Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 23 маусымдағы № 417 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің аумақтық органдары – республикалық мемлекеттік мекемелері қайта ұйымдастырылсын.
2. Осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің аумақтық органдары – республикалық мемлекеттік мекемелерінің атауы өзгертілсін.
3. Республикалық мемлекеттік мекемелерді қаржыландыру Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі үшін республикалық бюджетте көзделген қаражат есебінен және шегінде жүзеге асырылады деп белгiленсiн.
4. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 28 қазандағы № 1120 қаулысына мынадай өзгерістер енгiзiлсiн:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі туралы ережеде:
министрліктің қарамағындағы аумақтық органдардың тізбесі осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 23 маусымдағы
№ 417 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің қайта ұйымдастырылатын аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Алматы облысының әдiлет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Жетісу облысының әдiлет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы қайта ұйымдастырылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысының әдiлет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Абай облысының әдiлет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы қайта ұйымдастырылсын.
3. "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қарағанды облысының әдiлет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ұлытау облысының әдiлет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы қайта ұйымдастырылсын.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 23 маусымдағы
№ 417 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің атауы өзгертілетін аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелерінің тізбесі

О некоторых вопросах Министерства юстиции Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2022 года № 417.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать республиканские государственные учреждения – территориальные органы Министерства юстиции Республики Казахстан согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Переименовать республиканские государственные учреждения – территориальные органы Министерства юстиции Республики Казахстан согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Установить, что финансирование республиканских государственных учреждений осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете для Министерства юстиции Республики Казахстан.
4. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1120 "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан" следующее изменение:
в Положении о Министерстве юстиции Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
перечень территориальных органов, находящихся в ведении Министерства, изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 июня 2022 года № 417
Перечень реорганизуемых государственных учреждений – территориальных органов Министерства юстиции Республики Казахстан
1. Реорганизовать республиканское государственное учреждение "Департамент юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции области Жетісу Министерства юстиции Республики Казахстан".
2. Реорганизовать республиканское государственное учреждение "Департамент юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции области Абай Министерства юстиции Республики Казахстан".
3. Реорганизовать республиканское государственное учреждение "Департамент юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции области Ұлытау Министерства юстиции Республики Казахстан".
____________________
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 июня 2022 года № 417
Перечень переименовываемых государственных учреждений – территориальных органов Министерства юстиции Республики Казахстан

1. "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Алматы облысының әділет департаменті Текелі қаласының ауданаралық әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Жетісу облысының әділет департаменті Текелі қаласының ауданаралық әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
2. "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Алматы облысының әділет департаменті Панфилов ауданаралық әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Жетісу облысының әділет департаменті Панфилов ауданаралық әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
3. "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Алматы облысының әділет департаменті Ақсу ауданаралық әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Жетісу облысының әділет департаменті Ақсу ауданаралық әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
4. "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қарағанды облысының әділет департаменті Жаңаарқа ауданаралық әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Ұлытау облысының әділет департаменті Жаңаарқа ауданаралық әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
5. "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қарағанды облысының әділет департаменті Жезқазған қаласының ауданаралық әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Ұлытау облысының әділет департаменті Жезқазған қаласының ауданаралық әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
6. "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының әділет департаменті Шемонаиха ауданаралық әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының әділет департаменті Риддер қаласының ауданаралық әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
7. "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының әділет департаменті Тарбағатай ауданаралық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының әділет департаменті Күршім ауданаралық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
8. "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының әділет департаменті Үржар ауданаралық әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Абай облысының әділет департаменті Үржар ауданаралық әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.

1. Республиканское государственное учреждение "Межрайонное управление юстиции города Текели Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Межрайонное управление юстиции города Текели Департамента юстиции области Жетісу Министерства юстиции Республики Казахстан".
2. Республиканское государственное учреждение "Панфиловское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление юстиции Панфиловского района Департамента юстиции области Жетісу Министерства юстиции Республики Казахстан".
3. Республиканское государственное учреждение "Аксуское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Аксуское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции области Жетісу Министерства юстиции Республики Казахстан".
4. Республиканское государственное учреждение "Жанааркинское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Жанааркинское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции области Ұлытау Министерства юстиции Республики Казахстан".
5. Республиканское государственное учреждение "Межрайонное управление юстиции города Жезказгана Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Межрайонное управление юстиции города Жезказгана Департамента юстиции области Ұлытау Министерства юстиции Республики Казахстан".
6. Республиканское государственное учреждение "Шемонаихинское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Межрайонное управление юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан".
7. Республиканское государственное учреждение "Тарбагатайское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Курчумское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан".
8. Республиканское государственное учреждение "Урджарское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Урджарское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции области Абай Министерства юстиции Республики Казахстан".

9. "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының әділет департаменті Семей қаласының ауданаралық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Абай облысының әділет департаменті Семей қаласының ауданаралық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
10. "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Алматы облысының әділет департаменті Қапшағай қаласының ауданаралық әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Алматы облысының әділет департаменті Іле ауданаралық әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 23 маусымдағы
№ 417 қаулысына
3-қосымша
Министрліктің қарамағындағы аумақтық органдардың тізбесі
1. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Абай облысының әдiлет департаментi.
2. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Ақмола облысының әдiлет департаментi.
3. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Ақтөбе облысының әдiлет департаментi.
4. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Алматы облысының әдiлет департаментi.
5. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Атырау облысының әдiлет департаментi.
6. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының әдiлет департаментi.
7. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Жамбыл облысының әдiлет департаментi.
8. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Жетісу облысының әдiлет департаментi.
9. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Батыс Қазақстан облысының әдiлет департаментi.
10. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қарағанды облысының әдiлет департаментi.
11. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қызылорда облысының әдiлет департаментi.
12. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қостанай облысының әдiлет департаментi.
13. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Маңғыстау облысының әдiлет департаментi.
14. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Павлодар облысының әдiлет департаментi.
15. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының әдiлет департаментi.
16. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Түркістан облысының әділет департаменті.
17. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Ұлытау облысының әдiлет департаментi.
18. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Нұр-Сұлтан қаласының әділет департаменті.
19. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Алматы қаласының әдiлет департаментi.

9. Республиканское государственное учреждение "Межрайонное управление юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Межрайонное управление юстиции города Семей Департамента юстиции области Абай Министерства юстиции Республики Казахстан".
10. Республиканское государственное учреждение "Межрайонное управление юстиции города Капшагая Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Илийское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан".
____________________
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 июня 2022 года № 417
Перечень территориальных органов, находящихся в ведении Министерства
1. Департамент юстиции области Абай Министерства юстиции Республики Казахстан.
2. Департамент юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Департамент юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
4. Департамент юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
5. Департамент юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
6. Департамент юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
7. Департамент юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
8. Департамент юстиции области Жетісу Министерства юстиции Республики Казахстан.
9. Департамент юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
10. Департамент юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
11. Департамент юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
12. Департамент юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
13. Департамент юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
14. Департамент юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
15. Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
16. Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
17. Департамент юстиции области Ұлытау Министерства юстиции Республики Казахстан.
18. Департамент юстиции города Нур-Султана Министерства юстиции Республики Казахстан.
19. Департамент юстиции города Алматы Министерства юстиции Республики Казахстан.

20. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Шымкент қаласының әділет департаменті.
21. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Абай облысының әдiлет департаментi Семей қаласының ауданаралық әділет басқармасы.
22. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Абай облысының әдiлет департаментi Үржар ауданаралық әділет басқармасы.
23. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Ақмола облысының әдiлет департаментi Ақкөл ауданаралық әділет басқармасы.
24. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Ақмола облысының әдiлет департаментi Есіл ауданаралық әділет басқармасы.
25. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Ақмола облысының әдiлет департаментi Целиноград ауданаралық әділет басқармасы.
26. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Ақмола облысының әдiлет департаментi Бурабай ауданаралық әділет басқармасы.
27. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Алматы облысының әдiлет департаментi Еңбекшіқазақ ауданаралық әділет басқармасы.
28. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Алматы облысының әдiлет департаментi Қарасай ауданаралық әділет басқармасы.
29. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Алматы облысының әдiлет департаментi Іле ауданаралық әділет басқармасы.
30. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Ақтөбе облысының әдiлет департаментi Мұғалжар ауданаралық әділет басқармасы.
31. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Ақтөбе облысының әдiлет департаментi Ойыл ауданаралық әділет басқармасы.
32. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Ақтөбе облысының әдiлет департаментi Хромтау ауданаралық әділет басқармасы.
33. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Ақтөбе облысының әдiлет департаментi Шалқар ауданаралық әділет басқармасы.
34. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Атырау облысының әдiлет департаментi Жылыой ауданаралық әділет басқармасы.
35. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Атырау облысының әдiлет департаментi Махамбет ауданаралық әділет басқармасы.
36. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Атырау облысының әдiлет департаментi Құрманғазы ауданаралық әділет басқармасы.
37. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының әдiлет департаментi Алтай ауданаралық әділет басқармасы.
38. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының әдiлет департаментi Күршім ауданаралық әділет басқармасы.
39. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының әдiлет департаментi Риддер қаласының ауданаралық әділет басқармасы.

20. Департамент юстиции города Шымкента Министерства юстиции Республики Казахстан.
21. Межрайонное управление юстиции города Семей Департамента юстиции области Абай Министерства юстиции Республики Казахстан.
22. Урджарское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции области Абай Министерства юстиции Республики Казахстан.
23. Аккольское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
24. Есильское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
25. Целиноградское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
26. Бурабайское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
27. Енбекшиказахское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
28. Карасайское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
29. Илийское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
30. Мугалжарское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
31. Уилское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
32. Хромтауское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
33. Шалкарское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
34. Жылыойское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
35. Махамбетское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
36. Курмангазинское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
37. Алтайское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
38. Курчумское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
39. Межрайонное управление юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан.

40. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Жетісу облысының әдiлет департаментi Ақсу ауданаралық әділет басқармасы.
41. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Жетісу облысының әдiлет департаментi Панфилов ауданының әділет басқармасы.
42. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Жетісу облысының әдiлет департаментi Текелі қаласының ауданаралық әділет басқармасы.
43. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Жамбыл облысының әдiлет департаментi Жамбыл ауданаралық әділет басқармасы.
44. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Жамбыл облысының әдiлет департаментi Т. Рысқұлов ауданаралық әділет басқармасы.
45. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Жамбыл облысының әдiлет департаментi Талас ауданаралық әділет басқармасы.
46. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Жамбыл облысының әдiлет департаментi Шу ауданаралық әділет басқармасы.
47. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Батыс Қазақстан облысының әдiлет департаментi Ақжайық ауданаралық әділет басқармасы.
48. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Батыс Қазақстан облысының әдiлет департаментi Бөрлі ауданаралық әділет басқармасы.
49. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Батыс Қазақстан облысының әдiлет департаментi "Бәйтерек" ауданаралық әділет басқармасы.
50. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Батыс Қазақстан облысының әдiлет департаментi Казталов ауданаралық әділет басқармасы.
51. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қарағанды облысының әдiлет департаментi Теміртау қаласының ауданаралық әділет басқармасы.
52. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қарағанды облысының әдiлет департаментi Қарқаралы ауданының әділет басқармасы.
53. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қарағанды облысының әдiлет департаментi Балқаш қаласының ауданаралық әділет басқармасы.
54. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қостанай облысының әдiлет департаментi Әулиекөл ауданаралық әділет басқармасы.
55. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қостанай облысының әдiлет департаментi Жiтiқара ауданаралық әділет басқармасы.
56. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қостанай облысының әдiлет департаментi Меңдiқара ауданаралық әділет басқармасы.
57. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қостанай облысының әдiлет департаментi Бейімбет Майлин ауданаралық әділет басқармасы.
58. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қостанай облысының әдiлет департаментi Арқалық қаласының ауданаралық әділет басқармасы.

40. Аксуское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции области Жетісу Министерства юстиции Республики Казахстан.
41. Управление юстиции Панфиловского района Департамента юстиции области Жетісу Министерства юстиции Республики Казахстан.
42. Межрайонное управление юстиции города Текели Департамента юстиции области Жетісу Министерства юстиции Республики Казахстан.
43. Жамбылское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
44. Т. Рыскуловское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
45. Таласское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
46. Шуское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
47. Акжаикское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
48. Бурлинское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
49. Межрайонное управление юстиции района Бәйтерек Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
50. Казталовское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
51. Межрайонное управление юстиции города Темиртау Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
52. Управление юстиции Каркаралинского района Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
53. Межрайонное управление юстиции города Балхаша Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
54. Аулиекольское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
55. Житикаринское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
56. Мендыкаринское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
57. Межрайонное управление юстиции Беимбета Майлина Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
58. Межрайонное управление юстиции города Аркалыка Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан.

59. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қызылорда облысының әдiлет департаментi Арал ауданаралық әділет басқармасы.
60. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қызылорда облысының әдiлет департаментi Қармақшы ауданаралық әділет басқармасы.
61. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қызылорда облысының әдiлет департаментi Жаңақорған ауданаралық әділет басқармасы.
62. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Маңғыстау облысының әдiлет департаментi Жаңаөзен қаласының ауданаралық әділет басқармасы.
63. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлігі Маңғыстау облысының әдiлет департаменті Бейнеу ауданының әдiлет басқармасы.
64. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Маңғыстау облысының әдiлет департаментi Маңғыстау ауданаралық әділет басқармасы.
65. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Павлодар облысының әдiлет департаментi Ақсу қаласының ауданаралық әділет басқармасы.
66. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Павлодар облысының әдiлет департаментi Ақтоғай ауданаралық әділет басқармасы.
67. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Павлодар облысының әдiлет департаментi Тереңкөл ауданаралық әділет басқармасы.
68. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Павлодар облысының әдiлет департаментi Екібастұз қаласының ауданаралық әділет басқармасы.
69. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының әдiлет департаментi Қызылжар ауданаралық әділет басқармасы.
70. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының әдiлет департаментi Шал ақын атындағы ауданаралық әділет басқармасы.
71. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының әдiлет департаментi Тайынша ауданаралық әділет басқармасы.
72. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының әдiлет департаментi Ғабит Мүсірепов атындағы ауданаралық әділет басқармасы.
73. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Түркістан облысының әдiлет департаментi Кентау қаласының ауданаралық әділет басқармасы.
74. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Түркістан облысының әдiлет департаментi Жетісай ауданаралық әділет басқармасы.
75. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Түркістан облысының әдiлет департаментi Ордабасы ауданаралық әділет басқармасы.
76. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Түркістан облысының әдiлет департаментi Сайрам ауданаралық әділет басқармасы.
77. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Түркістан облысының әдiлет департаментi Сарыағаш ауданаралық әділет басқармасы.

59. Аральское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
60. Кармакшинское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
61. Жанакорганское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
62. Межрайонное управление юстиции города Жанаозена Департамента юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
63. Управление юстиции Бейнеуского района Департамента юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
64. Мангистауское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
65. Межрайонное управление юстиции города Аксу Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
66. Актогайское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
67. Теренкольское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
68. Межрайонное управление юстиции города Экибастуза Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
69. Кызылжарское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
70. Межрайонное управление юстиции имени Шал акына Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
71. Тайыншинское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
72. Межрайонное управление юстиции имени Габита Мусрепова Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
73. Межрайонное управление юстиции города Кентау Департамента юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
74. Жетысайское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
75. Ордабасинское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
76. Сайрамское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
77. Сарыагашское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан.

78. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қарағанды облысының әдiлет департаментi Жаңаарқа ауданаралық әділет басқармасы.
79. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қарағанды облысының әдiлет департаментi Жезқазған қаласының ауданаралық әділет басқармасы.

78. Жанааркинское межрайонное управление юстиции Департамента юстиции области Ұлытау Министерства юстиции Республики Казахстан.
79. Межрайонное управление юстиции города Жезказгана Департамента юстиции области Ұлытау Министерства юстиции Республики Казахстан.
____________________