Н.В. Пан туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 18 сәуірдегі № 228 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
басқа жұмысқа ауысуына байланысты Наталья Виссарионовна Пан Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О Пан Н. В.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2022 года № 228.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
освободить Пан Наталью Виссарионовну от должности вице-министра юстиции Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики
Казахстан
А. Смаилов