Есірткі, психотроптық заттар мен прекурсорларға Қазақстан Республикасының 2022 жылға арналған мемлекеттік квотасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 26 сәуірдегі № 247 қаулысы
"Есірткі, психотроптық заттар, сол тектестер мен прекурсорлар және олардың заңсыз айналымы мен теріс пайдаланылуына қарсы іс-қимыл шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса беріліп отырған:
1) заңды тұлғалар үшін 2022 жылға арналған есiрткiге қажеттілік есебі;
2) заңды тұлғалар үшін 2022 жылға арналған психотроптық заттарға қажеттiлiк есебі;
3) заңды тұлғалар үшін 2022 жылға арналған прекурсорларға қажеттiлiк есебі бекiтiлсiн.

Об утверждении государственной квоты Республики Казахстан на наркотические средства, психотропные вещества и прекурсоры на 2022 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2022 года № 247
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан "О наркотических средствах, психотропных веществах, их аналогах и прекурсорах и мерах противодействия их незаконному обороту и злоупотреблению ими" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) расчет потребности наркотических средств для юридических лиц на 2022 год;
2) расчет потребности психотропных веществ для юридических лиц на 2022 год;
3) расчет потребности прекурсоров для юридических лиц на 2022 год.