"Мемлекеттік органдардың мәліметтерді Қазақстан Республикасының мемлекеттік құпияларына жатқызу жөніндегі өкілеттіктер берілген лауазымды тұлғаларының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 13 сәуірдегі № 371 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 29 қыркүйектегі № 763 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Мемлекеттік органдардың мәліметтерді Қазақстан Республикасының мемлекеттік құпияларына жатқызу жөніндегі өкілеттіктер берілген лауазымды тұлғаларының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 13 сәуірдегі № 371 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
"Мемлекеттік органдардың мәліметтерді Қазақстан Республикасының мемлекеттік құпияларына жатқызу жөніндегі өкілеттіктер берілген лауазымды тұлғаларының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 13 сәуірдегі № 371 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Мемлекеттік органдардың мәліметтерді Қазақстан Республикасының мемлекеттік құпияларына жатқызу жөніндегі өкілеттіктер берілген лауазымды тұлғаларының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 13 сәуірдегі № 371 Жарлығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Мемлекеттік органдардың мәліметтерді Қазақстан Республикасының мемлекеттік құпияларына жатқызу жөніндегі өкілеттік берілген лауазымды тұлғаларының тізбесінде:
кестенің "2. Экономика, білім, ғылым және техника саласындағы мәліметтер" деген бөлімінің 1-бағанында:
жиырма сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Қорғаныс министрі, Ұлттық экономика министрі, Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі, Ауыл шаруашылығы министрі, Энергетика министрі, Ұлттық қауіпсіздік комитетінің төрағасы, Экология, геология және табиғи ресурстар министрі, Төтенше жағдайлар министрі, Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігінің төрағасы, Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің төрағасы, Сауда және интеграция министрі";
кестенің "3. Сыртқы саясат және сыртқы экономика салаларындағы мәліметтер" деген бөлімінің 1-бағанында:
төртінші және бесінші абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қорғаныс министрі, Ішкі істер министрі, Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі, Сыртқы істер министрі, Ұлттық қауіпсіздік комитетінің төрағасы, Энергетика министрі, Экология, геология және табиғи ресурстар министрі, Сауда және интеграция министрі
Қорғаныс министрі, Ұлттық қауіпсіздік комитетінің төрағасы, Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі, Ұлттық экономика министрі, Қаржы министрі, Мемлекеттік күзет қызметінің бастығы";
жетінші және сегізінші абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қорғаныс министрі, Ұлттық экономика министрі, Энергетика министрі, Ұлттық қауіпсіздік комитетінің төрағасы, Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің төрағасы
Қорғаныс министрі, Ұлттық экономика министрі, Энергетика министрі, Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің төрағасы".

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2000 года № 371 "Об утверждении Перечня должностных лиц государственных органов, наделенных полномочиями по отнесению сведений к государственным секретам Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2022 года № 763
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2000 года № 371 "Об утверждении Перечня должностных лиц государственных органов, наделенных полномочиями по отнесению сведений к государственным секретам Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2000 года № 371 "Об утверждении Перечня должностных лиц государственных органов, наделенных полномочиями по отнесению сведений к государственным секретам Республики Казахстан"
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2000 года № 371 "Об утверждении Перечня должностных лиц государственных органов, наделенных полномочиями по отнесению сведений к государственным секретам Республики Казахстан" следующие изменения:
в Перечне должностных лиц государственных органов, наделенных полномочиями по отнесению сведений к государственным секретам Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
в графе 1 раздела "2. Сведения в области экономики, образования, науки и техники" таблицы:
абзац двадцать восьмой изложить в следующей редакции:
"Министр обороны, Министр национальной экономики, Министр индустрии и инфраструктурного развития, Министр сельского хозяйства, Министр энергетики, Председатель Комитета национальной безопасности, Министр экологии, геологии и природных ресурсов, Министр по чрезвычайным ситуациям, Председатель Агентства по защите и развитию конкуренции, Председатель Агентства по стратегическому планированию и реформам, Министр торговли и интеграции";
в графе 1 раздела "3. Сведения во внешнеполитической и внешнеэкономической области" таблицы:
абзацы четвертый и пятый изложить в следующей редакции:
"Министр обороны, Министр внутренних дел, Министр индустрии и инфраструктурного развития, Министр иностранных дел, Председатель Комитета национальной безопасности, Министр энергетики, Министр экологии, геологии и природных ресурсов, Министр торговли и интеграции
Министр обороны, Председатель Комитета национальной безопасности, Министр индустрии и инфраструктурного развития, Министр национальной экономики, Министр финансов, Начальник Службы государственной охраны";
абзацы седьмой и восьмой изложить в следующей редакции:
"Министр обороны, Министр национальной экономики, Министр энергетики, Председатель Комитета национальной безопасности, Председатель Агентства по стратегическому планированию и реформам
Министр обороны, Министр национальной экономики, Министр энергетики, Председатель Агентства по стратегическому планированию и реформам".

2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К.Токаев