Өздеріне қатысты ең төмен бағалар деңгейі қолданылатын жекелеген тауарлар түрлерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 882 қаулысы.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01. 2022 ж. бастап қолданысқа енгізіледі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Кіріспе жаңа редакцияда көзделген – ҚР Үкіметінің 24.10.2024 № 887 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін, бірақ ерте дегенде 01.01.2025 қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 444-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении перечня отдельных видов товаров, в отношении которых применяется минимальный уровень цен
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2021 года № 882.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2022.
Примечание ИЗПИ!
Преамбула предусмотрена в редакции постановления Правительства РК от 24.10.2024 № 887 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования, но не ранее 01.01.2025).
В соответствии с пунктом 2 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 25 декабря 2017 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса беріліп отырған өздеріне қатысты ең төмен бағалар деңгейі қолданылатын жекелеген тауарлар түрлерінің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Тізбе жаңа редакцияда көзделген – ҚР Үкіметінің 24.10.2024 № 887 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін, бірақ ерте дегенде 01.01.2025 қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2021 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 882 қаулысымен
бекітілген
Өздеріне қатысты ең төмен бағалар деңгейі қолданылатын жекелеген тауарлар түрлерінің тізбесі
Р/с № Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметі тауар номенклатурасының коды Тауардың атауы
1

1. Утвердить прилагаемый перечень отдельных видов товаров, в отношении которых применяется минимальный уровень цен.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 14 декабря 2021 года № 882
Примечание ИЗПИ!
Перечень предусмотрен в редакции постановления Правительства РК от 24.10.2024 № 887 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования, но не ранее 01.01.2025).
Перечень отдельных видов товаров, в отношении которых применяется минимальный уровень цен
№п/п Код товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза Наименование товара
1

2207 10 000 0
спирттің шоғырлану көлемі 80 % немесе одан астам денатуратталмаған этил спирті
2
2208 20 120 0
жүзім шарабының дистилляциясы немесе жүзім сығындысы нәтижесінде алынған сыйымдылығы 2 литр немесе одан кем ыдыстардағы коньяк, спирт тұнбалары
3
2208 60 110 0
сыйымдылығы 2 литр немесе одан кем ыдыстардағы спирттің шоғырлану көлемі 45,4 % немесе одан кем арақ
4
2208 90 990 0
сыйымдылығы 2 литрден астам ыдыстардағы спирттің шоғырлану көлемі 80 %-дан кем денатуратталмаған этил спирті
____________________________

2207 10 000 0
спирт этиловый неденатурированный с концентрацией спирта 80 объема % или более
2
2208 20 120 0
коньяк, спиртовые настойки, полученные в результате дистилляции виноградного вина или выжимок винограда, в сосудах емкостью 2 литра или менее
3
2208 60 110 0
водка с концентрацией спирта 45,4 объема % или менее, в сосудах Ұмкостью 2 литра или менее
4
2208 90 990 0
спирт этиловый неденатурированный с концентрацией спирта менее 80 объема %, в сосудах Ұмкостью более 2 литров