"Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Эстония Республикасының Үкіметі арасындағы адамдардың реадмиссиясы туралы келісімге қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 17 наурыздағы № 142 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 779 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Эстония Республикасының Үкіметі арасындағы адамдардың реадмиссиясы туралы келісімге қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 17 наурыздағы № 142 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі Марат Мұратұлы Ахметжановқа Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Эстония Республикасының Үкіметі арасындағы адамдардың реадмиссиясы туралы келісімге қағидаттық сипаты жоқ өзгерістер мен толықтырулар енгізуге рұқсат бере отырып, Қазақстан Республикасының Үкіметі атынан қол қоюға өкілеттік берілсін.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2021 года № 142 "О подписании Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Эстония о реадмиссии лиц"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2022 года № 779
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2021 года № 142 "О подписании Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Эстония о реадмиссии лиц" следующее изменение:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Уполномочить Министра внутренних дел Республики Казахстан Ахметжанова Марата Муратовича подписать от имени Правительства Республики Казахстан Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Эстония о реадмиссии лиц, разрешив вносить изменения и дополнения, не имеющие принципиального характера.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов