2017 жылғы 6 шілдедегі Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы арасындағы Еуразиялық бәсекеге қабілеттілік бағдарламасын қаржыландыру туралы келісімге өзгеріс енгізу туралы хаттамаға қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 23 қыркүйектегі № 738 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берiлiп отырған 2017 жылғы 6 шілдедегі Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы арасындағы Еуразиялық бәсекеге қабілеттілік бағдарламасын қаржыландыру туралы келісімге өзгеріс енгізу туралы хаттаманың жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі Әлібек Сәкенұлы Қуантыровқа 2017 жылғы 6 шілдедегі Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы арасындағы Еуразиялық бәсекеге қабілеттілік бағдарламасын қаржыландыру туралы келісімге өзгеріс енгізу туралы хаттамаға қағидаттық сипаты жоқ өзгерістер мен толықтырулар енгізуге рұқсат бере отырып, Қазақстан Республикасының Үкіметі атынан қол қоюға өкілеттік берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 23 қыркүйектегі
№ 738 қаулысымен
мақұлданған
Жоба
2017 жылғы 6 шілдедегі Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы арасындағы Еуразиялық бәсекеге қабілеттілік бағдарламасын қаржыландыру туралы келісімге өзгеріс енгізу туралы хаттама
Бұдан әрі Тараптар деп аталатын Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы
Еуразиялық өңірдің бәсекеге қабілеттілігін арттыруға мүдделілікті негізге ала отырып,
2017 жылғы 6 шілдедегі Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы арасындағы Еуразиялық бәсекеге қабілеттілік бағдарламасын қаржыландыру туралы келісімнің (бұдан әрі – Келісім) 6-бабына сәйкес
төмендегілер туралы келісті:
1-бап
Келісімге мынадай өзгеріс енгізілсін:
"Күшіне енуі" деген 7-баптың 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы Келісім екі Тараптың соңғысы қол қойған күннен бастап күшіне енеді және 2024 жылғы 1 қаңтарға дейін қолданылады.".
2-бап
Осы Хаттама екі Тараптың соңғысы қол қойған күннен бастап күшіне енеді.
Келісімнің осы Хаттамаға қайшы келмейтін барлық қалған ережелері күшінде қалады.
Әрқайсысы қазақ, орыс және ағылшын тілдерінде екі данада жасалды әрі барлық мәтіндер бірдей теңтүпнұсқалы болып табылады. Осы Хаттаманың ережелерін түсіндіру кезінде келіспеушіліктер туындаған жағдайда Тараптар ағылшын тіліндегі мәтінге жүгінеді.
Қазақстан Республикасының Үкіметі үшін
Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы үшін
Әлібек Қуантыров,
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі
Қолы:
Күні:
Андреас Шааль,
Халықаралық қатынастар хатшылығының директоры
Қолы:
Күні:
Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы үшін
Жозе Тушетт,
Атқарушы директор
Қолы:
Күні:

О подписании Протокола о внесении изменения в Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Организацией экономического сотрудничества и развития о финансировании Евразийской программы конкурентоспособности от 6 июля 2017 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2022 года № 738
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить прилагаемый проект Протокола о внесении изменения в Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Организацией экономического сотрудничества и развития о финансировании Евразийской программы конкурентоспособности от 6 июля 2017 года.
2. Уполномочить Министра национальной экономики Республики Казахстан Куантырова Алибека Сакеновича подписать от имени Правительства Республики Казахстан Протокол о внесении изменения в Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Организацией экономического сотрудничества и развития о финансировании Евразийской программы конкурентоспособности от 6 июля 2017 года, разрешив вносить изменения и дополнения, не имеющие принципиального характера.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Одобрен
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 23 сентября 2022 года № 738
Проект
Протокол
о внесении изменения в Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Организацией экономического сотрудничества и развития о финансировании Евразийской программы конкурентоспособности от 6 июля 2017 года
Правительство Республики Казахстан и Организация экономического сотрудничества и развития, далее именуемые Сторонами,
исходя из заинтересованности в повышении конкурентоспособности Евразийского региона,
в соответствии со статьей 6 Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Организацией экономического сотрудничества и развития о финансировании Евразийской программы конкурентоспособности от 6 июля 2017 года (далее – Соглашение),
согласились о нижеследующем:
Статья 1
Внести в Соглашение следующее изменение:
пункт 1 статьи 7 "Вступление в силу" изложить в следующей редакции:
"1. Настоящее Соглашение вступает в силу с даты подписания последней из двух Сторон и действует до 1 января 2024 года.".
Статья 2
Настоящий Протокол вступает в силу с даты подписания последней из двух Сторон.
Все остальные положения Соглашения, не противоречащие настоящему Протоколу, остаются в силе.
Совершено в двух экземплярах, каждый на казахском, русском и английском языках, причем все тексты являются равно аутентичными. В случае возникновения разногласий при толковании положений настоящего Протокола Стороны обращаются к тексту на английском языке.
За Правительство
Республики Казахстан
За Организацию экономического
сотрудничества и развития
Алибек Куантыров,
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
Подпись:
Дата:
Андреас Шааль,
Директор Секретариата по международным отношениям
Подпись:
Дата:
За Организацию экономического
сотрудничества и развития
Жозе Тушетт,
Исполнительный директор
Подпись:
Дата: