Өздеріне қатысты ең төмен бағалар деңгейі қолданылатын жекелеген тауарлар түрлерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 882 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01. 2022 ж. бастап қолданысқа енгізіледі
2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 444-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении перечня отдельных видов товаров, в отношении которых применяется минимальный уровень цен
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2021 года № 882
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии с пунктом 2 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 25 декабря 2017 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса беріліп отырған өздеріне қатысты ең төмен бағалар деңгейі қолданылатын жекелеген тауарлар түрлерінің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2021 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 882 қаулысымен
бекітілген
Өздеріне қатысты ең төмен бағалар деңгейі қолданылатын жекелеген тауарлар түрлерінің тізбесі
Р/с № Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметі тауар номенклатурасының коды Тауардың атауы
1

1. Утвердить прилагаемый перечень отдельных видов товаров, в отношении которых применяется минимальный уровень цен.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 14 декабря 2021 года № 882
Перечень отдельных видов товаров, в отношении которых применяется минимальный уровень цен
№п/п Код товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза Наименование товара
1

2207 10 000 0
спирттің шоғырлану көлемі 80 % немесе одан астам денатуратталмаған этил спирті
2
2208 20 120 0
жүзім шарабының дистилляциясы немесе жүзім сығындысы нәтижесінде алынған сыйымдылығы 2 литр немесе одан кем ыдыстардағы коньяк, спирт тұнбалары
3
2208 60 110 0
сыйымдылығы 2 литр немесе одан кем ыдыстардағы спирттің шоғырлану көлемі 45,4 % немесе одан кем арақ
4
2208 90 990 0
сыйымдылығы 2 литрден астам ыдыстардағы спирттің шоғырлану көлемі 80 %-дан кем денатуратталмаған этил спирті
____________________________

2207 10 000 0
спирт этиловый неденатурированный с концентрацией спирта 80 объема % или более
2
2208 20 120 0
коньяк, спиртовые настойки, полученные в результате дистилляции виноградного вина или выжимок винограда, в сосудах емкостью 2 литра или менее
3
2208 60 110 0
водка с концентрацией спирта 45,4 объема % или менее, в сосудах Ұмкостью 2 литра или менее
4
2208 90 990 0
спирт этиловый неденатурированный с концентрацией спирта менее 80 объема %, в сосудах Ұмкостью более 2 литров