Республикалық маңызы бар Тарбағатай мемлекеттік табиғи қаумалының (зоологиялық) аумағын азайту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 4 шiлдедегi № 459 қаулысы.
"Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 7-бабының 6-2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Республикалық маңызы бар Тарбағатай мемлекеттік табиғи қаумалының (зоологиялық) аумағы 9363 гектарға азайтылсын.
2. "Республикалық маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 26 қыркүйектегі № 593 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген республикалық маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың тізбесінде:
"Шығыс Қазақстан облысы" деген бөлімде:
реттік нөмірі 48-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
48
Тарбағатай мемлекеттік табиғи қаумалы (зоологиялық)
230637
Зайсан және Тарбағатай аудандары
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
".
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

Об уменьшении территории Тарбагатайского государственного природного заказника (зоологический) республиканского значения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2022 года № 459.
В соответствии с подпунктом 6-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан "Об особо охраняемых природных территориях" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Уменьшить территорию Тарбагатайского государственного природного заказника (зоологический) республиканского значения на 9363 гектара.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2017 года № 593 "Об утверждении перечня особо охраняемых природных территорий республиканского значения" следующее изменение:
в перечне особо охраняемых природных территорий республиканского значения, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Восточно-Казахстанская область":
строку, порядковый номер 48, изложить в следующей редакции:
"
48
Тарбагатайский государственный природный заказник (зоологический)
230637
Зайсанский и Тарбагатайский районы
Комитет лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов