Қазақстан Республикасының азаматтарын Украина аумағынан Катовице қаласы (Польша) арқылы алып шығу бойынша репатриациялық авиарейстерді орындау жөніндегі көрсетілетін қызметтерді берушіні айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 3 маусымдағы № 362 қаулысы
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 39-бабы 3-тармағының 56) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Эйр Астана" акционерлік қоғамы Қазақстан Республикасының азаматтарын Украина аумағынан Катовице қаласы (Польша) арқылы алып шығу бойынша репатриациялық авиарейстерді орындау жөніндегі көрсетілетін қызметтерді беруші болып айқындалсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

Об определении поставщика услуг по выполнению репатриационных авиарейсов по вывозу граждан Республики Казахстан с территории Украины через город Катовице (Польша)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2022 года № 362
В соответствии с подпунктом 56) пункта 3 статьи 39 Закона Республики Казахстан "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить акционерное общество "Эйр Астана" поставщиком услуг по выполнению репатриационных авиарейсов по вывозу граждан Республики Казахстан с территории Украины через город Катовице (Польша).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов