"Зерде" ұлттық инфокоммуникация холдингі" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 27 қаңтардағы № 32 қаулысы.
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 181-бабының 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен "Зерде" ұлттық инфокоммуникация холдингі" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамына мемлекеттік органдардың өкілдерін осы қаулыға қосымшаға сәйкес құрамда сайлауды қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 27 қаңтардағы
№ 32 қаулысына
қосымша
"Зерде" ұлттық инфокоммуникация холдингі" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамына сайланатын мемлекеттік органдардың өкілдері
Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 06.05.2022 № 285 қаулысымен.
Мәдиев
Жасұлан Хасенұлы
-
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі бірінші вице-министрі
Керімрай
Данабек Алтынбекұлы
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің аппарат басшысы
Ахметов
Ербол Сабыржанұлы
-
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті төрағасының орынбасары

О составе Совета директоров акционерного общества "Национальный инфокоммуникационный холдинг "Зерде"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 января 2022 года № 32.
В соответствии с пунктом 3 статьи 181 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание представителей государственных органов в состав Совета директоров акционерного общества "Национальный инфокоммуникационный холдинг "Зерде" в составе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 января 2022 года № 32
Представители государственных органов для избрания в состав Совета директоров акционерного общества "Национальный инфокоммуникационный холдинг "Зерде"
Сноска. Приложение с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 06.05.2022 № 285.
Мадиев
Жаслан Хасенович
-
первый вице-министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Керимрай Данабек Алтынбекулы
-
руководитель аппарата Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Ахметов
Ербол Сабыржанович
-
заместитель председателя Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан