түлектерінің, сондай-ақ шетелде оқу орындарын бітірген Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылмайтын ұлты қазақ адамдардың ҰБТ-ның тест тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, түзету және апробациялау бойынша жұмысты жүзеге асыру;
қысқартылған оқыту мерзімдерін көздейтін жоғары білімнің білім беру бағдарламалары бойынша оқуға түсетін техникалық және кәсіптік немесе орта білімнен кейінгі білім беретін түлектердің ҰБТ тест тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, апробациялау және түзету бойынша жұмыстарды жүзеге асыру;
Ұлттық бірыңғай тестілеуді ұйымдастыру және өткізу.
Білім беру бағдарламаларының топтары бойынша кешенді тестілеу шет тілі бойынша тесттен, білім беру бағдарламалары тобының бейіні бойынша тесттен, оқуға дайындығын анықтау тестінен тұрады.
Кешенді тестілеудің тест тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, апробациялау және түзету бойынша жұмыстарды жүзеге асыру.
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
109 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
1

001 "Формирование и реализация государственной политики в области науки и высшего образования" 103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
66 469
57
Современный Казахстан и Абай Кунанбайулы и его наследие в области общественно-гуманитарных наук
Проведение социологических и аналитических исследований в области науки "Абаеведение" по значимости наследия Абая на пути формирования интеллектуальной и конкурентоспособной нации
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
НАО "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области науки и высшего образования" 103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
220 000
58
Услуги по реализации параметров Болонского процесса в Республике Казахстан и повышение качества образовательных программ путем их экспертизы и включения в реестр образовательных программ высшего и послевузовского образования
В рамках услуги по реализации параметров Болонского процесса в Республике Казахстан будут выполнены следующие мероприятия: подготовка аналитического отчета по реализации принципов Болонского процесса в Республике Казахстан; разработка методических рекомендаций по оценке качества образования в контексте Болонского процесса; проведение мониторинга и анализа развития инструментов Болонского процесса академической мобильности в вузах Казахстана; членские взносы в Европейский реестр обеспечения качества (EQAR) в целях развития национальной системы гарантии качества. Разработка инструктивных документов ведения реестра. Обеспечение процедуры приема заявок от вузов на включение образовательных программ в реестр. Обработка в Единой системе учета высшего образования заявок вузов. Формирование базы экспертов. Организация работы экспертов. Включение образовательных программ в реестр. Исключение образовательных программ из реестра. Мониторинг работы реестра.
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Центр Болонского процесса и академической мобильности"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием" 103 "Методологическое обеспечение в сфере высшего и послевузовского образования"
63 764
59
Услуги по разработке и формирование базы тестовых заданий для ЕНТ, ЕНТ ТиПО и КТ в магистратуру, а также обеспечение и сопровождение мероприятий, связанных с проведением ЕНТ (в том числе организация деятельности НЦТ)
Организационные мероприятия, связанные с проведением Единого национального тестирования и формированием базы тестовых заданий:
осуществление работы по разработке, экспертизе, корректировке и апробации тестовых заданий ЕНТ выпускников организаций среднего образования текущего года, прошлых лет, выпускников технического и профессионального или послесреднего образования, выпускников организаций среднего образования, обучавшихся по линии международного обмена школьников за рубежом, а также лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан, окончивших учебные заведения за рубежом;
осуществление работы по разработке, экспертизе, апробации и корректировке тестовых заданий ЕНТ выпускников технического и профессионального или послесреднего образования, поступающих по образовательным программам высшего образования, предусматривающим сокращенные сроки обучения;
организация и проведение
Единого национального тестирования. Комплексное тестирование по группам образовательных программ, состоит из теста по иностранному языку, теста по профилю группы образовательных программ, теста на определение готовности к обучению.
Осуществление работы по разработке, экспертизе, апробации и корректировке тестовых заданий комплексного тестирования.
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
109 "Проведение внешней оценки качества образования"
1

919 345
60
Жоғары оқу орындарын мемлекеттік бақылау кезінде білімді тексеруді жүргізу үшін тест тапсырмаларының және әскери, арнаулы жоғары оқу орындарында мемлекеттік аттестаттау өткізу үшін тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру жөіндегі қызметтер
Жоғары оқу орындарында тексеруді өткізу үшін тест тапсырмаларының базасын және әскери және арнаулы жоғары оқу орындарында мемлекеттік аттестаттау өткізу кезінде тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК

919 345
60
Услуги по формированию базы тестовых заданий для проведения среза знаний при государственного контроля вузов и для государственной аттестации в военных вузах
Формирование базы тестовых заданий для проведения срезов в вузах и базы тестовых заданий при проведении государственной аттестации в военных и специальных вузах
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"

204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету" 109 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
32 758
61
Ғылыми-танымдық, кітапханалық-ақпараттық қамтамасыз ету, қазақстандық ғылымды кеңінен таныту, ғылыми-зерттеу институттарының және мекемелердің, музейлердің және ғылыми кітапханалардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Ғылым мен білім саласында өндірістік-шаруашылық қызметті жүзеге асыру. Ғылыми-оқыту және мәдени-ағартушылық жұмысты ұйымдастыру және өткізу арқылы қазақтандық ғылымды кеңінен таныту. Музейлердегі ғылыми-қорландыру жұмыстары. Музей қорларын ғылыми өңдеуді жүзеге асыру, оны анықтамалық-іздеу аппаратының көмегі арқылы дәстүрлі және электрондық түрлерін ашу, оларға қолжетімділікті ұйымдастыру. Пайдаланушыларға кітапханалық, анықтамалық-библиографиялық және ақпараттық қызмет көрсету, ғалымдарға, ғылыми-зерттеу мекемелеріне ақпараттық және әдістемелік қызметтер көрсету. Пайдаланушыларға кітапханалық, анықтамалық-библиографиялық және ақпараттық қызмет көрсету, филиалдардың жұмысын жетілдіру, тарихи маңызы бар және сирек кездесетін мұрағаттар мен кітапхана материалдарына жаппай оқырман мен зерттеушілердің қолы жетімді болу үшін алаңдар құру. Қазақстандық ғылымның жетістіктерін насихаттау, іс-шаралар ұйымдастыру және өткізу. Ғылыми және ғылыми-техникалық қызмет саласындағы халықаралық ынтымақтастық, халықаралық бағдарламалар мен жобаларға қатысу
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Ғылым ордасы" ШЖҚ РМК
219 "Ғылыми-тарихи құндылықтарға, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпаратқа қолжетімділікті қамтамасыз ету"
101 "Ғылыми, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпараттың қолжетімділігін қамтамасыз ету"
295 031
62
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын ғылыми, ғылыми-техникалық жобалар мен бағдарламаларды және олардың орындалуы жөніндегі есептерді, Қазақстан Республикасында қорғалған PhD диссертацияларын мемлекеттік есепке алу
Ғылыми, ғылыми-техникалық жобалар мен бағдарламаларды, ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет, Қазақстан Республикасында қорғалған PhD диссертациялар туралы есептерді мемлекеттік есепке алу. Жобалық және есептілік құжаттаманы мемлекеттік есепке алу негізінде ақпараттық қорларды қалыптастыру. Ғылыми-техникалық қызметті мемлекеттік тіркеу. Мемлекеттік тіркеу нәтижелері бойынша қорларға қолжетімділіктің телекоммуникациялық мүмкіндіктерін кеңейту. Ғылыми және ғылыми-техникалық қызмет нәтижелілігінің мониторингі.
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама ұлттық орталығы" АҚ

204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием" 109 "Проведение внешней оценки качества образования"
32 758
61
Услуги по научно- познавательному, библиотечно-информационному обеспечении, популяризации казахстанской науки, обеспечению функционирования научно исследовательских институтов и учреждений, музея, научной библиотеки
Осуществление производственно-хозяйственной деятельности в области науки и образования. Популяризация казахстанской науки путем организации и проведения научно-образовательной и культурно-просветительской работы. Научно-фондовая работа в музеях. Осуществление научной обработки музейных фондов, раскрытие его с помощью справочно-поискового аппарата в традиционном и электронном видах и организация доступа к нему. Библиотечное, справочно-библиографическое и информационное обслуживание пользователей, оказание информационных и методических услуг для ученых, научно-исследовательских учреждений. Библиотечное, справочно-библиографическое и информационное обслуживание пользователей, совершенствование работы филиалов, формирование площадки для доступа массового читателя и исследователей к исторически значимым и редким архивным и библиотечным материалам. Пропаганда достижений казахстанской науки, организация и проведение мероприятий. Международное сотрудничество в области научной и научно-технической деятельности, участие в международных программах и проектах
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Ғылым ордасы"
219 "Обеспечение доступа к научно-историческим ценностям, научно-технической и научно-педагогической информации"
101 "Обеспечение доступности научной, научно-технической и научно-педагогической информации"
295 031
62
Государственный учет научных, научно-технических проектов и программ, финансируемых из государственного бюджета и отчетов по их выполнению, диссертаций PhD, защищенных в Республике Казахстан
Государственный учет научных, научно-технических проектов и программ, отчетов о научной и (или) научно-технической деятельности, диссертаций PhD, защищенных в Республике Казахстан. Формирование информационных фондов на основе государственного учета проектной и отчетной документации. Государственная регистрация научно-технической деятельности. Расширение телекоммуникационных возможностей доступа к фондам по результатам государственной регистрации. Мониторинг результативности научной и научно-технической деятельности
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
АО "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы"

219 "Ғылыми-тарихи құндылықтарға, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпаратқа қолжетімділікті қамтамасыз ету" 101 "Ғылыми, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпараттың қолжетімділігін қамтамасыз ету"
116 315
63
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту саласында қызметтер көрсету
Қазақстан Республикасында тіл саясатын іске асырудың 2020 – 2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Шайсұлтан Шаяхметов атындағы "Тіл-Қазына" ұлттық ғылыми-практикалық орталығы" КЕАҚ
230 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту"
100 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамытуды қамтамасыз ету"

219 "Обеспечение доступа к научно-историческим ценностям, научно-технической и научно-педагогической информации" 101 "Обеспечение доступности научной, научно-технической и научно-педагогической информации"
116 315
63
Предоставление услуг в сфере развития государственного языка и других языков народа Казахстана
Проведение мероприятий по реализации Государственной программы по реализации языковой политики в Республике Казахстан на 2020 - 2025 годы
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
НАО "Национальный научно-практический центр "Тіл-Қазына" имени Шайсултана Шаяхметова"
230 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана"
100 "Обеспечение развития государственного языка и других языков народа Казахстана"

518 774
64
Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау
Қазақстан Республикасында тіл саясатын іске асырудың 2020 - 2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
230 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту" 101 "Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау"
56 541
65
Электрондық денсаулық сақтауды дамытудың функционалдық және институционалдық орнықтылығын қамтамасыз ету жөніндегі қызметті көрсету
Электрондық денсаулық сақтауды реформалауға, оның ішінде ұзақ мерзімді IT-әлеуетін қалыптастыруға және Қазақстан Республикасының "электрондық денсаулық сақтау" саласын дамыту шеңберінде функционалдық, институционалдық орнықтылықты қамтамасыз етуге байланысты іс-шараларды орындау, сондай-ақ тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету кезінде және МӘМС шеңберінде инновациялық технологияларды қолдану мүмкіндігін беру мақсатында Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің ақпараттық жүйелерін түрлендіру
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
244 361
66
Денсаулық сақтауды реформалауды әдіснамалық қолдау
Озық халықаралық тәжірибе негізінде денсаулық сақтауды реформалауды әдіснамалық қолдау. Денсаулық сақтаудың ұлттық шоттарын қалыптастыру және жетілдіру, адами ресурстарды стратегиялық басқару және денсаулық сақтау жүйесінің адами капиталын дамыту мәселелері бойынша жобаларды іске асыру, халыққа медициналық көмекті одан әрі дамыту, медициналық ғылым мен білім беруді жаңғыртуды әдіснамалық сүйемелдеу, денсаулық сақтау технологияларын бағалау, амбулаториялық дәрі-дәрмекпен қамтамасыз етуді жетілдіру, Қазақстан Республикасының формулярлық жүйесін дамыту, әлемде "Алғашқы медициналық-санитариялық көмек жөніндегі Астана декларациясы" Қазақстан брендін ілгерілету және денсаулық сақтау саласындағы халықаралық ынтымақтастықты күшейту, инфрақұрылымды жақсарту бөлігінде денсаулық сақтау ұйымдарының желісін жетілдіру мәселелері бойынша денсаулық сақтау қызметтерін әдіснамалық қолдау.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Салидат Қайырбекова атындағы Ұлттық ғылыми денсаулық сақтауды дамыту орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру" 103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

518 774
64
Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан
Проведение мероприятий по реализации Государственной программы по реализации языковой политики в Республике Казахстан на 2020 - 2025 годы
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
230 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана" 101 "Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан"
56 541
65
Оказание услуги по обеспечению функциональной и институциональной устойчивости развития электронного здравоохранения
Выполнение мероприятий, связанных с реформированием электронного здравоохранения, в том числе формированием долгосрочного IT-потенциала и обеспечением функциональной, институциональной устойчивости, в рамках развития "электронного здравоохранения" Республики Казахстан, а также модификация информационных систем Министерства здравоохранения Республики Казахстан с целью предоставления возможности применения инновационных технологий при оказании гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в рамках ОСМС
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр электронного здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
244 361
66
Методологическая поддержка реформирования здравоохранения
Методологическая поддержка реформирования здравоохранения на основе передового международного опыта. Реализация проектов по вопросам формирования и совершенствования национальных счетов здравоохранения, стратегического управления человеческими ресурсами и развития человеческого капитала системы здравоохранения, методологическая поддержка служб здравоохранения по вопросам дальнейшего развития медицинской помощи населению, методологического сопровождения модернизации медицинской науки и образования, оценки технологий здравоохранения, совершенствования амбулаторного лекарственного обеспечения, развития формулярной системы Республики Казахстан, продвижения бренда Казахстана "Декларация Астаны по первичной медико-санитарной помощи" в мире и усиления международного сотрудничества в области здравоохранении, совершенствования сети организаций здравоохранения в части улучшения инфраструктуры.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр развития здравоохранения имени Салидат Каирбековой".
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения" 103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг".

148 894
67
"Дені сау ұлт" әрбір азамат үшін сапалы және қолжетімді денсаулық сақтау" ұлттық жобасын және "Қазақстан-2050" Қазақстанның даму стратегиясында белгіленген денсаулық сақтау саласындағы стратегиялық бағыттарды сараптамалық-талдамалық сүйемелдеу
"Дені сау ұлт" әрбір азамат үшін сапалы және қолжетімді денсаулық сақтау" ұлттық жобасын сараптамалық-талдамалық сүйемелдеу бойынша іс-шаралар өткізу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Салидат Қайырбекова атындағы Ұлттық ғылыми денсаулық сақтауды дамыту орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру" 103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
51 605

148 894
67
Экспертно-аналитическое сопровождение Национального проекта "Качественное и доступное здравоохранение для каждого гражданина "Здоровая нация" и стратегических направлений в области здравоохранения, обозначенных в Стратегии развития Казахстана "Казахстан-2050
Проведение мероприятий по экспертно-аналитическому сопровождению Национального проекта "Качественное и доступное здравоохранение для каждого гражданина "Здоровая нация".
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр развития здравоохранения имени Салидат Каирбековой".
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг".
51 605

67-1
Денсаулық сақтау саласында 2022 жылға әзірленуі/қайта қаралуы тиіс клиникалық хаттамалардың сапасын сараптау
Халықаралық клиникалық нұсқаулықтар негізінде дайындалған/қайта қаралған клиникалық хаттамаларға сараптамалық бағалау жүргізу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Салидат Қайырбекова атындағы Ұлттық ғылыми денсаулық сақтауды дамыту орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
47 381
68
Денсаулық сақтау саласындағы кейбір бағдарламалық кешендер мен электрондық тіркелімдерді (ақпараттық жүйелерді) сүйемелдеу, Қазақстан Республикасының ұлттық телемедицина желісін пайдалануды қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Денсаулық сақтау саласындағы бағдарламалық кешендерді (ақпараттық жүйелерді) сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
104 "Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету"
730 167
69
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қаржыландыруды қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қаржыландыруды қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" КеАҚ
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету"
102 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қаржыландыруды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"

67-1
Экспертиза качества клинических протоколов, подлежащих разработке/пересмотру на 2022 год в области здравоохранения
Проведение экспертной оценки клинических протоколов, разработанных/пересмотренных на основе международных клинических руководств
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр развития здравоохранения имени Салидат Каирбековой"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
47 381
68
Услуги по сопровождению некоторых программных комплексов и электронных регистров (информационных систем) в области здравоохранения, обеспечению эксплуатации национальной телемедицинской сети Республики Казахстан
Сопровождение программных комплексов (информационных систем) в области здравоохранения
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр электронного здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
104 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа"
730 167
69
Услуги по обеспечению финансирования гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Услуги по обеспечению финансирования гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
НАО "Фонд социального медицинского страхования"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" 102 "Услуги по обеспечению финансирования гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"

203 233
70
Қазақстан Республикасында санитариалық авиацияны дамыту бойынша қызметтерді ұйымдастыру
Әуе көлігін (медициналық авиацияны) пайдалана отырып Қазақстан Республикасының халқына шұғыл медициналық көмек көрсетуді ұйымдастыру;
Медициналық авиацияның өңірлік бөлімшелерінің қызметін ұйымдастыру және үйлестіру;
Халықаралық стандарттар негізінде Қазақстан Республикасында медициналық авиация қызметін дамыту
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
"Ұлттық шұғыл медицинаны үйлестіру орталығы" ШЖҚ РМК
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету"
107 Санитариялық авиация нысанында медициналық көмек көрсету"

203 233
70
Организация работы по развитию санитарной авиации в Республике Казахстан
Организация экстренной медицинской помощи населению Республики Казахстан с использованием воздушного транспорта (медицинской авиации); Организация и координация деятельности региональных отделений медицинской авиации; Развитие службы медицинской авиации в Республике Казахстан на основе международных стандартов
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный координационный центр экстренной медицины"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" 107 "Оказание медицинской помощи в форме санитарной авиации"

10 531 218
71
Транспланттау саласындағы үйлестіру жөніндегі қызметтер
Қазақстан Республикасында транспланттау қызметін үйлестіруді қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Транспланттауды және жоғары технологиялық медициналық қызметті үйлестіру жөніндегі республикалық орталық" ШЖҚ РМК
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету" 114 "Трансплантация саласында үйлестіру жүйесін құру бойынша көрсетілетін қызметтер"

10 531 218
71
Услуги по координации в области трансплантологии
Обеспечение кoopдинaции слyжбы тpaнcплaнтaции в Республике Казахстан
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр по координации трансплантации и высокотехнологичных медицинских услуг"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"
114 "Услуги по координации в области трансплантологии"

160 222
72
Инфекцияның аса қауіпті табиғи ошақтарының аумақтарында халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету
Оба және басқа да аса қауіпті инфекциялар бойынша энзоотиялық аумақтарды эпидемиологиялық және эпизоотологиялық зерттеп-қарау, кеміргіштер қоныстанған аумақтарда оба және басқа да аса қауіпті инфекциялар бойынша энзоотиялық елді мекендерді зерттеп-қарау, аса қауіпті инфекциялардың профилактикасы және ден қою шаралары жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыруда және жүргізуде консультациялық-әдістемелік көмек көрсету үшін Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы консультант мамандарының Қазақстан Республикасының өңірлеріне шығуын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
6
323 936
73
Биологиялық қатерлерді азайту жөніндегі орталық референс зертханасының қызметін қамтамасыз ету

160 222
72
Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения на территориях особо опасных природных очагов инфекции
Эпидемиологическое и эпизоотологическое обследование энзоотичных по чуме и другим особо опасным инфекциям территорий, обследование населенных пунктов на энзоотичных по чуме и другим особо опасным инфекциям на территориях, заселенных грызунами, организация выездов в регионы Республики Казахстан специалистов-консультантов Национального научного центра особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева для оказания консультативно-методической помощи в организации и проведении мероприятий по профилактике и мерам реагирования на особо опасные инфекции.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
6 323 936
73
Обеспечение деятельности Центральной референс лаборатории по уменьшению биологических угроз

Үй-жайларды, құрылыстарды, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды пайдалануды қамтамасыз ету, оларды пайдалануға байланысты штаттан тыс жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу. Желдету жүйелерінің жабдықтары мен құрылыстарын тиімді пайдалануды, қызмет көрсетуді және жөндеуді қамтамасыз ету. Жылумен жабдықтау және жылыту жүйелері жабдықтарының жұмысқа қабілетті жай-күйін қамтамасыз ету бойынша жоспарлы шұғыл іс-шараларды ұйымдастыру. Су дайындау және сарқынды, сорғыту суларын бұру жүйелерінің жабдықтарына қызмет көрсету және пайдалану жөніндегі іс-шаралар. BSL-2 және BCL-3 ОРЗ зертханаларының мамандары үшін тұрақты тренингтер мен ретренингтерді қамтамасыз ету. Зертханалық жануарлардың SPF денсаулығын бақылау. Зертханалық жануарлардың SPF үлгісіндегі зертханалық жануарлардың денсаулығын бақылау; зертханалық жануарлардың SPF моделіндегі оба микробының қоздырғыштарының вируленттілігін зерттеу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау" 100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
220 170
74
Возрождение аралының қазақстандық бөлігінде және Арал теңізіне іргелес құрлық (жағалау) аумақта эпизоотологиялық мониторингті қамтамасыз ету
Бактериологиялық зерттеу әдістерін пайдалана отырып, Возрождение аралының қазақстандық бөлігінен және оған іргелес аумақтан жеткізілген топырақ сынамаларын сібір жарасы қоздырғышының болуын зертханалық зерттеу; возрождение аралының қазақстандық бөлігінен және оған іргелес аумақтан жеткізілген топырақ сынамаларын сібір жарасы қоздырғышының болуына молекулярлық-генетикалық зерттеу (ПТР); Возрождение аралының қазақстандық бөлігінен және оған іргелес аумақтан АҚИ-ға жиналған далалық материал сынамаларын (кеміргіштер, эктопаразиттер) молекулярлық-генетикалық зерттеу (ПТР);
возрождение аралының қазақстандық бөлігінен және Арал теңізіне іргелес құрлық (жағалау) аумақтан бөлінген күдікті дақылдарды АҚИ-ға зертханалық зерттеу (сәйкестендіру). Жүргізілген мониторинг және зерттеулер нәтижелері бойынша Возрождение аралының қазақстандық бөлігінде санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылықты қамтамасыз ету бойынша ұсыныстар әзірлеу
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
"Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
35 717
75
Ғылым саласындағы биологиялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Орнықты дамудың мемлекеттік басымдықтарын қамтамасыз ету үшін ғылым саласында биологиялық қауіпсіздікті нығайту жөніндегі қызметтер
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Биологиялық қауіпсіздік проблемаларының ғылыми-зерттеу институты" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"

Организация и проведение мероприятий по обеспечению эксплуатации помещений, сооружений, инженерных систем и оборудования, по профилактике предотвращению и ликвидации внештатных ситуаций, связанных с их эксплуатацией. Обеспечение эффективной эксплуатации, обслуживания и ремонта оборудования, и сооружений систем вентиляции. Организация плановых неотложных мероприятий по обеспечению работоспособного состояния оборудования систем теплоснабжения и отопления. Мероприятия по обслуживанию и эксплуатации оборудования систем водоподготовки и отведению сточных, дренажных вод. Обеспечение регулярных тренингов и ретренингов для специалистов лабораторий BSL-2 и BSL-3 ЦРЛ. Мониторинг здоровья SPF лабораторных животных. Изучение вирулентности возбудителей чумного микроба на модели SPF лабораторных животных.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева"
070 "Охрана общественного здоровья" 100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
220 170
74
Обеспечение эпизоотологического мониторинга в казахстанской части острова Возрождения и прилегающей к Аральскому морю материковой (прибрежной) территории
Лабораторные исследования проб почв, доставленных с казахстанской части острова Возрождения и прилегающей к ней территории на наличие возбудителя сибирской язвы с использованием бактериологических методов исследования. Молекулярно-генетическое исследование (ПЦР) проб почв, доставленных с казахстанской части острова Возрождения и прилегающей к ней территории на наличие возбудителя сибирской язвы. Молекулярно-генетическое исследование (ПЦР) проб полевого материала (грызуны, эктопаразиты) собранных с казахстанской части острова Возрождения и прилегающей к ней территории на ООИ. Лабораторные исследования подозрительных культур (идентификация) выделенных с казахстанской части острова Возрождения и прилегающей к Аральскому морю материковой (прибрежной) территории на ООИ. Разработка предложений по обеспечению санитарно-эпидемиологического благополучия на казахстанской части острова Возрождения по результатам проведенного мониторинга и исследований.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
35 717
75
Услуги по обеспечению биологической безопасности в сфере науки
Услуги по укреплению биологической безопасности в сфере науки для обеспечения государственных приоритетов устойчивого развития
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Научно-исследовательский институт проблем биологической безопасности"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"

279 080
76
Қоғамдық денсаулықты сақтау
1. Референттік зертханалық зерттеулер мен аспаптық өлшеулер жүргізу.
2. Сапаны сырттай бағалау бағдарламаларын (ССБ) ұйымдастыру және өткізу.
3. Санитариялық-эпидемиологиялық мониторинг жүргізу, ҚР өңірлерінен ақпарат жинау, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі мен Қазақстан Республикасы халқының санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету жөніндегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті үшін ұсынымдармен бірге алынған деректерді статистикалық өңдеу, агрегаттау және талдау.

279 080
76
Охрана общественного здоровья
1. Проведение референсных лабораторных исследований и инструментальных замеров.
2. Организация и проведение программ внешней оценки качества (ВОК).
3. Ведение санитарно-эпидемиологического мониторинга, сбор информации от регионов Республики Казахстан, статистическая обработка, агрегирование и анализ полученных данных с рекомендациями для Министерства здравоохранения Республики Казахстан и Комитета санитарно-эпидемиологического контроля по обеспечению санитарно-эпидемиологического благополучия населения Республики Казахстан.

4. Қазақстан Республикасында Ұлттық шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау мен микробқа қарсы резистенттілікті бақылау жүйесін енгізу.
5. Қоғамдық денсаулық сақтау саласындағы төтенше жағдайлар жөніндегі жедел орталықтың қызметін қамтамасыз ету.
6. Медициналық көмек көрсету кезінде инфекциялық бақылау инфекцияларының профилактикасы бағдарламаларының деректерін жинау, бағалау және мониторингтеу жүйесін өнеркәсіптік іске асыру.
7. Республикалық семинарлар, дөңгелек үстелдер, вебинарлар, тренингтер өткізу және жұмыс орындарында оқыту әдісімен Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті мен ынтымақтасушы министрліктердің (ведомстволардың) өңірлік мамандарының кадрлық әлеуетін арттыру.
8. Ғылыми негіздеме мен әлемдік тәжірибені ескере отырып, санитариялық қағидаларды әзірлеу (қайта қарау). Зертханалық зерттеулердің көлемін, тізбесі мен еселігін айқындайтын санитариялық-эпидемиологиялық сараптама жүргізу қағидалары мен тәртібін әзірлеу.
9. Санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылық мәселелері бойынша ұйымдастырушылық-әдістемелік, практикалық көмек көрсету, эпидемиологиялық тексерулер жүргізу.
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Қоғамдық денсаулық сақтау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
819 488
77
Денсаулық сақтау саласында салауатты өмір салтын насихаттау
1. "Саламатты өмір салтын ұстанатын Қазақстан азаматтарының үлесі" көрсеткішін есептеу үшін әлеумет танушылық зерттеуді талдау. 2. 070 "Қоғамдық денсаулықты қорғау" бюджеттік бағдарламасы бойынша 102 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне саламатты өмір салтын насихаттауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" кіші бағдарламасы бойынша мемлекеттік тапсырысты іске асыратын ұйымдардың қызметін мониторингтеу және бағалау. 3. Саламатты өмір салтын насихаттау жөніндегі ұлттық бағдарламаларды іске асыру туралы ақпарат әзірлеу және жинау. 4. Жастар денсаулық орталықтарының қызметі бойынша талдамалық есеп жинау. 5. ДДҰ-ның "Салауатты қалалар мен өңірлер", "Денсаулықты нығайтуға ықпал ететін мектептер", "Салауатты университеттер", "Салауатты жұмыс орындары" жобасын іске асыру бойынша ақпаратты жинау және талдау. 6. Жастар денсаулық орталықтары жобаларының қызметін өңірлерге барып мониторингтеу және бағалау. 7. Мінез-құлықтық қауіп факторларының (темекі шегу, алкоголь тұтыну, дұрыс тамақтанбау, дене белсенділігінің төмендігі) алдын алу жөніндегі іс-шаралар туралы талдамалық есеп жинау. 8. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 17.09.2018 жылғы № 541 бұйрығымен бекітілген Халықтың салауатты өмір салтын ұстануын арттыру жөніндегі 2019-2022 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарының орындалуы бойынша ақпарат жинау.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Қоғамдық денсаулық сақтау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау" 104 "Саламатты өмір салтын насихаттау"

4. Внедрение национальной системы дозорного эпидемиологического надзора и контроля за антимикробной резистентностью в Республике Казахстан.
5. Обеспечение деятельности Оперативного центра по чрезвычайным ситуациям в области общественного здравоохранения.
6. Промышленная реализация системы сбора данных, оценки и мониторинга программ профилактики инфекций, инфекционного контроля при оказании медицинской помощи.
7. Повышение кадрового потенциала региональных специалистов Комитета санитарно-эпидемиологического контроля и сотрудничающих министерств (ведомств) методом проведения республиканских семинаров, круглых столов, вебинаров, тренингов и обучения на рабочих местах.
8. Разработка (пересмотр) санитарных правил с учетом научного обоснования и мирового опыта. Разработка правил и порядка проведения санитарно-эпидемиологической экспертизы, определяющих объемы, перечень и кратность лабораторных исследований.
9. Оказание организационно-методической, практической помощи, эпидемиологических расследований по вопросам санитарно-эпидемиологического благополучия.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр общественного здравоохранения"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
819 488
77
Пропаганда здорового образа жизни в области здравоохранения
1. Анализ социологического исследования для расчета показателя "Доля граждан Казахстана, ведущих здоровый образ жизни;
2. Мониторинг и оценка деятельности организаций, реализующих государственный заказ по бюджетной программе 070 "Охрана общественного здоровья" подпрограмме 102 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на пропаганду здорового образа жизни;
3. Разработка и сбор информации о реализации Национальных программ по пропаганде здорового образа жизни;
4. Сбор аналитического отчета по деятельности Молодежных центров здоровья;
5. Сбор и анализ информации по реализации проекта ВОЗ "Здоровые города и регионы", "Школы, способствующие укреплению здоровья", "Здоровые университеты", "Здоровые рабочие места";
6. Мониторинг и оценка деятельности проектов ВОЗ, Молодежных центров здоровья с выездом в регионы;
7. Сбор аналитического отчета о мероприятиях по профилактике поведенческих факторов риска (табакокурения, потребления алкоголя, неправильного питания, низкой физической активности);
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр общественного здравоохранения"
070 "Охрана общественного здоровья"
104 "Пропаганда здорового образа жизни"

146 987
9. Темекіге қарсы орталықтар мен денсаулық мектептерінің қызметі бойынша ақпарат жинау. 10. Аурулардың алдын алу және саламатты өмір салтын насихаттау жөніндегі мемлекеттік әлеуметтік жобалардың іске асырылуы туралы ақпарат жинау. 11. Ұлттық скринингтік бағдарламаның іске асырылуын талдау. 12. Денсаулықты сақтау және нығайту жөнінде бірыңғай стильде 20 инфографика әзірлеу.
13. Денсаулыққа қатысты жауапты мінез-құлықты арттыруға бағытталған мемлекеттік және орыс тілдерінде 8 бейнеролик жасау.
14. Өңірлердің СӨС мамандары арасында оқыту семинарларын ұйымдастыру бойынша ақпарат.
15. Қоғамдық денсаулық сақтау мәселелері жөніндегі ғылыми-практикалық медициналық журналды жетілдіру жөніндегі есеп және шығарылған журналдың 1 данасы.
16. Репродуктивтік денсаулық мәселелері бойынша халықтың хабардар болуы туралы талдамалық ақпарат.
17. Темекі түтінінсіз қолайлы орта құру және халықтың темекінің, қорқордың және жаңа темекі өнімдерінің зияны туралы шынайы пікірін қалыптастыру
78
ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
1. Қазақстан Республикасындағы АИТВ-инфекциясы бойынша жағдайға эпидемиологиялық мониторинг, оған мыналар кіреді: - АИТВ-инфекциясының жағдайларын электрондық қадағалау, осал топтарда АИТВ-инфекциясының таралуын эпидемиологиялық қадағалау, эпидемиологиялық жағдайды болжау және ықтимал пайда болуына уақтылы ден қою мақсатында АИТВ-инфекциясы бойынша эпидемиологиялық іс-шараларды мониторингтеу және бағалау: - эпидемиологиялық ахуалды мониторингтеу және талдау, ҚР-дағы халықтың әртүрлі топтарының скринингі; - Қазақстан Республикасында халықтың осал топтардағы АИТВ инфекциясын шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау алаңы кезеңінің сапасын бақылау; 2. Қазақстан Республикасында диспансерлік бақылауға, емдеуге және оның тиімділігіне клиникалық мониторинг, оған мыналар кіреді: - нормативтік-құқықтық актілердің жобаларын, АИТВ жұқтырғандарға көмек көрсетудің бірыңғай стандарттарын, сондай-ақ АИТВ-инфекциясы мәселелері бойынша Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің стратегиялық құжаттарына ұсыныстар әзірлеу; - -ЮНЭЙДС-те (Женева қ., Швейцария) АИТВ/ЖИТС жөніндегі саяси декларацияны және ЮНЭЙДС 95/95/95 Саяси декларацияны іске асыру жөніндегі Стратегиясын орындау бойынша "Қазақстан Республикасында жұқтырылған қорғаныш тапшылығының белгісіне жауап ретінде жаһандық шараларды жүзеге асыруда қол жеткізілген прогресс туралы ұлттық баяндама" жаһандық есептілігі шеңберінде деректерді жинақтау және дайындау.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Қазақ дерматология және инфекциялық аурулар ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК

146 987
8. Сбор информации по исполнению Плана мероприятий по повышению приверженности населения к здоровому образу жизни на 2019-2022 годы, утвержденного приказом МЗ РК от 17.09.2018 года № 541;
9. Сбор информации по деятельности антитабачных центров и школ здоровья;
10. Сбор информации о реализации государственных социальных проектов по профилактике заболеваний и пропаганде здорового образа жизни;
11. Анализ реализации национальной скрининговой программы;
12. Разработка 20 инфографик по сохранению и укреплению здоровья в едином стиле;
13. Создание 8 видеороликов, направленных на повышение ответственного поведения в отношении здоровья на государственном и русском языках;
14. Информация по организации обучающих семинаров среди специалистов ЗОЖ регионов;
15. Отчет по усовершенствованию научно-практического медицинского журнала по вопросам общественного здравоохранения и 1 экземпляр выпущенного журнала;
16. Аналитическая информация о информированности населения по вопросам репродуктивного здоровья;
17. Создание благоприятной среды без табачного дыма и правдивого мнения населения о вреде табака, кальяна и новых табачных изделий
78
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД
1. Эпидемиологический мониторинг за ситуацией по ВИЧ-инфекции в РК, который включает: - электронное слежение за случаями ВИЧ-инфекции, эпидемиологическое слежение за распространенностью ВИЧ-инфекции в уязвимых группах, мониторинг и оценку эпидемиологических мероприятий по ВИЧ-инфекции в целях прогнозирования эпидемиологической ситуации и своевременного реагирования на возможные вспышки); - мониторинг и анализ эпидемиологической ситуации, скрининг различных групп населения в РК; - контроль качества полевого этапа дозорного эпидемиологического надзора за ВИЧ-инфекцией в уязвимых группах в РК. 2. Клинический мониторинг за диспансерным наблюдением, лечением и его эффективностью в РК, который включает: - разработку проектов нормативно-правовых актов, единых стандартов оказания помощи ВИЧ-инфицированным, а также предложений в стратегические документы МЗ РК по вопросам ВИЧ-инфекции;
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казахский научный центр дерматологии и инфекционных заболеваний"

070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау" 105 "ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру"
138 538
3. Қазақстан Республикасында халық және негізгі топтар арасында профилактикалық іс-шаралардың мониторингі, оған мыналар кіреді:
- халық үшін, оның ішінде негізгі топтар арасында алдын алу іс-шараларын іске асыру мониторингі;
- Қазақстан Республикасында АИТВ инфекциясының профилактикасы бойынша ақпараттық жұмысты ұйымдастыру және мониторингтеу (Қазақстан Республикасы бойынша өңірлік орталықтар жүргізетін ақпараттық жұмыстың ай сайынғы деректерін жинау мен жинақтауды, Дүниежүзілік ЖИТС-ке қарсы күрес күніне, ЖИТС-тен қайтыс болғандарды еске алу күніне орайластырылған ақпараттық науқандарды ұйымдастыру және тағы басқалары);
- АИТВ-инфекциясы бойынша іс-шараларды мониторингтеу және бағалау, алдын алу бағдарламаларының клиенттерін есепке алу, сондай-ақ деректердің толықтығы мен сапасына бағалау жүргізу (Қазақстан Республикасында жарты жыл және бір жыл ішінде негізгі топтар арасында алдын алу бағдарламаларының іске асырылу деректерін талдауды қамтиды, көрсеткіштерге тоқсан сайын мониторинг жүргізу және АИТВ-инфекциясының алдын алу бойынша өңірлік орталықтарға, және қорытындысы бойынша жұмыс барысында консультациялық және ұйымдастырушылық-әдістемелік көмек көрсету).
4. Қазақстан Республикасында АИТВ-инфекциясы бойынша эпидемиологиялық, профилактикалық және клиникалық іс-шараларды ұйымдастыру-әдістемелік сүйемелдеу, оған мыналар кіреді: - ЖИТС өңірлік орталықтарына эпидемиологиялық қадағалау мәселелері бойынша ұйымдастырушылық-әдістемелік басшылық жасау және жұмысын үйлестіру; - ЖИТС орталықтарына АИТВ-инфекциясы мәселелері бойынша консультациялық көмек көрсету, эпидемиологиялық қадағалау мәселелері бойынша семинарлар, тренингтер, кеңестер және ғылыми-практикалық конференциялар ұйымдастыру және өткізу; - халықты АИТВ-ға зерттеп-қарау, АИТВ/ЖИТС профилактикасы, диагностикасы және ЖИТС-пен ауыратын науқастарды емдеу мәселелері бойынша аумақтық ЖИТС орталықтары мен басқа да денсаулық сақтау ұйымдарының жұмысына ұйымдастырушылық-әдістемелік басшылық жасау және үйлестіру
79
Денсаулық сақтау саласындағы биологиялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
Биологиялық қауіпсіздікті, биофармацевтикалық нарықтың инфрақұрылымын орнықты дамыту және жетілдіруді қамтамасыз ету, биофармацевтикалық ғылым мен өнеркәсіпті дамытуды ынталандыру, сондай-ақ мемлекет пен қоғамның биофармацевтикалық өнімге қажеттілігін қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"QazBioPharm" ұлттық холдингі" АҚ
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау" 114 "QazBioPharm" ұлттық холдингі" АҚ базасында жаңа биологиялық және фармацевтикалық препараттарды әзірлеу, байқаудан өткізу және енгізу жөніндегі қызметтер"

070 "Охрана общественного здоровья" 105 "Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД"
138 538
- свод и подготовка данных в рамках Глобальной отчетности "Национальный доклад о достигнутом прогрессе в осуществлении глобальных мер в ответ на СПИД в Республике Казахстан" в ЮНЭЙДС (г.Женева, Швейцария) по выполнению Политической Декларации по ВИЧ/СПИД и Стратегии ЮНЭЙДС 95/95/95 по реализации Политической Декларации.
3.Мониторинг профилактических мероприятий среди населения и ключевых групп в РК, который включает:
- мониторинг реализации профилактических мероприятий для населения, в том числе среди ключевых групп;
- организацию и мониторинг информационной работы по профилактике ВИЧ-инфекции в Республике Казахстан (включает ежемесячный сбор и свод данных проводимой информационной работы региональными центрами по РК, организация информационных кампаний приуроченных к Всемирному дню борьбы со СПИД, День памяти умерших от СПИД и другие.);
- мониторинг и оценку мероприятий по ВИЧ-инфекции, учета клиентов профилактических программ, а также проводят оценку полноты и качества данных (включает анализ данных реализации профилактических программ в РК за полугодие и год среди ключевых групп, с ежеквартальным мониторингом показателей и оказанием консультативной и организационно-методической помощи региональным центрам по профилактике ВИЧ-инфекции по итогам и в процессе работы); 4.Организационно-методическое сопровождение эпидемиологических, профилактических и клинических мероприятий по ВИЧ-инфекции в РК, который включает: - организационно-методическое руководство и координацию работы региональных центров СПИД по вопросам эпидемиологического надзора; - консультативную помощь по вопросам ВИЧ-инфекции центрам СПИД, организацию и проведение семинаров, тренингов, совещаний и научно-практические конференции по вопросам эпидемиологического надзора; - организационно-методическое руководство и координацию работы территориальных центров СПИД и других организаций здравоохранения по вопросам обследования населения на ВИЧ, профилактики, диагностики ВИЧ/СПИД и лечения ВИЧ-инфицированных больных СПИД
79
Обеспечение биологической безопасности в области здравоохранения
Обеспечение биологической безопасности, устойчивого развития и совершенствования инфраструктуры биофармацевтического рынка, стимулирование развития биофармацевтической науки и промышленности, а также обеспечение потребности государства и общества в биофармацевтической продукции
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО "Национальный холдинг "QazBioPharm"
070 "Охрана общественного здоровья"
114 "Услуги по разработке, апробации и внедрение новых биологических и фармацевтических препаратов на базе АО "Национальный холдинг "QazBioPharm"

336 696
80
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін жаңғырту, салу
Ғылыми-реставрациялау жұмыстарын жүргізу, ғылыми-жобалау құжаттамаларды әзірлеу арқылы республикалық маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің сақталуын қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазқайтажаңарту" ШЖҚ РМК
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
100 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін қалпына келтіру, салу"
1 387 351
81
Қазақ халқының мәдени мұрасын зерделеуді жинақтау және жүйелеу
ЮНЕСКО-ның тарихы мен мәдениетінің әлеуетті ескерткіштері бойынша ғылыми құжаттама әзірлеу
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазқайтажаңарту" ШЖҚ РМК

336 696
80
Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия
Обеспечение сохранности памятников истории и культуры республиканского значения путем разработки научно-проектной документации, проведения научно-реставрационных работ
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела" 100 "Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия"
1 387 351
81
Свод и систематизация изучения культурного наследия казахского народа
Разработка научной документации по потенциальным памятникам истории и культуры ЮНЕСКО
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"

033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру" 101 "Қазақ халқының мәдени мұрасын зерделеуді жинақтау және жүйелеу"
49 800
82
Мәдениет саласында, тарихи-мәдени мұра объектілерін қорғау және пайдалану саласындағы монументтік өнердің құрылысы және орнату
Қазақтың белгілі ақынын халықаралық кеңістікте танымал ету
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазқайтажаңарту" ШЖҚ РМК
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
102 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен мәдениет объектілерін салу, реконструкциялау"

033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела" 101 "Свод и систематизация изучения культурного наследия казахского народа"
49 800
82
Сооружение и установление монументального искусства в области культуры, в сфере охраны и использования объектов историко-культурного наследия
Популяризация известного казахского поэта в международном пространстве
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
102 "Строительство, реконструкция объектов культуры за счет средств республиканского бюджета"

145 583
83
Мәдениет саласында отандық анимациялық контентті шығару жөніндегі сервистік компания ретінде "Ш.Айманов атындағы "Қазақфильм" АҚ жанынан "Қазақанимация" шығармашылық бірлестігін құру
Шығармашылық ЖОО-ның қазақстандық студенттеріне, кинематография саласындағы мамандарға және жоғары технологиялық жабдық және мамандарды кәсіби сүйемелдеу негізінде шығармашылық және тиісті техникалық кәсіптердің басқа өкілдеріне практикалық сабақтар, мастер-кластар өткізу және қорытынды пилоттық анимациялық жобаларды құру
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
Ш. Айманов атындағы "Қазақфильм" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру" 104 "Ұлттық фильмдер шығару және фильмдерді қазақ тіліне дубляж жасауды қматамасыз ету"

145 583
83
Создание творческого объединения "Казаханимация" как сервисной компании по производству отечественного анимационного контента при АО "Казахфильм" им. Ш.Айманова" в области культуры
Проведение практических занятий, мастер-классов казахстанским студентам творческих ВУЗов, специалистам в сфере кинематографии и другим представителям творческих и соответствующих технических профессий на базе высокотехнологического оборудования и профессионального сопровождения специалистов в сфере анимационного кино и создание итоговых пилотных анимационных проектов
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Казахфильм" им. Ш.Айманова"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела" 104 "Производство национальных фильмов и обеспечение дубляжа фильмов на казахский язык"

1 000 000
84
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Қазақстан Республикасының мемлекеттік, ұлттық, кәсіби және басқа да мерекелеріне арналған мерекелік іс-шаралар мен салтанатты концерттерді өткізу, Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президенті – Елбасының, Мемлекет басшысы мен Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің шетелдік делегациялармен ресми кездесулері шеңберінде концерттік бағдарламалар ұйымдастыру, Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы, Еуразиялық экономикалық одақ, Шанхай ынтымақтастық ұйымы, ТҮРКСОЙ, ЮНЕСКО және ИСЕСКО іс-шараларына қатысуды қамтамасыз ету, Шыңжаң-Ұйғыр автономиялық ауданында (ҚХР) шығармашылық ұжымдар мен орындаушылардың қатысуын қамтамасыз ету, қазақстандық орындаушылардың халықаралық конкурстарға қатысуын, әлемнің үздік залдарында жас дарындар мен жетекші орындаушылардың өнер көрсетуін қамтамасыз ету, халықаралық, республикалық фестивальдар, конкурстар, республикалық ақындар айтысы, "Ұлағатты ұрпақ" республикалық мәдени-білім беру жобасы, халықаралық симпозиумды өткізу, Роза Бағланованың 100 жылдығы аясында мерейтойлық іс-шаралар, Роза Бағланованың 100 жылдығына арналған Париждегі ЮНЕСКО штаб-пәтерінде концерт ұйымдастыру, "Ұлттық домбыра күніне" арналған концерттік бағдарламаны, Қазақстандағы және шетелдегі мәдениет күндерін өткізу, Қазақстанда шетелдік шығармашылық ұжымдар мен жекелеген орындаушылардың сондай-ақ Корея Республикасының шығармашылық ұжымдарының гастрольдері мен өнер көрсетуін,
М. Әуезовтің 125 жылдығына арналған мерекелік концертті, сондай-ақ Әлемдік және дәстүрлі діндер көшбасшыларының VII съезіне қатысушыларға арналған концерттерді, Азиядағы өзара іс-қимыл және сенім шаралары жөніндегі кеңестің (АӨСШК) 6-саммитіне қатысушылары үшін өнер шеберлерінің концертін ұйымдастыру.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазақ әуендері" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"
2
617 728
85
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Хореография өнерін классикалық би және балет өнерінің туындыларын орындау арқылы кеңінен тарату. Хореография өнерін насихаттау, хореография саласында халықаралық ынтымақтастық. Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шараларды өткізу бойынша классикалық би және балет саласындағы қызметтерді сатып алу үшін ілеспе қызметтерді іске асыру
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Астана Балет" театры" ЖШС

1 000 000
84
Мероприятия с участием Главы государства
Проведение праздничных мероприятий и торжественных концертов, посвященных государственным, национальным, профессиональным и иным праздникам Республики Казахстан, организация концертных программ в рамках официальных встреч Первого Президента Республики Казахстан - Елбасы, Главы государства и Премьер-Министра Республики Казахстан с иностранными делегациями, обеспечение участия в мероприятиях Содружества Независимых Государств, Евразийского экономического союза, Шанхайской организации сотрудничества, ТЮРКСОЙ, ЮНЕСКО и ИСЕСКО, обеспечение участия творческих коллективов и исполнителей Синьцзян-Уйгурского автономного района (КНР), обеспечение участия казахстанских исполнителей в международных конкурсах и выступление молодых дарований и ведущих исполнителей в лучших залах мира, международных, республиканских фестивалях, конкурсах, республиканском айтысе акынов, республиканском культурно-образовательном проекте "Ұлағатты ұрпақ", международном симпозиуме, организация юбилейных мероприятий в рамках 100-летия Розы Баглановой, концерта, посвященного 100-летию Розы Баглановой, в штаб квартире ЮНЕСКО в Париже, проведение концертной программы, посвященной "Ұлттық домбыра күні", дней культуры в Казахстане и за рубежом, организация выступлений и гастролей зарубежных творческих коллективов и отдельных исполнителей в Казахстане, а также творческих коллективов Республики Корея, праздничного концерта, посвященного 125-летию М. Ауэзова, а также концертов для участников VII Съезда лидеров мировых и традиционных религий, концерта мастеров искусств для участников 6-го саммита Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии (СВМДА).
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Қазақ әуендері"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела" подпрограмма
105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий"
2
617 728
85
Мероприятия с участием Главы государства
Популяризация хореографического искусства путем воспроизведения произведений искусства через танцы и балет. Пропаганда хореографического искусства, международное сотрудничество в области хореографии. Осуществление сопутствующих услуг по проведению социально-значимых и культурных мероприятий для приобретения услуг по классическому танцу и балету
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
ТОО "Театр "Астана Балет"

033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру" 105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"
3 522 050
85-1
Мәдениет саласындағы қазақ киносының алтын қорын цифрлау және реставрациялау
Қазақстанның кинематография саласындағы тарихи мұрасын сақтау мақсатында 1992 жылға дейін "Қазақфильм" студиясында түсірілген фильмдерді цифрлау және реставрациялау қажет. Жобаны іске асыру шеңберінде Ресей Федерациясының Мемлекеттік фильм қорынан 312 дана киноматериал (161 көркем, 66 деректі және 85 мультипликациялық фильмдер) біртіңдеп қайтарылады. Цифрлау және реставрациялау отандық фильмдер коллекциясын цифрлық форматта қалпына келтіруге, кең қолжетімділікпен, оның ішінде білім беру мекемелері мен телевизия үшін контент ретінде онлайн-платформаларда жоғары сапалы фильм көшірмелерін жасауға мүмкіндік береді
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Ш. Айманов атындағы "Қазақфильм" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
137 "Қазақстан Республикасының кино - коллекциясын цифрландыру және реставрациялау жұмыстарын жүргізу"
303
367
86
Халықаралық дәрежедегі спортшылар мен спорт резервін даярлау, олимпиадалық спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалар мүшелерін халықаралық спорттық жарыстарға қатысуға даярлауды қамтамасыз ету
Республикалық, халықаралық спорттық іс-шараларды ұйымдастыру және олимпиадалық спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының құрама командасының халықаралық жарыстарға қатысуы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
Қазақстан Республикасының "Ұлттық олимпиада комитеті" ҚБ
036 "Жоғары жетістіктер спортын дамыту" 100 "Жоғары жетістіктер спортын дамытуды қамтамасыз ету"

033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела" подпрограмма 105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий"
3 522 050
85-1
Оцифровка и реставрация Золотого фонда казахского кино в области культуры
В целях сохранения исторического наследия Казахстана в сфере кинематографии необходимы оцифровка и реставрация фильмов, снятых до 1992 года на студии "Казахфильм". В рамках реализации проекта из Государственного фильмофонда Российской Федерации будет осуществлен поэтапный возврат 312 копий киноматериалов (161 художественных, 66 документальных и 85 мультипликационных фильмов). Оцифровка и реставрация позволят восстановить коллекцию отечественных фильмов в цифровом формате, создать высококачественные фильмокопии с широким доступом, в том числе на онлайн-платформах, в качестве контента для образовательных учреждений и телевидения.
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Казахфильм" им. Ш. Айманова"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
137 "Проведение оцифровки и реставрации кино - коллекции Республики Казахстан"
303 367
86
Подготовка спортсменов международного класса и спортивного резерва, обеспечение подготовки к участию в международных спортивных соревнованиях членов национальных сборных команд по олимпийским видам спорта
Организация республиканских, международных спортивных мероприятий и участие сборных команд Республики Казахстан по олимпийским видам спорта в международных соревнованиях
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
ОО "Национальный олимпийский комитет" Республики Казахстан
036 "Развитие спорта высших достижений"
100 "Обеспечение развития спорта высших достижений"

3 253 482
87
Халықаралық дәрежедегі спортшылар мен спорт резервін даярлау, паралимпиадалық спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалар мүшелерін халықаралық спорттық жарыстарға қатысуға даярлауды қамтамасыз ету
Республикалық, халықаралық спорттық іс-шараларды ұйымдастыру және паралимпиадалық спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының құрама командасының халықаралық жарыстарға қатысуы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
Қазақстан Республикасының "Ұлттық паралимпиада комитеті" ҚБ
036 "Жоғары жетістіктер спортын дамыту"
100 "Жоғары жетістіктер спортын дамытуды қамтамасыз ету"

3 253 482
87
Подготовка спортсменов международного класса и спортивного резерва, обеспечение подготовки к участию в международных спортивных соревнованиях членов национальных сборных команд по паралимпийским видам спорта
Организация республиканских, международных спортивных мероприятий и участие сборных команд Республики Казахстан по паралимпийским видам спорта в международных соревнованиях
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
ОО "Национальный паралимпийский комитет" Республики Казахстан
036 "Развитие спорта высших достижений" 100 "Обеспечение развития спорта высших достижений"

535 312
88
Қазақ ұлттық хореография академиясында мәдениеттегі және өнердегі дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
Оқу процесін даярлауды ұйымдастыру және білім беру қызметін ұсыну
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазақ ұлттық хореография академиясы" ШЖҚ РМК
041 "Мәдениет пен өнер саласында кадрлар даярлау" 103 "Хореография саласындағы білім беру үрдісін қамтамасыз ету"
1 144 247
89
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" РМК ядролық және электрофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Жүйелер мен жабдықтарға техникалық қызмет көрсету, жоспарлы алдын алу жөндеулері, ядролық, радиациялық және электрофизикалық қондырғылардың технологиялық жүйелері мен элементтерінің жай-күйін бақылау бойынша көрсетілетін қызметтер кешені. Ғимараттар мен құрылыстарды күтіп ұстау және ағымды жөндеу, техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту" 101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"

535 312
88
Обучение и воспитание одаренных в культуре и искусстве детей в Казахской национальной академии хореографии
Организация подготовки учебного процесса и предоставление образовательных услуг
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казахская национальная академия хореографии"
041 "Подготовка кадров в области культуры и искусства" 103 "Обеспечение образовательного процесса в области хореографии"
1 144 247
89
Услуги по обеспечению функционирования ядерных, радиационных и электрофизических установок РГП "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
Комплекс услуг по техническому обслуживанию систем и оборудования, планово-профилактическим ремонтам, контролю состояния технологических систем и элементов ядерных, радиационных и электрофизических установок. Содержание и текущий ремонт зданий и сооружений и оплата труда технического персонала
Министерство энергетики Республики Казахстан
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр" Республики Казахстан Министерства энергетики РК
036 "Развитие атомных и энергетических проектов", 101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"

409 597
90
"Ядролық физика институты" РМК ядролық, радиациялық және электрофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз ету бойынша қызметтер
Ғылыми-техникалық бағдарламаларды және халықаралық жобаларды сәтті орындау үшін "Ядролық физика институты" РМК базалық эксперименттік қондырғыларының қауіпсіз жұмыс істеуін қамтамасыз ету бойынша қызметтер кешені (ғимараттарды, құрылыстарды, көлікті күтіп-ұстау, персоналға еңбекақы төлеу, материалдарды сатып алу, жабдықтарды жөндеу, коммуналдық қызметтерге ақы төлеу, салық және бюджетке төленетін басқа да төлемдер бойынша қызмет көрсету кешені)
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің "Ядролық физика институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту" 101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"

409 597
90
Услуги по обеспечению функционирования ядерных, радиационных и электрофизических установок РГП "Институт ядерной физики"
Комплекс услуг по обеспечению безопасного функционирования базовых экспериментальных установок РГП "Институт ядерной физики" для успешного выполнения научно-технических программ и международных проектов (комплекс услуг по содержанию зданий, сооружений, транспорта, оплате труда персонала, приобретению материалов, ремонту оборудования, оплате коммунальных услуг, налогов и др. платежей в бюджет)
Министерство энергетики Республики Казахстан
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт ядерной физики" Министерства энергетики Республики Казахстан
036 "Развитие атомных и энергетических проектов"
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"

597 747
91
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" РМК геофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Жоспарлы-алдын алу, жөндеу жұмыстарын, жабдықтарды пайдалану параметрлерін бақылауды, шығын материалдарын жеткізуді, қосалқы технологиялық жүйелерге, көліктік-технологиялық жабдықтарға, ғимараттар мен құрылыстарға қызмет көрсету мен жөндеуді, тіршілікті қамтамасыз ету жүйелерін, әкімшілік сүйемелдеуді қамтитын "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" РМК геофизикалық қондырғыларының қауіпсіз жұмыс істеуі бойынша қызметтер кешенін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту" 101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"

597 747
91
Услуги по обеспечению функционирования геофизических установок РГП "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
Комплекс услуг по обеспечению комплекса услуг по безопасному функционированию геофизических установок РГП "Национальный ядерный центр РК" включающего планово-профилактические, ремонтные работы; контроль за эксплуатационными параметрами оборудования, поставку расходных материалов, обслуживание и ремонт вспомогательных технологических систем, транспортно-технологического оборудования, зданий и сооружений, систем обеспечения жизнедеятельности, административное сопровождение
Министерство энергетики Республики Казахстан
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр" Республики Казахстан Министерства энергетики Республики Казахстан
036 "Развитие атомных и энергетических проектов" 101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"

191 423
92
БН-350 реакторлық қондырғысын радиациялық және өрт қауіпсіз жағдайда ұстау бойынша қызметтер
БН-350 реакторлық қондырғысының радиациялық және өрт қауіпсіздігін қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтер кешені
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"МАЭК-Қазатомөнеркәсіп" ЖШС
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту"
101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
1
428 018
93
Қазақстан мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы арасындағы өзара іс-қимылға талдамалық және консультациялық қолдау көрсету
Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының стандарттарын ұлттық заңнамаға енгізуді талдау және мониторингтеу, Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымымен ынтымақтастықтың негізгі бағыттарын жаңарту, сондай-ақ Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы, оның ішінде интеграциялық бірлестіктер органдарының жұмысына қатысу деңгейін біртіндеп жоғарылату бойынша қазақстандық ұстанымды қалыптастыру, сондай-ақ Қазақстан Республикасының аумағында Ұлттық байланыс орталығының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ

191 423
92
Услуги по содержанию реакторной установки БН-350 в радиационно- и пожаробезопасном состоянии
Комплекс услуг по обеспечению радиационной и пожарной безопасности реакторной установки БН-350
Министерство энергетики Республики Казахстан
ТОО "МАЭК-Казатомпром"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов"
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
1
428 018
93
Оказание аналитической и консультационной поддержки взаимодействия между Казахстаном и Организацией экономического сотрудничества и развития
Анализ и мониторинг внедрения стандартов Организаций экономического сотрудничества и развития в национальное законодательство, актуализацию основных направлений сотрудничества с Организацией экономического сотрудничества и развития, а также формирование казахстанской позиции по поэтапному повышению уровня участия в работе органов Организаций экономического сотрудничества и развития, в том числе интеграционных объединениях, а также обеспечение функционирования Национального контактного центра на территории Республики Казахстан
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"

001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер" 102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
308 938
94
Сыртқы және ішкі даму шарттарын зерттеу және модельдеу құралдарын жетілдіру арқылы Қазақстан Республикасының Әлеуметтік-экономикалық даму болжамының әзірленуін талдамалық сүйемелдеу
Қазақстандық және әлемдік экономиканың, әлемдік тауар нарықтарының ағымдағы даму үрдістерін талдау, сондай-ақ болжау құралдарының базасын жаңарту және Қазақстанның Әлеуметтік-экономикалық даму болжамын әзірлеу үшін экономикалық-математикалық есептеулерді жақсарту
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер" 102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
287 870
95
Қазақстанды IMD рейтингіне қосу және елдің бәсекеге қабілеттілік деңгейін талдау үшін статистикалық байқаулар жүргізу
Сауалнама жүргізуге, Қазақстанды IMD рейтингіне қосу үшін статистикалық ақпарат дайындауға жәрдемдесу, Қазақстанның бәсекеге қабілеттілігінің өсуін тежейтін факторлардың әсер ету дәрежесін талдау және халықаралық рейтингтердегі Қазақстан Республикасының позициясын арттырудың кешенді моделін әзірлеу, сондай-ақ Қазақстанның бәсекеге қабілеттілігі жөніндегі ұлттық баяндаманың жобасын дайындау
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер" 102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства" 102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"
308 938
94
Аналитическое сопровождение разработки Прогноза социально-экономического развития Республики Казахстан посредством исследования внешних и внутренних условий развития и совершенствования инструментов моделирования
Анализ текущих тенденций развития казахстанской и мировой экономики, мировых товарных рынков, а также актуализация базы прогнозного инструментария и улучшение экономико-математических расчетов для разработки Прогноза социально-экономического развития Казахстана
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"
287 870
95
Проведение статистических наблюдений для включения Казахстана в рейтинг IMD и анализа уровня конкурентоспособности страны
Содействие в проведении анкетирования, подготовки статистической информации для включения Казахстана в рейтинг IMD, анализ степени влияния факторов, сдерживающих рост конкурентоспособности Казахстана, и разработка комплексной модели повышения позиций Республики Казахстан в международных рейтингах, а также подготовка проекта национального доклада по конкурентоспособности Казахстана
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства" 102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"

154 936
96
Кәсіпкерлік қызметті мемлекеттік реттеуді жетілдіру мәселелері бойынша зерттеулер
Мемлекеттік реттеу тетіктерін одан әрі жетілдіру бойынша ұсыныстар және мемлекеттің ұзақ мерзімді реттеуші саясатын қалыптастыру үшін практикалық ұсынымдар әзірлеу зерттеудің мақсаты болып табылады.
Кәсіпкерлік қызметті реттеуді реформалау Қазақстан экономикасының тұрақты және инклюзивті өсуіне ықпал ететінін ескере отырып, дамыған елдердің үздік стандарттары мен практикаларын талдауды ескере отырып, кәсіпкерлік қызметтің мемлекеттік реттеуін жетілдіру мәселелері бойынша одан әрі мақсатты жұмыс жүргізу ерекше өзектілікке ие болады
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

154 936
96
Исследования по вопросам совершенствования государственного регулирования предпринимательской деятельности
Целью исследования является разработка предложений по дальнейшему совершенствованию механизмов государственного регулирования и выработка практических рекомендаций для формирования долгосрочной регуляторной политики государства. Учитывая, что реформирование регулирования предпринимательской деятельности содействует устойчивому и инклюзивному росту экономики Казахстана, особую актуальность приобретает проведение дальнейшей целенаправленной работы по вопросам совершенствования государственного регулирования предпринимательской деятельности с учетом анализа лучших стандартов и практик развитых стран
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства" 102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"

176 054
97
Есепті кезеңдегі (жылдағы) мемлекеттің жұмылдыру әзірлігінің жай-күйіне талдау жүргізу тәртібі және оны бағалау әдістемесі бойынша әдіснамалық негіздерді және халықаралық практиканы әдіснамалық басшылықты әзірлей отырып зерттеу
"Есепті кезеңдегі (жылдағы) мемлекеттің жұмылдыру дайындығының жай-күйіне талдау жүргізу тәртібі және оны бағалау әдістемесі бойынша әдіснамалық негіздерді және халықаралық практиканы әдіснамалық басшылықты әзірлей отырып зерттеу" зерттеуі бойынша жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды ғылыми және әдістемелік қамтамасыз ету жөніндегі қызмет
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер" 102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

176 054
97
Исследование методологических основ и международной практики по порядку проведения анализа состояния и методики оценки мобилизационной готовности государства за отчетный период (год) с разработкой методологического руководства
Услуга по научному и методическому обеспечению мобилизационной подготовки и мобилизации по исследованию "Исследование методологических основ и международной практики по порядку проведения анализа состояния и методики оценки мобилизационной готовности государства за отчетный период (год) с разработкой методологического руководства"
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"

14 240
98
Әлеуметтік-экономикалық реформаларды талдау және мониторингтеу
Мемлекеттік жоспарлаудың жаңа жүйесіне сәйкес құжаттарды оңтайландыру бойынша ұсынымдар дайындау, сондай-ақ макроэкономикалық саясаттың тиімділігін арттыру бойынша шаралар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер" 102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
224 380
99
Мемлекеттік-жекешелік әріптестіктің институционалдық ортасын және әдіснамасын дамыту бойынша ұсыныстар әзірлеу – 5-кезең
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік саласындағы заңнаманы және олармен интеграцияланған нормативтік құқықтық актілерді жетілдіру бойынша ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Қазақстандық мемлекеттік - жеке меншік әріптестік орталығы" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер" 102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

14 240
98
Анализ и мониторинг социально-экономических реформ
Выработка рекомендаций по оптимизации документов согласно новой Системе государственного планирования, а также разработка мер по повышению эффективности макроэкономической политики
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства" 102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"
224 380
99
Выработка рекомендаций по развитию институциональной среды и методологии государственно-частного партнерства – 5 этап
Выработка рекомендаций по совершенствованию законодательства в сфере государственно-частного партнерства и интегрированных с ними нормативных правовых актов
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Казахстанский центр государственно-частного партнерства"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства" 102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"

234 930
100
Мемлекеттік инвестициялық жобалардың экономикалық тиімділігі мәселелері бойынша ұсынымдар әзірлеу – 2-кезең
Қазақстан Республикасының мемлекеттік инвестициялық жобалар саласындағы заңнамасын және олармен интеграцияланған нормативтік құқықтық актілердің жобаларын жетілдіру бойынша ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Қазақстандық мемлекеттік - жеке меншік әріптестік орталығы" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

234 930
100
Выработка рекомендации по вопросам экономической эффективности государственных инвестиционных проектов – 2 этап
Выработка рекомендаций по совершенствованию законодательства Республики Казахстан в сфере государственных инвестиционных проектов и интегрированные с ними проекты нормативных правовых актов
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Казахстанский центр государственно-частного партнерства"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"

75 625
101
Қазақстан Республикасы заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптамасы
Қазақстан Республикасының заң жобаларына жобаның сапасын, негізділігін, уақтылығын, заңдылығын, жобада Қазақстан Республикасының Конституциясында бекітілген адам және азамат құқықтарының сақталуын бағалауға ғылыми экономикалық сараптаманы жүзеге асыру, сондай-ақ жобаны қабылдаудың ықтимал теріс салдарын анықтау
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ

75 625
101
Научная экономическая экспертиза законопроектов Республики Казахстан
Осуществление научной экономической экспертизы законопроектов Республики Казахстан на оценку качества, обоснованности, своевременности, правомерности проекта, соблюдения в проекте закрепленных Конституцией Республики Казахстан прав человека и гражданина, а также выявление возможных отрицательных последствий принятия проекта
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"

001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер" 115 "Қазақстан Республикасы заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптамасы"
81 562
102
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде не тартылған инвестициялар есебінен жалпыға ортақ пайдаланылатын халықаралық және республикалық маңызы бар, оның ішінде сенімгерлік басқаруға берілген автомобиль жолдарын салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық деңгейдегі автомобиль жолдарын дамыту
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту"
005 "Ішкі қаражат көздері есебінен"
1
790
610

001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства" 115 "Научная экономическая экспертиза законопроектов Республики Казахстан"
81 562
102
Оказание государственных услуг по организации строительства, реконструкции автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, в том числе переданных в доверительное управление, в рамках выполнения государственного задания либо за счет привлеченных инвестиций
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне"
005 "За счет внутренних источников"
1 790 610

103
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде не тартылған инвестициялар есебінен жалпыға ортақ пайдаланылатын халықаралық және республикалық маңызы бар, оның ішінде сенімгерлік басқаруға берілген автомобиль жолдарын салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық деңгейдегі автомобиль жолдарын дамыту
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту"
032 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен"
42 607 093
104
Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық даму субъектілеріне ғылым мен техниканың шетелдік жетістіктері, озық технологиялар мен арнайы материалдар негізіндегі өндірістер туралы салааралық ақпаратпен қамтамасыз ету жөніндегі жұмысты ұйымдастыру, зерттеулер жүргізу
Уәкілетті орган мен шаруашылық жүргізуші субъектілерге арнайы (және ашық) ақпаратты (көрсетілген мәселелер бойынша) іздеу, талдау, өңдеу, бейімдеу және іске асыру. Әлемдегі және ҚР-дағы ғылыми технологиялық дамудың жай күйін бағалау және болжау, сондай-ақ шетелдік тәжірибені Қазақстанда қолдану мүмкіндігі.
Өнеркәсіптің басым салалары бойынша деректер базасын құру.
ҚР кәсіпорындары мен ұйымдарына:
- ең жаңа технологиялар трансферті;
- перспективалық жобаларды (отандық, бірлескен шетелдік) іске асыру үшін инвестициялар тарту;
- шетелдік әріптестермен ғылыми техникалық, академиялық және бизнес-ынтымақтастық орнату;
- отандық технологиялар мен өнімдер экспортын ілгерілету бойынша жәрдемдесу
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Ұлттық технологиялық болжау орталығы" ШЖҚ РМК
090 "Өнеркәсіп салаларының дамуына жәрдемдесу"
102 "Қазақстан Республикасының индустриялық дамуы саласындағы зерттеулер"
152 059
105
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарында жөндеуді және күтіп ұстауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтерді орындау
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуді, күтіп ұстауды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
091 "Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру" 108 "Республикалық бюджет қаражат есебінен республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, күтіп-ұстау, көгалдандыру, диагностикалау және аспаптық құралдармен тексеру"

103
Оказание государственных услуг по организации строительству, реконструкции автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, в том числе переданных в доверительное управление, в рамках выполнения государственного задания либо за счет привлеченных инвестиций
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне"
032 "За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан"
42 607 093
104
Проведение исследований, организация работы по обеспечению субъектов индустриально-инновационного развития Республики Казахстан межотраслевой информацией о зарубежных достижениях науки и техники, передовых технологиях и производствах на основе специальных материалов
Поиск, анализ, обработка, адаптация и реализация специальной (и открытой) информации (по обозначенным вопросам) уполномоченному органу и субъектам хозяйствования. Оценка состояния и прогноз научно-технологического развития в мире и РК, а также возможности применения зарубежного опыта в Казахстане. Создание базы данных по приоритетным отраслям промышленности. Оказание содействия предприятиям и организациям РК по: -трансферту новейших технологий; - привлечению инвестиций для реализации перспективных проектов (отечественных, совместных, зарубежных); - установлению научно-технического, академического и бизнес-сотрудничества с зарубежными партнерами; - продвижению экспорта отечественных технологии и продукции
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр технологического прогнозирования"
090 "Содействие развитию отраслей промышленности" 102 "Исследования в области индустриального развития Республики Казахстан"
152 059
105
Оказание государственных услуг по организации выполнения ремонта и содержания автомобильных дорогах республиканского значения
Организация капитального, среднего и текущего ремонта, содержания автомобильных дорог республиканского значения
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
091 "Ремонт и организация содержания, направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования"
108 "Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автомобильных дорог республиканского значения за счет республиканского бюджета"

113 671 692
106
Ішкі су жолдарында қауіпсіз кеме қатынасын қамтамасыз ету
Баутино порты су айдынындағы кеме қатынасы қауіпсіздігін, Ертіс және Орал-Каспий алаптарында, Іле өзені, Қапшағай суқоймасы мен Балқаш көлі ішкі су жолдарының кеме қатынайтын учаскелерінде кепілдік габариттерді навигациялық жабдықтар белгілерін қою (алу) және күтіп-ұстау, түп тереңдету, тегістеу, түп тазалау, арналық жобалық зерттеулер, навигациялық құралдар мен жабдықтар белгілерін жасау және жөндеу, КҚБЖ , кеме қатынасы шлюздері мен техникалық флот кемелерін күтіп-ұстау және жөндеу, техникалық флот кемелерін жаңарту және жаңғырту бойынша шараларды іске асыру арқылы қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі Көлік комитетінің "Қазақстан су жолдары" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

113 671 692
106
Обеспечение безопасности судоходства на внутренних водных путях
Обеспечение безопасности судоходства в акватории порта Баутино, гарантированных габаритов судового хода на судоходных участках внутренних водных путей Иртышского и Урало-Каспийского бассейнов, р.Или, Капчагайскому водохранилищу и озеру Балхаш посредством реализации мероприятий по выставлению (снятию) и содержания знаков навигационного оборудования, дноуглублению, выправлению, дноочищению, русловым проектным изысканиям, изготовлению и ремонту знаков навигационного инвентаря и оборудования, содержанию и ремонту СУДС, судоходных шлюзов и судов технического флота, обновлению и модернизации судов технического флота
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Республиканское государственное казенное предприятие "Қазақстан су жолдары" Комитета транспорта Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан

092 "Су көлігін және су инфрақұрылымын ұстау, дамыту" 100 "Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді күтіп-ұстау"
16 726 300
107
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды және сметалық-нормативтік базаны жетілдіру
Қазақстан Республикасының құрылыс саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды және сметалық - нормативтік құжаттарды әзірлеу (өңдеу)
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты" АҚ
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру"
100 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру республикалық бюджет қаражат есебінен"

092 "Развитие, содержание водного транспорта и водной инфраструктуры" 100 "Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и содержание шлюзов"
16 726 300
107
Совершенствование нормативно-технических документов и сметно-нормативной базы в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности
Разработка (переработка) нормативно-технических документов и сметно-нормативных документов строительной отрасли Республики Казахстан
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности" 100 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности за счет средств республиканского бюджета"

1 225 968
108
Құрылыс салынған аумақтағы жер асты және жер үсті коммуникацияларын түгендеу
Құрылыс салынған аумақтағы жер асты және жер үсті коммуникацияларын түгендеу
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы" ШЖҚ РМК
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру"
100 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру республикалық бюджет қаражат есебінен"

1 225 968
108
Инвентаризация подземных и надземных коммуникаций на застроенной территории
Инвентаризация подземных и надземных коммуникаций на застроенной территории
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности" 100 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности за счет средств республиканского бюджета"

699 016
109
Шымкент агломерациясын аумақтық дамытудың өңіраралық схемасы
Шымкент агломерациясын аумақтық дамытудың өңіраралық схемасы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы" ШЖҚ РМК
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру" 100 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру республикалық бюджет қаражат есебінен"

699 016
109
Межрегиональная схема территориального развития Шымкентской агломерации
Межрегиональная схема территориального развития Шымкентской агломерации
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
100 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности за счет средств республиканского бюджета"

242 819
112
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде халықаралық және республикалық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарын, мемлекеттік шекара арқылы автомобиль өткізу пункттерін, шекара бөлімдерін (бөлімшелерін), оның ішінде мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде не тартылған инвестициялар есебінен сенімгерлік басқаруға берілген жолдарды салуды, реконструкциялауды, жөндеуді және күтіп-ұстауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Автомобиль көлігімен транзиттік жүк тасымалдарының көлемін ұлғайту мақсатында, өткізу пункттерін жаңғырту жоспарланып отыр
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы" АҚ
240 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасы арқылы өткізу пункттерін салу және реконструкциялау"

242 819
112
Оказание государственных услуг по организации строительства, реконструкции автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, автомобильных пунктов пропуска через Государственную границу, пограничных отделов (отделений), в том числе переданных в доверительное управление, в рамках выполнения государственного задания либо за счет привлеченных инвестиций
В целях увеличения объема транзитных перевозок грузов автомобильным транспортом планируется модернизация пунктов пропуска
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
240 "Строительство и реконструкция пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан"

272 961
113
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру бойынша зерттеулер жүргізу
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылауды тиімді жүзеге асыру мақсатында қаржылық бұзушылықтарды анықтау және профилактика әдістерін жетілдіруге бағытталған өзекті мәселелерге зерттеулер жүргізу
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
"Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру"
101 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау саласындағы зерттеулер"

272 961
113
Проведение исследований по совершенствованию системы государственного аудита и финансового контроля
Проведение исследования актуальных вопросов, направленных на совершенствование методов выявления и профилактики финансовых нарушений в целях эффективного осуществления государственного аудита и финансового контроля
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля" 101 "Исследования в сфере государственного аудита и финансового контроля"

221 050
114
Орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды талдамалық сүйемелдеу
Орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігіне бағалау жүргізу
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
"Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру" 102 "Экономика, мемлекеттік басқару және өңірлік даму саласында талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

221 050
114
Аналитическое сопровождение оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов
Проведение оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля" 102 "Оказание аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления и регионального развития"

247 021
115
Жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды сараптамалық-талдамалық және әдіснамалық сүйемелдеу қамтылатын қызметті бағалау жөніндегі консультациялық қызметтер
Жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды сараптамалық-талдамалық және әдіснамалық сүйемелдеу қамтылатын қызметке бағалау жүргізу
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
"Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру" 102 "Экономика, мемлекеттік басқару және өңірлік даму саласында талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

247 021
115
Консультационные услуги по оценке деятельности, включающие в себя экспертно-аналитическое и методологическое сопровождение оценки эффективности деятельности местных исполнительных органов
Проведение оценки деятельности, включающая в себя экспертно-аналитическое и методологическое сопровождение оценки эффективности деятельности местных исполнительных органов
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля"
102 "Оказание аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления и регионального развития"

13 230
116
Бизнес жүргізу жеңілдігі бойынша өңірлер мен қалалар рейтингісін өткізу
Бизнес жүргізу жеңілдігі бойынша өңірлер мен қалалар рейтингісін өткізу
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
"Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру" 102 "Экономика, мемлекеттік басқару және өңірлік даму саласында талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

13 230
116
Проведение рейтинга регионов и городов по легкости ведения бизнеса
Проведение рейтинга регионов и городов по легкости ведения бизнеса
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля" 102 "Оказание аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления и регионального развития"

48 000
117
ҚБП
4 601 810
118
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы жүйесінің Медициналық және өзге де қызметкерлері үшін оқытуды ұйымдастыру және өткізу жөніндегі қызмет
Қызметкерлердің кәсіби және коммуникативтік құзыреттіліктерін қолдау және дамыту мақсатында Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы жүйесінің медициналық және өзге де қызметкерлерін оқытуды ұйымдастыру және өткізу
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
"Медициналық технологиялар және ақпараттық жүйелер орталығы" АҚ
028 "Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы медициналық ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" 102 "Медициналық ұйымдарды техникалық және ақпараттық қамтамасыз ету"
101 987

48 000
117
ДСП
4 601 810
118
Услуга по организации и проведению обучения для медицинских и иных сотрудников системы Управления Делами Президента Республики Казахстан
Организация и проведение обучений медицинских и иных сотрудников системы Управления Делами Президента Республики Казахстан с целью поддержания и развития профессиональных и коммуникативных компетенций работников
Управление делами Президента Республики Казахстан
АО "Центр медицинских технологий и информационных систем"
028 "Обеспечение деятельности медицинских организаций Управления Делами Президента Республики Казахстан" 102 "Техническое и информационное обеспечение медицинских организаций"
101 987