А.Қ. Мұқанова туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 18 сәуірдегі № 229 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Алма Қайратқызы Мұқанова Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О Мукановой А. К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2022 года № 229
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Муканову Алму Кайратовну вице-министром юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики
Казахстан
А. Смаилов