Цифрлық трансформацялау бағдарламаларын іске асыру үшін бизнес-процестердің (С2С, С2В, С2С) реинжинирингі бойынша көрсетілетін қызметтерді берушіні айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 24 наурыздағы № 157 қаулысы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 24 наурыздағы № 157 қаулысы
"Мемлекеттік сатып алу туралы" 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 39-бабы 3-тармағының 56) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің "Цифрлық үкіметті қолдау орталығы" шаруашылық жүргізу құқыгындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны цифрлық трансформациялау бағдарламаларын іске асыру үшін бизнес-процестердің (02С, 02В, 020) реинжинирингі бойынша көрсетілетін қызметтерді беруші болып айқындалсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

Об определении поставщика услуг по реинжинирингу бизнес-процессов (G2C, G2B, G2G) для реализации программ цифровой трансформации
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 марта 2022 года № 157
В соответствии с подпунктом 56) пункта 3 статьи 39 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр поддержки цифрового правительства" Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан поставщиком услуг по реинжинирингу бизнес-процессов (G2C, G2B, G2G) для реализации программ цифровой трансформации.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов