"Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі органдарының рәмізі туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер кабинетінің 1995 жылғы 21 сәуірдегі № 522 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 24 тамыздағы № 604 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі органдарының рәмізі туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер кабинетінің 1995 жылғы 21 сәуірдегі № 522 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 апреля 1995 года № 522 "Об эмблеме Министерства юстиции Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 августа 2022 года № 604
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 апреля 1995 года № 522 "Об эмблеме Министерства юстиции Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов