"Шаруа немесе фермер қожалығын жүргізу үшін Қазақстан Республикасы азаматының, ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін шетелдік қатысуы жоқ Қазақстан Республикасының мемлекеттік емес заңды тұлғасының және оның үлестес тұлғаларының жеке меншік құқығында болуы мүмкін республика және бір әкімшілік аудан (қала), облыс шегіндегі ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің шекті (ең жоғарғы) мөлшерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 қазандағы № 1071 қаулысының қолданысын тоқтата тұру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 947 қаулысы.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 30.12.2021 ж. бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шаруа немесе фермер қожалығын жүргізу үшін Қазақстан Республикасы азаматының, ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін шетелдік қатысуы жоқ Қазақстан Республикасының мемлекеттік емес заңды тұлғасының және оның үлестес тұлғаларының жеке меншік құқығында болуы мүмкін республика және бір әкімшілік аудан (қала), облыс шегіндегі ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің шекті (ең жоғарғы) мөлшерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 қазандағы № 1071 қаулысының қолданысы 2026 жылғы 31 желтоқсанға дейін тоқтатыла тұрсын.
2. Осы қаулы 2021 жылғы 30 желтоқсаннан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О приостановлении действия постановления Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2003 года № 1071 "Об утверждении предельных (максимальных) размеров земельных участков сельскохозяйственного назначения в пределах республики и одного административного района (города), области, которые могут находиться на праве частной собственности у гражданина Республики Казахстан для ведения крестьянского или фермерского хозяйства, негосударственного юридического лица Республики Казахстан без иностранного участия и его аффилированных лиц для ведения сельскохозяйственного производства"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2021 года № 947.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 30.12.2021.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приостановить до 31 декабря 2026 года действие постановления Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2003 года № 1071 "Об утверждении предельных (максимальных) размеров земельных участков сельскохозяйственного назначения в пределах республики и одного административного района (города), области, которые могут находиться на праве частной собственности у гражданина Республики Казахстан для ведения крестьянского или фермерского хозяйства, негосударственного юридического лица Республики Казахстан без иностранного участия и его аффилированных лиц для ведения сельскохозяйственного производства".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 30 декабря 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин