Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 29 маусымдағы № 449 қаулысы.
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 55-бабының 9) тармақшасына сәйкес, сондай-ақ COVID-19 таралуы бойынша әлемдегі санитариялық-эпидемиологиялық жағдайдың тұрақталуына байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі шектес мемлекеттерді дипломатиялық арналар арқылы шектеулердің алынуы туралы белгіленген тәртіппен хабардар етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 29 маусымдағы
№ 449 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік шекарасының кейбір учаскелеріндегі автомобиль өткізу пункттерін уақытша жабу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 155 қаулысы.
2. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік шекарасының кейбір учаскелеріндегі автомобиль өткізу пункттерін уақытша жабу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 155 қаулысына толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 10 маусымдағы № 369 қаулысы.
3. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік шекарасының кейбір учаскелеріндегі автомобиль өткізу пункттерін уақытша жабу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 155 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 1 шiлдедегi № 417 қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2022 года № 449.
В соответствии с подпунктом 9) статьи 55 Закона Республики Казахстан "О Государственной границе Республики Казахстан", а также в связи со стабилизацией санитарно-эпидемиологической ситуации в мире с распространением COVID-19 Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном порядке уведомить по дипломатическим каналам сопредельные государства о снятии ограничений.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 июня 2022 года № 449
Перечень утративших силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 155 "О временном закрытии автомобильных пунктов пропуска на отдельных участках Государственной границы Республики Казахстан".
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июня 2020 года № 369 "О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 155 "О временном закрытии автомобильных пунктов пропуска на отдельных участках Государственной границы Республики Казахстан".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2020 года № 417 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 155 "О временном закрытии автомобильных пунктов пропуска на отдельных участках Государственной границы Республики Казахстан".
___________________