"Turar Healthcare" коммерциялық емес акционерлік қоғамын құру мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 30 қазандағы № 723 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 11 қазандағы № 811 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 29 тамыздағы № 731 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2023 № 731 (01.09.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Turar Healthcare" коммерциялық емес акционерлік қоғамын құру мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 30 қазандағы № 723 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
3-тармақ 6) тармақшадағы "қатысу болып айқындалсын." деген сөздер "қатысу;" деген сөзбен ауыстырылып, мынадай мазмұндағы 7), 8), 9), 10), 11), 12), 13), 14) тармақшалармен толықтырылсын:
"7) денсаулық сақтау объектілерін медициналық жоспарлау бойынша қызметті жүзеге асыру;
8) жобаланатын және салынатын денсаулық сақтау объектілері үшін медицина және медициналық емес кадрлармен қамтамасыз етуді жоспарлау және әкімшілендіру жөніндегі қызметті жүзеге асыру;
9) денсаулық сақтау объектілерінің жобалау алды және жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу бойынша, оның ішінде қайта қолданылатын жобаларды пайдалана отырып қызметті жүзеге асыру;
10) денсаулық сақтау объектілері бойынша авторлық қадағалауды жүргізу қызметін жүзеге асыру;
11) денсаулық сақтау объектілері бойынша сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласында инжинирингтік қызметтер көрсету жұмысын жүзеге асыру;
12) денсаулық сақтау саласындағы концессиялық жобаларды консультациялық қолдау қызметін жүзеге асыру;
13) денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын консультациялық қолдау қызметін жүзеге асыру;
14) денсаулық сақтау саласындағы инвестициялық жобаларды консультациялық қолдау жөніндегі қызметті жүзеге асыру болып айқындалсын.".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігімен бірлесіп Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2020 года № 723 "О вопросах создания некоммерческого акционерного общества "Turar Healthcare"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2022 года № 811. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2023 года № 731.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.08.2023 № 731 (вводится в действие с 01.09.2023).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2020 года № 723 "О вопросах создания некоммерческого акционерного общества "Turar Healthcare" следующие дополнения:
пункт 3 дополнить подпунктами 7), 8), 9), 10), 11), 12), 13), 14) следующего содержания:
"7) осуществление деятельности по медицинскому планированию объектов здравоохранения;
8) осуществление деятельности по планированию и администрированию обеспечения медицинскими и немедицинскими кадрами для проектируемых и строящихся объектов здравоохранения;
9) осуществление деятельности по разработке предпроектной и проектно-сметной документаций объектов здравоохранения, в том числе с применением проектов повторного применения;
10) осуществление деятельности по ведению авторского надзора по объектам здравоохранения;
11) осуществление деятельности по оказанию инжиниринговых услуг в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности по объектам здравоохранения;
12) осуществление деятельности по консультативному сопровождению концессионных проектов в области здравоохранения;
13) осуществление деятельности по консультативному сопровождению проектов государственно-частного партнерства в области здравоохранения;
14) осуществление деятельности по консультативному сопровождению инвестиционных проектов в области здравоохранения.".
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов