"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 995 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 11 желтоқсандағы № 1102 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 11.12.2023 № 1102 қаулысымен.
"Ұлттық әл-ауқат қоры туралы" 2012 жылғы 1 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2-тармағының 15-2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамы (келісу бойынша) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Нұр-Сұлтан қаласында отбасылық демалыс саябағының құрылысын қаржыландыруды;
2) осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О некоторых вопросах акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2021 года № 995. Отменено постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2023 года № 1102.
Сноска. Отменено постановлением Правительства РК от 11.12.2023 № 1102.
В соответствии с подпунктом 15-2) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 1 февраля 2012 года "О Фонде национального благосостояния" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Акционерному обществу "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына" (по согласованию) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) финансирование строительства парка семейного отдыха в городе Нур-Султане;
2) принятие необходимых мер, вытекающих из настоящего постановления.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин