Мемлекеттік басқаруды цифрлық трансформациялауды ұйымдастырушылық және әдіснамалық қолдап отыруды жүзеге асыратын заңды тұлғаны айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 29 қыркүйектегі № 765 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әкімшілік рәсімдік-процестік кодексі 43-3-бабының 3-бөлігіне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің "Цифрлық үкіметті қолдау орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны мемлекеттік басқаруды цифрлық трансформациялауды ұйымдастырушылық және әдіснамалық қолдап отыруды жүзеге асыратын заңды тұлға болып айқындалсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

Об определении юридического лица, осуществляющего организационное и методологическое сопровождение цифровой трансформации государственного управления
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2022 года № 765
В соответствии с частью 3 статьи 43-3 Административного процедурно-процессуального кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр поддержки цифрового правительства" Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан юридическим лицом, осуществляющим организационное и методологическое сопровождение цифровой трансформации государственного управления.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов