Алматы облысының коммуналдық мемлекеттік білім беру мекемесінің атауын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 5 қазандағы № 787 қаулысы.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 4-1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының аумағындағы әуежайларға, порттарға, теміржол вокзалдарына, теміржол стансаларына, метрополитен стансаларына, автовокзалдарға, автостансаларға, физикалық-географиялық және мемлекет меншігіндегі басқа да объектілерге атау беру, сондай-ақ оларды қайта атау, олардың атауларының транскрипциясын нақтылау мен өзгерту және мемлекеттік заңды тұлғаларға, мемлекет қатысатын заңды тұлғаларға жеке адамдардың есімін беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 5 наурыздағы № 281 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Алматы облысы білім басқармасының Райымбек ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сарыжаз орта мектебі және Ақбейіт бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің атауы "Алматы облысы білім басқармасының Райымбек ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Алтынбек Сәрсенбайұлы атындағы орта мектеп Ақбейіт бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі болып өзгертілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О переименовании коммунального государственного учреждения образования Алматинской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 2022 года № 787.
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 10 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 1996 года № 281 "Об утверждении Правил присвоения наименования аэропортам, портам, железнодорожным вокзалам, железнодорожным станциям, станциям метрополитена, автовокзалам, автостанциям, физико-географическим и другим объектам государственной собственности на территории Республики Казахстан, а также переименования, уточнения и изменения транскрипции их наименований и присвоения собственных имен лиц государственным юридическим лицам, юридическим лицам с участием государства" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать государственное коммунальное учреждение "Средняя школа Сарыжаз с начальной школой Акбейит" государственного учреждения "Отдел образования по Райымбекскому району Управления образования Алматинской области" в коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Алтынбек Сарсенбайұлы с начальной школой Акбейіт" государственного учреждения "Отдел образования по Райымбекскому району Управления образования Алматинской области".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов