"2022 – 2024 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 872 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 13 мамырдағы № 308 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2022 ж. бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2022 – 2024 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 872 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған республикалық бюджет, оның ішінде 2022 жылға мынадай:
1) кірістер – 15 664 981 259 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер бойынша – 9 816 780 519 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 343 224 400 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 251 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 5 502 725 340 мың теңге;
2) шығындар – 18 062 677 021 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 494 481 197 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 646 297 309 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 151 816 112 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 86 085 873 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 86 085 873 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -2 978 262 832 мың теңге немесе елдің жалпы iшкi өнiміне қатысты 3,3 пайыз;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы – -9 342 602 832 мың теңге немесе елдің жалпы ішкі өнімінің 10,2 пайызы;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 978 262 832 мың теңге көлемінде атқаруға қабылдансын.";
2-тармақта:
мынадай мазмұндағы 4-1), 6-1), 8-1), 8-2), 14-1), 14-2) және 14-3) тармақшалармен толықтырылсын:
"4-1) осы қаулыға 4-1-қосымшаға сәйкес Алматы қаласының бюджетіне ішкі істер органдарының материалдық-техникалық базасын қалпына келтіруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;";
"6-1) осы қаулыға 6-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетіне ішкі істер органдарының қосымша штат санын ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;";
"8-1) осы қаулыға 8-1-қосымшаға сәйкес Қызылорда облысының бюджетіне Арал теңізінің құрғаған түбінде (АТҚТ) фитоорманмелиоративтік жұмыстар кезінде орман шаруашылығы субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2021 года № 872 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2022 – 2024 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2022 года № 308.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2022.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2021 года № 872 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2022 – 2024 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Принять к исполнению республиканский бюджет на 2022 – 2024 годы, в том числе на 2022 год, в следующих объемах:
доходы –15 664 981 259 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 816 780 519 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 343 224 400 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 251 000 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 5 502 725 340 тысяч тенге;
2) затраты – 18 062 677 021 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 494 481 197 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 646 297 309 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 151 816 112 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –86 085 873 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 86 085 873 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета – -2 978 262 832 тысячи тенге, или 3,3 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) ненефтяной дефицит бюджета – -9 342 602 832 тысячи тенге, или 10,2 процента к валовому внутреннему продукту страны;
7) финансирование дефицита бюджета – 2 978 262 832 тысячи тенге.";
в пункте 2:
дополнить подпунктами 4-1), 6-1), 8-1), 8-2), 14-1), 14-2) и 14-3) следующего содержания:
"4-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов бюджету города Алматы на восстановление материально-технической базы органов внутренних дел согласно приложению 4-1 к настоящему постановлению;";
"6-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджету города республиканского значения, столицы на содержание и материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности органов внутренних дел согласно приложению 6-1 к настоящему постановлению;";
"8-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов бюджету Кызылординской области на возмещение части расходов, понесенных субъектом лесного хозяйства при фитолесомелиоративных работах на осушенном дне Аральского моря (ОДАМ) согласно приложению 8-1 к настоящему постановлению;

8-2) осы қаулыға 8-2-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;";
"14-1) осы қаулыға 14-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
14-2) осы қаулыға 14-2-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
14-3) осы қаулыға 14-3-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне басым дақылдар өндірісін дамытуды субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;";
21) тармақша алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 34-1), 36-1), 41-1) және 48-1) тармақшалармен толықтырылсын:
"34-1) осы қаулыға 34-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге мұғалімдер тапшылығы бар өңірлерге тартылған, бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының үздік педагогтеріне қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;";
"36-1) осы қаулыға 36-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне сұранысқа ие мамандықтар бойынша жастарды тегін техникалық және кәсіптік біліммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;";
"41-1) осы қаулыға 41-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жергілікті деңгейдегі денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;";
"48-1) осы қаулыға 48-1-қосымшаға сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының бюджетіне археологиялық ескерткіштерді сақтауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;";
53) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"53) осы қаулыға 53-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне 2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;";

8-2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства согласно приложению 8-2 к настоящему постановлению;";
"14-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок, согласно приложению 14-1 к настоящему постановлению;
14-2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических) согласно приложению 14-2 к настоящему постановлению;
14-3) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование развития производства приоритетных культур согласно приложению 14-3 к настоящему постановлению;";
подпункт 21) исключить;
дополнить подпунктами 34-1), 36-1), 41-1) и 48-1) следующего содержания:
"34-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на доплату лучшим педагогам организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования, привлеченным в регионы, имеющие дефицит учителей, согласно приложению 34-1 к настоящему постановлению;";
"36-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на обеспечение молодежи бесплатным техническим и профессиональным образованием по востребованным специальностям согласно приложению 36-1 к настоящему постановлению;";
"41-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на материально-техническое оснащение организаций здравоохранения на местном уровне согласно приложению 41-1 к настоящему постановлению;";
"48-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов бюджету Северо-Казахстанской области на сохранение археологических памятников согласно приложению 48-1 к настоящему постановлению;";
подпункт 53) изложить в следующей редакции:
"53) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Национального проекта по развитию предпринимательства на 2021-2025 годы согласно приложению 53 к настоящему постановлению;";

мынадай мазмұндағы 53-1), 54-1), 57-1) және 57-2) тармақшалармен толықтырылсын:
"53-1) осы қаулыға 53-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;";
"54-1) осы қаулыға 54-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жер учаскелерін мемлекет мұқтажы үшін алып қоюға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;";
"57-1) осы қаулыға 57-1-қосымшаға сәйкес ауылдық елді мекендер мен шағын қалаларда микрокредиттер беру үшін облыстық бюджеттерге кредит берудің сомаларын бөлу;
57-2) осы қаулыға 57-2-қосымшаға сәйкес агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің ирригациялық жүйелер кешенін сатып алуы және оларды орнату жөніндегі дайындық жұмыстарын қаржыландыру үшін облыстық бюджеттерге кредит берудің сомаларын бөлу;";
мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен 2022 жылғы 1 шілдеге дейінгі мерзімде осы қаулының 2-тармағының 8-2) тармақшасында көрсетілген облыстық бюджеттердің, республикалық маңызы бар қалалар, астана бюджеттерінің 2022 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану тәртібі туралы шешімнің жобасын Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.".
көрсетілген қаулыға 1, 2, 5, 7, 9, 12, 13, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 29, 30, 42, 43, 45, 46, 47, 52, 54, 55, 57, 60, 61 және 63-қосымшалар осы қаулыға 1, 2, 4, 6, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 40, 41 және 42-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулыға 3, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 23, 24, 25, 31, 33, 35, 38 және 39-қосымшаларға сәйкес көрсетілген қаулы 4-1, 6-1, 8-1, 8-2, 14-1, 14-2, 14-3, 34-1, 36-1, 41-1, 48-1, 53-1, 54-1, 57-1 және 57-2-қосымшалармен толықтырылсын;
21-қосымша алып тасталсын;
53-қосымшаның тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне 2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу.".
2. Орталық атқарушы органдар екі апта мерзімде Қазақстан Республикасы Үкіметінің бұрын қабылданған шешімдерін осы қаулыға сәйкес келтіруді қамтамасыз етсін.

дополнить подпунктами 53-1), 54-1), 57-1) и 57-2) следующего содержания:
"53-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов согласно приложению 53-1 к настоящему постановлению;";
"54-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на изъятие земельных участков для государственных нужд согласно приложению 54-1 к настоящему постановлению;";
"57-1) распределение сумм кредитования областным бюджетам для микрокредитования в сельских населенных пунктах и малых городах согласно приложению 57-1 к настоящему постановлению;
57-2) распределение сумм кредитования областным бюджетам для приобретения субъектами агропромышленного комплекса ирригационных систем и финансирования подготовительных работ по их установке согласно приложению 57-2 к настоящему постановлению;"
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан в срок до 1 июля 2022 года проект решения о порядке использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов республиканского значения, столицы на 2022 год, указанного в подпункте 8-2) пункта 2 настоящего постановления.".
приложения 1, 2, 5, 7, 9, 12, 13, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 29, 30, 42, 43, 45, 46, 47, 52, 54, 55, 57, 60, 61 и 63 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 4, 6, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 40, 41 и 42 к настоящему постановлению;
дополнить указанное постановление приложениями 4-1, 6-1, 8-1, 8-2, 14-1, 14-2, 14-3, 34-1, 36-1, 41-1, 48-1, 53-1, 54-1, 57-1 и 57-2 согласно приложениям 3, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 23, 24, 25, 31, 33, 35, 38 и 39 к настоящему постановлению;
приложение 21 исключить;
заголовок приложения 53 изложить в следующей редакции:
"Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Национального проекта по развитию предпринимательства на 2021-2025 годы".
2. Центральным исполнительным органам в двухнедельный срок обеспечить приведение ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим постановлением.

6 358
101
Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасы ғимараттарын, құрылыстарын салу
6 358
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Нұр-Сұлтан қаласы
6 358
"Нұр-Сұлтан қаласы Есіл ауданы, Мәңгілік Ел даңғылы, №2 және №4 үйде орналасқан Қазақстан Республикасы Парламентінің (Сенат, Мәжіліс) қолданыстағы әкімшілік ғимараттарына резервтік электрмен жабдықтау желілерін салу" ЖСҚ әзірлеу
6 358
2
Қорғаныс
58 076 079
34 045 874
11 362 824
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
41 973 478
23 156 657
2 020 145
006
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
41 973 478
23 156 657
2 020 145
100
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
41 973 478
23 156 657
2 020 145
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
4 785 815
667 000
Қызмет бабында пайдалану үшін
4 000 000
Ақмола облысы Целиноград ауданының Қосшы ауылында геологиялық жағдайлары қалыпты ІІІА және ІВ климаттық кіші аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
550 000
667 000
"Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында геологиялық жағдайлары қалыпты ІВ, ІІІА климаттық кіші аудандарға арналған V типті 2 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенінің" құрылысына" үлгілік жобаны байланыстыру бойынша ЖСҚ әзірлеу
15 038
"Ақмола облысы Целиноград ауданы Талапкер ауылында геологиялық жағдайлары қалыпты ІВ және ІІІА климаттық кіші аудандарға арналған V типті 2 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенінің" құрылысына" үлгілік жобаны байланыстыру бойынша ЖСҚ әзірлеу
15 140
Щучинск қаласындағы СПЧ-6 қысымы 0,3 МПа дейін жылу жүйесін сұйық отыннан газға реконструкциялау
62 004
Щучинск қаласындағы СПЧ-7 қысымы 0,3 МПа дейін жылу жүйесін сұйық отыннан газға реконструкциялау
64 843
Зеленый Бор ауылындағы СПЧ-9 қысымы 0,3 МПа дейін жылу жүйесін сұйық отыннан газға реконструкциялау
62 004
Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай көлінің жағасында суда құтқару станциясының құрылысы
2 083
Ақмола облысы Бурабай ауданы Үлкен Шабақты көлінің жағасында суда құтқару станциясының құрылысы
14 703
Алматы облысы
20 892 250
17 014 391
2 020 145
"Қорғас" халықаралық шекара маңы ынтымақтастығы орталығы ауданындағы Қорғас өзенінде қорғау құрылыстарын және "Қорғас" (Қорғас-1) кедені ғимараттарын салу
7 311 250
6 933 391
Алматы облысы Панфилов ауданында "Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығы (ШЫХО), "Қорғас-Шығыс қақпасы" шекара маңы сауда-экономикалық аймағы (ШСЭА), Басқыншы, Қорғас кенттері және шекара маңы бекеті учаскелерінде Қорғас өзені бойынша арна қалыптастыру және қорғау құрылыстары

6 358
101
Строительство зданий, сооружений Управления материально-технического обеспечения
6 358
в том числе инвестиционные проекты:
город Нур-Султан
6 358
Разработка ПСД "Строительство сетей резервного электроснабжения существующих административных зданий Парламента Республики Казахстан (Сенат, Мажилис), расположенных по пр. Мәңгілік Ел, дом №2 и №4, района Есиль г. Нур-Султане"
6 358
2
Оборона
58 076 079
34 045 874
11 362 824
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
41 973 478
23 156 657
2 020 145
006
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
41 973 478
23 156 657
2 020 145
100
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
41 973 478
23 156 657
2 020 145
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
4 785 815
667 000
Для служебного пользования
4 000 000
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II типа для IIIА и IВ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в селе Косшы, Целиноградского района, Акмолинской области
550 000
667 000
Разработка ПСД по привязке типового проекта на "Строительство "Комплекса пожарного депо на 2 автомобиля V-типа для IВ, IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в селе Жибек жолы, Аршалынского района, Акмолинской области"
15 038
Разработка ПСД по привязке типового проекта на "Строительство "Комплекса пожарного депо на 2 автомобиля V-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в селе Талапкер, Целиноградского района, Акмолинской области"
15 140
Реконструкция системы отопления с жидкого топлива на газовое с давлением до 0,3 МПа СПЧ-6 города Щучинска
62 004
Реконструкция системы отопления с жидкого топлива на газовое с давлением до 0,3 МПа СПЧ-7 города Щучинск
64 843
Реконструкция системы отопления с жидкого топлива на газовое с давлением до 0,3 МПа СПЧ-9 с.Зеленый Бор
62 004
Строительство водно-спасательной станции на берегу озера Боровое Бурабайского района Акмолинской области
2 083
Строительство водно-спасательной станций на берегу озера Большое Чебачье Бурабайского района Акмолинской области
14 703
Алматинская область
20 892 250
17 014 391
2 020 145
Строительство защитных сооружений на реке Хоргос в районе Международного центра приграничного сотрудничества и зданий таможни "Коргос" (Хоргос-1)
7 311 250
6 933 391
Руслоформирующие и защитные сооружения по реке Хоргос на участках Международного центра приграничного сотрудничества (МЦПС) "Хоргос", Приграничной торгово-экономической зоны (ПТЭЗ) "Хоргос - Восточные ворота", поселков Баскунчи, Хоргос и пограничной заставы в Панфиловском районе Алматинской области"

13 281 000
10 081 000
2 020 145
Талдықорған қаласы, Балапанов көшесі 45/4 мекенжайында сейсмикалық белсенділігі 8 балл II, IIIА, IIIВ, IVГ климаттық аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
300 000
Қарағанды облысы
600 000
Жезқазған қаласында геологиялық жағдайлары қалыпты ІВ және ІІІА климаттық кіші аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
300 000
Сәтпаев қаласында геологиялық жағдайлары қалыпты IВ және IIIА климаттық кіші аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
300 000
Қостанай облысы
16 295
"Рудный қаласында геологиялық жағдайлары қалыпты ІВ және ІІІА климаттық кіші аудандарға арналған II типті 4 втомобильге арналған өрт сөндіру депосының кешенін салуға" үлгілік жобаны байланыстыру бойынша ЖСҚ әзірлеу
16 295
Қызылорда облысы
17 901
Қызылорда облысы Арал қаласы өрт сөндіру депосының ғимаратын газбен жабдықтау
17 901
Солтүстік Қазақстан облысы
642 986
Жобалық геологиялық жағдайлары қалыпты IБ және IIIA климаттық кіші аудандарына арналған жеке жоба бойынша СҚО Қызылжар өңіріндегі Пестрое көлінің жағасында жедел-құтқару жасағы кешенінің құрылысы
342 986
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының "Береке" ықшам ауданында 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
300 000
Түркістан облысы
663 070
Түркістан қаласында, Кентау трассасы бойында, 048-орамда "Cейсмикалық белсенділігі 7 балл IVА IVГ климаттық кіші аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу"
618 400
"Түркістан облысы Түркістан қаласында Шәуілдір трассасы бойында "геологиялық жағдайлары қалыпты IVA, IVГ климаттық кіші аудандарға арналған II типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенінің" құрылысы" үлгілік жобасын байланыстыру бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
23 624
"Түркістан облысы Келес ауданы Ақтөбе ауылдық округінің Қызыләскер ауылында сейсмикалық белсенділігі 8 балл болатын V типті ІІІА, ІІІВ, IVГ климаттық кіші аудандардағы 2 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенінің" құрылысы" үлгілік жобасын байланыстыру бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
21 046
Алматы қаласы
14 290 471
5 475 266
Ақсай өзенінің бассейнінде сел ұстайтын бөгетін салу
10 520 970
5 475 266
Үлкен Алматы өзенінің жоғарғы жағы мен Аюсай өзені сағасынан төмен сел ұстайтын бөгетін салу
3 769 501
Нұр-Сұлтан қаласы
64 690
ӘК (әуе кемелерін) сақтау және техникалық қызмет көрсету үшін ангарлар салуға ЖСҚ әзірлеу
64 690
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
16 102 601
10 889 217

13 281 000
10 081 000
2 020 145
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля ІІ-го типа для II, IIIА, IIIВ, IVГ климатических районов с сейсмической активностью 8 баллов в г. Талдыкорган по ул. Балапанова 45/4
300 000
Карагандинская область
600 000
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в г. Жезказгане
300 000
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в г. Сатпаев
300 000
Костанайская область
16 295
Разработка ПСД по привязке типового проекта на "Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в г. Рудный"
16 295
Кызылординская область
17 901
Газоснабжение здания пожарного депо г.Аральск Кызылординской области
17 901
Северо-Казахстанская область
642 986
Строительство комплекса оперативно-спасательного отряда на берегу озера Пестрое в Кызылжарском районе СКО по индивидуальному проекту для IB и IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями
342 986
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля в микрорайоне "Береке" г.Петропавловск Северо-Казахстанской области
300 000
Туркестанская область
663 070
"Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля ІІ типа для IVА IVГ климатических подрайонов с сейсмической активностью 7 баллов" в городе Туркестане по трассе Кентау 048 квартал
618 400
Разработка проектно-сметной документации по привязке типового проекта "Строительство "Комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II типа для IVA, IVГ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в городе Туркестане Туркестанской области, по трассе Шаульдер"
23 624
Разработка проектно-сметной документации по привязке типового проекта "Строительство "Комплекса пожарного депо на 2 автомобиля V типа IIIА, IIIВ, IVГ климатических подрайонов с сейсмической активностью 8 баллов" в селе Кызыласкер сельского округа Актобе Келесского района Туркестанской области"
21 046
город Алматы
14 290 471
5 475 266
Строительство селезадерживающей плотины в бассейне реки Аксай
10 520 970
5 475 266
Строительство селезадерживающей плотины в верховьях реки Улкен Алматы ниже устья реки Аюсай
3 769 501
город Нур-Султан
64 690
Разработка ПСД на строительство ангаров для хранения и технического обслуживания ВС (воздушных судов)
64 690
208
Министерство обороны Республики Казахстан
16 102 601
10 889 217

077
Қылмыстық-атқару жүйесінің қызметін ұйымдастыру
25 698
102
Қылмыстық-атқару жүйесінің объектілерін салу, реконструкциялау
25 698
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
12 849
"ҚР ҮЖ 1500 МТМ (ІВ, IIIА) -2.2-2012 геологиялық жағдайлары қалыпты (ІВ, IIIА) климаттық кіші аудандар үшін "1500 орынға арналған мамандандырылған түзеу мекемесі" үлгілік жобасынан алынған "ЕЦ 166/25 мекемесі" жалпы толтыру лимиті 184 орынды екі тұрғын блогын салу" үлгілік жобасын жергілікті жерге байланыстыру
12 849
Нұр-Сұлтан қаласы
12 849
"ҚР ҮЖ 1500 МТМ (ІВ, IIIА) -2.2-2012 геологиялық жағдайлары қалыпты (IB, IIIA) климаттық кіші аудандар үшін "1500 орынға арналған мамандандырылған түзеу мекемесі" үлгілік жобасынан алынған "ЕЦ 166/5 мекемесі" жалпы толтыру лимиті 184 орынды екі тұрғын блогын салу" үлгілік жобасын жергілікті жерге байланыстыру
12 849
410
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
4 864 165
002
Ұлттық қауіпсіздік жүйесін дамыту бағдарламасы
4 864 165
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
4 864 165
Ұлттық қауіпсіздік жүйесін дамыту бағдарламасы
4 864 165
501
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
2 825 969
001
Сот органдарының азаматтардың және ұйымдардың құқықтарын, бостандықтары мен заңды мүдделерін сотта қорғауды қамтамасыз етуі
2 825 969
107
"Төрелік 2.0" Қазақстан Республикасы сот органдарының автоматтандырылған ақпараттық-талдау жүйесінің" компоненттерін жаңғырту
285 662
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
285 662
"Төрелік 2.0" Қазақстан Республикасы сот органдарының автоматтандырылған ақпараттық-талдау жүйесінің" компоненттерін жаңғырту
285 662
112
Сот жүйесі органдарының объектілерін салу
2 540 307
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы облысы
21 152
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласында қалалық сот ғимаратының құрылысы (ҚР 5 ЗРС (IB, IIIB, IVГ)-9С-2.2-2011 ТЖ байлау). Түзету
10 576
Алматы облысының Қапшағай қаласындағы қалалық соттың құрылысы (ҚР 5 3РС (IB, IIID, IVГ) 7С-2.2-2010 типтік жобасын байланыстыру). Түзету
10 576
Шығыс Қазақстан облысы
14 003
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласында сот ғимаратының құрылысы
14 003
Солтүстік Қазақстан облысы
5 152
Солтүстік Қазақстан облысы Ғ.Мүсірепов атындағы ауданның Новоишимск ауылында 3 құрамдық сот ғимаратын салу. Түзету (3 3С-2.2-2013 ҚР ТЖ бойынша)
5 152
Түркістан облысы
2 500 000
Түркістан облысы, Түркістан қаласындағы № 1 әкімшілік ғимаратының құрылысы
2 500 000
502
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы

077
Организация деятельности уголовно-исполнительной системы
25 698
102
Строительство, реконструкция объектов уголовно-исполнительной системы
25 698
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
12 849
Привязка типового проекта к местности "Строительство двух жилых блоков с общим лимитом наполнения 184 мест в "Учреждении ЕЦ 166/25" из типового проекта "Специализированное исправительное учреждение на 1500 мест" для IB, IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями ТП РК 1500 СИУ (IB, IIIA)-2.2-2012
12 849
город Нур-Султан
12 849
Привязка типового проекта к местности "Строительство двух жилых блоков с общим лимитом наполнения 184 места в "Учреждении ЕЦ 166/5" из типового проекта "Специализированное исправительное учреждение на 1500 мест" для IB, IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями ТП РК 1500 СИУ (IB, IIIA)-2.2-2012
12 849
410
Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
4 864 165
002
Программа развития системы национальной безопасности
4 864 165
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
4 864 165
Программа развития системы национальной безопасности
4 864 165
501
Верховный Суд Республики Казахстан
2 825 969
001
Обеспечение судебными органами судебной защиты прав, свобод и законных интересов граждан и организаций
2 825 969
107
Модернизация компонентов "Автоматизированной информационно-аналитической системы судебных органов Республики Казахстан "Төрелік 2.0"
285 662
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
285 662
Модернизация компонентов "Автоматизированной информационно-аналитической системы судебных органов Республики Казахстан "Төрелік 2.0"
285 662
112
Строительство объектов органов судебной системы
2 540 307
в том числе инвестиционные проекты:
Алматинская область
21 152
РП "Строительство здания городского суда в г.Есик Енбекшиказахского района Алматинской области (привязка ТП РК 5 3РС (IB, IIID, IVГ)-9С-2.2-2011). Корректировка"
10 576
РП "Строительство городского суда в г.Капшагай Алматинской области (привязка ТП РК 5 3РС (IB, IIID, IVГ)-7С-2.2-2010). Корректировка"
10 576
Восточно-Казахстанская область
14 003
Строительство здания суда в городе Семей Восточно-Казахстанской области
14 003
Северо-Казахстанская область
5 152
Строительство здания суда на 3 состава в с. Новоишимское района им. Г.Мусрепова Северо-Казахстанской области. Корректировка (по ТП РК 3 3С-2.2-2013)
5 152
Туркестанская область
2 500 000
Строительство административного здания № 1 в городе Туркестане Туркестанской области
2 500 000
502
Генеральная прокуратура Республики Казахстан

2 800 771
001
Қазақстан Республикасында заңдардың және заңға тәуелді актілердің дәлме-дәл және бірізді қолданылуына жоғары қадағалауды жүзеге асыру
2 800 771
102
Прокуратура органдары үшін объектілер салу, реконструкциялау
2 800 771
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Түркістан облысы
2 800 771
Түркістан қаласында Түркістан облысы прокуратурасының қызметкерлерін орналастыруға арналған әкімшілік ғимаратының құрылысы
2 800 771
681
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі
2 152 417
002
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік күзет қызметін дамыту бағдарламасы
2 152 417
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
2 152 417
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік күзет қызметін дамыту бағдарламасы
2 152 417
4
Бiлiм беру
1 008 050
4 723 283
201
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
1 000 000
4 723 283
079
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кадрларын оқыту, біліктілігін арттыру және қайта даярлау
1 000 000
4 723 283
105
Білім беру объектілерін салу
1 000 000
4 723 283
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Солтүстік Қазақстан облысы
1 000 000
4 723 283
Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланы Әскери институтының ғимараттары мен құрылыстарын салу
1 000 000
4 723 283
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
8 050
006
Мәдениет пен өнер саласындағы техникалық, кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
8 050
102
Мәдениет және өнер саласында қызметін жүзеге асыратын білім беру объектілерін салу, реконструкциялау
8 050
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы қаласы
8 050
Алматы қаласы, Масанчи көшесі, 67 орналасқан А. Селезнев атындағы Алматы хореографиялық училищесінің жанындағы аумақты абаттандыру және апатты құрылыстарды бұзу арқылы ғимараттың қасбетін қайта құру бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
8 050
5
Денсаулық сақтау
49 169 410
4 424 566
3 160 865
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
49 169 410
4 424 566
3 160 865
053
Арнайы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту
49 169 410
4 424 566
3 160 865
114
Республикалық деңгейдегі денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
49 169 410
4 424 566
3 160 865
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы қаласы
269 410
Алматы қаласында Жахангер көшесі, 14 бойынша GMP талаптарына сәйкес иммунобиологиялық препараттарды шығару жөніндегі кешенді салу (жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу)
140 884
"Отан соғысының мүгедектеріне арналған республикалық клиникалық госпиталь" ШЖҚ РМК жанындағы Ладушкин көшесі, 120А мекенжайында орналасқан 120 төсектік көп бейінді аурухананың құрылысы" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу

2 800 771
001
Осуществление высшего надзора за точным и единообразным применением законов и подзаконных актов в Республике Казахстан
2 800 771
102
Строительство, реконструкция объектов для органов прокуратуры
2 800 771
в том числе инвестиционные проекты:
Туркестанская область
2 800 771
Строительство административного здания для размещения сотрудников прокуратуры Туркестанской области в городе Туркестане
2 800 771
681
Служба государственной охраны Республики Казахстан
2 152 417
002
Программа развития Службы государственной охраны Республики Казахстан
2 152 417
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
2 152 417
Программа развития Службы государственной охраны Республики Казахстан
2 152 417
4
Образование
1 008 050
4 723 283
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
1 000 000
4 723 283
079
Обучение, повышение квалификации и переподготовка кадров Министерства внутренних дел Республики Казахстан
1 000 000
4 723 283
105
Строительство объектов образования
1 000 000
4 723 283
в том числе инвестиционные проекты:
Северо-Казахстанская область
1 000 000
4 723 283
Строительство зданий и сооружений Военного института Национальной гвардии Республики Казахстан
1 000 000
4 723 283
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
8 050
006
Подготовка специалистов в организациях технического, профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся в области культуры и искусства
8 050
102
Строительство, реконструкция объектов образования, осуществляющих деятельность в области культуры и искусства
8 050
в том числе инвестиционные проекты:
город Алматы
8 050
Разработка проектно-сметной документации по реконструкции существующего фасада здания со сносом аварийных строений и благоустройством прилегающей территории Алматинского хореографического Училища им. А. Селезнева расположенного по адресу: г. Алматы, ул. Масанчи 67
8 050
5
Здравоохранение
49 169 410
4 424 566
3 160 865
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
49 169 410
4 424 566
3 160 865
053
Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения
49 169 410
4 424 566
3 160 865
114
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения на республиканском уровне
49 169 410
4 424 566
3 160 865
в том числе инвестиционные проекты:
город Алматы
269 410
Строительство комплекса по выпуску иммунобиологических препаратов в соотвествиии с требованиями GMP в городе Алматы по ул. Жахангер, 14 (разработка проектно-сметной документации)
140 884
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Строительство многопрофильной больницы на 120 коек расположенной по адресу: ул. Ладушкина 120А при РГП на ПХВ "Республиканский клинический госпиталь для инвалидов Отечественной войны"

128 526
Нұр-Сұлтан қаласы
48 900 000
4 424 566
3 160 865
Нұр-Сұлтан қаласында Ұлттық ғылыми онкология орталығын салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1 079 678
Нұр-Сұлтан қаласында Ұлттық ғылыми онкология орталығын салу үшін инжинирингтік қызметтер (техникалық және авторлық қадағалау, жобаны басқару)
612 805
Нұр-Сұлтан қаласында Ұлттық ғылыми онкология орталығын салу (құрылыс-монтаж жұмыстары)
47 207 517
4 424 566
3 160 865
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
33 983 573
790 886
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
33 083 006
033
Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру
3 710 740
102
Республикалық бюджет қаражаты есебінен мәдениет объектілерін салу, реконструкциялау
3 710 740
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы облысы
1 324 303
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Рахат ауылдық округінің Өрікті ауылында "Есік" сапар орталығын салу
1 324 303
Түркістан облысы
1 374 831
Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Ордабасы ауылы, "Ордабасы" сапар орталығының құрылысы (түзету)
721 217
Түркістан облысы, Түркістан қаласы "Әзірет Сұлтан" мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығының "Гаухар ана" кесенесі аймағында қызметкерлерге арналған жатақханасы бар Сапар орталығының құрылысы
421 287
Түркістан облысы, Кентау қаласы "Әзірет Сұлтан" мемлекеттік тарихи-мәдени қорық-мұражайының "Сауран" қалашығы аймағында қызметкерлерге арналған жатақханасы бар Сапар орталығының құрылысы
232 327
Нұр-Сұлтан қаласы
854 039
Нұр-Сұлтан қаласы "Есіл" ауданы "Ильинка" тұрғын алабының солтүстігіне қарай көне Бозоқ қалашығының археологиялық қазбаларының негізінде ашық аспан астындағы Ұлттық парктің орта ғасыр сәулет стиліндегі қоршауын салу
854 039
Өзгелер
157 567
Іргелес аумақты бейімдей отырып, "Фрунзе көшесі бойындағы "Театральный" скверінде Қазақ халқының ақыны Абай ескерткіші" монументалдық өнерінің құрылысы мен орнату (Қырғыз Республикасы Бішкек қаласы)
157 567
036
Жоғары жетістіктер спортын дамыту
29 372 266
101
Спорт объектілерін салу, реконструкциялау
29 372 266
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы облысы
19 372 266
Алматы облысында олимпиадалық дайындау республикалық базасы. Түзету
19 372 266
Нұр-Сұлтан қаласы
10 000 000
"Астана қаласындағы олимпиадалық дайындық орталығы" көп функционалды спорт кешені" базасында Қазақстан Республикасының Ұлттық спорт университетін салу. І кезек (сыртқы инженерлік желілерсіз)
10 000 000

128 526
город Нур-Султан
48 900 000
4 424 566
3 160 865
Разработка проектно-сметной документации на строительство Национального научного онкологического центра в городе Нур-Султане
1 079 678
Инжиниринговые услуги (технический и авторский надзор, управление проектом) для строительства Национального научного онкологического центра в городе Нур-Султане
612 805
Строительство Национального научного онкологического центра в городе Нур-Султане (строительно-монтажные работы)
47 207 517
4 424 566
3 160 865
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
33 983 573
790 886
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
33 083 006
033
Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела
3 710 740
102
Строительство, реконструкция объектов культуры за счет средств республиканского бюджета
3 710 740
в том числе инвестиционные проекты:
Алматинская область
1 324 303
Строительство визит центра "Иссык" в селе Орікті, Рахатского сельского округа, Енбекшиказахского района, Алматинской области
1 324 303
Туркестанская область
1 374 831
Строительство визит-центра "Ордабасы", село Ордабасы, Ордабасинский район, Туркестанская область (корректировка)
721 217
Строительство визит-центра с общежитием для сотрудников на территории мавзолея "Гаухар ана", Государственного историко-культурного музея-заповедника "Азрет Султан" в г.Туркестане, Туркестанская область
421 287
Строительство визит-центра с общежитием для сотрудников на территории городища "Сауран", Государственного историко-культурного заповедника-музея "Азрет Султан" в г.Кентау, Туркестанской области
232 327
город Нур-Султан
854 039
Строительство ограждения в архитектурном стиле средневековья Национального парка под открытым небом на основе археологических раскопок древнего городища Бозок в городе Нур-Султане, район "Есиль", севернее жилого массива "Ильинка"
854 039
Прочие
157 567
Сооружение и установление монументального искусства "Памятник казахского народного поэта Абая в сквере "Театральный", по ул. Фрунзе" с приспособлением прилегающей территории (город Бишкек Кыргызская Республика)
157 567
036
Развитие спорта высших достижений
29 372 266
101
Строительство, реконструкция объектов спорта
29 372 266
в том числе инвестиционные проекты:
Алматинская область
19 372 266
Республиканская база олимпийской подготовки в Алматинской области. Корректировка
19 372 266
город Нур-Султан
10 000 000
Строительство Национального университета спорта Республики Казахстан на базе "Многофункционального спортивного комплекса "Центр олимпийской подготовки в г. Астане". I очередь (без наружных инженерных сетей)
10 000 000

694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
900 567
790 886
015
Щучинск-Бурабай курорттық аймағының инфрақұрылымын дамыту
900 567
790 886
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
900 567
790 886
Мәдениет ауылындағы "Бурабай" МҰТП-ның Золотобор орман шаруашылығын кордонының араналған жаңа ғимараттарын салу
329 590
Бурабай ауылынан Үлкен шабақты және Текекөл және "Бурабай" МҰТП дейін инженерлік желілердің құрылысы. 2-кезек
527 257
790 886
Бурабай кентінен AQBURA курорттық аймағына дейін автомобиль жолын салу
43 720
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
46 777 898
31 294 468
11 794 000
207
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
46 777 898
31 294 468
11 794 000
254
Су ресурстарын тиімді басқару
19 956 562
10 983 468
11 794 000
113
Республикалық бюджет қаражаты есебінен сумен жабдықтау жүйелерін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
19 956 562
10 983 468
11 794 000
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
3 530 634
1 144 472
Астана қаласының қорғаныш бөгетін бұрма каналы бар апаттық су ағызғыш орната отырып реконструкциялау
3 316 540
1 144 472
"Ақмола облысының Есіл өзенінде Есіл контрреттегішін салу" ЖСҚ әзірлеу
77 094
"Ақмола облысының ұзындығы 337 км Нұра топтық су құбырын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
100 000
"Астана су қоймасын толықтыруға арналған құрылыстар салу" ЖСҚ әзірлеу
37 000
Алматы облысы
3 238 981
1 087 167
"Алматы облысы Ақсу ауданының Қызылағаш суару алабын салу" ЖЖ
3 000 000
1 087 167
"Алматы облысының Қарасай ауданындағы Қаскелен топталған сутартқышының құрылысы. Құрылыстың I кезегі (2 және 3-іске қосу кешендері) және II кезегі. Түзету" ЖСҚ әзірлеу
38 981
Алматы облысы Қарасай ауданында Қасқелең топтық су таратқышын салу. Құрылыстың I кезегі (2-іске қосу кешені). Түзету
100 000
Алматы облысы Қарасай ауданында Қасқелең топтық су таратқышын салу. Құрылыстың I кезек (3-іске қосу кешені). Түзету
100 000
Атырау облысы
400 000
Атырау облысы Индер ауданының "Ақсай" каналын реконструкциялау
100 000
Қызылқоға ауданы "Кереген-Сағыз-Жамансор" топтық су құбырын реконструкциялау
100 000
Атырау облысы Қызылқоға ауданының "Тайсойған-Миялы" магистральды су құбырын салу
100 000
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Қоянды топтық су құбырының 6 ұңғымасын салу
100 000
Жамбыл облысы

694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
900 567
790 886
015
Развитие инфраструктуры Щучинско-Боровской курортной зоны
900 567
790 886
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
900 567
790 886
Строительство новых зданий кордона Золотоборского лесничества ГНПП "Бурабай" в поселке Мадениет
329 590
Строительство инженерных сетей от поселка Бурабай до озер Большое Чебачье и Текеколь ГНПП "Бурабай. 2-ая очередь
527 257
790 886
Разработка ПСД "Строительство автомобильной дороги от поселка Боровое до курортной зоны "AQBURA"
43 720
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
46 777 898
31 294 468
11 794 000
207
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
46 777 898
31 294 468
11 794 000
254
Эффективное управление водными ресурсами
19 956 562
10 983 468
11 794 000
113
Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений за счет средств республиканского бюджета
19 956 562
10 983 468
11 794 000
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
3 530 634
1 144 472
Реконструкция защитной дамбы города Астаны с уcтройством катастрофического водосброса с отводящим каналом
3 316 540
1 144 472
Разработка ПСД "Строительство Есильского контррегулятора на реке Есиль в Акмолинской области"
77 094
Разработка ПСД "Реконструкция Нуринского группового водопровода протяженностью 337 км Акмолинской области"
100 000
Разработка ПСД "Строительство сооружений для подпитки Астанинского водохранилища"
37 000
Алматинская область
3 238 981
1 087 167
РП "Строительство Кызылагашского массива орошения Аксуского района Алматинской области"
3 000 000
1 087 167
Разработка проектно-сметной документации "Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области. I очередь (2-й и 3-й пусковые комплексы) и II очередь строительства. Корректировка"
38 981
Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области. I очередь (2-й пусковой комплекс) строительства. Корректировка
100 000
Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области. I очередь (3-й пусковой комплекс) строительства. Корректировка
100 000
Атырауская область
400 000
Реконструкция канала "Аксай" Индерского района Атырауской области
100 000
Реконструкция группового водопровода "Кереген-Сагыз-Жамансор" Кызылкогинского района
100 000
Строительство магистрального водопровода "Тайсойган-Миялы" Кызылкогинского района
100 000
Строительство 6 скважин Кояндинского группового водопровода Курмангазинского района
100 000
Жамбылская область

683 092
2 400 000
5 517 094
"Сарысу ауданының Шабақты өзенінде Ынталы су қоймасының құрылыстарын реконструкциялау және техникалық реконструкциялау" ЖЖ
361 702
400 000
Жамбыл облысы Қордай ауданында Ырғайты өзенінде Ырғайты су қоймасын салу
1 000 000
3 768 298
Жамбыл облысы Талас және Байзақ аудандарының шекарасында Талас өзенінде Ақмола су қоймасын салу
1 000 000
1 748 796
Жамбыл облысы Мерке ауданындағы Аспара қосымша су беретін трактін реконструкциялау
43 000
"Жамбыл облысы Қордай ауданында Ырғайты өзенінде Ырғайты су қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
93 090
"Жамбыл облысы Қалғұты өзенінде Қалғұты су қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
79 200
"Жамбыл облысы Талас және Байзақ аудандарының шекарасында Талас өзенінде Ақмола су қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
71 100
"Жамбыл облысының Жуалы ауданында Теріс-Ащыбұлақ су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
20 000
"Жамбыл облысының Қордай ауданында Қарақоңыз су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
15 000
Батыс Қазақстан облысы
2 402 470
1 915 203
1 540 490
Батыс Қазақстан облысы Қазталов ауданы Ақпәтер ауылы ауданында Үлкен өзенінде Жайық-Көшім жүйесінен суды алапаралық бұру үшін Киров-Шежін каналын жаңғырту, IV кезең
1 564 000
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының Тоған кентіндегі Киров су қоймасын реконструкциялау
800 000
915 203
708 038
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданының Жалпақтал кентінен жоғары қарай Үлкен Өзен өзенінде су қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
38 470
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданының Жалпақтал кентінен жоғары қарай Үлкен Өзен өзенінде су қоймасын салу
1 000 000
832 452
Қарағанды облысы
760 667
"Қарағанды обылысының Жезқазған қаласын сумен қамтамасыз ете отырып, Есқұла су құбырын салу" (№ 2 түзету)
537 547
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Шешенқара ауылдық округінде 314 га жерге суару жүйесінің құрылысы
223 120
Қызылорда облысы
3 117 857
1 675 468
2 868 500
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданындағы "Тақыркөл" бас су алғышынан № 1 сорғы станциясына дейін магистральды су өткізгішінің екінші желісін салу
100 000
675 468
"Қызылорда облысы Қызылорда гидроторабын реконструкциялау 1-кезек" ЖЖ
1 311 761
Қызылорда облысы Шиелі ауданының суларын шоғырландыру үшін Сырдария өзенінің Күміскеткен учаскесінде су қоймасынын ЖСҚ әзірлеу және салу
500 000
1 457 600
Қызылорда облысында Қараөзек тармағында су жинақтауға арналған су қоймасын салу
500 000
1 410 900
"Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының Қосаман-Ақбастыға қосылатын тармағын салу және Қызылорда облысы Арал ауданының Ақбасты елді мекенін сумен жабдықтау" ЖЖ

683 092
2 400 000
5 517 094
РП "Реконструкция и техническое перевооружение сооружений Ынталинского водохранилища на реке Шабакты Сарысуйского района"
361 702
400 000
Строительство водохранилища Ргайты на реке Ргайты в Кордайском районе Жамбылской области
1 000 000
3 768 298
Строительство водохранилища Акмола на реке Талас на границе Таласского и Байзакского районов Жамбылской области
1 000 000
1 748 796
Реконструкция Аспаринского подпитывающего тракта в Меркенском районе Жамбылской области
43 000
Разработка ПСД "Строительство водохранилища Ргайты на реке Ргайты Жамбылской области"
93 090
Разработка ПСД "Строительство водохранилища Калгуты на реке Калгуты Жамбылской области"
79 200
Разработка ПСД "Строительство водохранилища Акмола на реке Талас Жамбылской области"
71 100
Разработка ПСД "Реконструкция водохранилища Терс-Ащибулак в Жуалынском районе Жамбылской области"
20 000
Разработка ПСД "Реконструкция Караконызского водохранилища в Кордайском районе Жамбылской области"
15 000
Западно-Казахстанская область
2 402 470
1 915 203
1 540 490
Реконструкция Кирово-Чижинского канала для межбассейновой переброски воды из Урало-Кушумской системы в р.Большой Узень в районе с.Акпатер Казталовского района Западно-Казахстанской области, IV этап
1 564 000
Реконструкция Кировского водохранилища в пос. Тоган Акжаикского района Западно-Казахстанской области
800 000
915 203
708 038
Разработка ПСД "Строительство водохранилища на реке Большой Узень выше поселка Жалпактал Казталовского района Западно-Казахстанской области"
38 470
Строительство водохранилища на реке Большой Узень выше поселка Жалпактал Казталовского района Западно-Казахстанской области
1 000 000
832 452
Карагандинская область
760 667
"Строительство Эскулинского водовода с учетом водоснабжения города Жезказган Карагандинской области" (Корректировка № 2)
537 547
Строительство оросительной системы на площади 314 га в Шешенкаринском с.о. Бухар-Жырауского района Карагандинской области
223 120
Кызылординская область
3 117 857
1 675 468
2 868 500
Строительство второй линии магистрального водовода от головного водозабора "Такырколь" до насосной станций №1 в Жанакорганском районе Кызылординской области
100 000
675 468
РП "Реконструкция Кызылординского гидроузла Кызылординской области. I очередь"
1 311 761
Разработка ПСД и строительство водохранилища на участке Кумискеткен реки Сырдарья для аккумулирования вод Шиелийского района Кызылординской области
500 000
1 457 600
Строительство водохранилища на протоке Караузяк для аккумулирования воды Кызылординской области
500 000
1 410 900
РП "Строительство ветки подключения к Косаман-Акбасты Арало-Сарыбулакского группового водопровода и водоснабжение населенного пункта Акбасты Аральского района Кызылординской области"

1 500 000
"Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының Арал-Тоқабай-Абай қосу тармақтарын салу және Қызылорда облысы Арал ауданының Тоқабай, Абай елді мекендерін сумен жабдықтау" ЖЖ
100 000
Қызылорда облысы Шиелі ауданының суларын шоғырландыру үшін Сырдария өзенінің Күміскеткен учаскесінде су қоймасынын ЖСҚ әзірлеу және салу
56 096
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Байқожа топтық су құбырының сумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау
50 000
Маңғыстау облысы
195 678
РМК "Казсушар" Маңғыстау филиалының "Қазба - Ақшымырау - Қызан" топты су жүйелерінің Ақшымырау және Қызан елді мекендеріндегі су жүйелерін қайта құру құрылыстың 2-кезеңі (Ақшымырау және Қызан елді мекендерінің арасындағы екінші су құбырының құрылысы)
195 678
Солтүстік Қазақстан облысы
3 086 617
Көкшетау топтық су құбырын реконструкциялау, құрылыстың үшінші кезегі. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мен Шал ақын ауданының төртінші көтеру сорғы станциясынан жетінші көтеру сорғы станциясына дейінгі учаске (бірінші кезең)
451 359
Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаево топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
1 000 000
Солтүстік Қазақстан облысындағы Есіл су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
835 258
Соколов топтық су құбырын реконструкциялау және ауылдық елді мекендерді қосып таратушы желілерді салу. 2-ші кезек
500 000
Булаев топтық су құбырын реконструкциялау және СҚО Тайынша ауданының ауылдық елді мекендеріне (АЕМ) су тартқыштар мен бұруларды салу, 4-кезек
100 000
Солтүстік Қазақстан обл., Шал ақын ауданы, Мерген а., Куприяновка а., Крещенка а., Белоградовка., Городецкое а., Кривощеково а., Алқаағаш а., Ровное а., Ақанбарақ а., Коноваловка а., Көктерек а. бойынша Есіл топтық су құбырына қосылған ауылдық елді мекендердің құбырларын, бұрғыштарын реконструкциялау
100 000
Солтүстік Қазақстан облысында Есіл топтық су құбырына қосылған ауылдық елді мекендердің су тартқыштарын, бұрғыштарын және тарату желілерін реконструкциялау
100 000
Түркістан облысы
2 540 566
2 761 158
1 867 916
ОҚО Мақтаарал ауданында суды есептеу және суды таратуды автоматтандыруды енгізе отырып гидротехникалық құрылыстары бар К-30 шаруашылықаралық каналын реконструкциялау. Түзету
200 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданының суару жүйесінің бірінші кезектегі магистральды каналдарын қалпына келтіру және реконстукциялау
1 165 519
ОҚО Бәйдібек ауданының Қапшағай су қоймасын реконструкциялау
200 000
500 000
453 266
"Түркістан облысы Ордабасы ауданындағы "Найман" каналын реконструкциялау" ЖЖ

1 500 000
РП "Строительство ветки подключения Аральск-Токабай-Абай Арало-Сарыбулакского группового водопровода и водоснабжение населенных пунктов Токабай, Абай Аральского района Кызылординской области"
100 000
Разработка ПСД и строительство водохранилища на участке Кумискеткен реки Сырдарья для аккумулирования вод Шиелийского района Кызылординской области
56 096
Реконструкция систем водоснабжения Байкожинского группового водопровода Казалинского района
50 000
Мангистауская область
195 678
Реконструкция водопроводных сетей населенных пунктов Акшымырау и Кызан группового водопровода "Казба-Акшымырау-Кызан" Мангистауского филиала РГП "Казводхоз" 2-этап строительства (Строительство второй нити водовода между селами Акшымырау и Кызан)
195 678
Северо-Казахстанская область
3 086 617
Реконструкция Кокшетауского группового водопровода, третья очередь строительства. Участок от насосной станции четвертого подъҰма до насосной станции седьмого подъҰма (первый этап) Айыртауского района и района Шал акына Северо-Казахстанской области
451 359
Реконструкция аварийных участков Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
1 000 000
Реконструкция аварийных участков Ишимского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
835 258
Реконструкция Соколовского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов с подключением. 2-я очередь
500 000
Реконструкция Булаевского группового водопровода и строительство водоводов и отводов к сельским населенным пунктам (СНП) Тайыншинского района СКО, 4 очередь
100 000
Реконструкция водоводов, отводов к сельским населенным пунктам, подключенных к Ишимскому групповому водопроводу, расположенному: Северо-Казахстанская обл., район Шал акына, с. Мерген, с.Куприяновка, с. Крещенка, с. Белоградовка, с. Городецкое, с. Кривощеково, с. Алкагаш, с.Ровное, с. Аканбарак, с. Коноваловка, с.Коктерек
100 000
Реконструкция водоводов, отводов и разводящих сетей сельских населенных пунктов, подключенных к Ишимскому групповому водопроводу в Северо-Казахстанской области
100 000
Туркестанская область
2 540 566
2 761 158
1 867 916
Реконструкция межхозяйственного канала К-30 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактааральском районе ЮКО. Корректировка
200 000
Восстановление и реконструкция первоочередных магистральных каналов оросительной системы Тюлькубасского района ЮКО
1 165 519
Реконструкция Капчагайского водохранилища Байдибекского района ЮКО
200 000
500 000
453 266
РП "Реконструкция канала "Найман" в Ордабасинском районе Туркестанской области"

6 800 000
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізінің "Күрті - Бурылбайтал" учаскесін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстарын
3 400 000
1 700 000
1 700 000
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстарына "Балқаш - Бурылбайтал" учаскесі
17 000 000
1 700 000
850 000
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына) - Ақтөбе - Атырау - РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автомобиль жолының "Қандыағаш - Мақат" учаскесін реконструкциялау
10 049 704
Түркістан қаласының шығыс айналма жолын салу
3 825 000
005
Iшкі көздер есебінен
5 597 663
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
5 597 663
Орталық-Шығыс "Астана - Павлодар - Қалбатау - Өскемен" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
929 814
Орталық-Оңтүстік "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
2 667 849
"Орал - Орынбор" автомобиль жолының ұзындығы 144 км "Подстепное - Федоровка - РФ шекарасы (Илекке)" учаскесін реконструкциялау
2 000 000
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды қоса қаржыландыру есебінен
9 143 439
600 000
450 000
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
9 143 439
600 000
450 000
Республикалық маңызы бар "Ұзынағаш - Отар" автомобиль жолын реконструкциялау
1 200 000
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізінің "Күрті - Бурылбайтал" учаскесін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстарын
600 000
300 000
300 000
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстарына "Балқаш - Бурылбайтал" учаскесі
3 000 000
300 000
150 000
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына) - Ақтөбе - Атырау - РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автомобиль жолының "Қандыағаш - Мақат" учаскесін реконструкциялау
1 339 286
"Батыс Еуропа - Батыс Қытай" халықаралық транзиттік дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
2 430 403
Түркістан қаласының шығыс айналма жолын салу
573 750
207
Шекара бөлімшелерін жобалау және салу
10 000 000
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақтөбе облысы
1 000 000
Ақтөбе облысы бойынша "Жайсан" шекара бөлімшесінің құрылысы
500 000
Ақтөбе облысы бойынша "Байтурасай" шекара бөлімшесінің құрылысы
500 000
Қостанай облысы
2 000 000
Қостанай облысы бойынша "Кенерал" шекара бөлімшесінің құрылысы
500 000
Қостанай облысы бойынша "Қайрақ" шекара бөлімшесінің құрылысы
500 000
Қостанай облысы бойынша "Бірлік" шекара бөлімшесінің құрылысы
500 000
Қостанай облысы бойынша "Ұзынағаш" шекара бөлімшесінің құрылысы
500 000
Павлодар облысы

6 800 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Курты - Бурылбайтал"
3 400 000
1 700 000
1 700 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Балхаш - Бурылбайтал"
17 000 000
1 700 000
850 000
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - гр. РФ (на Астрахань)" участок "Кандыагаш - Макат"
10 049 704
Строительство Восточного обхода г.Туркестан
3 825 000
005
За счет внутренних источников
5 597 663
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
5 597 663
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Восток "Астана - Павлодар - Калбатау - Усть-Каменогорск"
929 814
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы"
2 667 849
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги "Уральск - Оренбург" участок "Подстепное - Федоровка - гр РФ. (на Илек)" протяженностью 144 км
2 000 000
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
9 143 439
600 000
450 000
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
9 143 439
600 000
450 000
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Узынагаш - Отар"
1 200 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Курты - Бурылбайтал"
600 000
300 000
300 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Балхаш - Бурылбайтал"
3 000 000
300 000
150 000
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - гр. РФ (на Астрахань)" участок "Кандыагаш - Макат"
1 339 286
Реконструкция и проектно-изыскательские работы международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"
2 430 403
Строительство Восточного обхода г.Туркестан
573 750
207
Проектирование и строительство пограничных отделений
10 000 000
в том числе инвестиционные проекты:
Актюбинская область
1 000 000
Строительство пограничного отделения "Жайсан" по Актюбинской области
500 000
Строительство пограничного отделения "Байтурасай" по Актюбинской области
500 000
Костанайская область
2 000 000
Строительство пограничного отделения "Кенерал" по Костанайской области
500 000
Строительство пограничного отделения "Кайрак" по Костанайской области
500 000
Строительство пограничного отделения "Бирлик" по Костанайской области
500 000
Строительство пограничного отделения "Узынагаш" по Костанайской области
500 000
Павлодарская область

1 000 000
Павлодар облысы бойынша "Арлан" шекара бөлімшесінің құрылысы
500 000
Павлодар облысы бойынша "Шарбақты" шекара бөлімшесінің құрылысы
500 000
Солтүстік Қазақстан облысы
6 000 000
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Келтесай" шекара бөлімшесінің құрылысы
500 000
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Талсай" шекара бөлімшесінің құрылысы
500 000
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Қарақұдық" шекара бөлімшесінің құрылысы
500 000
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Есіл" шекара бөлімшесінің құрылысы
500 000
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Каскад" шекара бөлімшесінің құрылысы
500 000
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Ақ көл" шекара бөлімшесінің құрылысы
500 000
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Арал ағаш" шекара бөлімшесінің құрылысы
500 000
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Жаңажол" шекара бөлімшесінің құрылысы
500 000
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Ашикен" шекара бөлімшесінің құрылысы
500 000
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Қызыл ту" шекара бөлімшесінің құрылысы
500 000
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Жамбыл" шекара бөлімшесінің құрылысы
500 000
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Баян батыр атындағы" шекара бөлімшесінің құрылысы
500 000
240
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасы арқылы өткізу пункттерін салу және реконструкциялау
326 722
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
326 722
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Тасқала" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
43 819
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Сырым" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
43 887
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Үрлітөбе" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
49 384
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Әлімбет" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
44 153
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Жаңа жол" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
37 702
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Қосақ" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
45 712
Қазақстан-Қырғыз шекарасындағы "Қарасу" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
62 065
13
Басқалар
56 036 915
22 414 927
20 000 236
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
56 036 915
22 414 927
20 000 236
008
Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының объектілерін салу және реконструкциялау

1 000 000
Строительство пограничного отделения "Арлан" по Павлодарской области
500 000
Строительство пограничного отделения "Шарбакты" по Павлодарской области
500 000
Северо-Казахстанская область
6 000 000
Строительство пограничного отделения "Келтесай" по Северо-Казахстанской области
500 000
Строительство пограничного отделения "Талсай" по Северо-Казахстанской области
500 000
Строительство пограничного отделения "Каракудык" по Северо-Казахстанской области
500 000
Строительство пограничного отделения "Есиль" по Северо-Казахстанской области
500 000
Строительство пограничного отделения "Каскад" по Северо-Казахстанской области
500 000
Строительство пограничного отделения "Ак кол" по Северо-Казахстанской области
500 000
Строительство пограничного отделения "Арал агаш" по Северо-Казахстанской области
500 000
Строительство пограничного отделения "Жана жол" по Северо-Казахстанской области
500 000
Строительство пограничного отделения "Ашикен" по Северо-Казахстанской области
500 000
Строительство пограничного отделения "Кызыл ту" по Северо-Казахстанской области
500 000
Строительство пограничного отделения "Жамбыл" по Северо-Казахстанской области
500 000
Строительство пограничного отделения "им.Баян батыр" по Северо-Казахстанской области
500 000
240
Строительство и реконструкция пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан
326 722
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
326 722
Проектно-изыскательные работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Таскала" на казахстанско-российской границе
43 819
Проектно-изыскательные работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Сырым" на казахстанско-российской границе
43 887
Проектно-изыскательные работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Урлитобе" на казахстанско-российской границе
49 384
Проектно-изыскательские работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Алимбет" на казахстанско-российской границе
44 153
Проектно-изыскательские работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Жана Жол" на казахстанско-российской границе
37 702
Проектно-изыскательские работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Косак" на казахстанско-российской границе
45 712
Проектно-изыскательские работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Карасу" казахстанско-кыргызской границе
62 065
13
Прочие
56 036 915
22 414 927
20 000 236
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
56 036 915
22 414 927
20 000 236
008
Строительство и реконструкция объектов Управления Делами Президента Республики Казахстан

4 000 000
209
Тракторларды, комбайндарды лизингке өткізу бойынша "Өнеркәсіпті дамыту қоры" АҚ-ға кейіннен кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру
3 500 000
214
Өңдеуші өнеркәсіп жобаларын қаржыландыру үшін кейіннен "Өнеркәсіптің дамыту қоры" АҚ-ға кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру
200 000 000
215
Жүк техникасының жетекші белдіктерінің арқалықтарын оқшаулау деңгейін ұлғайту жөніндегі жобаны іске асыру үшін "Өнеркәсіпті дамыту қоры" АҚ-ға кейіннен кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру
55 000 000
219
"Өнеркәсіпті дамыту қоры" АҚ арқылы жолаушылар вагоны паркін жаңартуды қаржыландыру үшін "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ-ға кейіннен кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру
5 300 000
247
Қазақстанда өндірілген ауыл шаруашылығы техникасын қоспағанда, автокөлік құралдары мен арнайы мақсаттағы автотехниканы лизингке сатып алатын заңды тұлғалар мен дара кәсіпкерлерді лизингтік қаржыландыру үшін "Өнеркәсіпті дамыту қоры" АҚ-ға кейіннен кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру
10 000 000
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Әкімші
2022 жыл
2023 жыл
2024 жыл
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
V. Ұлттық қордан бөлінген нысаналы трансферттер
505 270 116
227 088 664
110 055 746
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
270 428 933
69 346 311
21 728 050
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
270 428 933
69 346 311
21 728 050
228
"Қуатты өңірлер – ел дамуының драйвері" ұлттық жобасы шеңберінде тұрғын үй салу саласындағы іс-шараларды іске асыру
94 361 397
10 584 454
2 966 281
104
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
17 506 934
әлеуметтік-осал топтар үшін тұрғын үй салуға
4 769 231
оның ішінде өңірлер бойынша:
Ақтөбе облысы
243 059
Алматы облысы
117 364
Атырау облысы
156 705
Шығыс Қазақстан облысы
266 488
Жамбыл облысы
777 417
Қарағанды облысы
811 932
Қостанай облысы
734 116
Қызылорда облысы
923 783
Павлодар облысы
531 773
Солтүстік Қазақстан облысы
206 594
аз қамтылған көпбалалы отбасылар үшін тұрғын үй салуға
6 344 103
оның ішінде өңірлер бойынша:
Ақтөбе облысы
1 440 492
Алматы облысы

4 000 000
209
Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Фонд развития промышленности" по реализации в лизинг тракторов, комбайнов
3 500 000
214
Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Фонд развития промышленности" для финансирования проектов обрабатывающей промышленности
200 000 000
215
Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Фонд развития промышленности" для реализации проекта по увеличению уровня локализации балок ведущих мостов грузовой техники
55 000 000
219
Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг Байтерек" с последующим кредитованием АО "Банк Развития Казахстана" для финансирования обновления парка пассажирских вагонов через АО "Фонд развития промышленности"
5 300 000
247
Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Фонд развития промышленности" для лизингового финансирования юридических лиц и индивидуальных предпринимателей, приобретающих в лизинг автотранспортные средства и автотехнику специального назначения, за исключением сельскохозяйственной техники казахстанского производства
10 000 000
Функциональная группа
Наименование
Сумма, тыс. тенге
Администратор
2022 год
2023 год
2024 год
Программа
Подпрограмма
V. Целевые трансферты из Национального фонда
505 270 116
227 088 664
110 055 746
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
270 428 933
69 346 311
21 728 050
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
270 428 933
69 346 311
21 728 050
228
Реализация мероприятий в области жилищного строительства в рамках национального проекта "Сильные регионы – драйвер развития страны"
94 361 397
10 584 454
2 966 281
104
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
17 506 934
на строительство жилья для социально уязвимых слоев населения
4 769 231
в том числе по регионам:
Актюбинская область
243 059
Алматинская область
117 364
Атырауская область
156 705
Восточно-Казахстанская область
266 488
Жамбылская область
777 417
Карагандинская область
811 932
Костанайская область
734 116
Кызылординская область
923 783
Павлодарская область
531 773
Северо-Казахстанская область
206 594
на строительство жилья для малообеспеченных многодетных семей
6 344 103
в том числе по регионам:
Актюбинская область
1 440 492
Алматинская область

217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
479 557 121
010
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервi
479 557 121
100
Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердің аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві
59 527 050
101
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві
419 080 071
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резерві

217
Министерство финансов Республики Казахстан
479 557 121
010
Резерв Правительства Республики Казахстан
479 557 121
100
Чрезвычайный резерв Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории Республики Казахстан и других государств
59 527 050
101
Резерв Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
419 080 071
102
Резерв Правительства Республики Казахстан на исполнение обязательств по решениям судов

69 893
7 457 353
17.
Шымкент қаласы
64 425 764
11 009 000
51 196 736
2 220 028
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 13 мамырдағы
№ 308 қаулысына
42-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 872 қаулысына
63-қосымша
2022 жылға арналған мемлекеттік тапсырмалардың тізбесі
мың теңге
Р/с
Мемлекеттік тапсырманы орындау нысанында жүзеге асырылатын мемлекеттік көрсетілетін қызметтің немесе инвестициялық жобаның атауы
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің немесе инвестициялық жобаның сипаттамасы
Мемлекеттік тапсырманың орындалуына жауапты республикалық бюджеттік бағдарлама әкімшісінің атауы
Мемлекеттік тапсырманың орындалуына жауапты заңды тұлғаның атауы
Соның шеңберінде мемлекеттік тапсырма орындалатын республикалық бюджеттік бағдарламаның (кіші бағдарламаның) атауы
Мемлекеттік тапсырманы орындауға қажетті бюджет қаражатының сомасы
1
Сейсмологиялық ақпарат мониторингі
Қазақстан Республикасының аумағында сейсмологиялық мониторинг, тәулік бойғы далалық аспаптық бақылаулар жүргізу, бақылаулар жүргізу және материалдарды өңдеу үшін жаңа әдістер мен техникалық құралдарды енгізу
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрлігі
"Сейсмологиялық тәжірибелік-әдістемелік экспедиция" ЖШС
025 "Сейсмологиялық ақпарат мониторингі"
780 092
2
Шетелдегі қазақ қауымдарына, бұрынғы отандастарға қолдауды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер және қандастарға ақпараттық-консультациялық қолдау көрсету
Шетелдегі және Қазақстан Республикасына көшіп келген этникалық қазақтарды қолдауды қамтамасыз ету:
отандастар тұрақты тұратын мемлекеттердегі олардың жағдайы туралы БАҚ материалдарын мониторингтеу;
отандастарды қолдау мәселелері бойынша өзекті ақпарат беру мақсатында үш тілде интерактивті веб-порталдың жұмыс істеуін қамтамасыз ету және әлеуметтік желілерде жұмыс істеу;
Отандастарды ақпараттық қолдау орталығын құру және оның жұмыс істеуі арқылы шетелде тұратын репатрианттар мен отандастарға ақпараттық-консультациялық қолдау көрсету;
шетелде тұратын қазақтармен мәдени-гуманитарлық байланыстарды қамтамасыз ету үшін іс-шаралар өткізу;
шетелдегі отандастармен өзара іс-қимыл және репатриация мәселелері бойынша талдамалық зерттеулер;
шетелдік отандастар мен репатрианттарға олардың бастамалары мен жобаларын іске асыруда жәрдем көрсету;
шетелде тұратын отандастарға қазақ ұлттық мәдени орталықтарының жұмысын ұйымдастыруда жәрдемдесу;
қазақ тілін үйренуде және білім беру-танымдық бастамаларды іске асыруда жәрдемдесу
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі
"Отандастар қоры" КЕАҚ
022 "Шетелдегі отандастармен және Қазақстан Республикасына келген этникалық қазақтармен байланыстарды дамытуға жәрдемдесу"
101 "Шетелдегі отандастар мен этникалық қазақтарды қолдау үшін жағдайлар жасау"

69 893
7 457 353
17.
Город Шымкент
64 425 764
11 009 000
51 196 736
2 220 028
_________________________
Приложение № 42
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 мая 2022 года № 308
Приложение № 63
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 декабря 2021 года № 872
Перечень государственных заданий на 2022 год
тыс. тенге
№ п/п
Наименование государственной услуги или инвестиционного проекта, осуществляемых в форме выполнения государственного задания
Описание государственной услуги или инвестиционного проекта
Наименование администратора республиканской бюджетной программы, ответственного за выполнение государственного задания
Наименование юридического лица, ответственного за выполнение государственного задания
Наименование республиканской бюджетной программы (подпрограммы), в рамках которой выполняется государственное задание
Сумма бюджетных средств, необходимая для выполнения государственного задания
1
Мониторинг сейсмологической информации
Cейсмологический мониторинг на территории Республики Казахстан, проведение круглосуточных полевых инструментальных наблюдений, внедрение новых методов и технических средств для проведения наблюдений и обработки материалов
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
ТОО "Сейсмологическая опытно-методическая экспедиция"
025 "Мониторинг сейсмологической информации"
780 092
2
Услуги по обеспечению поддержки казахским общинам за рубежом, бывшим соотечественникам и оказание информационно-консультативной поддержки кандасам
Услуги по обеспечению поддержки зарубежных и прибывших в Республику Казахстан этнических казахов:
мониторинг материалов СМИ о положении соотечественников в государствах их постоянного проживания;
обеспечение функционирования интерактивного веб-портала на трех языках и работа в социальных сетях в целях предоставления актуальной информации по вопросам поддержки соотечественников;
оказание информационно-консультативной поддержки репатриантам и соотечественникам, проживающим за рубежом, посредством создания и функционирования Центра информационной поддержки соотечественников;
проведение мероприятия для обеспечения культурно-гуманитарных связей с казахами, проживающими за рубежом;
аналитические исследования по вопросам взаимодействия с соотечественниками за рубежом и репатриации;
оказание содействия зарубежным соотечественникам и репатриантам в реализации их инициатив и проектов;
оказание содействия соотечественникам, проживающим за рубежом, в организации работы казахских национальных культурных центров;
оказание содействия в изучении казахского языка и реализации образовательно-познавательных инициатив
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
НАО "Фонд Отандастар"
022 "Содействие развитию связей и контактов с соотечественниками за рубежом и этническими казахами, прибывшими в Республику Казахстан"
101 "Создание условий для поддержки соотечественников за рубежом и этнических казахов, прибывших в Республику Казахстан"

650 572
3
Технологияларды және үздік практикаларды ілгерілету, бизнес пен инвестицияларды дамыту арқылы Қазақстанның "жасыл экономикаға" жедел көшуіне жәрдемдесу
Қазақстан Республикасының "жасыл экономикаға" көшуі жөніндегі тұжырымдамасын іс жүзінде іске асыру, Қазақстан Республикасының ең үздік қолжетімді технологиялар қағидаттарына көшуін қамтамасыз ету жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
"Халықаралық жасыл технологиялар және инвестициялық жобалар орталығы" КЕАҚ
044 "Технологияларды және үздік практикаларды ілгерілету, бизнес пен инвестицияларды дамыту арқылы Қазақстанның "жасыл экономикаға" жылдам көшуіне жәрдемдесу"
679 543
4
Іздеу, іздеу-бағалау жұмыстары
Қазақстан Республикасының минералдық-шикізат базасын ұлғайту мақсатында перспективалы алаңдардың ресурстық әлеуетін бағалау
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
"Қазгеология" ұлттық геологиялық барлау компаниясы" АҚ
089 "Жер қойнауын ұтымды және кешенді пайдалануды қамтамасыз ету және Қазақстан Республикасы аумағының геологиялық зерттелуін арттыру"
102 "Өңірлік, геологиялық түсіру, іздестіру-бағалау және іздестіру барлау жұмыстары"
1 045 585
5
Этносаралық қатынастар саласындағы қолданбалы этносаяси зерттеулер мен іс-шараларды өткізу бойынша қызметтер

650 572
3
Содействие ускоренному переходу Казахстана к "зеленой экономике" путем продвижения технологий и лучших практик, развития бизнеса и инвестиций
Практическая реализация Концепции Республики Казахстан по переходу к "зеленой экономике", организация мероприятий по обеспечению перехода Республики Казахстан на принципы наилучших доступных технологий
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
НАО "Международный центр зеленых технологий и инвестиционных проектов"
044 "Содействие ускоренному переходу Казахстана к "зеленой экономике" путем продвижения технологий и лучших практик, развития бизнеса и инвестиций"
679 543
4
Поисковые, поисково-оценочные работы
Оценка ресурсного потенциала перспективных площадей с целью наращивания минерально-сырьевой базы Республики Казахстан
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
АО "Национальная геологоразведочная компания "Казгеология"
089 "Обеспечение рационального и комплексного использования недр и повышение геологической изученности территории Республики Казахстан"
102 "Региональные, геолого-съемочные, поисково-оценочные и поисково-разведочные работы"
1 045 585
5
Услуги по проведению прикладных этнополитических исследований и мероприятий в сфере межэтнических отношений

1. Этникалық топтардың көзқарастары мен көңіл-күйлерінің көрінісі ретінде элиталарды зерделеу;
2. Елдегі этносаралық жағдайға әлеуметтік зерттеу жүргізу;
3. Қазақстан Республикасы өңірлерінің экономикалық теңсіздігінің этникалық аспектілері;
4. Мониторингтік шығуларды жүзеге асыру;
5. Семинар-тренингтерді ұйымдастыру және өткізу;
6. Жыл сайын Қазақстан халқы Ассамблеясының аясында жетекші отандық және халықаралық сарапшыларды тарта отырып, этносаралық қатынастар және ұлт бірлігін нығайту мәселелері бойынша Жалпы республикалық ғылыми-практикалық конференция өткізу;
7. Институт жанындағы Сараптамалық топ отырыстарын ұйымдастыру және өткізу.
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қолданбалы этносаяси зерттеулер институты" ЖШС
002 "Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру"
100 "Этносаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру"
537 959
6
Конфессияаралық және өркениетаралық диалогты қамтамасыз ету жөніндегі халықаралық орталықтардың бірі ретінде Қазақстанды ілгерілету жөніндегі қызметтер
1. Әлемдегі діни ахуалдың жай-күйі мен даму серпінін мониторингтеу және талдау;
2. Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлерінің VII съезінің, Съездің ХХ Хатшылығының, Хатшылық жұмыс тобының негізгі тұжырымдамалық құжаттары мен материалдарын дайындау мен қалыптастыруды қамтамасыз ету;
3. Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлері съезінің және оның институттарының отырыстарын ұйымдастыру және өткізу;
4. Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлері съезінің және оның институттарының бастамаларын іске асыруға және ілгерілетуге жәрдемдесу;
5. Дінаралық және мәдениетаралық диалог мәселелері бойынша ұқсас халықаралық құрылымдармен өзара іс-қимыл;
6. Мәдениетаралық және өркениетаралық диалогты қамтамасыз ету және сақтау жөніндегі ұқсас халықаралық құрылымдармен ынтымақтастық туралы меморандумдар жасасу;
7. Мәдениеттер мен діндердің рухани жақындасуына бағытталған халықаралық деңгейдегі іс-шараларды өткізу;
8. Дінтану сараптамасын жүргізу;
9. Қазақстан Республикасындағы діни ахуалды талдау;
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Н. Назарбаевтың конфессияаралық және өркениетаралық диалогты дамыту жөніндегі орталығы" КЕАҚ
002 "Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру"
102 "Конфессияаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру"
1 482 324
10. Мемлекеттік-конфессиялық қатынастар;
11. Дін саласындағы жергілікті атқарушы органдардың мамандары үшін социологиялық зерттеулер бойынша семинар-тренингтер ұйымдастыру және өткізу;
12."Қазақстандағы хиджаб туралы дискурстар: негізгі аспектілері мен проблемалық аймақтары" атты тақырыбына социологиялық зерттеу жүргізу;

1. Изучение элит как отражение взглядов и настроений этнических групп;
2. Проведение социологического исследования межэтнической ситуации в стране;
3. Этнические аспекты экономического неравенства регионов Республики Казахстан;
4. Осуществление мониторинговых выездов;
5. Организация и проведение семинар-тренингов;
6. Проведение ежегодно под эгидой Ассамблеи народа Казахстана Общереспубликанской научно-практической конференции по вопросам межэтнических отношений и укрепления единства нации с привлечением ведущих отечественных и международных экспертов;
7. Организация и проведение заседаний Экспертной группы при Институте
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
ТОО "Институт прикладных этнополитических исследований"
002 "Реализация государственной политики в сфере общественного согласия"
100 "Реализация государственной политики по укреплению межэтнического согласия"
537 959
6
Услуги по продвижению Казахстана как одного из международных центров по обеспечению межконфессионального и межцивилизационного диалога
1. Мониторинг и анализ состояния и динамики развития религиозной ситуации в мире;
2. Обеспечение подготовки и формирования базовых концептуальных документов и материалов VII Съезда лидеров мировых и традиционных религий, XX Секретариата Съезда, Рабочей Группы Секретариата;
3. Организация и проведение заседаний Съезда лидеров мировых и традиционных религий и его институтов;
4. Содействие в реализации и продвижении инициатив Съездов лидеров мировых и традиционных религий и его институтов;
5. Взаимодействие с аналогичными международными структурами по вопросам межрелигиозного и межкультурного диалога;
6. Заключение меморандумов о сотрудничестве с аналогичными международными структурами по обеспечению и сохранению межкультурного и межцивилизационного диалога;
7. Проведение мероприятий международного уровней, направленных на духовное сближение культур и религий;
8. Проведение религиоведческой экспертизы;
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Центр Н. Назарбаева по развитию межконфессионального и межцивилизационного диалога"
002 "Реализация государственной политики в сфере общественного согласия"
102 "Реализация государственной политики по укреплению межконфессионального согласия"
1 482 324
9. Анализ религиозной ситуации в Республики Казахстан;
10. Организация работы по подготовке методических материалов, пособий и иной учебно-методической литературы в сфере государственно-конфессионнальных отношений;
11. Организация и проведение семинаров-тренингов по социологическим исследованиям для специалистов местных исполнительных органов в сфере религий;
12. Проведение социологического исследования на тему: "Дискурсы о хиджабе в Казахстане: основные аспекты и проблемные зоны";

13. "Қазақстан Республикасындағы тәңіршілдік: қазіргі жағдайы, өзекті мәселелері және жаңа міндеттер" атты тақырыбында зерттеу жұмыстарын жүргізу
7
"Хабар" агенттігі" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Хабар", "Хабар 24", "Ел Арна", "Kazakh TV" телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Хабар" агенттігі" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
16 493 905
8
"Қазақстан" РТРК" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Қазақстан", "Балапан", "Kaz Sport", "Евразия бірінші арнасы", "Абай" телеарналары, облыстық телеарналар, "Қазақ радиосы", "Шалқар" радиосы, "Астана" радиосы, "Classic" радиосы арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
26 347 237
9
"Мир" МТРК арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"МИР", "МИР 24" телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Мир" МТРК
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
481 034
10
"Қазақ газеттері" ЖШС арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Ұлан", "Дружные ребята", "Ана тілі", "Tenge monitor", "Уйғур авази" газеттері, "Ақ желкен", "Балдырған", "Мысль", "Ақиқат", "Үркер" журналдары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қазақ газеттері" ЖШС
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
348 660
11
"Егемен Қазақстан" республикалық газеті" ЖШС арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Егемен Қазақстан" және "Казахстанская правда" газеттері арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Егемен Қазақстан" республикалық газеті" ЖШС
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
1 687 808
12
"Қазақпарат" халықаралық ақпараттық агенттігі" АҚ арқылы Интернет желісінде мемлекеттік-ақпараттық саясатты жүргізу
Интернет желісінде мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызмет
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қазақпарат" халықаралық ақпараттық агенттігі" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"

13. Проведение исследования на тему: "Тенгрианство в Республике Казахстан: современное состояние, актуальные проблемы и новые вызовы"
7
Проведение государственной информационной политики через АО "Агентство "Хабар"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Хабар", "Хабар 24", "Ел Арна", "Kazakh TV"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
АО "Агентство "Хабар"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
16 493 905
8
Проведение государственной информационной политики через АО "РТРК "Казахстан"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Казахстан", "Балапан", "Kaz Sport", "Первый канал Евразия", "Абай", областные телеканалы, "Казахское радио", радио "Шалкар", радио "Астана", радио "Classic"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
АО "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
26 347 237
9
Проведение государственной информационной политики через МТРК "Мир"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "МИР", "МИР 24"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
МТРК "Мир"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
481 034
10
Проведение государственной информационной политики через ТОО "Қазақ газеттері"
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты "Ұлан", "Дружные ребята", "Ана тілі", "Tenge monitor", "Уйғур авази", журналы "Ақ желкен", "Балдырған", "Мысль", "Ақиқат", "Үркер"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
ТОО "Қазақ газеттері"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
348 660
11
Проведение государственной информационной политики через ТОО "Республиканская газета "Егемен Қазақстан"
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты "Егемен Қазақстан" и "Казахстанская правда"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
ТОО "Республиканская газета "Егемен Қазақстан"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
1 687 808
12
Проведение государственной-информационной политики в сети Интернет через АО "Международное информационное агентство "Казинформ"
Услуга по проведению государственной информационной политики в сети Интернет
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
АО "Международное информационное агентство "Казинформ"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"

1 919 542
13
Бұқаралық ақпарат құралдарына мониторинг жүргізу
Бұқаралық ақпарат құралдарының мониторингін техникалық және әдістемелік қамтамасыз ету жөніндегі жұмыстарды жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Талдау және ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
1 093 255
14
Қоғамдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты ғылыми-әдістемелік қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер

1 919 542
13
Проведение мониторинга средств массовой информации
Услуги по проведению работ по техническому и методическому обеспечению мониторинга средств массовой информации
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Центр анализа и информации"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
1 093 255
14
Услуги по научно-методическому обеспечению государственной политики в сфере общественного развития

1. Қоғамдық сананы жаңғырту;
2. Отбасылық саясатты дамыту.
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Рухани жаңғыру" Қазақстандық қоғамдық даму институты" КЕАҚ
004 "Қоғамдық сананы жаңғырту, азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету"
102 "Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"
1 207 830
15
Саяси қуғын-сүргін құрбандарын толық ақтау бойынша тарихи мұрағат материалдарын зерделеуді ұйымдастыру
Саяси қуғын-сүргін құрбандарын толық ақтау бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі мемлекеттік комиссияның жобалық офисінің қызметін үйлестіру және сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Рухани жаңғыру" Қазақстандық қоғамдық даму институты" КЕАҚ
004 "Қоғамдық сананы жаңғырту, азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету"
102 "Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"

1. Модернизация общественного сознания;
2. Развитие семейной политики.
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития "Рухани жаңғыру"
004 "Обеспечение укрепления взаимоотношения институтов гражданского общества и государства, модернизации общественнго сознания"
102 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания"
1 207 830
15
Организация изучения исторических архивных материалов по полной реабилитации жертв политических репрессий
Координирование и сопровождение деятельности проектного офиса Государственной комиссии по выработке предложений по полной реабилитации жертв политических репрессий
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития "Рухани жаңғыру"
004 "Обеспечение укрепления взаимоотношения институтов гражданского общества и государства, модернизации общественнго сознания"
102 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания"

24 444
16
Балалар тұтынатын контентті мемлекеттік тілде ұлғайту үшін мультипликациясы бар танымал балалар арналарын қазақ тіліне аудару
Балалар тұтынатын контентті мемлекеттік тілде ұлғайту үшін мультипликациясы бар танымал балалар арналарының құқықтарын сатып алу және қазақ тіліне аудару
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Рухани жаңғыру" Қазақстандық қоғамдық даму институты" КЕАҚ
004 "Қоғамдық сананы жаңғырту, азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету"
102 "Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"

24 444
16
Перевод на казахский язык популярных детских каналов с мультипликацией для увеличения потребляемого детьми контента на государственном языке
Приобретение прав и перевод на казахский язык популярных детских каналов с мультипликацией для увеличения потребляемого детьми контента на государственном языке
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития "Рухани жаңғыру"
004 "Обеспечение укрепления взаимоотношения институтов гражданского общества и государства, модернизации общественнго сознания"
102 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания"

861 537
17
ҚБП
1 057 177
18
Шекара маңы және үшінші елдермен халықаралық ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының сыртқы сауда қарым-қатынастарын дамыту
Жоғары және ең жоғары деңгейде екіжақты кездесулер, үкіметаралық комиссия өткізу, өңіраралық ынтымақтастық форумдарын өткізу кезінде Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігін сыртқы сауданы талдау және екіжақты сауданы дамыту әлеуеті бөлігінде талдамалық және консультациялық қолдау
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі
"QazTrade" сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Ішкі жəне сыртқы сауда саясаты, халықаралық экономикалық интеграция, тұтынушылардың құқықтарын қорғау, техникалық реттеу, стандарттау жəне өлшем бірлігін қамтамасыз ету, шикізаттық емес экспортты дамыту жəне ілгерілету саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару жəне тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласында зерттеулер жүргізу, әлеуметтанушылық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

861 537
17
ДСП
1 057 177
18
Развитие внешнеторговых отношений Республики Казахстан в рамках международного сотрудничества с приграничными и третьими странами
Аналитическая и консультационная поддержка Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан при проведении двусторонних встреч на высшем и высоком уровне, проведении межправительственной комиссии, форумов межрегионального сотрудничества в части анализа внешней торговли и потенциала развития двусторонней торговли
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики "QazTrade"
001 "Формирование и реализация политики государства в сфере внутренней и внешней торговой политики, международной экономической интеграции, защиты прав потребителей, технического регулирования, стандартизации и обеспечения единства измерений, развития и продвижения несырьевого экспорта"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления и защиты прав потребителей"

45 914
19
ДСҰ-ға мүшелік шеңберінде және халықаралық сауда келіссөздерінде Қазақстан Республикасының келіссөздер позициясын қалыптастыру, сондай-ақ өнеркәсіптік субсидиялар мәселелері бойынша ЕАЭО-да Қазақстан Республикасының міндеттемелерін іске асыру бойынша консультациялық, талдамалық қолдау және ұсынымдар әзірлеу
ДСҰ-ға мүшелік шеңберінде және халықаралық сауда келіссөздерінде Қазақстан Республикасының келіссөздер позициясын қалыптастыру бойынша талдамалық және консультациялық қолдау көрсету және ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі
"QazTrade" сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Ішкі жəне сыртқы сауда саясаты, халықаралық экономикалық интеграция, тұтынушылардың құқықтарын қорғау, техникалық реттеу, стандарттау жəне өлшем бірлігін қамтамасыз ету, шикізаттық емес экспортты дамыту жəне ілгерілету саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару жəне тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласында зерттеулер жүргізу, әлеуметтанушылық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
210 000
20
Ішкі сауда саласындағы мемлекеттік реттеуді жетілдіру бойынша сараптамалық-талдамалық қолдау
Ішкі саудадағы мемлекеттік реттеуді жетілдіру мәселелері бойынша ҚР СИМ сараптамалық-талдамалық қолдау көрсету, сауда секторының тиімділігін арттыру, оның ішінде сауданың өркениетті форматтарын дамыту, сауда саласындағы іскерлік белсенділікті жандандыру салдарын арттыру бойынша ұсынымдар әзірлеу, сондай-ақ әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаларға талдау жүргізу және бағаларды тұрақтандыру бойынша ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі
"QazTrade" сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Ішкі жəне сыртқы сауда саясатын қалыптастыру жəне іске асыру, халықаралық экономикалық интеграция, тұтынушылардың құқықтарын қорғау, техникалық реттеу, стандарттау жəне өлшем бірлігін қамтамасыз ету, шикізаттық емес экспортты дамыту жəне ілгерілету саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаларында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
204 086
21
Қазақстан Республикасының агроөнеркәсіптік кешенінің дамуын кешенді талдау, даму перспективаларын бағалау және болжау
Қазақстан Республикасының агроөнеркәсіптік кешеніндегі бар міндеттерге мониторинг жүргізу және перспективалық міндеттерді болжау бөлігінде талдамалық зерттеулер жүргізу арқылы саладағы басым міндеттерді негіздеп айқындау жолымен ауыл шаруашылығы саласының тиімділігін арттыруға бағытталған іс-шаралар жүргізу
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Ұлттық аграрлық ғылыми-білім беру орталығы" КЕАҚ
001 "Ауыл шаруашылығы және жер ресурстарын пайдалану саласындағы жоспарлау, реттеу, басқару жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
103 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнің ақпараттық-аналитикалық, социологиялық, нормативтік әдістемелік қамтамасыз ету"

45 914
19
Консультационная, аналитическая поддержка и разработка рекомендаций по формированию переговорной позиции Республики Казахстан в рамках членства в ВТО и на международных торговых переговорах, а также по реализации обязательств Республики Казахстан в ЕАЭС по вопросам промышленных субсидий
Оказание аналитической и консультационной поддержки и разработки рекомендаций по формированию переговорной позиции Республики Казахстан в рамках членства в ВТО и на международных торговых переговорах
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики "QazTrade"
001 "Формирование и реализация политики государства в сфере внутренней и внешней торговой политики, международной экономической интеграции, защиты прав потребителей, технического регулирования, стандартизации и обеспечения единства измерений, развития и продвижения несырьевого экспорта"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления и защиты прав потребителей"
210 000
20
Экспертно-аналитическая поддержка по совершенствованию государственного регулирования в сфере внутренней торговли
Оказание экспертно-аналитической поддержки МТИ РК по вопросам совершенствования государственного регулирования внутренней торговли, выработка рекомендаций по повышению эффективности сектора торговли, в том числе вследствие развития цивилизованных форматов торговли, активизации деловой активности в сфере торговли, а также проведение анализа цен на социально значимые продовольственные товары и выработка рекомендаций по стабилизации цен
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики "QazTrade"
001 "Формирование и реализация политики государства в сфере внутренней и внешней торговой политики, международной экономической интеграции, защиты прав потребителей, технического регулирования, стандартизации и обеспечения единства измерений, развития и пдвижения несырьевого экспорта"
204 086
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления и защиты прав потребителей"
21
Комплексный анализ, оценка перспектив и прогноз развития агропромышленного комплекса Республики Казахстан
Проведение мероприятий, направленные на повышение эффективности сельскохозяйственной отрасли путем обоснованного определения приоритетных задач в отрасли через проведение аналитических исследований в части мониторинга существующих и прогнозирования перспективных задач в агропромышленном комплексе Республики Казахстан.
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
НАО "Национальный аграрный научно-образовательный центр"
001 "Услуги по планированию, регулированию, управлению в сфере сельского хозяйства и использования земельных ресурсов"
103 "Информационно-аналитическое, социологическое, нормативно-методическое обеспечение Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"

350 000
22
Мемлекеттік жер кадастрын жүргізу үшін ауыл шаруашылығы алқаптарының және елді мекендердің құрылыс салынған аумақтарының жоспарлы-картографиялық өнімі
Жұмыстар циклі мемлекеттік жер кадастрын жүргізу үшін құрылатын ауыл шаруашылығы алқаптарының және елді мекендердің құрылыс салынған аумақтарының ауқымды қатарының фотокарталарын жасауға бағытталған
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Ауыл шаруашылық аэрофотогеодезиялық ізденістер мемлекеттік институты" ШЖҚ РМК
259 "Жер ресурстары туралы ақпаратқа қолжетімділікті арттыру"
100 "Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру"
1 513 541
23
Мемлекеттік жер кадастрын жүргізу
Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру жер-кадастр жұмыстарын жүргізумен қамтамасыз етіледі
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" КЕАҚ
259 "Жер ресурстары туралы ақпаратқа қолжетімділікті арттыру"
100 "Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру"
6 157 828
24
Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша әдіснамалық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек көрсету
Зақымданудың ерекше ауыр және атипиялық түрлері бар мүгедектерді протездеу, сондай-ақ бастапқы протездеу, жаңа технологиялар бойынша дайындалатын протездік-ортопедиялық бұйымдарды енгізу, протездік-ортопедиялық бұйымдардың жаңа түрлеріне технологиялық процестерді әзірлеу
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Әлеуметтік оңалтуды дамытудың ғылыми-практикалық орталығы" ШЖҚ РМК
058 "Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту"
100 "Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша методологиялық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек беру"
180 080
25
Есту қабілеті бұзылған балалардың кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту
Кохлеарлық имплантация (КИ) ауыр есту қабілетінің бұзушылығы (кереңділік) бар балаларды оңалтудың жалғыз тиімді әдістерінің бірі болып табылады. Бірақ КИ операция есту-сөйлеуге оңалтусыз (бейімдеусіз) мүлдем тиімсіз. Оны өткізу кохлеарлық импланты бар балаға есту және сөйлеуін дамыту үшін міндетті. Осыған орай, қызметті көрсету шеңберінде баланы дыбыстық сигналдарды (сөйлеу және сөйлемейтін) қабылдауға, оларды түсінуге және ауызша сөйлеуге дамыту үшін жаңа есту сезімдерін пайдалануға үйретуге жоспарлануда
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Әлеуметтік оңалтуды дамытудың ғылыми-практикалық орталығы" ШЖҚ РМК
058 "Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту"
102 "Есту қабілеті бұзылған балалардың кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту"

350 000
22
Планово-картографическая продукция сельскохозяйственных угодий и застроенных территорий населенных пунктов для ведения государственного земельного кадастра
Цикл работ направлен на создание фотокарт масштабного ряда сельскохозяйственных угодий и застроенных территорий населенных пунктов, создаваемых для ведения государственного земельного кадастра
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Государственный институт сельскохозяйственных аэрофотогеодезических изысканий"
259 "Повышение доступности информации о земельных ресурсах"
100 "Формирование сведений государственного земельного кадастра"
1 513 541
23
Ведение государственного земельного кадастра
Формирование сведений государственного земельного кадастра обеспечивается проведением земельно-кадастровых работ
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
НАО "Государственная корпорация "Правительство для граждан"
259 "Повышение доступности информации о земельных ресурсах"
100 "Формирование сведений государственного земельного кадастра"
6 157 828
24
Методологическое обеспечение по оказанию инвалидам протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно-ортопедической помощи
Протезирование инвалидов с особо сложными и атипичными видами увечья, а также первичное протезирование, внедрение протезно-ортопедических изделий, изготавливаемых по новейшим технологиям, разработка технологических процессов на новые виды протезно-ортопедических изделий
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Научно-практический центр развития социальной реабилитации"
058 "Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры"
100 "Методологическое обеспечение по оказанию инвалидам протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно-ортопедической помощи"
180 080
25
Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации
Кохлеарная имплантация (КИ) является единственным эффективным методом реабилитации детей с тяжелыми нарушениями слуха (глухотой). Но операция КИ совершенно неэффективна без слухоречевой реабилитации (адаптации). Проведение ее обязательно для развития слуха и речи ребенка с кохлеарным имплантом. В этой связи, в рамках оказания услуги, планируется научить ребенка воспринимать звуковые сигналы (неречевые и речевые), понимать их и использовать новые слуховые ощущения для развития устной речи
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Научно-практический центр развития социальной реабилитации"
058 "Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры"
102 "Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации"

331 086
26
Топографиялық-геодезиялық және картографиялық жұмыстар, материалдар мен деректерді есепке алу, сақтау
Аумақтардың аэроғарыштүсірілімі бойынша жұмыстарды жүргізу, қалалар мен елді-мекендердің топографиялық жоспарларын құру және жаңарту, I, ІІ класты нивелирлеу, зерттеу және қалпына келтіру, пункттерді координаттау, жиынтық каталогтарды жасау, цифрлы мемлекеттік топографиялық карталардың масштабтық қатарын құру және жаңарту, техникалық жобаларды құрастыру, топографиялық-геодезиялық және картографиялық материалдарды мемлекеттік есепке алу және сақтау, топографиялық карталарды басып шығару, географиялық атаулардың мемлекеттік каталогтары дерекқорының мониторингілеу
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ұлттық геодезия және кеңістіктік ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК
007 "Еліміздің мемлекеттік геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету жүйесінің деңгейін арттыру"
101 "Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету"
2 449 021
27
Қазақстан Республикасының Ұлттық кеңістіктік деректер инфрақұрылымы

331 086
26
Топографо-геодезические и картографические работы, учет, хранение материалов и данных
Проведение работ по аэрокосмосъемке территорий, созданию и обновлению топографических планов городов и населенных пунктов, нивелирование I, ІІ класса, обследование, восстановление и координирование пунктов, создание сводных каталогов, создание и обновление масштабного ряда цифровых государственных топографических карт, составление технических проектов, государственный учет и хранение топографо-геодезических и картографических материалов, издание (печать) топографических карт, ведение мониторинга базы данных государственных каталогов географических названий
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр геодезии и простанственной информации"
007 "Повышение уровня государственного геодезического и картографического обеспечения страны"
101 "Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение"
2 449 021
27
Национальная инфраструктура пространственных данных Республики Казахстан

1. Қазақстан Республикасы мемлекеттік геодезиялық қамтамасыз ету жүйесін жаңғырту:
1.1 Мемлекеттік геодезиялық желіні (МГЖ) жаңғырту, оның ішінде:
- Іргелі астрономиялық-геодезиялық желі (ІАГЖ);
- дәлдігі жоғары геодезиялық желі (ДГЖ);
- І, ІІ сыныпты астрономиялық-геодезиялық желілер (І, ІІ- АГЖ);
- ІІІ, IV сыныпты геодезиялық жиілету желілері (ІІІ, IV-ГЖЖ).
1.2 Мемлекетік нивелирлік желіні (МНЖ) жаңғырту, оның ішінде:
- І сыныпты мемлекеттік нивелирлік желі;
- ІІ сыныпты мемлекеттік нивелирлік желі;
- ІІІ, ІV сыныпты мемлекеттік нивелирлік желілер.
1.3 Мемлекеттік гравиметриялық желіні (МГрЖ) жаңғырту, оның ішінде:
- Мемлекеттік іргелі гравиметриялық желі (МІГЖ);
- 1-сыныпты мемлекеттік гравиметриялық желі (1-МІГЖ).
1.4. Геодезиялық жабдықтарды, бағдарламалық қамтылымды сатып алу.
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ұлттық геодезия және кеңістіктік ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК
007 "Еліміздің мемлекеттік геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету жүйесінің деңгейін арттыру"
102 "Қазақстан Республикасының Ұлттық кеңістіктік деректер инфрақұрылымын құру"
5 471 306
2. ҰКДИ енгізу:
2.1 Базалық кеңістіктегі деректердің ақпараттық жүйесін құру.
2.2. Ауқымы 1:25 000 топографиялық карталарды, ауқымы 1:2 000 қалалар мен аудан орталықтарының жоспарларын ҚР мультиауқымды картасына түрлендіру.
3. Жобаны басқару
28
Қазақстан Республикасының "Байқоңыр" кешенінің ғарыштық-зымыран кешенінің әсеріне ұшыраған аймақтарына экологиялық мониторинг жүргізу қызметтері
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде мынадай жұмыстарды орындау көзделуде:
1. "Байқоңыр" ғарыш айлағынан тасымалдағыш-зымырандардың ұшырылымдарына экологиялық мониторинг жүргізу ("Союз" ТЗ-ның 5 ұшырылымын экологиялық сүйемелдеу)
2. Қарағанды және Қостанай облыстарындағы Ю-5 аймағындағы (№ 77 ҚА) ТЗ АБ ҚА экологиялық тұрақтылығын бағалау (2022 ж.)
3. 2013 ж. Қызылорда облысындағы "Протон-М" ЗТ апат орнындағы қоршаған орта объектілерінің жағдайын бақылау (2022 ж.)
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Инфракос" ШЖҚ РМК
010 "Ғарыш инфрақұрылымының сақталуы мен оны пайдалануды кеңейтуді қамтамасыз ету"
100 "Ғарыш аппараттарын басқаруды қамтамасыз ету"
73 092
29
KazSTSat технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін тәжірибелік пайдалану
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде KazSTSat тәжірибелік пайдалану арқылы қазақстандық технологиялардың оң ұшыру тарихын алу үшін технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесінің (KazSTSat) жұмыс істеуін қамтамасыз ету жұмыстарын орындау және Қазақстанда жасалған ғарыш аппараттарының белсенді өмірінің ұзақтығын айқындау болжануда
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ghalam" ЖШС
010 "Ғарыш инфрақұрылымының сақталуы мен оны пайдалануды кеңейтуді қамтамасыз ету"
100 "Ғарыш аппараттарын басқаруды қамтамасыз ету"

1. Модернизация системы государственного геодезического обеспечения Республики Казахстан:
1.1. Модернизация государственной геодезической сети (ГГС), в т.ч.:
– фундаментальная астрономо-геодезическая сеть (ФАГС);
– высокоточная геодезическая сеть (ВГС);
– астрономо-геодезическая сеть I, II классов (АГС-I, II);
– геодезическая сеть сгущения III, IV классов (ГСС III, IV).
1.2. Модернизация государственной нивелирной сети (ГНС), в т.ч.:
– Государственная нивелирная сеть І класса;
– Государственная нивелирная сеть ІІ класса;
– Государственные нивелирные сети ІІІ-ІV классов.
1.3. Модернизация государственной гравиметрической сети (ГГрС), в т.ч.:
– Государственная фундаментальная гравиметрическая сеть (ГФГС);
– Государственная гравиметрическая сеть 1 класса (ГГрС-1).
1.4. Приобретение геодезических оборудований, программных обеспечений.
2. Внедрение НИПД:
2.1 Создание информационной системы базовых пространственных данных;
2.2. Преобразование топографических карт масштаба 1:25 000, планов городов и районных центров масштаба 1:2 000 в мультимасштабную карту РК;
3. Управление проектом.
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр геодезии и простанственной информации"
007 "Повышение уровня государственного геодезического и картографического обеспечения страны"
102 "Создание Национальной инфраструктуры пространственных данных Республики Казахстан"
5 471 306
28
Услуга экологического мониторинга территорий Республики Казахстан, подверженных воздействию ракетно-космической деятельности комплекса "Байконур"
В рамках исполнения государственного задания предполагается выполнение работ:
1. Проведение экологического мониторинга пусков ракет-носителей с космодрома "Байконур" (экологическое сопровождение 7 пусков РН "Союз")
2. Оценка экологической устойчивости РП ОЧ РН в зоне Ю-5 (РП №77) в Карагандинской и Костанайской областях (2022 г.).
3. Контроль состояния объектов окружающей среды на месте аварии РН "Протон-М" в 2013 г. в Кызылординской области (2022 г.)
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Инфракос"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры"
100 "Обеспечение управления космическими аппаратами"
73 092
29
Опытная эксплуатация космической системы технологического назначения KazSTSat
В рамках исполнения государственного задания предполагается выполнение работ по обеспечению функционирования космической системы технологического назначения (KazSTSat) для получения положительной летной истории казахстанских технологий путем опытной эксплуатации KazSTSat и определение срока активного существования космического аппарата
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
ТОО "Ghalam"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры"
100 "Обеспечение управления космическими аппаратами"

182 947
30
"Зенит-М" ғарыш зымыран кешенінің жердегі ғарыш инфрақұрылымы объектілерін ұстау және пайдалану
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде "Зенит-М" ҒЗК жердегі ғарыш инфрақұрылымдардың техникалық және технологиялық объектілерін ұстау үшін кешенді жұмыстар мен іс-шараларды жүзеге асыру, оның ішінде "Зенит-М" ҒЗК-ның берілген объектілерін күзетуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету, "Зенит-М" ҒЗК объектілеріне жұмыскерлерді жеткізу үшін көлікпен қамтамасыз ету, жұмыскерлерді жеке қорғаныс құралдарымен және арнайы киімдермен қамтамасыз ету, регламенттік және профилактикалық жұмыстар жүргізу, сондай-ақ осы объектіні (жүйелер мен агрегаттар) пайдалану құжаттамаларында белгіленген нормативтік талаптарға сәйкес ғарыш жүйелерін пайдалануда тәжірибесі бар ұйымдарды қажет болған жағдайда тартумен техникалық қызмет көрсету, сондай-ақ осы жұмыстарды ұйымдастыру үшін қажетті басқа да іс-шараларды жүзеге асыру болжануда
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Бәйтерек" Қазақстан-Ресей бірлескен кәсіпорыны" акционерлік қоғамы
010 "Ғарыш инфрақұрылымының сақталуы мен оны пайдалануды кеңейтуді қамтамасыз ету"
103 ""Байқоңыр" кешенінің Ресей Федерациясы жалдайтын құрамға кірмеген және ол құрамнан шығарылған объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету"
830 546
31
Ұшқышсыз ғарыш аппараттарын ұшыру үшін орта буынды жаңа буынды ғарыштық мақсаттағы зымыран негізінде "Бәйтерек" ғарыш зымыран кешенін құру
Пилотсыз ғарыш бағдарламаларын орындау үшін орта сыныптағы ғарыштық мақсаттағы жаңа буын зымырандарын ұшыру үшін қолданыстағы "Зенит – М" ғарыш зымыран кешенін жаңғырту
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Бәйтерек" Қазақстан-Ресей бірлескен кәсіпорыны" акционерлік қоғамы
011 "Пилотсыз ғарыш аппараттарын ұшыру үшін орта сыныптағы ғарыштық мақсаттағы жаңа буын зымыранының базасында "Бәйтерек" ғарыштық зымыран кешенін құру"
23 933 690
32
АКТ саласындағы экожүйенің стартапын дамыту
Қатысушыларды технологиялық бизнес-инкубациялауға акселерациялау , қатысушылар үшін маркетингтік және өзге де іс-шаралар өткізу, "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркінің қатысушыларын дамытуды ынталандыру үшін консультациялық, ақпараттық, талдамалық, білім беру іс-шараларын өткізу, қатысушылардың жобаларын іске асыру үшін әлеуетті инвесторларды іздеу, "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркінде акселерациядан өтіп жатқан тұлғаларға тұрғын үй беру және тұру үшін жағдайлар жасау
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Astana Hub" Халықаралық ІТ-стартаптар технопаркі Корпоративтік қоры
205 "Қазақстан Республикасының инновациялық дамуын қамтамасыз ету"
103 ""Астана Хаб" ІТ-стартаптардың халықаралық технопаркі негізінде инновациялық экожүйе құру"

182 947
30
Содержание и эксплуатация объектов наземной космической инфраструктуры космического ракетного комплекса "Зенит-М"
В рамках исполнения государственного задания предполагается осуществление комплекса работ и мероприятий по поддержанию технических и технологических объектов НКИ КРК "Зенит-М", в том числе организация и обеспечение охраны переданных объектов КРК "Зенит-М", транспортное обеспечение для доставки работников на объекты КРК "Зенит-М", обеспечение работников средствами индивидуальной защиты и спецодеждой, проведение регламентных и профилактических работ., а также с привлечением при необходимости организаций, имеющих опыт эксплуатации космических систем в соответствии с нормативными требованиями, установленными эксплуатационной документацией данного объекта (систем и агрегатов), их техническое обслуживание, а также осуществление других мероприятий, необходимых для организации этих работ
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Акционерное общество "Совместное Казахстанско-Российское предприятие "Байтерек"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры"
103 "Обеспечение сохранности объектов комплекса "Байконур", не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него"
830 546
31
Создание космического ракетного комплекса "Байтерек" на базе ракеты космического назначения среднего класса нового поколения для запусков беспилотных космических аппаратов
Модернизация действующего космического ракетного комплекса "Зенит – М" для запусков ракет космического назначения среднего класса нового поколения для выполнения беспилотных космических программ
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Акционерное общество "Совместное Казахстанско-Российское предприятие "Байтерек"
011 "Создание космического ракетного комплекса "Байтерек" на базе ракеты космического назначения среднего класса нового поколения для запусков беспилотных космических аппаратов"
23 933 690
32
Развитие стартап экосистемы в области ИКТ
Акселерация технологическому бизнес-инкубированию участников, проведение маркетинговых и иных мероприятий для участников, проведение консультационных, информационных, аналитических, образовательных мероприятий для стимулирования развития участников международного технологического парка "Астана Хаб", поиск потенциальных инвесторов для реализации проектов участников, предоставление жилья и создание условий для проживания лицам, проходящим акселерацию в международном технологическом парке "Астана Хаб"
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Корпоративный фонд Международный технопарк IТ-стартапов "Astana Hub"
205 "Обеспечение инновационного развития Республики Казахстан"
103 "Создание инновационной экосистемы на базе Международного технопарка IT-стартапов "Астана Хаб""

5 317 477
33
Білім және ғылым саласындағы бастамаларды іске асыруды ақпараттық-талдамалық сүйемелдеу қызметтері
Білім және ғылым саласындағы мемлекеттік саясат туралы халықтың және мақсатты аудиториялардың хабардарлығын арттыру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
100 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету"
163 839
34
Қазақстанның экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының ғылыми және технологиялық саясат жөніндегі комитетінің жұмысына қатысуын талдамалық сүйемелдеу
Қазақстанның ЭЫДҰ ТСЖК іс-шараларына қатысуын қамтамасыз ету, сондай-ақ ЭЫДҰ ТСЖК құқықтық құралдарын іске асыру мониторингі
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
24 548
35
Қоғамдық институттар мен диалог алаңдарының жұмыс істеуін сараптамалық-талдамалық қамтамасыз ету
Зерттеудің мақсаты "Еститін мемлекет" тұжырымдамасының жобасын дайындау нысанында азаматтардың барлық сындарлы сұраныстарына жедел және тиімді ден қою үшін Қазақстанның ағымдағы жай-күйі мен одан әрі дамуының өзекті мәселелері бойынша мемлекет пен қоғам арасындағы диалогты жүргізу және кеңейту болып табылады
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Еуразиялық интеграция институты" ЖШС
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
34 948
36
Саяси жаңғырту контексіндегі қоғамдық-саяси процестерді әлеуметтік сүйемелдеу
Елді саяси жаңғырту және пандемиядан кейінгі экономикалық дағдарыс жағдайларында Қазақстандықтардың мінез-құлық үлгілері мен бейімдеу стратегияларын және жаңа әлеуметтік болмыс факторларын ғылыми негізде анықтау
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Еуразиялық интеграция институты" ЖШС
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
66 469
37
Қазіргі Қазақстан және Абай Құнанбайұлы мен оның қоғамдық-гуманитарлық ғылымдар саласындағы мұрасы
Зияткер және бәсекеге қабілетті ұлтты қалыптастыру жолында Абай мұрасының маңыздылығы бойынша "Абайтану" ғылым саласында әлеуметтанушылық және талдамалық зерттеулер жүргізу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" КеАҚ
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

5 317 477
33
Услуги по информационно-аналитическому сопровождению реализации инициатив в сфере образования и науки
Повышение информированности населения и целевых аудиторий о государственной политике в сфере образования и науки.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
100 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа по реализации государственной политики в области образования и науки"
163 839
34
Аналитическое сопровождение участия Казахстана в работе Комитета по научной и технологической политике Организации экономического сотрудничества и развития
Обеспечение участия Казахстана в мероприятиях КНТП ОЭСР, анализ опыта стран ОЭСР и подготовка рекомендаций в области науки, технологий и инноваций
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
24 548
35
Экспертно-аналитическое обеспечение функционирования общественных институтов, диалоговых площадок
Проведение и расширение диалога между государством и обществом по актуальным вопросам текущего состояния и дальнейшего развития Казахстана для оперативного и эффективного реагирования на все конструктивные запросы граждан в форме подготовки проекта концепции "Слышащего государства"
Министерство образования и науки Республики Казахстан
ТОО "Институт Евразийской интеграции"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
34 948
36
Социологическое сопровождение общественно-политических процессов в контексте политической модернизации
Выявление поведенческих паттернов и адаптационных стратегий казахстанцев и факторов новой социальной реальности на научной основе в условиях политической модернизации страны и постпандемического экономического кризиса.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
ТОО "Институт Евразийской интеграции"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
66 469
37
Современный Казахстан и Абай Кунанбайулы и его наследие в области общественно-гуманитарных наук
Проведение социологических и аналитических исследований в области науки "Абаеведение" по значимости наследия Абая на пути формирования интеллектуальной и конкурентоспособной нации
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

220 000
38
Балаларды сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру
Республикалық экологиялық қолайсыз өңірлердегі жетім балаларды, тұрмысы төмен және көп балалы отбасылардың балаларын сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру. Медициналық қызметтер сапасын, сабақтастығын, кешенділігін және даралығын қамтамасыз ету. Психологиялық жайлы, эмоционалдық қолайлы және сенім атмосферасын жасау. Практикаға инновациялық медициналық технологияларды, сондай-ақ сауықтыру және ауру профилактикасының тиімді әдістерін енгізу. Балалардың денсаулығы мен өмірін қорғау үшін жағдай жасау
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Бөбек" ұлттық ғылыми-тәжірибелік білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК
019 "Балаларды сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру"
480 925
39
Мектепке дейінгі білім беру педагог қызметкерлерінің ұлттық біліктілік тестілеуінің тест тапсырмаларын әзірлеу жөніндегі қызметтер
Мектепке дейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында жұмыс істейтін педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген тұлғалардың ұлттық біліктілік тестілеуінің тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
098 "Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беруге қолжетімділікті қамтамасыз ету"
102 "Мектепке дейінгі білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
58 569
40
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары үшін "Өзін-өзі тану" пәні бойынша адамгершілік-рухани білім беру бойынша оқу-әдістемелік құралдар мен электронды қосымшаларды әзірлеу жөніндегі қызметтер
Мектепалды даярлық сыныбына арналған оқу-әдістемелік кешен оқушылардың рухани тәрбие алуына, азаматтық, патриоттық қасиеттердің, салауатты өмір салты қағидаларының қалыптасуына, тұлғаның дамуына, кәсіптік тұрғыдан өзін-өзі анықтауға, шығармашылық еңбекке, қабілеттерді іске асыруға жағдай жасауға, ұлттық білім беру жүйесінде рухани-адамгершілік негіздің рөлі мен мәнін күшейту аспектісінде оқушының таным және шығармашылыққа деген қызығушылығын дамытуға бағытталған
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Адамның үйлесімді дамуы ұлттық институты" КEАҚ
098 "Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беруге қолжетімділікті қамтамасыз ету"
102 "Мектепке дейінгі білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
10 240
41
Адамгершілік педагогика әдістерін және жеке тұлғаға бағытталған оқыту тәсілдерін қолдана отырып, балаларды оқыту және тәрбиелеу бойынша қызметтер
Мемлекеттік тапсырма шеңберінде адамгершілік педагогика әдістерін және жеке тұлғаға бағытталған оқыту тәсілдерін қолдана отырып, балаларды оқыту және тәрбиелеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Бөбек" ұлттық ғылыми-тәжірибелік білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК
098 "Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беруге қолжетімділікті қамтамасыз ету"
109 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Бөбек" ұлттық ғылыми-практикалық, білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК-да мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру"

220 000
38
Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей
Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей-сирот, детей из экологически неблагоприятных регионов республики, детей из малообеспеченных и многодетных семей. Обеспечение качества, преемственности, комплексности и индивидуальности оказания медицинских услуг. Создание атмосферы психологического комфорта, эмоционального благополучия и доверия. Внедрение в практику инновационных медицинских технологий, эффективных методов оздоровления и профилактики заболеваний. Создание условий для охраны здоровья и жизни детей
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
019 "Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей"
480 925
39
Услуги по разработке тестовых заданий Национального квалификационного тестирования педагогических работников дошкольного образования
Формирование базы тестовых заданий национального квалификационного тестирования педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности в организациях образования, реализующих образовательные программы дошкольного образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
098 "Обеспечение доступности дошкольного воспитания и обучения"
102 "Методологическое обеспечение в сфере дошкольного образования"
58 569
40
Услуги по разработке учебно-методических пособий и электронных приложений по нравственно-духовному образованию по предмету "Самопознание" для дошкольных организаций образования
Учебно-методические комплексы по предмету "Самопознание" для классов, групп предшкольной подготовки направлены на духовно-нравственное воспитание дошкольников, формирование гражданственности, патриотизма, принципов здорового образа жизни, создание условий для личностного развития, профессионального самоопределения, творческого труда, реализацию способностей, развитие мотивации обучающего к познанию и творчеству в аспекте усиления роли и значимости нравственно-духовных основ в национальной системе образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Национальный институт гармоничного развития человека"
098 "Обеспечение доступности дошкольного воспитания и обучения"
102 "Методологическое обеспечение в сфере дошкольного образования"
10 240
41
Услуги по обучению и воспитанию детей с применением методов гуманной педагогики и приемов личностно-ориентированного обучения
Обучение и воспитание детей с применением методов гуманной педагогики и приемов личностно-ориентированного обучения в рамках государственного задания
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
098 "Обеспечение доступности дошкольного воспитания и обучения"
109 "Реализация государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение в РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек" Министерства образования и науки Республики Казахстан"

119 437
42
Адамгершілік педагогика әдістері мен жеке тұлғаға бағытталған оқыту әдістерін қолдана отырып, балаларды оқыту
Адамгершілік-рухани білім беру бағдарламасын интеграциялау негізінде білім беру қызметтерін көрсету. Жалпы адами құндылықтарға бағдарлана отырып, интеграцияланған оқу бағдарламаларын іске асыру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Бөбек" ұлттық ғылыми-тәжірибелік, білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
100 "Балаларды республикалық білім беру ұйымдарында оқыту және тәрбиелеу"
994 600
43
Халықаралық талаптарды ескере отырып, білім беру статистикасын жинақтауды сүйемелдеу

119 437
42
Обучение детей с применением методов гуманной педагогики и приемов личностно-ориентированного обучения
Предоставление образовательных услуг на основе интеграции программы нравственно-духовного образования. Реализация интегрированных учебных программ с ориентацией на общечеловеческие ценности
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
100 "Обучение и воспитание детей в республиканских организациях образования"
994 600
43
Сопровождение сбора образовательной статистики с учетом международных требований

Білім беру статистикасы мектепке дейінгі, жалпы орта және техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру жүйесінің дамуын мониторингілеу және болжау, оның ішінде білім беру объектілеріне қажеттілікті, кадрлық және материалдық-техникалық қамтамасыз етілуін, қаржыландыру көлемін, мемлекеттік тапсырысты есептеу, стратегиялық құжаттардың іске асырылуын мониторингілеу және талдау және басқалар үшін қажет. Іс-шаралар деректерді, оның ішінде дербес, 5 млн. астам білім алушыны, білім беру жүйесіндегі 1 млн. педагогикалық және басқару персоналын өңдеуді қамтиды
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
102 "Орта білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
83 409
44
"Өзін-өзі тану" пәні бойынша адамгершілік-рухани білім беру жөніндегі электронды қосымшалар мен әдістемелік құралдарды әзірлеу жөніндегі қызметтер
"Өзін-өзі тану" рухани-адамгершілік білім беру бойынша бастауыш мектепке арналған дидактикалық материалдар жинағы, орта мектептің сабақтан тыс қызметінің бағдарламасы, жоғарғы сынып оқушыларына арналған интерактивті тапсырмалар жинағы оқушылардың рухани тәрбие алуына, азаматтық, патриоттық қасиеттердің, салауатты өмір салты қағидаларының қалыптасуына, тұлғаның дамуына, кәсіптік тұрғыдан өзін-өзі анықтауға, шығармашылық еңбекке, қабілеттерді іске асыруға жағдай жасауға, ұлттық білім беру жүйесінде рухани-адамгершілік негіздің рөлі мен мәнін күшейту аспектісінде оқушының таным және шығармашылыққа деген қызығушылығын дамытуға бағытталған
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Адамның үйлесімді дамуы ұлттық институты" КЕАҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
102 "Орта білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
21 149
45
Ғарыш бағыты бойынша балаларды қосымша дамыту бойынша республикалық маңызы бар іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу
Білім беруде жалпы әлемдік үрдістерді ескере отырып, балалардың қосымша білім алу жүйесінің сапасын және тиімділігін дамыту, арттыру; балалардың қосымша білім алу жүйесін қамтамасыз ету; балалардың қосымша білім алуының ғарыш бағыты бойынша республикалық маңыздағы мектептен тыс іс-шараларды шығармашылық құзіреттілікте жеке тұлғаның бәсекелес басымдылықтарын қалыптастыру мақсатымен, үздіксіз білім беру және тәрбиелеу, кәсіби өзін – өзі айқындау мақсатымен өткізу; ғарышты және ғарыштық технологияларды зерттеу және олар туралы білімдерін тәжірибеде қолдану; экологиялық сананы тәрбиелеу; ғылыми көзқарасты қалыптастыру, мектеп оқушыларын рухани – адамгершілік тәрбиелеу үшін ғарыш туралы білімдерін пайдалану
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Бөбек" ұлттық ғылыми-практикалық, білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"

Образовательная статистика необходима для мониторинга и прогнозирования развития системы дошкольного, общего среднего и технического и профессионального, послесреднего образования, в том числе определения потребности в объектах образования, кадровой и материально-технической обеспеченности, объемов финансирования, расчета госзаказа, мониторинга и анализа реализации стратегических документов и другие. Мероприятия включают в себя обработку данных, в том числе персональных, более 5 млн. обучающихся, 1 млн. педагогического и управленческого персонала в системе образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
102 "Методологическое обеспечение в сфере среднего образования"
83 409
44
Услуги по разработке электронных приложений и методических пособий по нравственно-духовному образованию по предмету "Самопознание"
Сборник дидактических материалов для начальной школы, программа внеучебной деятельности для средней школы, сборник интерактивных заданий для старших классов по нравственно-духовному образованию "Самопознание" будут направлены на духовно-нравственное воспитание школьников, формирование гражданственности, патриотизма, принципов здорового образа жизни, создание условий для личностного развития, профессионального самоопределения, творческого труда, реализацию способностей, развитие мотивации обучающего к познанию и творчеству в аспекте усиления роли и значимости нравственно-духовных основ в национальной системе образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Национальный институт гармоничного развития человека"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
102 "Методологическое обеспечение в сфере среднего образования"
21 149
45
Организация и проведение мероприятий республиканского значения по дополнительному развитию детей по космическому направлению
Развитие, повышение качества и эффективности системы дополнительного образования детей с учетом общемировых тенденций в образовании; организационно-методическое обеспечение системы дополнительного образования детей; проведение внешкольных мероприятий республиканского значения по космическому направлению дополнительного образования детей с целью формирования конкурентных преимуществ личности в творческой компетентности, непрерывном образовании и воспитании, профессиональном самоопределении; изучение и применение на практике знаний о космосе и космических технологиях; воспитание экологического сознания; формирование научного мировоззрения, использование знаний о космосе для духовно-нравственного воспитания школьников
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"

42 240
46
Республикалық маңызы бар Республикалық және халықаралық мектеп олимпиадаларын, конкурстарын және басқа да мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру, өткізу және балаларды қатыстыру
Республикалық және халықаралық маңызы бар мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, дарынды білім алушыларды анықтау; оқушыларды халықаралық олимпиадаларға, конкурстарға қатысуға іріктеу және дайындау, республикалық семинарлар, конкурстар өткізу; ғылыми-практикалық конференциялар өткізу. Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық және халықаралық олимпиадалар мен ғылыми жобалар конкурстары шығармашылық қабілеттерін дамыту, теориялық білімі мен практикалық іскерлігін тереңдету, жеке тұлғаның өзін-өзі танытуына жәрдемдесу, дарынды балаларды анықтау үшін жағдай жасау, білім алушыларды халықаралық олимпиадаларға қатысуға іріктеу және дайындау, Қазақстан Республикасындағы білім берудің беделін арттыру мақсатында өткізіледі. Сондай-ақ олимпиадалар мен конкурстар оқушылардың ғылыми-зерттеу және оқу-танымдық қызметін ынталандырады, Қазақстан Республикасының зияткерлік әлеуетін қалыптастыруға жәрдемдеседі
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Дарын" ғылыми-практикалық орталығы" РМҚК
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"
296 339
47
Балаларды қосымша дамыту жөніндегі республикалық маңызы бар іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу
Республикалық және халықаралық маңызы бар мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, дарынды балаларды анықтау; республикалық семинарларды, курстарды өткізу; ғылыми-тәжірибелік конференцияларды өткізу. Халықаралық байланыстар мен ынтымақтастықты дамыту, халықаралық фестивальдарға, байқауларға, слеттарға, көрмелерге, балалар мен ересектердің шығармашылық кездесулеріне қатысу. Қосымша білім берудің негізгі бағыттары бойынша: көркемдік-эстетикалық, музыкалық, ғылыми-техникалық, экологиялық-биологиялық, туристік-өлкетану, әскери-патриоттық, әлеуметтік – педагогикалық, білім беру-сауықтыру зерттеу жобаларының республикалық байқаулары шығармашылық құзыреттілікте, үздіксіз білім және тәрбие беруде, кәсіби өзін-өзі анықтауда тұлғаның бәсекелік басымдылықтарын қалыптастыру мақсатында өткізіледі. Кәсіби байқаулар мен конкурстарды ұйымдастыруға қатысу, балаларға қосымша білім беру жүйесінің даму мәселелері бойынша семинарларды және ғылыми-тәжірибелік конференцияларды өткізу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Республикалық қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталығы" РМҚК
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"

42 240
46
Организация, проведение и участие детей в республиканских и международных школьных олимпиадах, конкурсах и других внешкольных мероприятиях республиканского значения
Организация и проведение внешкольных мероприятий республиканского и международного значения, выявление одаренных обучающихся; подбор и подготовка учащихся к участию в международных олимпиадах, конкурсах, проведение республиканских семинаров, конкурсов; проведение научно-практической конференции. Республиканские и международные олимпиады и конкурсы научных проектов по общеобразовательным предметам проводятся в целях развития творческих способностей, углубления теоретических знаний и практических умений, содействия самореализации личности, создания условий для выявления одаренных детей, отбора и подготовки обучающихся к участию в международных олимпиадах, повышения престижа образования в Республике Казахстан. Также олимпиады и конкурсы стимулируют научно-исследовательскую и учебно-познавательную деятельность учащихся, содействуют формированию интеллектуального потенциала Республики Казахстан
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Научно-практический центр "Дарын"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"
296 339
47
Организация и проведение мероприятий республиканского значения по дополнительному развитию детей
Организация и проведение внешкольных мероприятий республиканского значения, выявление одаренных обучающихся; проведение республиканских семинаров, конкурсов; проведение научно-практических конференций.
Республиканские конкурсы исследовательских проектов по основным направлениям дополнительного образования детей: художественно-эстетическое, научно-техническое, эколого-биологическое, туристско-краеведческое, военно-патриотическое, социально-педагогическое, образовательно-оздоровительное с целью формирования конкурентных преимуществ личности в творческой компетентности, непрерывном образовании и воспитании, профессиональном самоопределении.
Участие в организации профессиональных смотров и конкурсов, проведении семинаров и научно-практических конференций по проблемам развития системы дополнительного образования детей
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Республиканский учебно-методический центр дополнительного образования"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"

90 408
48
Дене шынықтыру мен спорт саласында іс-шаралар ұйымдастыру мен өткізу
Қазақстан Республикасының қалаларында әртүрлі спорт түрлері бойынша мектеп оқушыларының және білім алушы жастардың Жазғы спартакиадасын ұйымдастыру және өткізу.
Әртүрлі спорт түрлері бойынша балалар мен жасөспірімдерді қосымша дамыту бойынша республикалық маңызы бар іс-шаралар ұйымдастыру және өткізу. Интеллектуалды, рухани және физикалық тұрғыдан дамыған және табысты азамат қалыптастыру. Мектеп оқушылары мен білім алушы жастардың санасында "Мәңгілік Ел" жалпыұлттық патриоттық идеясының рухани-адамгершілік құндылықтары мен салауатты өмір салты мәдениетін, сондай-ақ, эмоциясын тұрақтандыру, өз денесін басқара білуге үйрету, физикалық, ақыл-ой, шығармашылық қабілеттерін, адамгершілік қасиеттерін жетілдіруді қалыптастыру, сонымен қатар Нормандиядағы (Франция) Дүниежүзілік жазғы Гимназиадаға жазғы спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының мектеп құрама командасын дайындау және қатысу, сондай-ақ Гимназиадаға қатысуға байланысты жарналар мен басқа да шығыстарды төлеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық ғылыми-практикалық дене тәрбиесі орталығы" РМҚК
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстарды, республикалық маңызы бар мектептен тыс іс-шараларды өткізу"
888 297
49
"Өзін-өзі тану" рухани-адамгершілік білім беру бағдарламасын ел аумағында ғылыми-әдістемелік және ақпараттық-ресурстық қолдау
"Өзін-өзі тану" рухани-адамгершілік білім беру бағдарламасы бойынша пилоттық білім беру ұйымдарының қызметін ғылыми-әдістемелік сүйемелдеу. Қазақстан Республикасы білім беру жүйесінде "Өзін-өзі тану" пәнін оқыту жағдайына мониторинг жүргізу. Рухани-адамгершілік білім беру бағдарламасы бойынша интернет-порталды ұйымдастырушылық-техникалық қолдау; мазмұндық қамтамасыз ету, бейнематериалдарды дайындау
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Адамның үйлесімді дамуы ұлттық институты" КЕАҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
104 "Балалар мен оқушы жастарға адамгершілік-рухани білім беру"
1 010 618
50
Орта білім беру педагог қызметкерлерінің ұлттық біліктілік тестілеуінің (ҰБТ мектеп) тест тапсырмаларының базасын әзірлеу және қалыптастыру жөніндегі қызметтер және мектеп бітірушілердің оқыту бейінін ескере отырып, мемлекеттік бітіру емтихандарының материалдарын әзірлеу (қорытынды аттестаттау)
Білім беру саласындағы уәкілетті орган айқындайтын ұйым әзірлеген тестілер бойынша бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімнің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын және арнайы білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын педагог қызметкерлердің ұлттық біліктілік тестілеуінің тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру, сондай-ақ жалпы орта білім туралы аттестат алу үшін қорытынды аттестаттау нысанында өткізілетін бітірушілердің оқу бейінін ескере отырып, емтихан материалдарын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"

90 408
48
Организация и проведение мероприятий в области физической культуры и спорта
Организация и проведение мероприятий школьников по различным видам спорта в городах Республики Казахстан. Организация и проведение мероприятий дополнительного развития детей и юношества республиканского значения по различным видам спорта. Формирование интеллектуально, физически, духовно развитого и успешного гражданина. Формирование у школьников и учащейся молодежи духовно-нравственных ценностей Общенациональной патриотической идеи "Мәңгілік Ел" и культуры здорового образа жизни, а также навыков стабилизировать эмоции, владеть своим телом, развивать физические, умственные и творческие способности, нравственные качества, а также подготовка и участие школьной сборной команды Республики Казахстан в Всемирной летней Гимназиаде в Нормандии (Франция) по летним видам спорта, а также оплата взносов и др. расходов, связанных с участием в Гимназиаде
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический центр физической культуры"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"
888 297
49
Научно-методическое и информационно-ресурсное сопровождение программы нравственно-духовного образования "Самопознание" в масштабе страны
Научно-методическое сопровождение деятельности пилотных организаций образования по программе нравственно-духовного образования "Самопознание";
мониторинг состояния преподавания предмета "Самопознание" в системе образования Республики Казахстан. Организационно-техническая поддержка, содержательное обеспечение (подготовка текстовых, видеоматериалов) интернет-портала по нравственно-духовному образованию
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Национальный Институт гармоничного развития человека"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
104 "Нравственно-духовное образование детей и учащейся молодежи"
1 010 618
50
Услуги по разработке и формированию базы тестовых заданий Национального квалификационного тестирования педагогических работников среднего образования (НКТ школа) и разработка экзаменационных материалов государственного выпускного экзамена с учетом профиля обучения выпускников (Итоговая аттестация)
Формирование базы тестовых заданий Национального квалификационного тестирования педагогических работников, реализующих общеобразовательные учебные программы начального, основного среднего и общего среднего образования и учебные программы специального образования, по тестам, разработанным организацией, определяемой уполномоченным органом в области образования, а также разработка экзаменационных материалов государственного выпускного экзамена с учетом профиля обучения выпускников, который проводится в форме итоговой аттестации для получения аттестата об общем среднем образовании
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"

221 667
51
Мектептерге арналған PISA, TALIS, PISA, TIMSS, PIRLS және ICILS халықаралық салыстырмалы зерттеулеріне қатысу
PISA-15 жастағы білім алушылардың функционалдық сауаттылығын бағалау (алған білімдерін нақты өмірде қолдану). Контингент 7-сыныптан жоғары 15 жастағы оқушылар және колледж студенттері мен директорлары. Математикалық, оқу және жаратылыстану сауаттылығы бағаланады;
TALIS-мұғалімдер мен директорлар арасындағы сауалнамаларды әкімшілендіру арқылы мұғалімдердің жұмыс жағдайын және мектептердегі білім беру ортасын бағалайды.
TALIS индикаторларын мұғалімдерді мамандыққа тарту, педагогикалық білім беру, жаңа бастаған мұғалімдерді қолдау, үздіксіз кәсіби даму, педагогикалық сараман, мектептегі ахуал және жұмыс жағдайлары мәселелері бойынша ұсынады;
PISA мектептер үшін-мектептер деңгейіндегі сыртқы бағалау, оның қорытындысы бойынша мектептер ҚР және әлемнің 70-тен астам ел мектептерімен салыстырғанда білім алушылардың функционалдық сауаттылық деңгейі туралы есеп алады. Бұл мектепке ауырсыну нүктелерін анықтауға және PISA нәтижелерін дұрыс қолдауға мүмкіндік береді;
TIMSS-бастауыш сыныптан негізгі мектепке көшу кезінде оқушылардың жаратылыстану-математикалық дайындығының сапасын бағалау. Контингент-4 және 8-сынып оқушылары. TIMSS-ке қатысу еліміздің 4 және 8-сынып оқушыларының жаратылыстану-математикалық білім сапасын жақсартуға мүмкіндік береді;
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
806 271
PIRLS-4 сынып оқушыларының мәтінді оқу және түсіну деңгейі мен сапасын бағалайды. Оқушылардың оқу сабақтары кезінде және мектептен тыс уақытта жиі қолданатын оқудың екі түрі бағаланады: оқу әдеби тәжірибесін алу үшін оқу және ақпаратты игеру және пайдалану үшін оқу; ICILS-8 сынып оқушыларының компьютерлік және ақпараттық сауаттылығын бағалау. Зерттеу аясында оқушылардың компьютерді пайдалану, ақпарат жинау, ақпараттық өнімді құру және сандық байланыс принциптерін түсіну деңгейі бағаланады.
52
Бастауыш және негізгі орта білім беру білім алушыларының білім жетістіктерінің мониторингі (МОДБ)
Функционалдық сауаттылық деңгейін анықтауға арналған МЖМБС бағдарламаларының жаңартылған мазмұнын ескере отырып, бастауыш және негізгі орта білім беру үшін тест тапсырмаларының Жаңа базасын қалыптастыру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"

221 667
51
Участие в международных сопоставительных исследованиях PISA, TALIS, PISA для школ, TIMSS, PIRLS и ICILS
PISA – оценка функциональной грамотности 15-летних обучающихся (применение полученных знаний в реальной жизни). Контингент 15-летние школьники старше 7-го класса и студенты колледжей и директора. Оцениваются: математическая, читательская и естественнонаучная грамотность.
TALIS – оценивает условия работы педагогов и образовательную среду в школах путем администрирования опросов среди учителей и директоров. TALIS предоставляет индикаторы по вопросам привлечения учителей в профессию, педагогического образования, поддержки начинающих учителей, непрерывного профессионального развития, педагогических практик, школьного климата, и условиям работы.
PISA для школ - внешняя оценка на уровне школ, по итогам которого школы получают отчет об уровне функциональной грамотности обучающихся в сравнении с другими школами РК и более 70 стран мира. Это позволяет школе определить болевые точки и при правильной поддержке повысить результаты PISA.
TIMSS - оценка качества естественно-математической подготовки учащихся при переходе из начальной в основную школу. Контингент - учащиеся 4-х и 8-х классов. Участие в TIMSS позволит улучшить качество естественно-математического образования учащихся 4-х и 8-х классов нашей страны.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"
806 271
PIRLS - оценивает уровень и качество чтения и понимания текста учащимися 4-х классов. Оцениваются два вида чтения, которые чаще других используются учащимися во время учебных занятий и вне школы: чтение с целью приобретения читательского литературного опыта и чтение с целью освоения и использования информации.
ICILS – оценивание компьютерной и информационной грамотности учащихся 8-х классов. В рамках исследования оценивается уровень понимания учащимися принципов использования компьютера, сбора информации, создания информационного продукта и цифровой коммуникации.
52
Мониторинг образовательных достижений обучающихся (МОДО) начального и основного среднего образования
Формирование новой базы тестовых заданий для начального и основного среднего образования с учетом обновленного содержания программ ГОСО, предназначенные для определения уровня функциональной грамотности
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"

23 297
53
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім берудің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарындағы педагог қызметкерлер мен оған теңестірілген лауазымдарды атқаратын тұлғаларды ұлттық біліктілік тестілеуден өткізу үшін тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру жөніндегі қызметтер
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім берудің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарындағы педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген лауазымдарды атқаратын тұлғаларды ұлттық біліктілік тестілеуден өткізу үшін тест тапсырмаларының базасын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
109 "Техникалық және кәсіптік білім беру сапасына сырттай бағалау жүргізу"
271 468
54
Қазақстан Республикасында Болон процесінің параметрлерін іске асыру және білім беру бағдарламаларының сапасын оларды сараптау және жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімнің білім беру бағдарламаларының тізіліміне енгізу арқылы арттыру жөніндегі қызметтер
Қазақстан Республикасында Болон процесі параметрлерін іске асыру бойынша қызметтер шеңберінде мынадай іс-шаралар орындалатын болады: Қазақстан Республикасында Болон процесі қағидаттарын іске асыру бойынша талдамалық есеп дайындау; Болон процесі мәнмәтінінде білім беру сапасын бағалау бойынша әдістемелік ұсынымдар әзірлеу; Қазақстанның жоғары оқу орындарында Болон процесі құралдарының дамуына мониторинг және талдау жүргізу; сапа кепілдігінің ұлттық жүйесін дамыту мақсатында еуропалық сапаны қамтамасыз ету тізіліміне (EQAR) мүшелік жарналар. Тізілім жүргізудің нұсқаулық құжаттарын әзірлеу. ББ-ны тізілімге енгізуге ЖОО-дан өтінімдерді қабылдау рәсімін қамтамасыз ету. Жоғары оқу орындарының өтінімдерін ЖБСБ-да өңдеу. Сарапшылар базасын қалыптастыру. Сарапшылардың жұмысын ұйымдастыру. ББ-ны Тізілімге енгізу. Тізілімнен ББ алып тастау. Тізілім жұмысының мониторингі.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Болон процессі мен академиялық ұтқырлық орталығы" ШЖҚ РММ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
103 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
72 356
55
ҰБТ, ҰБТ ТжКББ және КТ үшін магистратураға тест тапсырмаларының базасын әзірлеу және қалыптастыру, сондай-ақ ҰБТ өткізуге байланысты іс-шараларды қамтамасыз ету және сүйемелдеу (оның ішінде ҰТО қызметін ұйымдастыру)
Ұлттық бірыңғай тестілеуді өткізуге және тест тапсырмаларының базасын қалыптастыруға байланысты ұйымдастыру іс-шаралары:
- ағымдағы жылғы, өткен жылдардағы орта білім беру ұйымдары түлектерінің, техникалық және кәсіптік немесе орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары түлектерінің, шетелде оқушылардың халықаралық алмасу желісі бойынша білім алған орта білім беру ұйымдары түлектерінің, сондай-ақ шетелде оқу орындарын бітірген Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылмайтын ұлты қазақ адамдардың ҰБТ-ның тест тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, түзету және апробациялау бойынша жұмысты жүзеге асыру;
- қысқартылған оқыту мерзімдерін көздейтін жоғары білімнің білім беру бағдарламалары бойынша оқуға түсетін техникалық және кәсіптік немесе орта білімнен кейінгі білім беретін түлектердің ҰБТ тест тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, апробациялау және түзету бойынша жұмыстарды жүзеге асыру;
- Ұлттық бірыңғай тестілеуді ұйымдастыру және өткізу.
Білім беру бағдарламаларының топтары бойынша кешенді тестілеу шет тілі бойынша тесттен, білім беру бағдарламалары тобының бейіні бойынша тесттен, оқуға дайындығын анықтау тестінен тұрады.
Кешенді тестілеудің тест тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, апробациялау және түзету бойынша жұмыстарды жүзеге асыру.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
109 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"

23 297
53
Услуги по разработке тестовых заданий Национального квалификационного тестирования педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности в организациях образования, реализующих образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования
Разработка базы тестовых заданий для национального квалификационного тестирования педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности в организациях образования, реализующих образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
109 "Проведение внешней оценки качества технического и профессионального образования"
271 468
54
Услуги по реализации параметров Болонского процесса в Республике Казахстан и повышение качества образовательных программ путем их эксперитизы и включения в реестр образовательных программ высшего и послевузовского образования
В рамках услуги по реализации параметров Болонского процесса в Республике Казахстан будут выполнены следующие мероприятия: Подготовка аналитического отчета по реализации принципов Болонского процесса в Республике Казахстан; разработка методических рекомендаций по оценке качества образования в контексте Болонского процесса; проведение мониторинга и анализа развития инструментов Болонского процесса академической мобильности в вузах Казахстана; членские взносы в Европейский реестр обеспечения качества (EQAR) в целях развития национальной системы гарантии качества.Разработка инструктивных документов ведения Реестра. Обеспечение процедуры приема заявок от вузов на включение ОП в Реестр. Обработка в ЕСУВО заявок вузов. Формирование базы экспертов. Организация работы экспертов. Включение ОП в Реестр. Исключение ОП из Реестра. Мониторинг работы Реестра.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Центр Болонского процесса и академической мобильности"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
103 "Методологическое обеспечение в сфере высшего и послевузовского образования"
72 356
55
Услуги по разработке и формирование базы тестовых заданий для ЕНТ, ЕНТ ТИПО и КТ в МАГИСТРАТУРУ а также обеспечение и сопровождение мероприятий связанных с проведением ЕНТ (в том числе Организация деятельности НЦТ)
Организационные мероприятия, связанные с проведением Единого национального тестирования и формированием базы тестовых заданий:
- осуществление работы по разработке, экспертизе, корректировке и апробации тестовых заданий ЕНТ выпускников организаций среднего образования текущего года, прошлых лет, выпускников технического и профессионального или послесреднего образования, выпускников организаций среднего образования, обучавшихся по линии международного обмена школьников за рубежом, а также лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан, окончивших учебные заведения за рубежом;
- осуществление работы по разработке, экспертизе, апробации и корректировке тестовых заданий ЕНТ выпускников технического и профессионального или послесреднего образования, поступающих по образовательным программам высшего образования, предусматривающим сокращенные сроки обучения;
- организация и проведение Единого национального тестирования.
Комплексное тестирование по группам образовательных программ, состоят из теста по иностранному языку, теста по профилю группы образовательных программ, теста на определение готовности к обучению.
Осуществление работы по разработке, экспертизе, апробации и корректировки тестовых заданий Комплексного тестирования.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
109 "Проведение внешней оценки качества образования"

2 069 222
56
Жоғары оқу орындарын мемлекеттік бақылау кезінде білімді тексеруді жүргізу үшін тест тапсырмаларының және әскери, арнаулы жоғары оқу орындарында мемлекеттік аттестаттау өткізу үшін тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру жөіндегі қызметтер
Жоғары оқу орындарында тексеруді өткізу үшін тест тапсырмаларының базасын және әскери және арнаулы жоғары оқу орындарында мемлекеттік аттестаттау өткізу кезінде тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
ҚР БҒМ "Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
109 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
32 758
57
Ғылыми-танымдық, кітапханалық-ақпараттық қамтамасыз ету, қазақстандық ғылымды кеңінен таныту, ғылыми-зерттеу институттарының және мекемелердің, музейлердің және ғылыми кітапханалардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Ғылым мен білім саласында өндірістік-шаруашылық қызметті жүзеге асыру. Ғылыми-оқыту және мәдени-ағартушылық жұмысты ұйымдастыру және өткізу арқылы қазақтандық ғылымды кеңінен таныту. Музейлердегі ғылыми-қорландыру жұмыстары. Музей қорларын ғылыми өңдеуді жүзеге асыру, оны анықтамалық-іздеу аппаратының көмегі арқылы дәстүрлі және электрондық түрлерін ашу, оларға қолжетімділікті ұйымдастыру. Пайдаланушыларға кітапханалық, анықтамалық-библиографиялық және ақпараттық қызмет көрсету, ғалымдарға, ғылыми-зерттеу мекемелеріне ақпараттық және әдістемелік қызметтер көрсету. Пайдаланушыларға кітапханалық, анықтамалық-библиографиялық және ақпараттық қызмет көрсету, филиалдардың жұмысын жетілдіру, тарихи маңызы бар және сирек кездесетін мұрағаттар мен кітапхана материалдарына жаппай оқырман мен зерттеушілердің қолы жетімді болу үшін алаңдар құру. Қазақстандық ғылымның жетістіктерін насихаттау, іс-шаралар ұйымдастыру және өткізу. Ғылыми және ғылыми-техникалық қызмет саласындағы халықаралық ынтымақтастық, халықаралық бағдарламалар мен жобаларға қатысу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ғылым ордасы" ШЖҚ РМК
219 "Ғылыми-тарихи құндылықтарға, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпаратқа қолжетімділікті қамтамасыз ету"
101 "Ғылыми, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпараттың қолжетімділігін қамтамасыз ету"
295 031
58
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын ғылыми, ғылыми-техникалық жобалар мен бағдарламаларды және олардың орындалуы жөніндегі есептерді, Қазақстан Республикасында қорғалған PhD диссертацияларын мемлекеттік есепке алу
Ғылыми, ғылыми-техникалық жобалар мен бағдарламаларды, ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет, Қазақстан Республикасында қорғалған PhD диссертациялар туралы есептерді мемлекеттік есепке алу. Жобалық және есептілік құжаттаманы мемлекеттік есепке алу негізінде ақпараттық қорларды қалыптастыру. Ғылыми-техникалық қызметті мемлекеттік тіркеу. Мемлекеттік тіркеу нәтижелері бойынша қорларға қолжетімділіктің телекоммуникациялық мүмкіндіктерін кеңейту. Ғылыми және ғылыми-техникалық қызмет нәтижелілігінің мониторингі.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама ұлттық орталығы" АҚ
219 "Ғылыми-тарихи құндылықтарға, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпаратқа қолжетімділікті қамтамасыз ету"
101 "Ғылыми, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпараттың қолжетімділігін қамтамасыз ету"

2 069 222
56
Услуги по формированию базы тестовых заданий для проведения среза знаний при государственного контроля вузов и для государственной аттестации в военных вузах
Формирование базы тестовых заданий для проведения срезов в вузах и базы тестовых заданий при проведении государственной аттестации в военных и специальных вузах
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национоальный центр тестирования" МОН РК
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
109 "Проведение внешней оценки качества образования"
32 758
57
Услуги по научно- познавательному, библиотечно-информационному обеспечении, популяризации казахстанской науки, обеспечению функционирования научно исследовательских институтов и учреждений, музея, научной библиотеки
Осуществление производственно-хозяйственной деятельности в области науки и образования. Популяризация казахстанской науки путем организации и проведения научно-образовательной и культурно-просветительской работы. Научно-фондовая работа в музеях. Осуществление научной обработки музейных фондов, раскрытие его с помощью справочно-поискового аппарата в традиционном и электронном видах и организация доступа к нему. Библиотечное, справочно-библиографическое и информационное обслуживание пользователей, оказание информационных и методических услуг для ученых, научно-исследовательских учреждений. Библиотечное, справочно-библиографическое и информационное обслуживание пользователей, совершенствование работы филиалов, формирование площадки для доступа массового читателя и исследователей к исторически значимым и редким архивным и библиотечным материалам. Пропаганда достижений казахстанской науки, организация и проведение мероприятий. Международное сотрудничество в области научной и научно-технической деятельности, участие в международных программах и проектах
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Ғылым ордасы"
219 "Обеспечение доступа к научно-историческим ценностям, научно-технической и научно-педагогической информации"
101 "Обеспечение доступности научной, научно-технической и научно-педагогической информации"
295 031
58
Государственный учет научных, научно-технических проектов и программ, финансируемых из государственного бюджета и отчетов по их выполнению, диссертаций PhD, защищенных в Республике Казахстан
Государственный учет научных, научно-технических проектов и программ, отчетов о научной и (или) научно-технической деятельности, диссертаций PhD, защищенных в Республике Казахстан. Формирование информационных фондов на основе государственного учета проектной и отчетной документации. Государственная регистрация научно-технической деятельности. Расширение телекоммуникационных возможностей доступа к фондам по результатам государственной регистрации. Мониторинг результативности научной и научно-технической деятельности
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы"
219 "Обеспечение доступа к научно-историческим ценностям, научно-технической и научно-педагогической информации"
101 "Обеспечение доступности научной, научно-технической и научно-педагогической информации"

116 315
59
Мемлекеттік және орыс тілдерінде мектепке дейінгі ұйымдар басшыларының, әдіскерлерінің, тәрбиешілерінің кәсіби құзыреттіліктерін дамыту
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары басшыларының, әдіскерлері мен тәрбиешілерінің кәсіби құзыреттілігін қалыптастыру және дамыту және кәсіптік IT технологияларын пайдалану бойынша тұрақты құзыреттілікті қалыптастыруда мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтеріне қажетті білім көлемін беру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" АҚ
221 "Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау"
435 470
60
Орта білім беру ұйымдарында пән мұғалімдері мен басшыларының кәсіби құзыреттіліктерін дамыту

116 315
59
Развитие профессиональных компетенций руководителей, методистов, воспитателей дошкольных организаций на государственном и русском языках
Формирование и развитие профессиональной компетентности руководителей, методистов и воспитателей дошкольных организаций образования и предоставление необходимого объема знаний педагогам дошкольных организаций образования в формировании устойчивой компетентности по использованию профессиональных ИКТ технологий
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу"
221 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций дошкольного образования"
435 470
60
Развитие профессиональных компетенций учителей-предметников и руководителей в организациях среднего образования

2022 - 2024 жылдарға арналған ПК курстарының мақсаты:
- білім беру ұйымдарының басшылары мен педагогтердің кәсіби-басқарушылық құзыреттілігін дамыту және педагогикалық шеберлігін жетілдіру, оның ішінде қазақ тілі әліпбиінің латын графикасына көшуі жағдайында;
- PISA, TIMSS, PIRLS халықаралық зерттеулерінің талаптарына сәйкес оқушылардың функционалдық сауаттылығын дамыту бойынша мұғалімдердің құзыреттілігін кеңейту;
- орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің робототехника, 3D принтинг және бағдарламалау құралдарын пайдалану бойынша кәсіби құзыреттіліктерін арттыру.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" АҚ
222 "Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау"
4 722 374
61
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту саласында қызметтер көрсету
Қазақстан Республикасында тіл саясатын іске асырудың 2020 - 2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Шайсұлтан Шаяхметов атындағы "Тіл-Қазына" ұлттық ғылыми-практикалық орталығы" КЕАҚ
230 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту"
100 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамытуды қамтамасыз ету"
654 513
62
Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау
Қазақстан Республикасында тіл саясатын іске асырудың 2020 - 2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
ҚР БҒМ "Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
230 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту"
101 "Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау"
56 541
63
Ғылым саласындағы биологиялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Орнықты дамудың мемлекеттік басымдықтарын қамтамасыз ету үшін ғылым саласында биологиялық қауіпсіздікті нығайту жөніндегі қызметтер
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
ҚР БҒМ ҒК "Биологиялық қауіпсіздік проблемаларының ғылыми-зерттеу институты" ШЖҚ РРМК
233 "Ғылым саласында биологиялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
279 080
64
Қазақстан Республикасында санитариалық авиацияны дамыту бойынша қызметтерді ұйымдастыру
Әуе көлігін (медициналық авиацияны) пайдалана отырып Қазақстан Республикасының халқына шұғыл медициналық көмек көрсетуді ұйымдастыру;
Медициналық авиацияның өңірлік бөлімшелерінің қызметін ұйымдастыру және үйлестіру;
Халықаралық стандарттар негізінде Қазақстан Республикасында медициналық авиация қызметін дамыту
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Ұлттық шұғыл медицинаны үйлестіру орталығы" ШЖҚ РМК
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету"
107 Санитариялық авиация нысанында медициналық көмек көрсету"

Целью курсов ПК на 2022-2024 годы является:
- развитие профессионально-управленческой компетентности и совершенствование педагогического мастерства руководителей организаций образования и педагогов в том числе в условиях перехода алфавита казахского языка на латинскую графику;
- расширение компетенций учителей по развитию функциональной грамотности учащихся в соответствии с требованиями международного исследования PISA, TIMSS, PIRLS;
- повышение профессиональных компетентностей педагогов организаций среднего и дополнительного образования по использованию средств робототехники, 3D принтингу и программированию.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу"
222 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций среднего образования"
4 722 374
61
Предоставление услуг в сфере развития государственного языка и других языков народа Казахстана
Проведение мероприятий по реализации Государственной программы по реализации языковой политики в Республике Казахстан на 2020 - 2025 годы
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Национальный научно-практический центр "Тіл-Қазына"имени Шайсултана Шаяхметова"
230 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана"
100 "Обеспечение развития государственного языка и других языков народа Казахстана"
654 513
62
Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан
Проведение мероприятий по реализации Государственной программы по реализации языковой политики в Республике Казахстан на 2020 - 2025 годы
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования" МОН РК
230 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана"
101 "Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан"
56 541
63
Услуги по обеспечению биологической безопасности в сфере науки
Услуги по укреплению биологической безопасности в сфере науки, для обеспечения государственных приоритетов устойчивого развития
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Научно-исследовательский институт проблем биологической безопасности" КН МОН РК
233 "Услуги по обеспечению биологической безопасности в сфере науки"
279 080
64
Организация работы по развитию санитарной авиации в Республике Казахстан
Организация экстренной медицинской помощи населению Республики Казахстан с использованием воздушного транспорта (медицинской авиации);
Организация и координация деятельности региональных отделений медицинской авиации;
Развитие службы медицинской авиации в Республике Казахстан на основе международных стандартов
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный координационный центр экстренной медицины"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"
107 "Оказание медицинской помощи в форме санитарной авиации"

10 494 388
65
Транспланттау саласындағы үйлестіру жөніндегі қызметтер
Қазақстан Республикасында транспланттау қызметін үйлестіруді қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Транспланттауды және жоғары технологиялық медициналық қызметті үйлестіру жөніндегі республикалық орталық" ШЖҚ РМК
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету"
114 "Трансплантация саласында үйлестіру жүйесін құру бойынша көрсетілетін қызметтер"
160 222
66
Инфекцияның аса қауіпті табиғи ошақтарының аумақтарында халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету
Оба және басқа да аса қауіпті инфекциялар бойынша энзоотиялық аумақтарды эпидемиологиялық және эпизоотологиялық зерттеп-қарау, кеміргіштер қоныстанған аумақтарда оба және басқа да аса қауіпті инфекциялар бойынша энзоотиялық елді мекендерді зерттеп-қарау, аса қауіпті инфекциялардың профилактикасы және ден қою шаралары жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыруда және жүргізуде консультациялық-әдістемелік көмек көрсету үшін АҚИҰҒО консультант мамандарының Қазақстан Республикасының өңірлеріне шығуын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
8 037 918
67
Биологиялық қатерлерді азайту жөніндегі орталық референс зертханасының қызметін қамтамасыз ету

10 494 388
65
Услуги по координации в области трансплантологии
Обеспечение кoopдинaции слyжбы тpaнcплaнтaции в Республике Казахстан
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр по координации трансплантации и высокотехнологичных медицинских услуг"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"
114 "Услуги по координации в области трансплантологии"
160 222
66
Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения на территориях особо опасных природных очагов инфекции
Эпидемиологическое и эпизоотологическое обследование энзоотичных по чуме и другим особо опасным инфекциям территорий, обследование населенных пунктов на энзоотичных по чуме и другим особо опасным инфекциям на территориях, заселенных грызунами, организация выездов в регионы Республики Казахстан специалистов-консультантов ННЦООИ для оказания консультативно-методической помощи в организации и проведения мероприятий по профилактике и мерам реагирования на особо опасные инфекции.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
8 037 918
67
Обеспечение деятельности Центральной референс лаборатории по уменьшению биологических угроз

Үй-жайларды, құрылыстарды, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды пайдалануды қамтамасыз ету, оларды пайдалануға байланысты штаттан тыс жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу. Желдету жүйелерінің жабдықтары мен құрылыстарын тиімді пайдалануды, қызмет көрсетуді және жөндеуді қамтамасыз ету. Жылумен жабдықтау және жылыту жүйелері жабдықтарының жұмысқа қабілетті жай-күйін қамтамасыз ету бойынша жоспарлы шұғыл іс-шараларды ұйымдастыру. Су дайындау және сарқынды, сорғыту суларын бұру жүйелерінің жабдықтарына қызмет көрсету және пайдалану жөніндегі іс-шаралар. BSL-2 және BCL-3 ОРЗ зертханаларының мамандары үшін тұрақты тренингтер мен ретренингтерді қамтамасыз ету. Зертханалық жануарлардың SPF денсаулығын бақылау. Зертханалық жануарлардың SPF үлгісіндегі зертханалық жануарлардың денсаулығын бақылау; зертханалық жануарлардың SPF моделіндегі оба микробының қоздырғыштарының вируленттілігін зерттеу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
220 170
68
Возрождение аралының қазақстандық бөлігінде және Арал теңізіне іргелес құрлық (жағалау) аумақта эпизоотологиялық мониторингті қамтамасыз ету
Бактериологиялық зерттеу әдістерін пайдалана отырып, Возрождение аралының қазақстандық бөлігінен және оған іргелес аумақтан жеткізілген топырақ сынамаларын сібір жарасы қоздырғышының болуын зертханалық зерттеу; возрождение аралының қазақстандық бөлігінен және оған іргелес аумақтан жеткізілген топырақ сынамаларын сібір жарасы қоздырғышының болуына молекулярлық-генетикалық зерттеу (ПТР); Возрождение аралының қазақстандық бөлігінен және оған іргелес аумақтан АҚИ-ға жиналған далалық материал сынамаларын (кеміргіштер, эктопаразиттер) молекулярлық-генетикалық зерттеу (ПТР); возрождение аралының қазақстандық бөлігінен және Арал теңізіне іргелес құрлық (жағалау) аумақтан бөлінген күдікті дақылдарды АҚИ-ға зертханалық зерттеу (сәйкестендіру). Жүргізілген мониторинг және зерттеулер нәтижелері бойынша Возрождение аралының қазақстандық бөлігінде санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылықты қамтамасыз ету бойынша ұсыныстар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
35 717
69
Қоғамдық денсаулықты сақтау

Организация и проведение мероприятий по обеспечению эксплуатации помещений, сооружений, инженерных систем и оборудования, по профилактике предотвращению и ликвидации внештатных ситуаций, связанных с их эксплуатацией. Обеспечение эффективной эксплуатации, обслуживания и ремонта оборудования, и сооружений систем вентиляции. Организация плановых неотложных мероприятий по обеспечению работоспособного состояния оборудования систем теплоснабжения и отопления. Мероприятия по обслуживанию и эксплуатации оборудования систем водоподготовки и отведению сточных, дренажных вод. Обеспечение регулярных тренингов и ретренингов для специалистов лабораторий BSL-2 и BSL-3 ЦРЛ. Мониторинг здоровья SPF лабораторных животных. Изучение вирулентности возбудителей чумного микроба на модели SPF лабораторных животных.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
220 170
68
Обеспечение эпизоотологического мониторинга в казахстанской части острова Возрождения и прилегающей к Аральскому морю материковой (прибрежной) территории
Лабораторные исследования проб почв, доставленных с казахстанской части острова Возрождения и прилегающей к ней территории на наличие возбудителя сибирской язвы с использованием бактериологических методов исследования. Молекулярно-генетическое исследование (ПЦР) проб почв, доставленных с казахстанской части острова Возрождения и прилегающей к ней территории на наличие возбудителя сибирской язвы. Молекулярно-генетическое исследование (ПЦР) проб полевого материала (грызуны, эктопаразиты) собранных с казахстанской части острова Возрождения и прилегающей к ней территории на ООИ. Лабораторные исследования подозрительных культур (идентификация) выделенных с казахстанской части острова Возрождения и прилегающей к Аральскому морю материковой (прибрежной) территории на ООИ. Разработка предложений по обеспечению санитарно-эпидемиологического благополучия на казахстанской части острова Возрождения по результатам проведенного мониторинга и исследований.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
35 717
69
Охрана общественного здоровья

1. Референттік зертханалық зерттеулер мен аспаптық өлшеулер жүргізу.
2. Сапаны сырттай бағалау бағдарламаларын (ССБ) ұйымдастыру және өткізу.
3. Санитариялық-эпидемиологиялық мониторинг жүргізу, ҚР өңірлерінен ақпарат жинау, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі мен Қазақстан Республикасы халқының санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету жөніндегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті үшін ұсынымдармен бірге алынған деректерді статистикалық өңдеу, агрегаттау және талдау.
4. Қазақстан Республикасында Ұлттық шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау мен микробқа қарсы резистенттілікті бақылау жүйесін енгізу.
5. Қоғамдық денсаулық сақтау саласындағы төтенше жағдайлар жөніндегі жедел орталықтың қызметін қамтамасыз ету.
6. Медициналық көмек көрсету кезінде инфекциялық бақылау инфекцияларының профилактикасы бағдарламаларының деректерін жинау, бағалау және мониторингтеу жүйесін өнеркәсіптік іске асыру.
7. Республикалық семинарлар, дөңгелек үстелдер, вебинарлар, тренингтер өткізу және жұмыс орындарында оқыту әдісімен Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті мен ынтымақтасушы министрліктердің (ведомстволардың) өңірлік мамандарының кадрлық әлеуетін арттыру.
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Қоғамдық денсаулық сақтау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
758 200
8. Ғылыми негіздеме мен әлемдік тәжірибені ескере отырып, санитариялық қағидаларды әзірлеу (қайта қарау). Зертханалық зерттеулердің көлемін, тізбесі мен еселігін айқындайтын санитариялық-эпидемиологиялық сараптама жүргізу қағидалары мен тәртібін әзірлеу.
9. Санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылық мәселелері бойынша ұйымдастырушылық-әдістемелік, практикалық көмек, эпидемиологиялық тексерулер көрсету
70
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін жаңғырту, салу
Ғылыми-реставрациялау жұмыстарын жүргізу, ғылыми-жобалау құжаттамаларды әзірлеу арқылы республикалық маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің сақталуын қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазқайтажаңарту" ШЖҚ РМК
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
100 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін қалпына келтіру, салу"
1 387 351
71
Қазақ халқының мәдени мұрасын зерделеуді жинақтау және жүйелеу
ЮНЕСКО-ның тарихы мен мәдениетінің әлеуетті ескерткіштері бойынша ғылыми құжаттама әзірлеу
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазқайтажаңарту" ШЖҚ РМК
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
101 "Қазақ халқының мәдени мұрасын зерделеуді жинақтау және жүйелеу"

1. Проведение референсных лабораторных исследований и инструментальных замеров.
2. Организация и проведение программ внешней оценки качества (ВОК).
3. Ведение санитарно-эпидемиологического мониторинга, сбор информации от регионов Республики Казахстан, статистическая обработка, агрегирование и анализ полученных данных с рекомендациями для Министерства здравоохранения Республики Казахстан и Комитета санитарно-эпидемиологического контроля по обеспечению санитарно-эпидемиологического благополучия населения Республики Казахстан.
4. Внедрение национальной системы дозорного эпидемиологического надзора и контроля за антимикробной резистентностью в Республике Казахстан.
5. Обеспечение деятельности Оперативного центра по чрезвычайным ситуациям в области общественного здравоохранения.
6. Промышленная реализация системы сбора данных, оценки и мониторинга программ профилактики инфекций, инфекционного контроля при оказании медицинской помощи.
7. Повышение кадрового потенциала региональных специалистов Комитета санитарно-эпидемиологического контроля и сотрудничающих министерств (ведомств) методом проведения республиканских семинаров, круглых столов, вебинаров, тренингов и обучения на рабочих местах.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр общественного здравоохранения"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
758 200
8. Разработка (пересмотр) санитарных правил с учетом научного обоснования и мирового опыта. Разработка правил и порядка проведения санитарно-эпидемиологической экспертизы, определяющих объемы, перечень и кратность лабораторных исследований.
9. Оказание организационно-методической, практической помощи, эпидемиологических расследований по вопросам санитарно-эпидемиологического благополучия
70
Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия
Обеспечение сохранности памятников истории и культуры республиканского значения путем разработки научно-проектной документации, проведения научно-реставрационных работ
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
100 "Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия"
1 387 351
71
Свод и систематизация изучения культурного наследия казахского народа
Разработка научной документации по потенциальным памятникам истории и культуры ЮНЕСКО
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
101 "Свод и систематизация изучения культурного наследия казахского народа"

49 800
72
Мәдениет саласында, тарихи-мәдени мұра объектілерін қорғау және пайдалану саласындағы монументтік өнердің құрылысы және орнату
Қазақтың белгілі ақынын халықаралық кеңістікте танымал ету
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазқайтажаңарту" ШЖҚ РМК
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
102 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен мәдениет объектілерін салу, реконструкциялау"
157 567
73
Мәдениет саласында отандық анимациялық контентті шығару жөніндегі сервистік компания ретінде "Ш.Айманов атындағы "Қазақфильм" АҚ жанынан "Қазақанимация" шығармашылық бірлестігін құру
Шығармашылық ЖОО-ның қазақстандық студенттеріне, кинематография саласындағы мамандарға және жоғары технологиялық жабдық және мамандарды кәсіби сүйемелдеу негізінде шығармашылық және тиісті техникалық кәсіптердің басқа өкілдеріне практикалық сабақтар, мастер-кластар өткізу және қорытынды пилоттық анимациялық жобаларды құру
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
Ш. Айманов атындағы "Қазақфильм" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
104 "Ұлттық фильмдер шығару және фильмдерді қазақ тіліне дубляж жасауды қматамасыз ету"
1 000 000
74
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар

49 800
72
Сооружение и установление монументального искусства в области культуры, в сфере охраны и использования объектов историко культурного наследия
Популяризация известного казахского поэта в международном пространстве
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
102 "Строительство, реконструкция объектов культуры за счет средств республиканского бюджета"
157 567
73
Создание творческого объединения "Казаханимация" как сервисной компании по производству отечественного анимационного контента при АО "Казахфильм" им. Ш.Айманова" в области культуры
Проведение практических занятий, мастер-классов казахстанским студентам творческих ВУЗов, специалистам в сфере кинематографии и другим представителям творческих и соответствующих технических профессий на базе высокотехнологического оборудования и профессионального сопровождения специалистов в сфере анимационного кино и создание итоговых пилотных анимационных проектов
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Казахфильм" им. Ш.Айманова"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
104 "Производство национальных фильмов и обеспечение дубляжа фильмов на казахский язык"
1 000 000
74
Мероприятия с участием Главы государства

Қазақстан Республикасының мемлекеттік, ұлттық, кәсіби және басқа да мерекелеріне, Қазақстан халқы Ассамблеясына арналған мерекелік іс-шаралар мен салтанатты концерттерді өткізу, ҚР Тұңғыш Президенті-Елбасының, Мемлекет басшысы мен Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің шетелдік делегациялармен ресми кездесулері шеңберінде концерттік бағдарламалар ұйымдастыру, Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы, Еуразиялық экономикалық одағы, Шанхай ынтымақтастық ұйымы, ТҮРКСОЙ, ЮНЕСКО және ИСЕСКО іс-шараларына қатысуды қамтамасыз ету, Шыңжаң-Ұйғыр автономиялық ауданында (ҚХР) шығармашылық ұжымдар мен орындаушылардың қатысуын қамтамасыз ету, қазақстандық орындаушылардың халықаралық конкурстарға қатысуын, әлемнің үздік залдарында жас дарындар мен жетекші орындаушылардың қатысуын, өнер көрсетуін қамтамасыз ету, халықаралық, республикалық фестивальдар, конкурстар, республикалық ақындар айтысы, "Ұлағатты ұрпақ" республикалық мәдени-білім беру жобасы, халықаралық симпозиумды өткізу, Роза Бағланованың 100 жылдығы аясында мерейтойлық іс-шаралар, Роза Бағланованың 100 жылдығына арналған Париждегі ЮНЕСКО штаб пәтерінде концерт ұйымдастыру, "Нағыз қазақ қазақ емес, нағыз қазақ – домбыра" жалпыұлттық домбыра күнін өткізу, Қазақстандағы және шетелдегі мәдениет күндерін өткізу, Қазақстанда шетелдік шығармашылық ұжымдар мен жекелеген орындаушылардың гастрольдері мен өнер көрсетуін, сондай-ақ Корея Республикасының шығармашылық ұжымдарының іс-шараларын өткізу
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазақ әуендері" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"
2 249 568
75
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Хореография өнерін классикалық би және балет өнерінің туындыларын орындау арқылы кеңінен тарату. Хореография өнерін насихаттау, хореография саласында халықаралық ынтымақтастық. Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шараларды өткізу бойынша классикалық би және балет саласындағы қызметтерді сатып алу үшін ілеспе қызметтерді іске асыру
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Астана Балет" театры" ЖШС
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"
3 522 050
76
Халықаралық дәрежедегі спортшылар мен спорт резервін даярлау, олимпиадалық спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалар мүшелерін халықаралық спорттық жарыстарға қатысуға даярлауды қамтамасыз ету
Республикалық, халықаралық спорттық іс-шараларды ұйымдастыру және олимпиадалық спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының құрама командасының халықаралық жарыстарға қатысуы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
Қазақстан Республикасының "Ұлттық олимпиада комитеті" ҚБ
036 "Жоғары жетістіктер спортын дамыту"
100 "Жоғары жетістіктер спортын дамытуды қамтамасыз ету"

Проведение праздничных мероприятий и торжественных концертов, посвященных государственным, национальным, профессиональным и иным праздникам Республики Казахстан, Ассамблее народа Казахстана, организация концертных программ в рамках официальных встреч Первого Президента РК - Елбасы, Главы государства и Премьер-Министра Республики Казахстан с иностранными делегациями, обеспечение участия в мероприятиях Содружества Независимых Государств, Евразийского экономического союза, Шанхайской организации сотрудничества, ТЮРКСОЙ, ЮНЕСКО и ИСЕСКО, обеспечение участия творческих коллективов и исполнителей в Синьцзян-Уйгурского автономного района (КНР), обеспечение участия казахстанских исполнителей в международных конкурсах и выступление молодых дарований и ведущих исполнителей в лучших залах мира, международных, республиканских фестивалей, конкурсов, республиканского айтыса акынов, республиканского культурно-образовательного проекта "Ұлағатты ұрпақ", международного симпозиума, организация юбилейных мероприятий в рамках 100-летия Розы Баглановой, концерта посвященного 100-летию Розы Баглановой в штаб квартире ЮНЕСКО в Париже, проведение концертной программы посвященная "Ұлттық Домбыра күні", дней культуры в Казахстане и за рубежом, организация выступлений и гастролей зарубежных творческих коллективов и отдельных исполнителей в Казахстане, а также творческих коллективов Республики Корея
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Қазақ әуендері"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела" подпрограмма
105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий"
2 249 568
75
Мероприятия с участием Главы государства
Популяризация хореографического искусства путем воспроизведения произведений искусства через танцы и балет. Пропаганда хореографического искусства, международное сотрудничество в области хореографии. Осуществление сопутствующих услуг по проведению социально-значимых и культурных мероприятий для приобретения услуг по классическому танцу и балету
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
ТОО "Театр "Астана Балет"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела" подпрограмма
105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий"
3 522 050
76
Подготовка спортсменов международного класса и спортивного резерва, обеспечение подготовки к участию в международных спортивных соревнованиях членов национальных сборных команд по олимпийским видам спорта
Организация республиканских, международных спортивных мероприятий и участие сборных команд Республики Казахстан по олимпийским видам спорта в международных соревнованиях
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
ОО "Национальный олимпийский комитет" Республики Казахстан
036 "Развитие спорта высших достижений"
100 "Обеспечение развития спорта высших достижений"

3 253 482
77
Халықаралық дәрежедегі спортшылар мен спорт резервін даярлау, паралимпиадалық спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалар мүшелерін халықаралық спорттық жарыстарға қатысуға даярлауды қамтамасыз ету
Республикалық, халықаралық спорттық іс-шараларды ұйымдастыру және паралимпиадалық спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының құрама командасының халықаралық жарыстарға қатысуы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
Қазақстан Республикасының "Ұлттық паралимпиада комитеті" ҚБ
036 "Жоғары жетістіктер спортын дамыту"
100 "Жоғары жетістіктер спортын дамытуды қамтамасыз ету"
535 312
78
Қазақ ұлттық хореография академиясында мәдениеттегі және өнердегі дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
Оқу процесін даярлауды ұйымдастыру және білім беру қызметін ұсыну
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазақ ұлттық хореография академиясы" ШЖҚ РМК
041 "Мәдениет пен өнер саласында кадрлар даярлау"
103 "Хореография саласындағы білім беру үрдісін қамтамасыз ету"
1 144 247
79
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" РМК ядролық және электрофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Жүйелер мен жабдықтарға техникалық қызмет көрсету, жоспарлы алдын алу жөндеулері, ядролық, радиациялық және электрофизикалық қондырғылардың технологиялық жүйелері мен элементтерінің жай-күйін бақылау бойынша көрсетілетін қызметтер кешені. Ғимараттар мен құрылыстарды күтіп ұстау және ағымды жөндеу, техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту"
101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
409 597
80
"Ядролық физика институты" РМК ядролық, радиациялық және электрофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз ету бойынша қызметтер
Ғылыми-техникалық бағдарламаларды және халықаралық жобаларды сәтті орындау үшін "Ядролық физика институты" РМК базалық эксперименттік қондырғыларының қауіпсіз жұмыс істеуін қамтамасыз ету бойынша қызметтер кешені (ғимараттарды, құрылыстарды, көлікті күтіп-ұстау, персоналға еңбекақы төлеу, материалдарды сатып алу, жабдықтарды жөндеу, коммуналдық қызметтерге ақы төлеу, салық және бюджетке төленетін басқа да төлемдер бойынша қызмет көрсету кешені)
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің "Ядролық физика институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту"
101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"

3 253 482
77
Подготовка спортсменов международного класса и спортивного резерва, обеспечение подготовки к участию в международных спортивных соревнованиях членов национальных сборных команд по паралимпийским видам спорта
Организация республиканских, международных спортивных мероприятий и участие сборных команд Республики Казахстан по паралимпийским видам спорта в международных соревнованиях
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
ОО "Национальный паралимпийский комитет" Республики Казахстан
036 "Развитие спорта высших достижений"
100 "Обеспечение развития спорта высших достижений"
535 312
78
Обучение и воспитание одаренных в культуре и искусстве детей в Казахской национальной академии хореографии
Организация подготовки учебного процесса и предоставление образовательных услуг
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казахская национальная академия хореографии"
041 "Подготовка кадров в области культуры и искусства"
103 "Обеспечение образовательного процесса в области хореографии"
1 144 247
79
Услуги по обеспечению функционирования ядерных, радиационных и электрофизических установок РГП "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
Комплекс услуг по техническому обслуживанию систем и оборудования, планово-профилактическим ремонтам, контролю состояния технологических систем и элементов ядерных, радиационных и электрофизических установок. Содержание и текущий ремонт зданий и сооружений и оплата труда технического персонала
Министерство энергетики Республики Казахстан
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр" Республики Казахстан Министерства энергетики РК
036 "Развитие атомных и энергетических проектов",
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
409 597
80
Услуги по обеспечению функционирования ядерных, радиационных и электрофизических установок РГП "Институт ядерной физики"
Комплекс услуг по обеспечению безопасного функционирования базовых экспериментальных установок РГП "Институт ядерной физики" для успешного выполнения научно-технических программ и международных проектов (комплекс услуг по содержанию зданий, сооружений, транспорта, оплате труда персонала, приобретению материалов, ремонту оборудования, оплате коммунальных услуг, налогов и др. платежей в бюджет)
Министерство энергетики Республики Казахстан
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт ядерной физики" Министерства энергетики Республики Казахстан
036 "Развитие атомных и энергетических проектов"
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"

597 747
81
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" РМК геофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Жоспарлы-алдын алу, жөндеу жұмыстарын, жабдықтарды пайдалану параметрлерін бақылауды, шығын материалдарын жеткізуді, қосалқы технологиялық жүйелерге, көліктік-технологиялық жабдықтарға, ғимараттар мен құрылыстарға қызмет көрсету мен жөндеуді, тіршілікті қамтамасыз ету жүйелерін, әкімшілік сүйемелдеуді қамтитын "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" РМК геофизикалық қондырғыларының қауіпсіз жұмыс істеуі бойынша қызметтер кешенін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту"
101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
191 423
82
БН-350 реакторлық қондырғысын радиациялық және өрт қауіпсіз жағдайда ұстау бойынша қызметтер
БН-350 реакторлық қондырғысының радиациялық және өрт қауіпсіздігін қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтер кешені
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"МАЭК-Қазатомөнеркәсіп" ЖШС
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту"
101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
1 455 249
83
Қазақстан мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы арасындағы өзара іс-қимылға талдамалық және консультациялық қолдау көрсету
Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының стандарттарын ұлттық заңнамаға енгізуді талдау және мониторингтеу, Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымымен ынтымақтастықтың негізгі бағыттарын жаңарту, сондай-ақ Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы, оның ішінде интеграциялық бірлестіктер органдарының жұмысына қатысу деңгейін біртіндеп жоғарылату бойынша қазақстандық ұстанымды қалыптастыру, сондай-ақ Қазақстан Республикасының аумағында Ұлттық байланыс орталығының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

597 747
81
Услуги по обеспечению функционирования геофизических установок РГП "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
Комплекс услуг по обеспечению комплекса услуг по безопасному функционированию геофизических установок РГП "Национальный ядерный центр РК" включающего планово-профилактические, ремонтные работы; контроль за эксплуатационными параметрами оборудования, поставку расходных материалов, обслуживание и ремонт вспомогательных технологических систем, транспортно-технологического оборудования, зданий и сооружений, систем обеспечения жизнедеятельности, административное сопровождение
Министерство энергетики Республики Казахстан
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр" Республики Казахстан Министерства энергетики Республики Казахстан
036 "Развитие атомных и энергетических проектов"
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
191 423
82
Услуги по содержанию реакторной установки БН-350 в радиационно- и пожаробезопасном состоянии
Комплекс услуг по обеспечению радиационной и пожарной безопасности реакторной установки БН-350
Министерство энергетики Республики Казахстан
ТОО "МАЭК-Казатомпром"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов"
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
1 455 249
83
Оказание аналитической и консультационной поддержки взаимодействия между Казахстаном и Организацией экономического сотрудничества и развития
Анализ и мониторинг внедрения стандартов Организаций экономического сотрудничества и развития в национальное законодательство, актуализацию основных направлений сотрудничества с Организацией экономического сотрудничества и развития, а также формирование казахстанской позиции по поэтапному повышению уровня участия в работе органов Организаций экономического сотрудничества и развития, в том числе интеграционных объединениях, а также обеспечение функционирования Национального контактного центра на территории Республики Казахстан
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"

308 938
84
Сыртқы және ішкі даму шарттарын зерттеу және модельдеу құралдарын жетілдіру арқылы Қазақстан Республикасының Әлеуметтік-экономикалық даму болжамының әзірленуін талдамалық сүйемелдеу
Қазақстандық және әлемдік экономиканың, әлемдік тауар нарықтарының ағымдағы даму үрдістерін талдау, сондай-ақ болжау құралдарының базасын жаңарту және Қазақстанның Әлеуметтік-экономикалық даму болжамын әзірлеу үшін экономикалық-математикалық есептеулерді жақсарту
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
287 870
85
Қазақстанды IMD рейтингіне қосу және елдің бәсекеге қабілеттілік деңгейін талдау үшін статистикалық байқаулар жүргізу
Сауалнама жүргізуге, Қазақстанды IMD рейтингіне қосу үшін статистикалық ақпарат дайындауға жәрдемдесу, Қазақстанның бәсекеге қабілеттілігінің өсуін тежейтін факторлардың әсер ету дәрежесін талдау және халықаралық рейтингтердегі Қазақстан Республикасының позициясын арттырудың кешенді моделін әзірлеу, сондай-ақ Қазақстанның бәсекеге қабілеттілігі жөніндегі ұлттық баяндаманың жобасын дайындау
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
154 936
86
Кәсіпкерлік қызметті мемлекеттік реттеуді жетілдіру мәселелері бойынша зерттеулер
Мемлекеттік реттеу тетіктерін одан әрі жетілдіру бойынша ұсыныстар және мемлекеттің ұзақ мерзімді реттеуші саясатын қалыптастыру үшін практикалық ұсынымдар әзірлеу зерттеудің мақсаты болып табылады.
Кәсіпкерлік қызметті реттеуді реформалау Қазақстан экономикасының тұрақты және инклюзивті өсуіне ықпал ететінін ескере отырып, дамыған елдердің үздік стандарттары мен практикаларын талдауды ескере отырып, кәсіпкерлік қызметтің мемлекеттік реттеуін жетілдіру мәселелері бойынша одан әрі мақсатты жұмыс жүргізу ерекше өзектілікке ие болады
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

308 938
84
Аналитическое сопровождение разработки Прогноза социально-экономического развития Республики Казахстан посредством исследования внешних и внутренних условий развития и совершенствования инструментов моделирования
Анализ текущих тенденций развития казахстанской и мировой экономики, мировых товарных рынков, а также актуализация базы прогнозного инструментария и улучшение экономико-математических расчетов для разработки Прогноза социально-экономического развития Казахстана
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"
287 870
85
Проведение статистических наблюдений для включения Казахстана в рейтинг IMD и анализа уровня конкурентоспособности страны
Содействие в проведении анкетирования, подготовки статистической информации для включения Казахстана в рейтинг IMD, анализ степени влияния факторов, сдерживающих рост конкурентоспособности Казахстана, и разработка комплексной модели повышения позиций Республики Казахстан в международных рейтингах, а также подготовка проекта национального доклада по конкурентоспособности Казахстана
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"
154 936
86
Исследования по вопросам совершенствования государственного регулирования предпринимательской деятельности
Целью исследования является разработка предложений по дальнейшему совершенствованию механизмов государственного регулирования и выработка практических рекомендаций для формирования долгосрочной регуляторной политики государства.
Учитывая, что реформирование регулирования предпринимательской деятельности содействует устойчивому и инклюзивному росту экономики Казахстана, особую актуальность приобретает проведение дальнейшей целенаправленной работы по вопросам совершенствования государственного регулирования предпринимательской деятельности с учетом анализа лучших стандартов и практик развитых стран
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"

140 824
87
Есепті кезеңдегі (жылдағы) мемлекеттің жұмылдыру әзірлігінің жай-күйіне талдау жүргізу тәртібі және оны бағалау әдістемесі бойынша әдіснамалық негіздерді және халықаралық практиканы әдіснамалық басшылықты әзірлей отырып зерттеу
"Есепті кезеңдегі (жылдағы) мемлекеттің жұмылдыру дайындығының жай-күйіне талдау жүргізу тәртібі және оны бағалау әдістемесі бойынша әдіснамалық негіздерді және халықаралық практиканы әдіснамалық басшылықты әзірлей отырып зерттеу" зерттеуі бойынша жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды ғылыми және әдістемелік қамтамасыз ету жөніндегі қызмет
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
14 240
88
Әлеуметтік-экономикалық реформаларды талдау және мониторингтеу
Мемлекеттік жоспарлаудың жаңа жүйесіне сәйкес құжаттарды оңтайландыру бойынша ұсынымдар дайындау, сондай-ақ макроэкономикалық саясаттың тиімділігін арттыру бойынша шаралар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
224 380
89
Мемлекеттік-жекешелік әріптестіктің институционалдық ортасын және әдіснамасын дамыту бойынша ұсыныстар әзірлеу – 5-кезең
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік саласындағы заңнаманы және олармен интеграцияланған нормативтік құқықтық актілерді жетілдіру бойынша ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Қазақстандық мемлекеттік - жеке меншік әріптестік орталығы" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

140 824
87
Исследование методологических основ и международной практики по порядку проведения анализа состояния и методики оценки мобилизационной готовности государства за отчетный период (год) с разработкой методологического руководства
Услуга по научному и методическому обеспечению мобилизационной подготовки и мобилизации по исследованию "Исследование методологических основ и международной практики по порядку проведения анализа состояния и методики оценки мобилизационной готовности государства за отчетный период (год) с разработкой методологического руководства"
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"
14 240
88
Анализ и мониторинг социально-экономических реформ
Выработка рекомендаций по оптимизации документов согласно новой Системе государственного планирования, а также разработка мер по повышению эффективности макроэкономической политики
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"
224 380
89
Выработка рекомендаций по развитию институциональной среды и методологии государственно-частного партнерства – 5 этап
Выработка рекомендаций по совершенствованию законодательства в сфере государственно-частного партнерства и интегрированных с ними нормативных правовых актов
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Казахстанский центр государственно-частного партнерства"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"

262 884
90
Мемлекеттік инвестициялық жобалардың экономикалық тиімділігі мәселелері бойынша ұсынымдар әзірлеу – 2-кезең
Қазақстан Республикасының мемлекеттік инвестициялық жобалар саласындағы заңнамасын және олармен интеграцияланған нормативтік құқықтық актілердің жобаларын жетілдіру бойынша ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Қазақстандық мемлекеттік - жеке меншік әріптестік орталығы" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
75 625
91
Қазақстан Республикасы заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптамасы
Қазақстан Республикасының заң жобаларына жобаның сапасын, негізділігін, уақтылығын, заңдылығын, жобада Қазақстан Республикасының Конституциясында бекітілген адам және азамат құқықтарының сақталуын бағалауға ғылыми экономикалық сараптаманы жүзеге асыру, сондай-ақ жобаны қабылдаудың ықтимал теріс салдарын анықтау
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
115 "Қазақстан Республикасы заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптамасы"
88 838
92
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде не тартылған инвестициялар есебінен жалпыға ортақ пайдаланылатын халықаралық және республикалық маңызы бар, оның ішінде сенімгерлік басқаруға берілген автомобиль жолдарын салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық деңгейдегі автомобиль жолдарын дамыту
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту"
005 "Ішкі қаражат көздері есебінен"
5 597 663
93
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде не тартылған инвестициялар есебінен жалпыға ортақ пайдаланылатын халықаралық және республикалық маңызы бар, оның ішінде сенімгерлік басқаруға берілген автомобиль жолдарын салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық деңгейдегі автомобиль жолдарын дамыту
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту"
032 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен"

262 884
90
Выработка рекомендации по вопросам экономической эффективности государственных инвестиционных проектов – 2 этап
Выработка рекомендаций по совершенствованию законодательства Республики Казахстан в сфере государственных инвестиционных проектов и интегрированные с ними проекты нормативных правовых актов
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Казахстанский центр государственно-частного партнерства"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"
75 625
91
Научная экономическая экспертиза законопроектов Республики Казахстан
Осуществление научной экономической экспертизы законопроектов Республики Казахстан на оценку качества, обоснованности, своевременности, правомерности проекта, соблюдения в проекте закрепленных Конституцией Республики Казахстан прав человека и гражданина, а также выявление возможных отрицательных последствий принятия проекта
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
115 "Научная экономическая экспертиза законопроектов Республики Казахстан"
88 838
92
Оказание государственных услуг по организации строительства, реконструкции автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, в том числе переданных в доверительное управление, в рамках выполнения государственного задания либо за счет привлеченных инвестиций
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне"
005 "За счет внутренних источников"
5 597 663
93
Оказание государственных услуг по организации строительства, реконструкции автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, в том числе переданных в доверительное управление, в рамках выполнения государственного задания либо за счет привлеченных инвестиций
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне"
032 "За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан"

42 558 248
94
Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық даму субъектілеріне ғылым мен техниканың шетелдік жетістіктері, озық технологиялар мен арнайы материалдар негізіндегі өндірістер туралы салааралық ақпаратпен қамтамасыз ету жөніндегі жұмысты ұйымдастыру, зерттеулер жүргізу
Уәкілетті орган мен шаруашылық жүргізуші субъектілерге арнайы (және ашық) ақпаратты (көрсетілген мәселелер бойынша) іздеу, талдау, өңдеу, бейімдеу және іске асыру. Әлемдегі және ҚР-дағы ғылыми технологиялық дамудың жай күйін бағалау және болжау, сондай-ақ шетелдік тәжірибені Қазақстанда қолдану мүмкіндігі.
Өнеркәсіптің басым салалары бойынша деректер базасын құру.
ҚР кәсіпорындары мен ұйымдарына:
- ең жаңа технологиялар трансферті;
- перспективалық жобаларды (отандық, бірлескен шетелдік) іске асыру үшін инвестициялар тарту;
- шетелдік әріптестермен ғылыми техникалық, академиялық және бизнес-ынтымақтастық орнату;
- отандық технологиялар мен өнімдер экспортын ілгерілету бойынша жәрдемдесу
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Ұлттық технологиялық болжау орталығы" ШЖҚ РМК
090 "Өнеркәсіп салаларының дамуына жәрдемдесу"
102 "Қазақстан Республикасының индустриялық дамуы саласындағы зерттеулер"
152 059
95
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарында жөндеуді және күтіп ұстауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтерді орындау
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуді, күтіп ұстауды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
091 "Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру"
108 "Республикалық бюджет қаражат есебінен республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, күтіп-ұстау, көгалдандыру, диагностикалау және аспаптық құралдармен тексеру"
113 671 692
96
Ішкі су жолдарында қауіпсіз кеме қатынасын қамтамасыз ету
Баутино порты су айдынындағы кеме қатынасы қауіпсіздігін, Ертіс және Орал-Каспий алаптарында, Іле өзені, Қапшағай суқоймасы мен Балқаш көлі ішкі су жолдарының кеме қатынайтын учаскелерінде кепілдік габариттерді навигациялық жабдықтар белгілерін қою (алу) және күтіп-ұстау, түп тереңдету, тегістеу, түп тазалау, арналық жобалық зерттеулер, навигациялық құралдар мен жабдықтар белгілерін жасау және жөндеу, КҚБЖ , кеме қатынасы шлюздері мен техникалық флот кемелерін күтіп-ұстау және жөндеу, техникалық флот кемелерін жаңарту және жаңғырту бойынша шараларды іске асыру арқылы қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі Көлік комитетінің "Қазақстан су жолдары" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
092 "Су көлігін және су инфрақұрылымын ұстау, дамыту"
100 "Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді күтіп-ұстау"

42 558 248
94
Проведение исследований,организация работы по обеспечению субъектов индустриально-инновационного развития Республики Казахстан межотраслевой информацией о зарубежных достижениях науки и техники, передовых технологиях и производствах на основе специальных материалов
Поиск, анализ, обработка, адаптация и реализация специальной (и открытой) информации (по обозначенным вопросам) уполномоченному органу и субьектам хозяйствования. Оценка состояния и прогноз научно-технологического развития в мире и РК, а также возможности применения зарубежного опыта в Казахстане. Создание базы данных по приоритетным отраслям промышленности. Оказание содействия предприятиям и организациям РК по:
- трансферту новейших технологий;
- привлечению инвестиций для реализации перспективных проектов (отечественных, совместных, зарубежных);
- установлению научно-технического, академического и бизнес-сотрудничества с зарубежными партнерами;
- продвижению экспорта отечественных технологии и продукции
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр технологического прогнозирования"
090 "Содействие развитию отраслей промышленности"
102 "Исследования в области индустриального развития Республики Казахстан"
152 059
95
Оказание государственных услуг по организации выполнения ремонта и содержания автомобильных дорогах республиканского значения
Организация капитального, среднего и текущего ремонта, содержания автомобильных дорог республиканского значения
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
091 "Ремонт и организация содержания, направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования"
108 "Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автомобильных дорог республиканского значения за счет республиканского бюджета"
113 671 692
96
Обеспечение безопасности судоходства на внутренних водных путях
Обеспечение безопасности судоходства в акватории порта Баутино, гарантированных габаритов судового хода на судоходных участках внутренних водных путей Иртышского и Урало-Каспийского бассейнов, р.Или, Капчагайскому водохранилищу и озеру Балхаш посредством реализации мероприятий по выставлению (снятию) и содержания знаков навигационного оборудования, дноуглублению, выправлению, дноочищению, русловым проектным изысканиям, изготовлению и ремонту знаков навигационного инвентаря и оборудования, содержанию и ремонту СУДС, судоходных шлюзов и судов технического флота, обновлению и модернизации судов технического флота
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Республиканское государственное казенное предприятие "Қазақстан су жолдары" Комитета транспорта Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
092 "Развитие, содержание водного транспорта и водной инфраструктуры"
100 "Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и содержание шлюзов"

16 726 300
97
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды және сметалық-нормативтік базаны жетілдіру
Қазақстан Республикасының құрылыс саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды және сметалық - нормативтік құжаттарды әзірлеу (өңдеу)
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты" АҚ
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру"
100 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру республикалық бюджет қаражат есебінен"
1 229 074
98
Құрылыс салынған аумақтағы жер асты және жер үсті коммуникацияларын түгендеу
Құрылыс салынған аумақтағы жер асты және жер үсті коммуникацияларын түгендеу
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы" ШЖҚ РМК
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру"
100 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру республикалық бюджет қаражат есебінен"
699 016
99
Шымкент агломерациясын аумақтық дамытудың өңіраралық схемасы
Шымкент агломерациясын аумақтық дамытудың өңіраралық схемасы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы" ШЖҚ РМК
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру"
100 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру республикалық бюджет қаражат есебінен"
180 140
100
Орталық өңірді аумақтық дамытудың өңіраралық схемасы
Орталық өңірді аумақтық дамытудың өңіраралық схемасы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы" ШЖҚ РМК
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру"
100 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру республикалық бюджет қаражат есебінен"

16 726 300
97
Совершенствование нормативно-технических документов и сметно-нормативной базы в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности
Разработка (переработка)нормативно-технических документов и сметно-нормативных документов строительной отрасли Республики Казахстан
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
100 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности за счет средств республиканского бюджета"
1 229 074
98
Инвентаризация подземных и надземных коммуникаций на застроенной территории
Инвентаризация подземных и надземных коммуникаций на застроенной территории
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
100 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности за счет средств республиканского бюджета"
699 016
99
Межрегиональная схема территориального развития Шымкентской агломерации
Межрегиональная схема территориального развития Шымкентской агломерации
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
100 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности за счет средств республиканского бюджета"
180 140
100
Межрегиональная схема территориального развития Центрального региона
Межрегиональная схема территориального развития Центрального региона
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
100 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности за счет средств республиканского бюджета"

102
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру бойынша зерттеулер жүргізу
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылауды тиімді жүзеге асыру мақсатында қаржылық бұзушылықтарды анықтау және профилактика әдістерін жетілдіруге бағытталған өзекті мәселелерге зерттеулер жүргізу
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
"Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру"
101 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау саласындағы зерттеулер"

102
Проведение исследований по совершенствованию системы государственного аудита и финансового контроля
Проведение исследования актуальных вопросов, направленных на совершенствование методов выявления и профилактики финансовых нарушений в целях эффективного осуществления государственного аудита и финансового контроля
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля"
101 "Исследования в сфере государственного аудита и финансового контроля"

221 050
103
Орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды талдамалық сүйемелдеу
Орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігіне бағалау жүргізу
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
"Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару және өңірлік даму саласында талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

221 050
103
Аналитическое сопровождение оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов
Проведение оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля"
102 "Оказание аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления и регионального развития"

247 021
104
Жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды сараптамалық-талдамалық және әдіснамалық сүйемелдеу қамтылатын қызметті бағалау жөніндегі консультациялық қызметтер
Жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды сараптамалық-талдамалық және әдіснамалық сүйемелдеу қамтылатын қызметке бағалау жүргізу
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
"Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару және өңірлік даму саласында талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

247 021
104
Консультационные услуги по оценке деятельности, включающие в себя экспертно-аналитическое и методологическое сопровождение оценки эффективности деятельности местных исполнительных органов
Проведение оценки деятельности, включающая в себя экспертно-аналитическое и методологическое сопровождение оценки эффективности деятельности местных исполнительных органов
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля"
102 "Оказание аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления и регионального развития"

13 230
105
Бизнес жүргізу жеңілдігі бойынша өңірлер мен қалалар рейтингісін өткізу
Бизнес жүргізу жеңілдігі бойынша өңірлер мен қалалар рейтингісін өткізу
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
"Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару және өңірлік даму саласында талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

13 230
105
Проведение рейтинга регионов и городов по легкости ведения бизнеса
Проведение рейтинга регионов и городов по легкости ведения бизнеса
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля"
102 "Оказание аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления и регионального развития"

48 000
106
ҚБП
4 601 810
107
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы жүйесінің Медициналық және өзге де қызметкерлері үшін оқытуды ұйымдастыру және өткізу жөніндегі қызмет
Қызметкерлердің кәсіби және коммуникативтік құзыреттіліктерін қолдау және дамыту мақсатында Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы жүйесінің медициналық және өзге де қызметкерлерін оқытуды ұйымдастыру және өткізу
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
"Медициналық технологиялар және ақпараттық жүйелер орталығы" АҚ
028 "Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы медициналық ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету"
102 "Медициналық ұйымдарды техникалық және ақпараттық қамтамасыз ету"
101 987

48 000
106
ДСП
4 601 810
107
Услуга по организации и проведению обучения для медицинских и иных сотрудников системы Управления Делами Президента Республики Казахстан
Организация и проведение обучений медицинских и иных сотрудников системы Управления Делами Президента Республики Казахстан с целью поддержания и развития профессиональных и коммуникативных компетенций работников
Управление делами Президента Республики Казахстан
АО "Центр медицинских технологий и информационных систем"
028 "Обеспечение деятельности медицинских организаций Управления Делами Президента Республики Казахстан"
102 "Техническое и информационное обеспечение медицинских организаций"
101 987
_________________________