Ауғанстанға ресми ізгілік көмек көрсету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 16 шілдедегі № 483 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес тізбе бойынша Ауғанстанға ресми ізгілік көмек көрсету үшін мемлекеттік материалдық резервтен материалдық құндылықтар броньнан шығарылсын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі ресми ізгілік көмекті алушыны айқындасын және оны көрсету жөніндегі шараларды үйлестіруді қамтамасыз етсін.

Об оказании официальной гуманитарной помощи Афганистану
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2022 года № 483
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разбронировать из государственного материального резерва для оказания официальной гуманитарной помощи Афганистану материальные ценности по перечню согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан определить получателя официальной гуманитарной помощи и обеспечить координацию мер по ее оказанию.

3. Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі ізгілік жүкті межелі пунктке теміржол көлігімен уақтылы тасымалдауды және жеткізуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар, Сыртқы істер, Қаржы, Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрліктері осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 16 шілдедегі
№ 483 қаулысына
қосымша
Ауғанстанға ресми ізгілік көмек көрсетуге арналған материалдық құндылықтардың тізбесі
Р/с
Материалдық құндылықтардың
атауы
Өлшем бірлігі
Мөлшері
1
2
3
4
1
Өсімдік майы
литр

3. Министерству индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан обеспечить своевременную транспортировку и доставку гуманитарного груза до пункта назначения железнодорожным транспортом.
4. Министерствам по чрезвычайным ситуациям, иностранных дел, финансов, индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 июля 2022 года № 483
Перечень материальных ценностей для оказания официальной гуманитарной помощи Афганистану
№ п/п
Наименование
материальных ценностей
Единица измерения
Количество
1
2
3
4
1
Растительное масло
Литр