"Хабар" агенттігі" және "Қазақпарат" халықаралық ақпараттық агенттігі" акционерлік қоғамдарының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 200 қаулысы
"Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңы 8-бабының 4) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрі Асқар Қуанышұлы Омаровты "Хабар" агенттігі" және "Қазақпарат" халықаралық ақпараттық агенттігі" акционерлік қоғамдары директорлар кеңестерінің құрамына сайлауды қамтамасыз етсін.
2. "Хабар" агенттігі" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің мүшесі Аида Ғалымқызы Балаеваның өкілеттіктері тоқтатылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О некоторых вопросах акционерных обществ "Агентство "Хабар" и "Международное информационное агентство "Казинформ"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2022 года № 200
В соответствии с подпунктом 4) статьи 8 Конституционного закона Республики Казахстан "О Правительстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству информации и общественного развития Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить избрание Министра информации и общественного развития Республики Казахстан Умарова Аскара Куанышевича в составы советов директоров акционерных обществ "Агентство "Хабар" и "Международное информационное агентство "Казинформ".
2. Прекратить полномочия члена Совета директоров акционерного общества "Агентство "Хабар" Балаевой Аиды Галымовны.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов